Opinie o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie
Szkoły Średnie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum w Gdańsk

qwerty

Ostatnie dni, kiedy składać można papiery, w związku z pracą dla nauczyciela matematyki. Nie wiem, czy zdążę :/ Kto by więc na przyszłość napisał, w jaki sposób odbywa się rekrutacja, czy praktykowana jest tu wieloetapowość? I jaką umowę oraz stawkę można uzyskać? Tych info, zabrakło mi w ofercie. Wyjaśniono natomiast, że byłoby to 25 godz. pracy w tygodniu.

Pyska

Głównym celem szkoły jest tworzenie ludzi zdolnych do robienia nowych rzeczy, a nie tylko powtarzanie tego, co zrobiły inne pokolenia.Jest ogólna zgoda co do niezbędnej dyscypliny i metod utrzymania porządku. Pozdrawiam. Pyśka

Mika

Lubię nauczyciela, który oprócz zwykłej pracy domowej daje ci coś do myślenia o zabraniu do domu.W szkole panuje pozytywny klimat, a codzienne życie szkolne charakteryzuje tolerancja i demokracja, również poglądy mniejszości są brane pod uwagę. Mika

Horuń

Dobra głowa i dobre serce to wspaniałe połączenie. Szkoła tworzy dobry klimat, sprzyjający uczeniu się. Horuń

Nauczyciel

Po pytaniach o podejście, doświadczenie, przebieg dotychczasowej kariery i motywację następuje zatrudnienie na płatny tydzień próbny. Następnie na trzy miesiące. Potem na dłuższy okres. Propozycja tygodnia próbnego nie jest propozycją zatrudnienia tylko kolejnym etapem rekrutacji.

Spytano się czy ktoś udzieli mi rekomendacji. Wskazałam poprzednich pracodawców.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
(rodzice ucznia kl. 1)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego dziecka była to szkoła pierwszego wyboru. Co za tym idzie szkoła z dużym entuzjazmem z podejściem do każdego ucznia indywidualnie i z wielkim szacunkiem. Szkoła z klimatem rodzinnym, w której nie ma chaosu. Myślę, że choć trochę pomogliśmy.

rodzic
@(rodzice ucznia kl. 1)

Chaos to drugie imię tej szkoły. Tryliard zmian w planie, okienka dla uczniów, rotacja nauczycieli, nikt nic nie wie.

Dla mnie bardzo ważne...

Dla mnie bardzo ważne, że praca w tej firmie jest zawsze w stałych godzinach. To przekłada się po prostu na mój komfort życia. Poza tym, ja od początku wiedziałam jaką mam ścieżkę awansu, wiem na co mogę liczyć i do czego dążyć. Podsumowując - jestem zadowolona, tutaj serio pracuje się bardzo dobrze.

pracuje się tu naprawdę dobrze

Na wstępie zaznaczę, że jestem stosunkowo nowa w firmie. Przed podjęciem pracy sprawdzałam opinie w różnych miejscach, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i generalnie widzę, że większość pracodawców na tym portalu ma złe opinie. To jest praktycznie reguła. Cieszę się, że nie posłuchałam takich negatywnych komentarzy i aplikowałam tutaj do pracy. Spróbowałam i dzisiaj nie żałuję, bo pracuje się tu naprawdę dobrze. Zupełnie nie rozumiem takich komentarzy, bo z tego co widzę, ludzie tutaj są sympatyczni, życzliwi i uśmiechnięci, chociaż fakt, że pracy jest dużo. Sama rekrutacja miała kilka etapów, ale uważam, że to dobrze, bo obie strony mogły poznać wzajemne oczekiwania. Ostatecznie pracę dostałam. Myślę, że zostanę tutaj na dłużej.

10 minut...

Jestem pracownikiem w tej firmie już od dłuższego czasu i widzę jej rozwój. Wcześniej pracowałam w innych miejscach i mam porównanie. Tutaj cały czas coś usprawniają, stale coś ulepszają. Uważam, że wpływa to bezpośrednio na pracowników, bo pracują i pozyskują nowe umiejętności i kwalifikacje. To ważne na rynku pracy. Jeżeli chodzi o dojazd, to biura są w 10 minut od kolejki we Wrzeszczu. Mpk, rower czy samochód – jeszcze nie zdarzyło mi się spóźnić do pracy. Polecam!

Rodzicki

Przerobiliśmy temat na starszym synu. Teraz zapisaliśmy młodszego. Widzimy, że pracuje z zapałem, nawet w weekendy. Podoba nam się. Świetne metody. Efekt bardziej niż zadowalający - córka już po kilku miesiącach zajęć stała się samodzielna edukacyjnie. Bardzo polecam tym, którzy chcą się wyzwolić uciążliwej publicznej edukacji.

Lepiej...

Magellanum to kurs skutecznej nauki. Nauczyciele fajni, pomocni, zawsze chętni udzielić wsparcia . Moje dziecko dostało też dodatkową matematykę przed maturą. Zrezygnowaliśmy z korepetycji.

Jest super...

Mama Program jest super, rozwija umiejętności edukacyjne mojego syna Rozumie coraz więcej!! Jestem nauczycielem, ale ręce mi opadały przy trenowaniu sprawności czytania ze zrozumieniem. A to podstawowa umiejętność w szkole. Uratowali mnie. Pozdrawiam.

Jest w sieci ogłoszenie ale, jako plik tekstowy, w dodatku bez żadnej daty w treści lub opisie. W każdym bądź razie, jest tam napisane, że przydałby się nauczyciel j.angielskiego. Wymieniono obowiązki, wymieniono też wymagania. I nic nie napisano o tym, co w zamian szkoła ma do zaproponowania? Jako, że wpisy pojawiają się na forum dość regularnie, może dostanę odpowiedź od kogoś z pracowników, jakich zarobków można się tu spodziewać i w jakiej pomocy ze strony dyrekcji oraz innych nauczycieli?

Wiele ciepłych pozdrowień.

Ciekawie prowadzone zajęcia, wiedza podana w pigułce, szeroki zakres literatury. Wiele inspiracji i życzliwości.

Matma, biola i angol...

Dla mnie bardzo dużo nowej wiedzy w szczególności zainteresowałam się matmą, biologią i angielskim oraz odpowiednim żywieniem, co już przynosi rezultaty (od miesiąca gotuję ).

Fajnie

Szeroki zakres omawianych tematów, tworzenie atmosfery bezpieczeństwa na zajęciach, autentyczność Wykładowczyni i jej bogaty zakres wiedzy, dużo interesujących tematów i literatury.

Moja buda jest jak pączek.

Bardzo jasne I przystępne prezentacje. Obowiązkowość i terminowość w udostępnianiu materiałów dydaktycznych, filmów i informacji o składanych pracach. Ogólnie! Gratuluje! Jestem bardzo zadowolona.

Lisik

Interesujące informacje podane w zwięzły, fachowy, przystępny sposób z dobrym ukierunkowaniem indywidualnego rozwoju. Bardzo dobry kontakt.

Jaro

Do tej pory same plusy ,wszystko skrupulatnie tłumaczone, włączanie w rozmowy ,ogromny plus za multimediów na zajęciach fakultatywnych. Mogę tylko ubolewać, że mam do was daleko. Jeżdżę z Gdyni. Świetny personel, bardzo interesujące zajęcia, dostępność online jeśli jest taka potrzeba. Koszt nauki również bardzo przystępny. Nie widzę minusów.

Kajol

Liceum ułatwiło mi rozwijanie moich pasji poprzez różnego rodzaju zajęcia pozaszkolne, m.in. przygodę z turystyką, fajne zajęcia gamingowe. Super były lekcje angielskiego. Kajol

Mama uczennicy kl. IA

Dzień dobry, moja córka jest bardzo zadowolona z faktu, że chodzi do Magellanum. Podczas rozmów o szkole często podkreśla, że szkoła jest tolerancyjna, każdy może tu być sobą. Chodzi nie tylko o podejście nauczycieli, ale całej szkolnej społeczności. Starsi uczniowie są mili dla pierwszoklasistów. Nauczyciele są wyrozumiali. W szkole panuje fajna atmosfera. Młodzież lubi tu przychodzić. Tyle ode mnie Pozdrawiam serdecznie, Mama uczennicy kl. IA

Zostaw merytoryczną opinię o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum - Gdańsk

• Jak się pracuje w Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum?

Zobacz opinie na temat firmy Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 48 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum?

Kandydaci do pracy w Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum