Adres: Prof. Romualda Cebertowicza 6 lok. 4, 80-809 Gdańsk

Opinie o Berg Tomasz Berg

Filtruj opinie po kryteriach:

Janek
Nazwa działu: Produkcja

Firma się wali ...uciekajcie !

Tak5Nie
Antyrudzielec

Ludzie zdala od tego duetu ....masakra... (usunięte przez administratora) praca po 65-70h tygodniowo ...cały czas bat nad głową tylko szybciej szybciej szybciej ...

Tak2Nie
Były pracownik.

Dlaczego nikt nie napisze, że każe ludziom pracować po 10 i 11 godzin,że oszukuje ludzi i nie dba o nich. Niema warunków by zjeść jak czlowiek. Ludzie zacznijcie pisać prawdę.

Tak3Nie
Justyna
@Były pracownik.

Masz rację, każdy prawdziwy wpis jest na forum nieocenionym źródłem wiedzy na temat firmy. W związku z tym mam do Ciebie prośbę, żebyś napisał coś więcej na temat pracy w Berg. Co zmieniłbyś w tej firmie, aby była ona dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? Osoba, która pracowała w danym miejscu, najlepiej zna panujące tam realia. Liczymy więc na Twój wpis. Może być on cenną wskazówką dla osób planujących złożyć tam CV.

Ryś

Obiecanki cacanki, a on myśli ze my jesteśmy głupi i będziemy się cieszyć . Błąd, ludzie nie dajcie się namówić to jest oszukaństwo. (usunięte przez administratora)

Stach

Czyli rozumiem, że firma potrzebuje aktualnie pracowników. Może wiecie jakich?

Tonik

Czy nie słyszeliście , że brakuje ludzi do pracy? Po co to bicie piany? Szkoda straty pracy?

Uni

Kolego zatrudnij się to zobaczysz.. Bierze budowy i nie ma ludzi.. Ten facet tonie..

Karol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Niezadowolony

Witajcie, Rudy to oszust..... ściagnal mnie z innej firmy a tak naprwde sam oszukuje, na umowie 1944euro i 40 godzin tygodniowo a w rzeczywistości zapieprzamy jak głupki teraz zaluje ze się dałem skusic

Tak2Nie
Ziss

Witajcie. Skusiłem się na pracę u Tomasza. B.. UWAŻAJCIE. Obiecywał złote góry i pracę w fajnym zespole Podaję go do sądu bo mnie wyrolował.. Za moje Spłaca swój nowy samochód.. żena..

Ekektryk

Uważajcie.. Tomasz berg to wyrafinowany oszust.. Ściąga ludzi z jakieś firmy z Gdańska opowiada , że tam oszukują w żeczywistości.. sam kręci i wypłaca pieniądze pod stołem.. Zaniża godziny i oszukuje ze stawką.. Drodzy elektrycy Uważajcie.. Na tego rudego przedsiębiorcę..

Tomi.
@Ekektryk

U dzięki kolego za ostrzeżenie.. Ten facet z tego co wiem mieszka w Gdańsku na Morenie.. Spokojnie tacy cwaniacy nie orowadzą długo biznesu.. Jak będzie kręcił to PIP I US.. go namierzą.. Szybka kasa i po cwaniaku..

Zumi

Witajcie . Mam propozycje pracy w tej firmie proszę o informację na temat stawek oraz warunków..

Zostaw opinię o Berg Tomasz Berg - Gdańsk

Chcę opublikować: