Opinie o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Techmar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Były pracownik delegacji

Szefowa kroi godziny pracowniką, w umowie koło 40 w rzeczywistości 51 co tydzień. Warunki mieszkalne podobnych do tych z auschwitz. Koledzy fałszywi, kierownik niby za pracownikami ale usuwa inteligentnych zagrażających jemu samemu, w dodatku (usunięte przez administratora)po 60tce.Nękanie psychiczne i nie wypłacalność firmy. Firma bez kapitału bo szefowa domki stawia na obrzeżach miasta. Tzn Ukraińcy jej to stawiają. Walka o pieniądze. (usunięte przez administratora)poinformowany

Gabriela
@Pracownik ale za to nie długo

Tzn. w jaki sposób się nie zgadza? Bo z tego co pisała ta osoba to w rzeczywistości było robione więcej godzin, niż na umowie. Więc stąd ta różnica? Zakładam, że próbowałeś coś zdziałać w temacie, jak się tłumaczą z tego?

Monter z Doświadczeniem

Witam jestem monterem z 5 letnim doświadczeniem i chciał bym się zatrudnić . Na wstępie chciał bym zapytać czy wypłaty są na czas czy są jakieś poślizgi ? Czy kierownictwo szanuje dobrego pracownika ? Jak wygląda przejazd do Niemiec dla ludzi z różnych zakątków Polski ?

Damian
@Pablitto

(usunięte przez administratora) Do nauki fachu wystarcza 2 lata dla srednio ogarnietego pracownika, monter nie musi wiedziec jak montowac wanienke do maszyny, czy jak obslugiwac gientarke. Jedyne co go interesuje, to plan i wg tego planu zamontowanie gotowych juz elementow. Kanaly wykonuja wyspecjalizowane w tym firmy, maszyny wentylacyjne, to jest kilku moze producentow, tez przychodza w gotowych blokach, do poskrecania. Montera interesuje tylko jak i gdzie maszyne postawil i czy ja dobrze skrecil. Takze nie wymyslaj bzdur, bo rzeczywistosc takich jak ty szybko rewiduje.

Firma Techmar Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Monter. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 18000 PLN.

@Pracownik Techmaru

Potwierdzamy :) Najlepiej sprawdzić u źródła. Zapraszamy na naszą stronę internetową, można tam znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: https://techmar.gda.pl/faq/ Pozdrawiam, Kierownik ds. HR T. +48 784 431 954 praca@techmar.gda.pl

xxxxxxx

Bardzo dobrze się tu pracuje, wypłata się zgadza, to co mam na umowie zawsze dostaję, a to że firma ma tylu ludzi i jakaś pomylka w kadrach, to potwierdzam, ze sie zdarza, ale to wystarczy zadzwonic i zawsze jakas pani wyjasni i jak jest blad to doplacają. tu nikt nikogo nie oszwabil na kase, a jestem w tej firmie juz ponad 4 lata. wytarczy zadzwonic i ma sie sprawe zalatwiona. zjazdy do polski so, ubrania robocze tez, kwatery różne, ale nie moge narzekac. I wyplata zawsze na czas, jak ktos sie nie rozliczy z narzedzi czy cos, to niech sie nie dziwi. ogolnie pracowalem w niejednej firmie, a ta jest ok i moge z czystym sumieniem polecic. no moze jeszcze zalezy do jakiego kierownika sie trafi, wiec pytajcie, na ktora budowe. ja polecam do pana Jarka lub Bogdana lub Daniela.

@Hirano

Dzień dobry, Wszystkie niejasności po wypłatach są wyjaśniane na bieżąco. Kierownicy otrzymują listy płac i wszystko dokładnie opisane co się składa na wynagrodzenie za dany miesiąc - jeśli nadal są jakieś niejasności pracownicy mogą zadzwonić do wskazanej osoby w biurze, która wyjaśnia nieporozumienia.

Zachęcona pensją dla samodzielnego księgowego (7-10 tys. zł brutto) chcę ustalić, czy stanowisko jest już obsadzone. Chodzi o styczniowe ogłoszenie, wciąż aktywne na 3city. Macie w księgowości kogoś nowego? Może ta osoba potwierdziłaby, co i ile jej zaoferowano ;)

Rekrutacja Techmar

Dzień dobry, ogłoszenie jest aktualne - zachęcamy do aplikowania przez portale pracuj.pl lub trojmiasto.pl. Można też dzwonić do biura - nie trzeba pisać na GoWorku :-). Pozdrawiamy i czekamy na CV.

Magdalena Nowy wpis
@Rekrutacja Techmar

Dzień dobry :) Własnie mam przed sobą to ogłoszenie, piszą państwo o możliwość zdobycia nowych doświadczeń i awansu, a na jakie stanowisko może tak właściwie awansować samodzielny księgowy?

Rekrutacja Techmar Nowy wpis
@Magdalena

Pani Magdaleno, zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego. Chętnie opowiem o ścieżkach awansu w firmie Techmar, a także innych możliwościach rozwoju w naszej firmie. Z poważaniem Kierownik ds. HR Techmar sp. z o. o. T. +48 784 431 954

Techmar Nowy wpis

Dzień dobry, to przykre, że Pani tak nas odbiera. Ma Pani oczywiście prawo do swojej opinii. Staramy się, żeby nasze odpowiedzi były zawsze w uprzejmym tonie. Nie współpracujemy z portalem GoWork, dlatego nie udzielamy tu szczegółowych informacji. Zapraszamy zawsze do kontaktu telefonicznego i osobistego. Pozdrawiamy serdecznie.

Krysua Nowy wpis
@Techmar

Staracie się żeby odpowiedzi były rzetelne, a komentarz usunięty przed administratora XD no tak, napisać coś niewygodnego i od razu delete xD

Nikola

Cześć jestem zainteresowana pracą. Specjalistka ds. administracji z językiem niemieckim ma jakieś testy językowe podczas rekrutacji? Chciałabym ogólnie wiedzieć jak cały proces wygląda. Łatwiej będzie się przygotować.

@Nikola

Techmar nie prowadzi kampanii rekrutacyjnej ani informacyjnej na portalu GoWork. Jeśli będziemy zainteresowani Pani kandydaturą, zadzwonimy, żeby zaprosić Panią do udziału w rekrutacji. Wtedy może Pani zapytać o jej przebieg. Chętnie odpowiemy :-). Może też Pani zadzwonić pod nr podany na portalu, na którym znalazła Pani ogłoszenie lub na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Monter z Doświadczeniem

Mirek
@Monter z Doświadczeniem

Wypłaty są na czas, stawka się zgadza na umowie, kierownik normalny, sam kiedyś był monterem w tej firmie, więc w porządku do ludzi.

Jestem Monterem
@Monter z Doświadczeniem

Przez 5 lat to masz zerowe doświadczenie. Ciekawe czy sam byś zbudował kształtkę?

Sam
@Jestem Monterem

Zbudować można dom ; a kształtkę narysować i wykonać

@Monter z Doświadczeniem

-KASA Na CZAS I NIE MIAŁEM PROBLEMU ŻEBY SIĘ COŚ NIE ZGADZAŁO -KIEROWNICY NIE SZANUJĄ NIKOGO PATRZĄ SIĘ Z GÓRY I KAŻDEMU NOWEMU OBRABIAJĄ (usunięte przez administratora) I DOPISUJĄ NAŁOGI. -PRZEJAZDY WYGLĄDAJĄ TAK JAK SOBIE ZAŁATWISZ NA WŁASNĄ RĘKĘ -NA OGÓŁ NIE MOŻNA NAŻEKAĆ NA KADRĘ BO ROBIĄ CO IM GÓRA KAŻE -PREMIE DOSTAJE TYLKO WYSOKA IZBA -PODWYŻKA? JASNE PIERWSZA JUŻ PO 5 LATACH PRACY I TO AŻ 50 CENTA -KWATERY JAK NAJBARDZIEJ ZALEŻY JAK SIĘ TRAFI JAK BYŁA LIPA PO KILKU DNIACH I 100TELEFONACH ZMIENIALI -TA FIRMA UCZY LUDZI MONTERKI BO ZATRUDNIAJĄ NAWET LUDZU KTÓRZY NIE TRZYMALI SZLIFIERKI WIĘC Z TAD TE ZAROBKI.

Pablitto
@Jestem Monterem

Pracuje od 5 lat w wentylacji i przez 5 lat nauczyłem się czytać rysunki robic samodzielnie kanały, praca na gilotynie i krawedziarce prócz tego samodzielna budowa centrali wentylacyjnej dostaje rysunek i zaczynam działać stawiam szkielet potem tworze osłony od A do Z wszystkie elementy znajdujące się w centrali z blachy robie samodzielnie przepony wanny pod odkraplacze nagrzewnice czy chlodnice oraz połączenia elastyczne jak ty w 5 lat uważasz że nie można nabyć wiedzy to po prostu jestes człowieku ograniczony, zamierzam wyjechać tam do pracy jak będzie nie wiem mam nadzieje ze normalnie, mam dom i rodzinę na utrzymaniu i zamierzam tam dać z siebie wszystko i ze ktoś to doceni bo glupi nie jestem, mam 28 lat i nikt mi nie powie ze w 5 lat nie idzie się niczego nauczyć posiadam uprawnienia na podesty elektryczne podnośniki mam nadzieje ze to się przyda, klade obecnie wentylacje dla największej firmy na świecie produkującej łososia mają wielki zakład w Ustce stawiam tam i skręcam centrale od tego ciągnę kanały wyciągowe i nawiewne dajcie mi blachę gilotyne i krawedziarce a zrobie co tylko trzeba, dokończę do końca roku centrale dla obecnej firmy i zamierzam zatrudnić się w tej firmie i wyjechać do Niemczech zarobić normalne pieniądze w obecnej firmie pracuje od 10 do 16 godzin dziennie chwilami na mojej głowie w tej firmie jest zupełnie wszystko za marne 5 tysięcy

Bartolini
@Pablitto

No i gitara :) zawsze można spróbować czegoś nowego. Szacun i powodzenia!

Damian
@Pablitto

Firma Techmar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik maszyn ogrodowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma poszukuje kierownika działu HR. Oferowane są zarobki w granicach od 9k do 12k złotych netto. Co zrobić, aby otrzymać tę wyższą granicę widełek? :D W firmie obowiązuje zadaniowy system czasu pracy i elastyczne godziny pracy. To ile tak godzin średnio w przeciągu dnia się pracuje? :) myślę nad złożeniem CV w to miejsce

Rekrutacja Techmar

Proszę zadzwonić bezpośrednio do Techmaru w tej sprawie, lub po prostu złożyć CV. Nie prowadzimy rekrutacji na GoWorku a związku z tym także kampanii informacyjnej na tym portalu, ale chętnie udzielimy informacji podczas rozmowy. Ps. proszę o uważne czytanie widełek podanych w ogłoszeniu.

MMM

te widełki są brutto a nie netto

Róża

Interesuje mnie praca jako asystentka ds. administracji z językiem niemieckim. Jakich używacie Państwo programów do elektronicznej obsługi dokumentów? Stanowisko wydaje się być połączeniem sekretarki z koordynatorką prac za granicą. Jaka zatem jest szansa na zagraniczne wyjazdy, gdy pracownica ma prowadzić jednocześnie sekretariat na miejscu?

@Róża

Dzień dobry Pani Różo, Aktualnie wstrzymaliśmy rekrutację na stanowisko asystentki ds. administracji z językiem niemieckim i otworzyliśmy rekrutację na Specjalistę ds. administracji z j. niemieckim, jeśli jest Pani zainteresowana ofertą zapraszamy do aplikacji i wówczas odpowiemy telefonicznie na wszystkie pytania.

xxxxxxx

Łucja
@xxxxxxx

A czy można wybrać sobie, na której budowie chce się pracować? A czy za kwatery i ubrania robocze odtrącają z pensji? A co ile są te zjazdy do Polski? Jak coś to nie pytam dla siebie, tylko mąż chciał wyjechać gdzieś za pracą i tak staram się zorientować w temacie.

@Łucja

Dzień dobry, podczas procesu rekrutacyjnego ustalamy na jaką budowę ktoś pojedzie (zależy to od tego, gdzie aktualnie jest zapotrzebowanie). Kwatery są bezpłatne. Za ubrania robocze przysługuje pracownikowi raz w roku zwrot. Zjazdy do ustalenia z kierownikiem na budowie. Zwykle 4 na 1. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z działem HR T. +48 784 431 954.

To kadry pisały, a ja potwierd
@Techmar

Nikt tu nic nikomu nie odciąga, ani za kwatery ani za ubrania robocze, tyle co masz na umowie, tyle dostajesz.

@Łucja

Skoro pytasz o to czy są zwroty za kwatere. Odpowiem jak to było pieć lat temu, jak jest dzis, nie mam pojecia. Za kwatere pracownicy nie ponosili zadnych kosztow, całosć pokrywała firma. Jak było z ubraniami roboczymi? Nie pamietam, ale kojarzy mi ie ze Ty kupowałeś, oni ci zwracali do jakiegos tam limitu/poziomu. O to nie pytałes, ale powiem, Czy polecam tą firme: Tylko tym ktorzy są przyparci sytuacja życiową do muru, wypłaty stabilne i na czas, jednak sa one znacznie nizsze niz przecietnego zamiatacza korytarzy na budowie w Niemczech. Jesli znasz niemiecki, pierwsza lepsza niemiecka firma bedzie lepszym wyborem. Tej firmy nie polecam, stosuje wg mnie, kilka nieuczciwych zagrywek wzgledem pracownikow, a raczej stosowała kiedy ja z Nimi pracowałem, bo jak nazwac np. sytuacje, kiedy pracujesz u nich rok, umowa ktora ci powinni dac jako nastepna jest na czas nieograniczony, a oni ci daja do podpisania kolejną umowe na okres próbny.

Hirano
@xxxxxxx

O czym Ty człowieku mówisz? Pieniądze na czas? Znajdziesz tutaj ponad 60 opini odmiennych od twojej. A o jakich "nieporozumieniach" mówisz? W tej firmie nikt nic nie wie biuro odsyła do kierownika a kierownik do biura. Bzdury opowiadasz.

@Hirano

Monter Wentylacji jak zna niemiecki to więcej zapłacą czy jednakowo? Bo nie wiem, czy ta stawka właśnie wtedy jakaś wyższa ma być od tej, co podali w ogłoszeniu, że od 2500 euro. Ale dali info, że mile widziana znajomość języka, to pytam, wie ktoś?

Techmar

Dzień dobry, posługiwanie się językiem niemieckim oczywiście zwiększa stawkę. W ogłoszeniu podaliśmy od 2 500 EUR, także doświadczony monter posługujący się językiem niemieckim w celu wyjaśniania kolizji z niemieckim klientem, może liczyć na większe zarobki. Sama jednak znajomość języka niemieckiego bez umiejętności technicznych, niewiele daje. Zachęcamy do aplikowania i kontakt z naszym Rekruterem w celu ustalenia z czego składa się wynagrodzenie montera i na jakich zasadach jest przyznawane. Techmar - Dział HR

@Techmar

A to na jakim poziomie trzeba znać ten język niemiecki, aby dostać wyższe wynagrodzenie? I o ile więcej ma się wtedy wypłacane? Proszę o widełki, jeśli można.

Rekrutacja Techmar

Stawki są przydzielane indywidualnie a "widełki" są ciągle aktualizowane zgodnie ze stawkami rynkowymi. Firma Techmar nie prowadzi rekrutacji ani kampanii rekrutacyjnej na portali GoWork. Zachęcam do rozmowy z rekruterem w celu poznania aktualnych widełek i przydzielenia stawki adekwatnej do Pana kompetencji. Pozdrawiamy Techmar - Dział HR

Jaki dress code obowiązuje w Techmar Sp. z o.o.?

pracownik biura

Nie ma sztywnego dress code w biurze. Co innego na budowie - kask, kamizelka buty BHP i takie tam :)

Marcela
@pracownik biura

Cześć, a jak ci się pracuje w biurze? :) Jesteś zadowolony z warunków, aplikowałbyś tu po raz drugi? Skoro nie ma sztywnego dress codu, to chyba atmosfera nie jest typowo korporacyjna? ;) Znalazłam informację, że szukali kilka miesięcy temu rekruterki. Wiesz może, kiedy szykują się kolejne nabory? Chętnie bym wysłała swoje cv. Firma podzieliła się widełkami: 5300 zł - 6500 zł brutto. Bliżej tej górnej granicy da się wynegocjować wynagrodzenie?

pracownik biura
@Marcela

teraz już nie szukają rekruterki. W temacie wynagrodzenia kontaktuj się z HRami

Wieloletni pracownik

Witam Wszystkich, nie wiem skąd wy te opinie bierzecie, to pewnie jakieś incydentalne przypadki i grubo podkoloryzowane. Firma jest na rynku od 2005 roku, to ponad 18 lat. Ja w tej firmie pracuje już 8-my rok, a razem ze mną ponad 100 innych pracowników. Jakby firma nie wypełniała tego co obiecuje, to by się na rynku nie utrzymała!!! Zasze się znajdą jakieś niezadowolone osoby. Ja firmę polecam, a jak ktoś potrzebuje coś wyjaśnić w swojej sprawie, to zawsze może zadzwonić do kadr i tam uprzejme panie zawsze wszystko wytłumaczą. Pisanie hejtów bez pokrycia w rzeczywistości jest po prosu słabe i nikt normalny w to nie uwierzy. Żadna firma na goworku nie ma dobrych opinii, bo tu tylko frustraci wylewają swoje żale, jak im w życiu coś nie wyjdzie.

Urszula
@Wieloletni pracownik

Wlasnie też mi się wydaje, że tak źle chyba nie jest, skoro ludzie tu z jakiegoś powodu pracują? :) Możesz napisać coś więcej o pracy w firmie? Szczególnie z takim stażem pracy. Co np. z podwyżkami i negocjowaniem wynagrodzenia? Firma dba o to regularnie? Czy zarabia się raczej podobnie, bez względu na przepracowane lata? Co z awansem, benefitami?

@Wieloletni pracownik

Wszystko co oni piszą jest prawdą nic się nie da wyjaśnić zbywają (usunięte przez administratora) nie płacą pieniędzy ect.

Bartek

Zdecydowanie odradzam firmę. Na początku przy rekrutacji wszystko pięknie sprawnie. Później za bilety i ubrania się nie dogadacie bo już będziecie na miejscu i będą mieli was w nosie. Ja usłyszalem u pani w biurze że to taki chwyt żeby ludzie przyjechali... Jak się dwa tygodnie upominałem to z wielkimi problemami po interwencji kierownika dostałem połowę zwrotu. Byłem na budowie w Haar jedyny plus to część ludzi których tam poznałem. Z kierownictwa Henryk i Paweł jak najbardziej na duży plus,dobrzy ludzie zupełnie nie pasujący do tej (usunięte przez administratora) z biura. Starzy pracownicy wyklinaja biuro od (usunięte przez administratora) ale i tak dzwonią i gadają na nowych. Trzeba za nich pracować i robić najgorsze roboty ale to rozumiem bo wiadomo że stary musi posiedzieć jak wszędzie. Na każdym kroku jakieś kary, za wszystko zabierają pieniądze jak ktoś zachoruje to ponad 150 euro z miejsca i tak powiedzą że ktoś wypił jak się jakiś grat popsuję to kradną 3 razy tyle ile rzeczywiście kosztuje i nie pozwalają samemu odkupić . (usunięte przez administratora) na godzinach, nie zgadzają się nikomu wypłaty kradną po kilkaset euro. Ludzie uciekają którzy moga i mają pojęcie do pracy, część boi się że nie dostanie wcale pieniędzy i siedzi w tym (usunięte przez administratora) Dają 10-12 euro na godzinę i jeszcze kradną z tego godziny. Gdzie w innych firmach w tych czasach 15 to jest minimum. I nie na takich złodziejskich umowach o zlecenie gdzie mogą wykorzystać ludzi i później nie zapłacić ciężko zarobionych pieniędzy zasłaniając się takimi sztuczkami. Nie życzę nikomu trafić do tej firmy.

@Bartek

Te kary oprócz zachorowania, to, z jakich innych powód jeszcze idzie dostać? 150 euro biorą z wypłaty nawet jeśli ma się L4? Czyli piszesz, że kontakt z biurem utrudniony.. chodzi o koordynatorów tak? Czy nikt nie pełni tu w firmie takiej funkcji? Było jednak coś, w czym ci pomogli pracownicy z biura? Czy raczej jeśli będzie się miało problem, to pracownik zdany jest sam na siebie na wyjeździe? To ile tak miesięcznie ci na rekę wyszło ze wszystkim?

Czy Techmar Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Aro

W jaki sposób coś nie zgadza się z godzinami? Wyjaśniałeś to u źródła? No i z tymi przyjęciami to ciekaw jestem. Skoro tak szybko można rozpocząć pracę to zastanawiam się, ile teraz na rękę dają? Aaa no i możesz napisać, czy tak każdego wezmą, czy jednak jakieś wymagania trzeba spełniać?

