Techmar Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Techmar Sp. z o.o.

wentyl

firma w porządku. płacą w terminie. kwatery też dają.

Rekrut

I co z tym kierownikiem MIchałkiem?

Rekrut

Witam mam pytanie czy warto z tej firmy jechac? jak z zarobkami?

juzek

Panowie warto jechac z tej firmy za granice , jak wyglada wynagrodzenie.

Kazio
@juzek 01.02.2017 13:14
Panowie warto jechac z tej firmy za granice , jak wyglada wynagrodzenie.

Moza jechac. Szefostwo uczciwe, wynagrodzenia na czas, nic tu nikt nie ucina, chyba ze gamonie nie rozumieja. Ale trzeba robic, bo leserzy, to sie tu nie utrzymaja. Kto sie zna na robocie ten zarobi a kto w ch* wali ten potem narzeka. kwatery rozne trzeba pytac my mamy mieszkania ok

Monter

Ludzie jedziemy do pracy, a nie na wakacje. Jak się pracuje to się zarabia. Pracowałem w wielu firmach, a tu mi się całkiem podoba. Monter

Shrek

Firma tragedia, przy każdej wypłacie niespodzianki, brakuje pieniędzy i nie wiadomo co się z nimi stało. Mieszkania to totalna melina, Kierownicy i szefowa - dno i dwa metry mułu, ciągłe kłamstwa. Nikt nie chce jechać do kierownika Michała D. i ma racje, jeśli macie tam jechać to nie polecam... Mam nadzieję że pomogłem.

Wiesław
@Shrek 11.01.2017 19:59

mam propozycję pracy czyli wyjazdu co myślisz o ich warunkach pracy ,mieszkania

Shrek
@Wiesław 19.01.2017 16:26
mam propozycję pracy czyli wyjazdu co myślisz o ich warunkach pracy ,mieszkania

Napisz swoją ofertę a mam nadzieję że się dogadamy.

Znam ich z budowy

Bocian miażdży!!! Kierowniczek Michałek to pajac!!!

Borys

LUDZIE NIE POLECAM TA FIRMA TO TRAGEDIA ŻYCIOWA KTO POJEDZIE BEDZIE ROBIL JAK NIEWOLNIK TYLKO IDIO.I TAM PRACUJA I BANDA KAPUSIOW MIESZKANIE PO MELINACH TAKA PRAWDA

Romek

Mam nadzieję, że maj się skończy i pojawią się te długo zapowiadane ogłoszenia o pracę dla firmy, bo słyszałem, że ma powstać kilka nowych stanowisk, co bardzo mnie cieszy i to na mega wielkim poziomie

ja

daleko od nich uciekać

Robotnik

Pracuję i nie mogę narzekać.

MŁODY
@Robotnik 24.03.2015 12:20
Pracuję i nie mogę narzekać.

Też słyszałem, że jest ok.

monter

A ja jestem zadowolony, fajni ludzie na budowie i w biurze.

Jaro

A jużmiałem z nimi jechać.Dzięki za info.

Anton

ta firma to jest to totalna porażka(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Techmar Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techmar Sp. z o.o.