Opinie o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Techmar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Sebek

WitaJestem pracownikiem firmy techmar i powiem szczerze że nigdy nie miałem problemu aby mi nie wypłacono kasy a pracownic jak pracownicy wszędzie podobnie . Najwięcej mają do powiedzenia ci co sami dali (usunięte przez administratora) bo nie umieli się dostosować lub mieli dwie lewe ręcec. Wiele można by tu gadać lecz ja w innej sprawie . Nie wiem czy powinienem tak na oczach wszystkich .ale to moja chwila więc korzystam . Chce powiedzieć że w śród was drogie panie a mowa tu o zespole czuwającym nad wszystkim do okoła aby mieli gdzie spać , otrzymywali co miesiąc wynagrodzenie na czas, przede wszystkim mieli gdzie jeździć na wykonywanie prac . Więc odnośnie całej kadry składającej się z pań .chciałem powiedzieć że przez ten cały czas pracy i rozstań z mojej inicjatywy, firma podawała mi rękę gdy ja potrafiłem ją nie raz pogryźć, strzelając sobie przy tym w kolano. Zarówno szefowa przyczyniając się do mojego powrotu w szeregi pracowników tak i jedna z pań bardzo mi pomogła. Na tyle ile potrafiła i pozwalały opcje. Mowa tu o "Pani Ani" kadrowej . Powiem szczerze nie wstydzę się tego tu napisać . Jestem jej bardzo wdzięczny za każdą razową pomoc . Nie pomijając innych pań . Lecz pani Ania jak dla mnie jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Nie mówię tu tylko o wykonywanej pracy ,lecz o podejściu do człowieka gdy jest w potrzebie . Pozdrawiam i badzwo dziękuję .

zadowolony monter

Witam, bardzo dobrze sie tu pracuje, firma ma już ponad 100 pracowników i będzie dalej się rozwijać. Polecam!

Barbara
@zadowolony monter

No jesli sto się dobiło to chyba faktycznie coś tu się rozwija a w jakim czasie taki wynik został osiągnięty, integracji z tego tytułu żadnej nie było? ;) i pytanie mam jeszcze czy jakąkolwiek część z tego stanowią tu kobiety?

Monter z Lublina

Pracuję tu od 3 lat i się dużo nauczyłem, podwyżkę dostałem, regularnie jeżdze do Polski, wypłata zawsze na czas, a nieraz to i premia wpadnie.

Magdalena
@Monter z Lublina

No 3 lata to już cos. Za co ta premia, ona jest z jakiś okazji czy może uznaniowa? No i co znaczy że regularnie jeździsz do Polski - co ile jesteś w kraju i na jak długo?

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Inżynier. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Inżynier

Stanowisko zostało obsadzone z powodzeniem! Pracodawca godny polecenia!

Firma Techmar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik maszyn ogrodowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Monter321

Pracuję w tej firmie dopiero pol roku, ale widzę że są ludzie co tu od lat pracują i praktycznie stworzyli tę firmę. Atmosfera bardzo dobra, narzędzia porządne, za ubrania zwracają. Fachowców bardzo doceniają.

Jarek
@Monter321

Porządna firma, dobrze się tu pracuje, będą przyjmować, bo nowe kontakty wchodzą na Bawarii, polecam z czystym sumieniem.

Mirek

ja w tej firmie bylem tylko pol roku, musialem zrezygnowac z powodów rodzinnych i teraz pracuje w Polsce, ale dobrze wsztsko bylo. Jak bede znowu chcial jechac na kontrakt do Niemiec, to tylko z Techmarem i do Michala.

Zygmunt

Jestem monterem z doświadczeniem i juz niejedno widziałem, a tu jest dobrze. Nie ma problemów ze zjazdem do Polski, mieszkania dobre i blisko do budowy, mamy nowego busa i dobre narzędzia hilti na akku, ubrania robocze sami sobie kupujecie, a firma oddaje kasę, wypłatę mam lepszą niż w ostatniej firmie, więc można zarobić pod warunkiem że się znasz na wentylacji bo pomocnicy nie mają wysokich stawek, ale jak ktoś chce to fachu nauczą. Potrzebują pracowników na Bawarie więc można próbować.

Fachowiec

Pracuje w tej firmie już 9 lat i mi pasuje. Wypłata się zgadza, na czas, do domu jeżdżę regularnie, kierowników miałem kilku i wszyscy normalni. Jak ktoś chce zarobić, to zarobi, premie za przeroby są, biuro pomocne.

On

Omijajcie dalekim łukiem. Szkoda życia.

Czy w Techmar Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

monter123

firma bardzo prężnie się rozwija i inwestuje w pracowników

Zatrudnilem się w tej firmie 2 miesiące temu, jak przeliczalem oferty, to tu dostałem najlepszą stawkę i najlepsze warunki. Mieszkanie ok, ludzie w porządku. Pozdrawiam z Bawarii! Firmę mogę polecić!

Potwierdzam
@Nowy

Solidna firma, bardzo dobre wynagrodzenie dla pracowników, zapewniają stabilność, regularne wyjazdy do pracy i do Polski na urlop, kierownictwo wymagające, ale kompetentne, dzięki temu premie za przeroby wychodzą. Stała ekipa na budowie. Pozdrawiam z Berlina I polecam!

bardzo dobra firma
@Potwierdzam

dobra organizacja, pracodawca wszystko zapewnia, mamy nowe auto służbowe, kwatery blisko, ciuchy firmowe bardzo dobrej jakości, stawkę mam lepszą niż w poprzedniej firmie, wypłata na czas, ogólnie polecam.

ja w tej firmie już 15 lat pracuje i jest dobrze. Jakby było źle to by tu prawie 100 ludzi nie pracowała. Zawsze znajdzie się jakiś narzekacz, co mu coś nie pasuje. Robiłem pod rożnymi kierownikami i wszyscy do mnie w porządku, kasa mi się zgadza, kwatery normalne, z Internetem, do domu jeżdżę regularnie co 4 tygodnie. urlopy i chorobowe płacą. piszcie co chcecie, a ja POLECAM.

monter

zgadzam się

Potwierdzam
@pracownik

Kierownictwo dba o pracownika, doceniają fachowców. Biuro zawsze pomaga załatwić sprawy papierowe i ogólnie w porównaniu z innymi firmami w których pracowałem, to tu jest bardzo dobry klimat i profeska.

Pozdrawiamy Andrzeja
@pracownik

Oby więcej normalnych ludzi pisało prawdę, a nie same pomówienia, (usunięte przez administratora). znasz się na robocie, to polecamy firmę!

Piotr79

Firma solidna, wypłaty na czas. Przelewy zawsze do 10go wychodzą. Nie wiem jak inni, ale ja premie za metry dostałem nie raz.

Pracowałem w techmarze prawie 2lata w Niemczech. Musiałem zjechać do PL rodzinne sprawy. Rozliczyli się co do euro. Kwatery w miarę ok, kasa zgadza się z tym co na umowie

obecny pracownik

ja w tej firmie pracuje juz długo i jak patrze co tu nowi i byli wypisują, to sam hejt od tych co wylecieli, bo się nie nadają do pracy. Firma wypłaca wynagrodzenie zgodnie z umową, zapewnia wszystko co ma mieć pracownik delegowany, działa legalnie i wszystko mam na papierze. jak ktoś się zna na wentylacji, to zarobi i go docenią.

Roberto
@obecny pracownik

Firma płaci wszystko jak trzeba, tyle co mam na umowie, to mam na koncie, do domu jeżdżę regularnie co ok 4 tygodnie i o nic zebrać nie muszę. Wnioski urlopowe tylko trzeba składać na czas szanowni koledzy! I pilnujcie narzędzi, to wam nikt nic nie potraci.

Monter

Czy za dojazd z Polski odajom koszty

zenek
@Monter

tak, oddają koszty za przejazd na budowę

TAK
@Monter

TAK, firma oddaje zwrot kosztów przejazdu do Niemiec na rozpoczęcie kontraktu. Szczegóły o terminach zwrotu dowiadywać się w kadrach. na praca@techmar.gda.pl lub T. +48 784 431 954

Ja, a bo co?
@Monter

Chyba za kible co odwiedzisz po drodze... I to po ciężkiej batalii..

Prawda
@TAK

Prawda, oddajom kase za dojazd, ubrania i dodatki plackm. Ja jestem kierowco i mam płacone extra. Nigdy mbie na nic nie (usunięte przez administratora)

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Inżynier Budowy w firmie Techmar Sp. z o.o.?

Terefere

To se chyba administrator żartuje. Inżynierowie to ludzie na poziomie i nie mają czasu żeby na goworku hejty wylewać. Tu piszą tylko jelopy. Normalny człowiek to swoje sprawy w kadrach załatwi, a firma ma kadry bardzo w porządku.

Artur zapomniałeś dodać że obiecuje dodatkowa kasę za lepszy przemiał metrów a potem mówi że ona nic nie obiecywała.Czy stawka 9euro to dużo?To zdzierstwo .Niektórzy po 5 latach pracy nie mają nawet 10 euro.Kpina .odradzam firme

Zatrudniłem się w tej firmie w lipcu, czytam te dyrdymały co tu inni wypisują i wiem, że to same odpady musiały być. Minęło mi 3 miesiące, dostałem normalną umowę z podpisem i pieczątką. Kwatery są bardzo przyzwoite, wypłata na czas, stawka z umowy się zgadza. Ja mam doświadczenie, prowadzę dwóch pomocników, dobre narzędzia na aku mi dali. Nie dziwię się, że jak ktoś pracować nie umie, to stare klamoty na dobitkę mu dają. Atmosfera dobra. Jak się znasz na robocie to można się zatrudnić w Techmarze. Obiboków wywalą, a oni potem piszą tu nieprawdę z zemsty, żeby tylko obsmarować firmę.

@Kandydat

Sam jestes odpadem bo robisz za 10 euro .

Jestem monterwm
@Kandydat

Mam 18 euro na godzinę i to jest odpowiednia stawka za jaka się pracuje w luftungu

monter
@Monter

Odezwał się. * uja cie obchodzi (usunięte przez administratora) kto ile ma? Nie podoba się to won do Norwegi. Panisko idz se robic nawet za 30 euro jak znajdziesz frajera co ci tyle da

@Jestem monterwm

No ciekawe, to po co byles tam tydzien niby za 10 euro. Jerzeli piszesz prawde miales 10. tez jestes (usunięte przez administratora) i odpad. hahahha tylko mniej bo krocej pracowales? hahahah A potem praca be i firma be po tygodniu.

@Monter

Jaka Norwegia baranie. I nie nazywaj się monterem tylko pseldo fachowiec ile już zawodów w życiu przerabiałeś. Myślę że nie potrafisz fachowo rury poskładać tylko na byle jak. Monterem się jest a nie bywa. Ile szkoleń ukończyłeś? Nie masz pojęcia o profesjonalnym montażu.

@Kandydat

Przecież widać że to pisze ktoś z biura lub kierownictwa, pracowałem dla tych (usunięte przez administratora) nawet na ostatniej wypłacie chcieli mnie oskubac więc postraszyłem sądem i wtedy kasa się zgadzała, dziwię się ze to jeszcze prosperuje

PRAWDA
@Kandydat

PRAWDA, potwierdzam, to porządna firma dla tych co się znaja i chca zarobić. Jak nic nie umiesz, to gitary nie zawracaj w kadrach.

Zjebie co ty piszesz za pierdo
@Kandydat

(usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) tak określe te firmę wszystko ładnie pięknie wygląda do póki nie wyjedziesz za granicę kwatery może i ok ale brak internetu zadupie kwiszczy piszczy barany beczą a ci co piszą że ta firma jest ok to chyba nie robili za granicą ludzie odpowiedzialni za mieszkania mają na ciebie (usunięte przez administratora) nawet jak by się dom palił niby na godziny a liczą na metry jebiesz za innych a potem rozpisują to na wszystkich jednym słowem wyzysk brak wakacyjnego diety (usunięte przez administratora) tyle powiem i nie piszcie że to fajna firma bo tak nie jest i nie oszukujcie ludzi nie każdy jest naiwny jak wy (usunięte przez administratora) polak Polaka (usunięte przez administratora) a pani prezes tym bardziej zarabia 14 milionów rocznie obrotów firmy a ludzi wyzyskuje porażka nie polecam nawet naj gorszemu wrogowi

Sylweriusz Wycikowski
@Kandydat

Zgadzam się z tą opinia,ponieważ pracowałem w techmarze i zgadza się wszystko,co kolega napisał.

@Kandydat

Przyznaje poproszono mnie abym pisał pozytywne opinie .Myślałem że będzie podwyżka.Wszystkie moje a z podwyżki nici!!!!Niech ktoś inny pisze!

Ja, a bo co?

Ta firmą powinna się prokuratura zająć. Zresztą jak nie dostanę swoich pieniędzy które zostały pobrane za stara baterie i niby zniszczony sprzęt który swoją drogą był zajechany jak (usunięte przez administratora) geja. Wartość określona przez rzeczoznawcę w okolicach 300 złotych a zabrali 850 ojro. Nowy tyle nie kosztuje. Mam więc podstawę do złożenia wniosku do sądu pracy. Do zobaczenia na sali sądowej i to nie w Gdańsku.

Jotpedek
@Ja, a bo co?

Odradzam firmę, ja pracuje tu parę lat .Nawet nie wiecie ile razy i ilu ludziom zajumali kasę. Zawsze się coś znalazło ekstra !!!Nawet jak zdajesz sprzęt, masz foto to nie masz pewności ile Ci potrąca.Pewne jest ze to zrobią. Nędzne stawki ok 9-10euro .Tragedia Dają Ci 52 godziny tygodniowa ale co z tego jak zapitalasz jak koń pociągowy.FIRMA PRZEKRET .DO GAZET Z NIĄ !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Techmar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Techmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techmar Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • M.gomółki 2
    80-279 Gdańsk