Monter Monachium
@Aro

Nie wiem jak nawet nazwać, to co się tam wyprawia. W biurze pracują (usunięte przez administratora) Jak rozmawiasz w sprawie pracy to wszystko pięknie w trybie natychmiastowym wyjeżdżasz bo ludzie uciekają i muszą uzupełniać stan. (Czytajcie uważnie umowę) a najlepiej broń Boże wcale nie podpisujcie. (usunięte przez administratora) z godzin, na każdym kroku wymyślają jakieś kary. Starzy pracownicy z kilkuletnim stażem też otwierają oczy i uciekają bo za grosze u (usunięte przez administratora) nie chcą pracować. Z resztą jak ktoś zaryzykuje i tam trafi to sam posłucha jakie tam się cuda dzieją. Pracownik jeden dzień się ze zjazdem spóźnił bo miał lekarza w Polsce to 400 euro mu odcięli. (usunięte przez administratora).. Nie życzę nikomu tam trafić zwłaszcza jeśli ma rodzinę na utrzymaniu.(usunięte przez administratora)

Monter

Podejrzana firma, szukają tylko na sezon do biura, płacą jak w Lidlu i mamią premiami których nie zobaczysz bo po sezonie Cię zwolnią. Cześć wypłaty w zleceniu część w umowie o pracę. MASAKRA

Dan
@Monter

To na ile miesięcy dostajesz umowę? Tylko na sezon? Bo wtedy od razu wiadomo że tylko tymczasowa robota. Na rekrutacji nic o tym nie mówią? A premie jakie miały być a ich ne dostałeś? Duże?

Tachmar

Tak, oferta jest nadal aktualna. Na niektórych portalach ogłoszeniowych w "widełkach" podaje się kwotę brutto w złotówkach (nie ma innej opcji) - w treści ogłoszenia staramy się umieszczać dodatkowo kwotę netto (na rękę) w EUR. Stawka zależna oczywiście od kwalifikacji. Więcej szczegółów w naszym dziale HR - +48 784 431 954.

Zawiedziony

Naprawdę oferują prace za PLN, W zwiazku z tym ze kurs euro (ktore zarabiacie) stale rośnie, to oznacza ze z miesiaca na miesiac zarabiacie mniej. Jesli zarabiacie w Euro, to powinni podawac zarobki w Euro (piec - szesc lat temu około 1500 Euro) po dzisiejszym kursie proponuja kwote 3862 euro, w tej cenie to nie musieli by szukaC w polsce, ja jako Bauleiter (kierownik budowy) w Niemieckiej firmie zarabiałem cos w tej okolicy, i szczerze, zarabiałem nieco lepiej od niemca na podobnym stanowisku.

Pracownik Techmaru
@Zawiedziony

To nieprawda, monter wentylacji zatrudniony na terenie Niemiec w Techmarze zarabia w EURO. Na niektórych portalach ogłoszeniowych nie da się wskazać w widelkach zarobków w innej walucie niż PLN. Szczegółów w sprawie wynagrodzenia proszę szukać w treści ogłoszenia lub w bezpośredniej rozmowie z działem HR. Monter przed podjęciem współpracy podpisuje umowę, w której stawka też jest podana w EURO. Nie trzeba się domyślać. Wystarczy sprawdzić u źródła ????. Namiary na dział HR: +48784431954.

@Pracownik Techmaru

Co nie jest prawdą? Ze zaoferowali w ogłoszeniu poziom zarobku w PLN? Ja nie mowię ze nie płacą w euro, lecz ze tak skonstruowana oferta w ogłoszeniu pozwala im oszukac przyszłego pracobiorce. Wykazałem w jaki sposob.

@Pracownik Techmaru

Sprostowanie, widze ze w pierwotnej wersji mojej wypowiedzi zaitniał bład na ktorego nie zwrocilem uwagi. Zamiast pierwszego przecinka w mojej wypowiedzi miał byc znak zapytania.

@Pracownik Techmaru

"Szczegółów w sprawie wynagrodzenia proszę szukać w treści ogłoszenia lub w " No wlasnie to jest jeden ze szczegołow ogłoszenia. Rozumiem ze być moze nie macie jak umiescic ogłoszenia bez podania kwoty w PLN, mam nadzieje jednak ze w ogłoszeniu jest jasno wspomniane minimalna kwota ktorą oferujecie do zarobku (odpowiadałem na wypowiec kogos powyzej kto podał taka własnie kwote, jako osoba zainteresowana), w tym rzecz ktora nie jest umieszczona w waszej umowie o pracę, czyli ile miesiecznie pracownik musi zarobic na firme byście mu nie podziekowali za wspołprace.

Kazimierz
@Pracownik Techmaru

Dobrze ze o tym napisałeś. A jak z zakwaterowaniem? Firma też zapewnia monterowi mieszkanie i transport do pracy? Ile to dodatkowo kosztuje?

Pracownik Techmaru
@Kazimierz

Firma zapewnia zakwaterowanie i dojazdy z pracy ma kwaterę i spowrotem. Monter za to nie płaci. Wejdź na ich stronę internetową tam mają dzial z pytaniami i odpowiedziami.

@Pracownik Techmaru

Firma jest solidna i wszystko się zgadza z tym co podają na stronie i na rekrutacji. Reszta to zwykły hejt. Za wszystko mam zapłacone, oddają za ubrania robocze i przejazdy. a kwatery to sie akurat ekstra trafily w porownaniu z tym co mielismy wczesniej na innej budowie. W kadrach zawsze pomogą i doradza, nawet jak ktos ma jakis komornikow czy inne tam. jak ktos wyleci za alkohol i ma nagrabione, to niech sie nie dziwi, ze ma potem skutki na wyplacie.

Były pracownik delegacji

Sebastian Kątny
@Były pracownik delegacji

Witam Panie Sebastianie, Jeżeli nie przestanie Pan smarować hejtu, nieprawdy i zmyślać, to zawiadomimy odpowiednie organy oraz złożymy pozew o zniesławienie. Firma reguluje wszystkie swoje zobowiązania, a Pan okazał się słabym pracownikiem, który nie poradził sobie ani na budowie, ani nie umiał się porozumieć z innymi 10 pracownikami na budowie, którzy nadal pracują i są zadowoleni. Nasza firma nie zatrudnia pracowników z Ukrainy, ani nie buduje żadnych domków. Pana pomówienia są wyssane z palca. Informuję, że treścią pomówienia, co do zasady, są informacje nieprawdziwe. Przestępstwo to zostało stypizowane w art. 212 Kodeksu karnego.

Ja, a bo co?
@Sebastian Kątny

Wprowadzenie w błąd potencjalnych kandydatów na pracowników też jest przestępstwem. Zaa mojej kadencji (a nie była krótka, bo 2lata) przewinęło się z 30 naprawdę dobrych i pracowitych ludzi którzy nie byli z pierwszej łapanki. Na do widzenia dostali ochłapy ucięte za byle co. Co niektórzy walczyli o swoje pieniądze. Reszta się poddała. Tak jest do dzisiaj. Gadam z chłopakami bo się na niektórych budowach widzimy i rotacja ludzi jest jak w tramwaju. Dwa przystanki i zmiana 70%zalogi. Jesteś żałosny w swoim straszeniu KPK-iem. Obyś z tego miecza sam nie poległ.

Seba
@Były pracownik delegacji

Pracowałem w Hamburgu. Atmosfera dobra. Bogdan wporzadku. Zwolniłem się bo pracowałem z Piotrkiem który od rana do wieczora pije browary. Czym więcej wypije tym jest bardziej złośliwy. Pracowaliśmy razem. Średnio w pracy wypijał około 4i więcej piw. I jak tu z pijanym pracować. Ciągle robił awantury...Żeby to jeszcze był spokojny i siedział cicho bo się napił. A tu chodził po ludziach i ciągle mnie (usunięte przez administratora)...Poprostu w Niemczech można pić alkohol w czasie pracy bo nie ma kontroli alkomatem...

Teresa
@Seba

Czyli do Niemiec też wysyłają ludzi... Ile na budowie zarabiałeś? Mój mąż musi jechać, ale na razie szuka, gdzie więcej zapłacą i firma polska, to pewniejsza.

Lipaaa
@Były pracownik delegacji

zgadzam się oraz nie szanuje pracowników. Nowych czy też starych. Fachowcy trzymajcie się z dala od tego (usunięte przez administratora)

Pracownik ale za to nie długo
@Były pracownik delegacji

Wszystko prawda i jeszcze pieniądze wiecznie się nie zgadzają i jeszcze nie ja czas...

