Opinie o Berg Tomasz Berg w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Berg Tomasz Berg. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Berg Tomasz Berg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berg Tomasz Berg w Gdańsk

Zainteresowana Nowy wpis

Wiecie z jakich przyczyn praca tutaj została tak stanowczo przez kogoś odradzona? Chciałam sprawdzić ile w akordzie się tu zarabia o którym kiedyś pisali, bo chłopak może by się przyjął. Od tego roku warunki pracy mogą być inne, skoro nikt już niczego nie pisał?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Berg Tomasz Berg?

Byly Nowy wpis

Daje wszystkie narzędzia potrzebne do pracy ale stanowczo odradzam pracę u tego Pana.

Rozczarownay

STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ U TEGO PANA, ZERO POSZANOWANIA DLA LUDZI, TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW JAK SWOJĄ WŁASNOŚĆ, NARZUCAJĄ SWOJE RACJE(TY JAKO PRACOWNIK NIE MASZ PRAWA MIEĆ WŁASNEGO ZDANIA),TA CAŁA KADROWA POZJADAŁA WSZYSTKIE ROZUMY ŚWIATA( TAK ZWANA POLSKA-NIEMRA CO PALI GŁUPA ŻE POZAPOMINAŁA 90% POLSKICH SŁÓW I TEN NIE ZAWODNY TEKST "NO POMÓŻ MI-JAK TO SIĘ MÓWI"). PRACA NIBY NA GODZINY ALE AKORD TO PODSTAWA I CAŁY CZAS SZYBKO SZYBKO I SZYBKO. STAWKA TAKA GŁODOWA JAK CO DO WYKONYWANEJ PRACY, POMOCNIK MUSI (usunięte przez administratora) I W SUMIE ROBI PRAWIE WSZYSTKO CO ELEKTRYK ZA (usunięte przez administratora) 12,40 EURO BRUTTO, PO CZYM ODCIAGAJĄ JESZCZE ZA MIESZKANIE 170 EURO WIEC (usunięte przez administratora) DO POTENGI ENTEJ! RUDY PALI GREKA ŻE TEŻ TAKI POLNOSZ-MAJSTER A ZA CO SIĘ SAM NIE WEŹMIE TO ZARAZ (usunięte przez administratora) I ZLECA KONTYNUACJE PRACOWNIKOWI. POTRAFIĄ W SOBOTĘ PO GODZINACH ZMUSZAĆ PRACOWNIKÓW DO INNYCH PRAC PO CZYM KAŻĄ DOPISAĆ SOBIE GODZINE LUB DWIE, WIEC JAK TU ODPOCZĄĆ PO CAŁYM TYGODNIU ZAPIERDOLU??????? NIE POLECAM CHYBA ŻE KTOŚ JEST SADOMASOCHISTĄ

Olga
@Rozczarownay

Jak mogą płacić za akord, jeśli w umowie jest stawka godzinowa? To się nadaje do PIP. No i jak wygląda to zmuszanie do pracy w sobotę, jak ktoś odmówi to idzie zwolnienie?

@Rozczarownay

Hej czemu nic nie wspominasz o łóżkach piętrowych i pokoikach gdzie trudno się przecisnąć , jednej łazience na 12 osób , tematów jak traktują pracowników jest wiele i na każdy można byłoby pracę dyplomową napisać

Byly Nowy wpis
@Olga

W tej firmie pracuje się na godziny w akordzie nie polecam

Hej czy ktoś napisze coś aktualnego o tej firmie? Czy dalej tam lipa tak jak wcześniej pisano, czy się poprawiło?

Ina

W sumie to nie widziałam tego ogłoszenia, opiszesz warunki jakie są na nim przedstawiane? I czy nazywanie kandydatów naiwnymi faktycznie zdaje się być uzasadnione? Kiedy w ostatnim czasie trafił ktoś do zespołu? I na jakich warunkach?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Berg Tomasz Berg? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Maryśka

jaki jest aktualny tryb pracy? widziałam jakieś liczby na forum, ktoś przytoczył 11 godzin, to sprawdzone? jak wobec tego układają się pozostałe warunki podejmowanej współpracy? czy przez ostatnie miesiące wprowadzono coś nowego?

Uwaga!!

Po pierwszej rozmowie juz wiedzialem ,ze to (usunięte przez administratora) , Berg i ta jego asystentka to jakas porazka. Berg wielki boss, nic nie potrafi dlatego sciaga elektrykow z Polski ona zadufana udaje madra glupia jak but, nie plecam zanim zaczniecie prace w tej pseudo firmie dobrze sie zastanowcie!!!!

@Uwaga!!

