Hotel Ossa**** Congress & Spa

Rawa Mazowiecka

Opinie o Hotel Ossa**** Congress & Spa

Zawiedziona zle potraktowana

Szczególnie uwazajcie jak podejmujecie sie tam pracy Nie jaka Aneta S....ktora rektrutuje nie daje od razu umowy do podpisania wiec nie wiadomo tak naprawde za ile sie pracuje za godz ile nalezne i ile godz pracuje sie Byłam 3 tyg tam i w/w paniusia d/s rektruacji oznajmiła ze sie nie nadaje bo to bo tam to itp Pracownicy tez na nową osobe strasznie spod byka obserwują atmosfera nie za dobra w recepcji obserwują nowych pracownikow a pozniej donoszą do rektrutucjacej Anety S Nowo przyjetej osobie robią z czasem rozne niespodzianki zatem byłam i wiem jak jest NIE POLECAM! Samej rektrutujacej naprawde mozna wiele zarzucic bo jest co zarzucic bo sama nie jest w porzadku szczegolnie do nowych osob ocenia z góry mało miła ton słuzbowy inwigiluje pracowników szczegolnosci nowego/nową dluzej pracujace osoby w recepcji jak wspołpracownicy jej donoszą (probóją poł słówkami wyciagać informacje niektorzy z obsługi hotelowej nie powinni wogole tam pracowac beszczelnosc i chamstwo cwaniactwo glupie argumenty ze ktos bedac na przyuczeniu tak potraktowany i po 3 tyg out NIE POLECAM oraz NIE POLECAM bycia w roli wynajmujacego pokój (turystka)

użytkownik zarejestrowany

jankes

nie ma tez oszukiwania ze strony hotelu, placa co trzeba i nie spozniaja sie z przelewem wyplaty

sdfc

dlaczego tak uważasz

Szukasz pracy?

jjkk

Bzdura napisal to ktos z gurnej pulki hotelu

Zostaw opinię o Hotel Ossa**** Congress & Spa - Rawa Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Ossa**** Congress & Spa