Gabriela
@Pracownik ale za to nie długo

Pracownik ale za to nie długo

Te bzdury pisane przez osoby z biura które się jedynie ośmieszają podszywając się pod prawdziwych pracowników można zwinąć i wywalić na śmietnik. Pracuję 3 miesiące i ani razu z wypłatą się nie zgadzało. Dwa poprzednie razy brakowało i trzeba było wyjaśniać i w wielkich bólach doszukiwać "czemu" a tym razem piątek wieczór przed świętami a tu kasy nie ma i nie będzie. Przykre to że firma w ogóle nie dba o pracowników ale takie coś że nie ma kasy na święta to gwóźdź do trumny, sorry... W ten sposób "firma" jeśli tak mogę to nazwać zbuduje sobie JEDYNIE bazę ludzi którzy jadą odwalić dniówkę a nie zrobić robotę. To nie jest wina banków ani szarych pracowników bo nie tylko mi przyjdzie dopiero we wtorek 11... Tak że JEDYNE co w tych komentarzach RZEKOMO oferowali statyści udający pracowników montażu czyli PIENIĄDZE NA CZAS w tym momencie oficjalnie stają się zwykłym kłamstwem. I taka prawda, można to było zrobić 2 dni wcześniej a nie na ostatnią chwilę to by grało a tak święta bez kasy. Co w związku z tym oferuje "firma" poza opóźnieniem w wypłatach, złodziejskich umowach i opłacaniu przez pracownika wyjazdów za własne pieniądze? Moim błędem jest to że w ogóle moje oczy ujrzały szyld tej hmmmm "firmy..." Odradzam tej firmy z czystym sumieniem. To jest dosłownie szkoda czasu jeśli szuka się czegoś KONKRETNEGO. To jest firma na strzał... Pojechać odwalić dniówkę a w między czasie szukać REALNEJ pracy. Wesołych Świąt życzę wszystkim ciężko pracującym pracownikom którzy w święta muszą iść i ze wstydem w oczach pożyczyć pieniądze na święta bo nie otrzymali za swój trud, pot i poświęcenie z dala od domu i bliskich należnej zapłaty. To wstyd a tzw "firma" powinna czuć zażenowanie. Ja w pracy jestem zawsze na czas i na 100% a ci nawet w święta... Szkoda gadać, ODRADZAM.

Sebek

WitaJestem pracownikiem firmy techmar i powiem szczerze że nigdy nie miałem problemu aby mi nie wypłacono kasy a pracownic jak pracownicy wszędzie podobnie . Najwięcej mają do powiedzenia ci co sami dali (usunięte przez administratora) bo nie umieli się dostosować lub mieli dwie lewe ręcec. Wiele można by tu gadać lecz ja w innej sprawie . Nie wiem czy powinienem tak na oczach wszystkich .ale to moja chwila więc korzystam . Chce powiedzieć że w śród was drogie panie a mowa tu o zespole czuwającym nad wszystkim do okoła aby mieli gdzie spać , otrzymywali co miesiąc wynagrodzenie na czas, przede wszystkim mieli gdzie jeździć na wykonywanie prac . Więc odnośnie całej kadry składającej się z pań .chciałem powiedzieć że przez ten cały czas pracy i rozstań z mojej inicjatywy, firma podawała mi rękę gdy ja potrafiłem ją nie raz pogryźć, strzelając sobie przy tym w kolano. Zarówno szefowa przyczyniając się do mojego powrotu w szeregi pracowników tak i jedna z pań bardzo mi pomogła. Na tyle ile potrafiła i pozwalały opcje. Mowa tu o "Pani Ani" kadrowej . Powiem szczerze nie wstydzę się tego tu napisać . Jestem jej bardzo wdzięczny za każdą razową pomoc . Nie pomijając innych pań . Lecz pani Ania jak dla mnie jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Nie mówię tu tylko o wykonywanej pracy ,lecz o podejściu do człowieka gdy jest w potrzebie . Pozdrawiam i badzwo dziękuję .

zadowolony monter

Witam, bardzo dobrze sie tu pracuje, firma ma już ponad 100 pracowników i będzie dalej się rozwijać. Polecam!

Barbara
@zadowolony monter

No jesli sto się dobiło to chyba faktycznie coś tu się rozwija a w jakim czasie taki wynik został osiągnięty, integracji z tego tytułu żadnej nie było? ;) i pytanie mam jeszcze czy jakąkolwiek część z tego stanowią tu kobiety?

Zostaw merytoryczną opinię o Techmar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Techmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techmar Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • M.gomółki 2
    80-279 Gdańsk