Co niby takiego robi, że tak oceniasz jej intelekt? :/

Uwaga !!
@Zofia

Oceniam poniewaz tak jest ..Prosze przedzwonic do tej firmy i zamienic z ta pania pare slow ... :-)

@Uwaga !!

Trzeba zrobić reklamę dla tego duetu , na SEPIE się ogłaszają i tam potrzebny jest wpis aby przestrzec wszystkich co szukają pracy

@Stachu

Poważnie aż tak chcesz się w to zaangażować? Napisałeś już tam coś może?

@Uwaga!!

Rudy (usunięte przez administratora) to kawał cwaniaka a ta z duetu z małym t..... tylko dokłada do tego jaki prowadzą razem : zamordyzm pracowników których uda się im ,,zabajerować'' - praca po 10 czy 11 godzin a stawki głodowe - z dala od tego Duetu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

@Stachu

Wiadomo jak po prawie roku te stawki mogą się prezentować? pisałeś, że są głodowe ale od stycznia w wielu firmach były podwyżki tu także? coś jeszcze mogło się w warunkach zmienić? Jakie rotacje?

Jarosław

Pierwszy kontakt z firmą to katastrofa klientka ma w (usunięte przez administratora) nowych pracowników, więc jeżeli na początku są poważne problemy z kulturą i sztuką to co się tam dzieje później, życzę pani zdrówka i góry pieniążków. Pomimo wszystko z poważaniem Jarosław

Aneta

A co z premiami, macie system premiowania w firmie?

Janek

Firma się wali ...uciekajcie !

Antyrudzielec

Ludzie zdala od tego duetu ....masakra... (usunięte przez administratora) praca po 65-70h tygodniowo ...cały czas bat nad głową tylko szybciej szybciej szybciej ...

Były pracownik.

Dlaczego nikt nie napisze, że każe ludziom pracować po 10 i 11 godzin,że oszukuje ludzi i nie dba o nich. Niema warunków by zjeść jak czlowiek. Ludzie zacznijcie pisać prawdę.

Justyna
@Były pracownik.

Masz rację, każdy prawdziwy wpis jest na forum nieocenionym źródłem wiedzy na temat firmy. W związku z tym mam do Ciebie prośbę, żebyś napisał coś więcej na temat pracy w Berg. Co zmieniłbyś w tej firmie, aby była ona dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? Osoba, która pracowała w danym miejscu, najlepiej zna panujące tam realia. Liczymy więc na Twój wpis. Może być on cenną wskazówką dla osób planujących złożyć tam CV.

Ryś

Obiecanki cacanki, a on myśli ze my jesteśmy głupi i będziemy się cieszyć . Błąd, ludzie nie dajcie się namówić to jest oszukaństwo. (usunięte przez administratora)

Stach

Czyli rozumiem, że firma potrzebuje aktualnie pracowników. Może wiecie jakich?

Tonik

Czy nie słyszeliście , że brakuje ludzi do pracy? Po co to bicie piany? Szkoda straty pracy?

Uni

Kolego zatrudnij się to zobaczysz.. Bierze budowy i nie ma ludzi.. Ten facet tonie..

Karol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Niezadowolony

Witajcie, Rudy to oszust..... ściagnal mnie z innej firmy a tak naprwde sam oszukuje, na umowie 1944euro i 40 godzin tygodniowo a w rzeczywistości zapieprzamy jak głupki teraz zaluje ze się dałem skusic

Ziss

Witajcie. Skusiłem się na pracę u Tomasza. B.. UWAŻAJCIE. Obiecywał złote góry i pracę w fajnym zespole Podaję go do sądu bo mnie wyrolował.. Za moje Spłaca swój nowy samochód.. żena..

Ekektryk

Uważajcie.. Tomasz berg to wyrafinowany oszust.. Ściąga ludzi z jakieś firmy z Gdańska opowiada , że tam oszukują w żeczywistości.. sam kręci i wypłaca pieniądze pod stołem.. Zaniża godziny i oszukuje ze stawką.. Drodzy elektrycy Uważajcie.. Na tego rudego przedsiębiorcę..

Tomi.
@Ekektryk

U dzięki kolego za ostrzeżenie.. Ten facet z tego co wiem mieszka w Gdańsku na Morenie.. Spokojnie tacy cwaniacy nie orowadzą długo biznesu.. Jak będzie kręcił to PIP I US.. go namierzą.. Szybka kasa i po cwaniaku..

Zumi

Witajcie . Mam propozycje pracy w tej firmie proszę o informację na temat stawek oraz warunków..

Zostaw merytoryczną opinię o Berg Tomasz Berg - Gdańsk

• Jak się pracuje w Berg Tomasz Berg?

Zobacz opinie na temat firmy Berg Tomasz Berg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Berg Tomasz Berg
  • Prof. Romualda Cebertowicza 6 lok. 4