Tropic Jarosław Popkowski

Gdynia

Opinie o Tropic Jarosław Popkowski

Weronika

Pracujesz w Tropic Jarosław Popkowski? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jakie pozytywy zauważacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze opinie.

tango

tropic, a czego można się spodziewać ? Szczerze ja mógłbym czegoś tutaj szukać gdybym miał pewność, że nie odbiję się od drzwi bo takie fatalne warunki będą. Będę zobowiązany za jakiekolwiek informacje na ich temat a przede wszystkim - czy teraz poszukują nowych

Tropic

Zapraszamy na rozeznanie, a nie wypisywanie głupot.

Tropic

Skoro tu jest tak źle to dlaczego wszyscy pracują po 8-10 lat w tej firmie? To chyba wiele tłumaczy.

skleplucyna@wp.pl

anonim - 2011-06-10 05:35:28 a powiedziała to [usunięte przez moderatora] :) beznadzieja cała plejada [usunięte przez moderatora] tam pracuje z..... na czele :) niedługo się skończy sprowadzanie rzeczy z [usunięte przez moderatora]! tak masz racje bardzo nie przyjemnie robi sie tam zakupy, zmieniłabym cały personel a panie w kasie są bardzo nie przyjemne zero kultury gdzie ten szef ma oczy

muniek

buhahahaha plejada gwiazd :) a najlepsza jest [usunięte przez moderatora]:) [usunięte przez moderatora] pierwsza klasa:) oskarża naokoło wszystkich żeby upozorować wokół siebie pozytywną aurę :) powodzenia:)

a powiedziała to [usunięte przez moderatora] :) beznadzieja cała plejada [usunięte przez moderatora]tam pracuje z..... na czele :) niedługo się skończy sprowadzanie rzeczy z [usunięte przez moderatora]!

Patryk
@anonim 10.06.2011 05:35

Zgadzam się w 100%. Kierowniczka obłudna plotkara. Podnosi głos na wszystkich dookoła i kłamie w żywe oczy kiedy sama najczęściej pomyli się z czyms Terroryzuje pracowników i zrzuca na nich winę za własne błędy Praca w tej firmie to ciągły mobbing i znoszenie krzyków Nigdy bym tm nie wrócił!!

@Patryk 18.04.2016 11:21

Wszyscy tu pracują po 8-10 lat i nie narzekają więc nie wiem skąd te wpisy. Proszę popracować w kilku innych firmach to wtedy Pan doceni pracę w Tropic'u. Pracować trzeba wszędzie, nikt pensji na piękne oczy nie daje.

Zostaw opinię o Tropic Jarosław Popkowski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tropic Jarosław Popkowski