Opinie o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Techmar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Być CZŁOWIEKIEM

ale dostajecie 10 euro na ręka czy brutto???bo jak ta druga opcja to tylko (usunięte przez administratora) za taka stawka pracuje.

Człowiek
@Być CZŁOWIEKIEM

Zależy kto ma jakie stanowisko. Są osoby co maja nawet wiecej niż 10 do reki, ale są też pomocnicy, co mają wiadomo, ze mniej. Trzeba zglosic się do kadr i sprawdzają doświadczenie.

@Być CZŁOWIEKIEM

8,50 na godz dla pomocnika. Montery 10-12 i to zależy jak głęboko potrafi w (usunięte przez administratora) wejść kierownikom . Marzec 2022 Czysta kpina.

Jakie są warunki zatrudnienia w Techmar Sp. z o.o.?

Bardzo dobre warunki, wypłata na czas, firma zapewnia zakwaterowanie i stabilność kontraktów, regularne zjazdy do Poslki.

Ja, a bo co?

Oho, biuro w natarciu. Się kobyły uruchomiły i pozytywne statystyki nabijają. Uczciwość w tej firmie już dawno temu umarła. Wypłata dopiero 15 i ścięta jak żyto na żniwach. 25procent bo niby Niemiec niezadowolony. Jakby kłamstwo świeciło ,to dzisiaj byśmy za słońce robili.

Mamm

Witam, co ile są zjazdy do pl i na jak długo?

Zenek
@Mamm

Zjazdy regularnie co 4-5 tygodni, w okresie korony firma zapewniła samochody służbowe na przejazdy do polski takze bardzo w porządku nas potraktowano.

@Zenek

Co ty (usunięte przez administratora) Chyba tylko na budowę i na kwaterę. Bierz mniej bo ci styki pali pod sagankiem. Zjazdy co 4 tyg. ale musisz wybłagać... Chłopie, do lekarza idź z tym schorzeniem bo to dla głowy nie jest dobre..

GOWORK123

Bardzo solidna firma, wynagrodzenia są w terminie, firma wypłaca co miesiąc należne wynagrodzenie do 10-go. Zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony pracownik, który został zwolniony za brak kwalifikacji.

Byly
@GOWORK123

To pisała osobą z biura. Firma upada, klienci niezadowoleni. Osoby co się zwalniają nie dostają wynagrodzenia. Bez kapitału

Sebastian Kątny
@Byly

Firma ma kapitał i reguluje swoje zobowiązania. Tak się składa, że klient jest bardzo zadowolony. Niezadowolony jest tylko jeden pracownik, który nie pasował do zespołu.

@Sebastian Kątny

Co ty (usunięte przez administratora) Większość boi sie odezwać a po cichu jadą na techmar jak po kobyle. Kablowanie jeden na drugiego to norma. Tylko po to żeby brygadzistom jak najgłębiej w (usunięte przez administratora) wejść.i to bes smarowania.

Firma Techmar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik maszyn ogrodowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
joris

Na jakie zarobki mozna liczyc w Techmarze?

Jacuś

1600 euro

joris
@Jacuś

To chyba pomocnikiem jesteś, haha, dobry monter to wyciągnie 2.500 do ręki

Byly
@joris

Na takie ,że jak się zwolnisz to dopłacasz do biznesu (usunięte przez administratora)

Na Śmieszne ale na czas

@joris

To chyba przy 260 godzinach. Pracowałem na szczęście w czasie przeszłym. 2 lata . To jest kosmos . Teraz nie jestem w stanie uwierzyć co by było gdybym nie skorzystał z innej oferty. Nie wiedziałem że można mieć 3 z przodu i to przy 220h i zwroty za wszystkie ciuchy robocze nie tylko 300zl na rok I płacone każde zjazdy u powroty . . No ale nie w techmarze .Fakt godzin mi nikt nie zabierał Ale na reszcie tną i robią baranów jak chcą.

Kolega
@joris

Tutaj się dopłaca do interesu. Mniej więcej 150-500 euro człowiek co miesiąc na minusie. Szefowa kradnie pracowniką godziny.

Mischel
@joris

Jedynie na co możesz liczyć w tej firmie na to ze ci (usunięte przez administratora)… 500 euro co miesiąc

@joris

BUAHAHAHAAA!!! 2500ojro w Techmarze Haha!! Zrobiłeś mi dzień... A dzisiaj na pogrzeb idę i nie zachowam powagi. 2500 HAHA, ja nie mogę.... Maksimum to 1500 o ile godzin nie uwalą... HAHA no to żeś dowalił. Dowcip dekady...

Jak w Techmar Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Techmar

Dzień dobry, w naszej firmie stosujemy przejrzysty i praktyczny model rozwoju pracowników. Kierujemy się oceną kompetencji, wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. W zależności od kategorii stanowiska praktycznie wszyscy mają szansę na awans. Na stanowiskach na budowach można awansować praktycznie od pomocnika montera, poprzez stanowisko montera, brygadzisty, kierownika montażu aż do kierownika kontraktu. Na stanowiskach biurowych można natomiast awansować od specjalisty do managera. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z działem HR: praca@techmar.gda.pl lub telefonicznie 784431954

Ex

Firma nie wypłaca wynagrodzenia. Osoby co się zwalniają dostają połowę czasami nawet i nie swojej wypłaty. Warunki mieszkalne takie, że lepiej nie pisać. Odradzam tej firmy nawet wrogom.

Sebastian Kątny

wszystko pisane o tej samej porze przez jednego niezadowolonego pracownika, który wyleciał.... Żenada Sebastian!

Gdańszczanin

Witam. Jestem mieszkańcem miasta w którym jest siedziba spółki Techmar . Do siedziby firmy mam może ze 30 minut tramwajem bez przesiadek z małym spacerkiem. Sytuacja która mnie spotkała w siedzibie tej firmy,upokorzyła mnie tak bardzo że nie miałem ochoty na jakiekolwiek rozmowy. Z panią która uświadomiła mi że nie liczy się jaką uczelnie skończyłeś , nie ważne jakie doświadczenie posiadasz (tym bardziej życiowe) . W oczach pracowników biurowych tej firmy ,zwłaszcza kobiet, Jesteś zawsze traktowany jak ŻEBRAK i jak ostatni kloszard niezasługujący na chwilę uwagi , zainteresowania i przedstawienia oferty zatrudnienia.

Techmar
@Gdańszczanin

Szanowny Panie, przywołana przez Pana sytuacja miała z goła inny przebieg. Pozwolimy sobie odnieść się do całej sytuacji. Przybył Pan do naszej siedziby bez wcześniejszej zapowiedzi (chociażby telefonicznej). Prócz tego nie posiadał Pan ani maseczki ochronnej ani rękawiczek, co w związku z pandemią COVID-19 już na wstępie Pana dyskwalifikowało. W trosce o pracowników firmy i ich rodzin został Pan kulturalnie odprawiony przez pracownika sekretariatu. Nasza odpowiedz ma na celu walkę z oczernianiem naszej firmy i jej pracowników w internecie. Pana wpis na temat wizyty w naszej siedzibie w Gdańsku jest nieprawdziwy i celowo wprowadza w błąd czytelników portalu gowork.pl. Więcej nie będziemy się odnosić do sytuacji. A pozostałych czytających zapraszamy na naszą stronę internetową www.techmar.gda.pl oraz na konkurencyjne portale, gdzie znajdują się nasze ogłoszenia o pracę. Przypominamy, że wszystkie rekrutacje odbywają się online. Pozdrawiamy!

Gdańszczanin
@Techmar

Po : 1. Myśli Pani że jestem aż takim frajerem aby mandatami za brak maseczki czy rękawiczek łatać dziurę budżetową naszej kochanej ojczyzny?Mam kontakt z wieloma różnymi osobami i to z wielu warstw społecznych .Nie ryzykowałbym wyjścia bez maski z domu. 2. (usunięte przez administratora) niech Pani mi pokaże w ogłoszeniu że rekrutacja odbywa się on-line. Jest tylko grzecznościowo zawarta forma aby kontaktować się przez olx.pl . 3. Myśli Pani że jest to przyjemne jak się szuka pracy od miesiąca czasu i się słyszy krzyk (z za zamykanych drzwi ) : nie mógł Pan zadzwonić ? Jeżeli bym miał coś na karcie telefonicznej to bym zadzwonił. 4. Nie mam zamiaru nikogo oczerniać czy obrabiać cztery litery (jak zwał tak zwał) opisałem zajście w siedzibie firmy. i jeżeli Pani wszystkich tak traktuje to nie dziwię się że są o Waszej Firmie takowe opinie.

Bartosz
@Gdańszczanin

Opowiadasz pan głupoty, ja sam przechodziłem proces rekrutacji w tej firmie i wszystko odbywało się online i po dwóch rozmowach odbyłem spotkanie w siedzibie firmy i wszystko odbyło się w normalnej i przyjaznej atmosferze.Mimo że nie zdecydowałem się na wyjazd do Niemiec, to samą rozmowę i wszystkie etapy spotkań oceniam pozytywnie.

@Gdańszczanin

Potwierdzam, bardzo nieuprzejma rozmowa, brak szacunku i arogancja. Brak rozmowy, współpracy i porozumienia - zamiast tego roszczenia, wymagania i krzyk. Panie rekrutujące chyba zatrudniły się prosto z baru mlecznego PRL. Mamy XXI wiek, empatia i kultura MUST HAVE! Wizerunek firmy budowany w sposób agresywny i zniechęcający. NIE POLECAM

Chuck Norris
@Gdańszczanin

Widocznie masz słabe mniemanie o sobie ????

Megafon

Wypłaty nie są na czas kwatery? To jakaś kpina , brak WiFi, niedziałające kuchenki, brud (usunięte przez administratora) brak wymiany pościeli brak czegokolwiek,

ciekawy

Ile godzin dziennie pracuje się w tej firmie? Czy są nadgodziny? Praca od poniedziałku do piątku?

bombas
@ciekawy

Od pon do pt po 10h z czego 9h masz zapisane w soboty po 6h. Nie ma żadnych nadgodzin

DE

Nie polecam w tej firmie praca tylko dla uczących się pomocników Kwatery do niczego brak zwrotu za dojazd Odciągają z wypłaty pieniądze dobry monter prace zmienia od ręki Nie polecam

@DE

To nie prawda, mi oddali za dojazd na kontrakt. I jest tu wielu fachowców, ludzie tu latami pracują z tego co zauważyłem, firma solidna i ma stalych pracowników.

Duchduch
@Nowy

mi też oddali kasę za przejazd, a kwatery dobre.

Xxxx

Czy ta firma wypłaca kasę co miesiąc, czy przelewy są standardowo 10 każdego miecha.

Jozin z bazin
@Xxxx

Wypłaty co miesiąc do 10, i są faktycznie na czas.

Kurza stopa

Firma tragedia, kierowniczek M. to niedorozwinięta świnia, nikt nie chce z nim pracować. W biurze kłamią, obiecują 1800 euro co miesiąc, co 4 tygodnie do domu. A stawka to 7 euro na godzinę i co 6 tygodni do domu. Większość tam to kapusie i lizusy Michałka. I standard to obcinanie kasy szlag wie za co. Byłem, widziałem także nie polecam nikomu.

młody
@Kurza stopa

Nie obrażaj nas KURZA STOPO, skoro gadasz takie brednie to niezły z ciebie kłamca i oszolom... Pracujemy i mamy swoje zdanie, a moze ty byles tulko do przynieś, podaj, pozamiataj, bez zadnych umiejetnosci. Jestem, pracuję i widzę, wiec nie kłam (usunięte przez administratora) i nie wkurzaj ludzi ktorzy uczciwie pracuja! Jak się pracuje to się zarabia!

Kurza
@młody

Kolego najwidoczniej należysz do tej grupy która chodzi i donosi. Dlaczego jest masa osób które po otrzymaniu wypłaty, jeśli można to tak nazwać, jadą do domu? A sam strzeliłeś sobie w kolano mówiąc że ktoś jest "przynieś, podaj". Jak firma nie chce mieć pracowników wyszkolonych to szuka popychadeł a każdy jedzie pracować i zarobić. Zresztą 7 euro na godzinę to stawka sprzed 5 lat mój przyjacielu. Nie wspomnę o ubraniach na które można wydać maksymalnie 300 zł i to tylko i wyłącznie na spodnie i na buty, to jest śmiech na sali... Jak firma dba o pracowników to taką ma opinie i takich monterow. Pozdrów swojego przyjaciela kierownika :)

Wily
@Kurza stopa

Budowa w Monachium.Kierownik troglodyta i (usunięte przez administratora) Częsty brak np . Montazowki ( jedni kradną drugim nakrętki itp ) Większość pracowników to kable i chorągiewki. Hotele to nory. Kontakt z jakimkolwiek problemem z biurem awykonalny. Panie z biura katastrofa. Małe stawki a i tak jeszcze potrącają za co chcą . Ta firma to krzak . Jeśli jesteś desperatem jedź. Oszustwo,kłamstwa na każdym kroku i jeszcze mobbing. STANOWCZO ODRADZAM .P.S. HWDT!!!

@młody

TA NIBY FIRMA TO JEST DLA DESPERATÓW , BYŁEM ZOBACZYŁEM I KONIEC TEMATU

123 gonisz ty

Ile godzin się pracuje w tygodniu??

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Techmar Sp. z o.o.?

Mirek

Tak, firma wyplaca premie za przerób dla monterów.

Jozin z bazin
@Mirek

Potwiedzam, dostalem premie za przerób.

Karol

Mieliście ostatnio jakiś wyjazd integracyjny ?

Monter z doświadczeniem

Witam, Przyjałem się do Techmaru, bo mnie inna firma wystawiła. Biuro było pomocne i dali mi zaliczkę po tygodniu pracy. Budowa duza pod Monachium, kierownik w porządku, kwatery z internetem, wypłata na czas, stawka z umowy się zgadza. Firma się rozrasta i będa szukac nowych pracowników od Nowego Roku. Ja moge polecić, jak ktos się zna na wentylacji, to docenią, bo nawet premie za przeroby dają.

nowy

przyjołem się do pracy we wrzesniu 2020, wypłata się zgadza, na czas, oddali mi za dojazd na budowe, kierownik normalny, przyjeżdza tez biuro, dwa azy byli i zaliczke mozna dostac. to co mowili to dostalem, kwatery mogom byc. roznie tu piszom, ale ja polecam.

Czy często w firmie Techmar Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Dyrdymał

Bardzo często. Bo tak szanują pracownika że mało kto jest w stanie wytrzymać. Więc szukają kolejnego ciecia

sam
@Dyrdymał

Na budowach rządzi Tata i synowie i zięć z rodziną i kuzyn Marcin biznesmen ; o montażu i prowadzenia budów brak pojęcia nie potrafią czytać dobrze dokumentacji ( tylko po Niemiecku kalii jeść i pić ) Dobrymi fachowcami są kierownik Michał ; brygadzista Wiesiek

Zostaw merytoryczną opinię o Techmar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Techmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techmar Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • M.gomółki 2
    80-279 Gdańsk