Opinie o AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) w Warszawa

ajon

Proces rekrutacyjny w tej firmie, w tym "banku", to jakiś żart. Panie rekrutujące (bodajże managerki) wcale nie wpasowują się w tak szeroko reklamowaną nowoczesność banku. Pytania rekrutacyjne sprzed kilku-kilkunastu lat, zniechęcanie do pozycji, postawa pań rodem z placówki poczty polskiej jakby pracowały za karę (ton, miny itp.). A przypominam, że to jest rozmowa kwalifikacyjna, a my mamy 2023 rok, rynek pracownika, i dodatkowo ajon bang promuje się jako superhiperdupernowoczesny. Pan z HR (którego akurat trzeba ocenić na jak największy plus) przed rozmową z managerkami przekonywał jaki to inny bank niż tradycyjne banki, a w środku bank jak zwykły, a nawet gorszy. Za żadne pieniądze nie wyobrażam sobie podjąć się pracy w takiej atmosferze. A ta ocena jest dokonana tylko na rozmowie kwalifikacyjnej i to są moje odczucia. Jednak sprawdzając opinie innych widzę, że nie są one oddalone od rzeczywistości. Dodatkowym minusem brak multisporta w benefitach, który raczej jest już standardem.

Ewelina
@Cehace

Na każdym dziale jest taka atmosfera? W ogóle daj znać, gdzie najlepiej się pracuje, szczególnie na początek. Jak komuś właśnie nie odpowiada klimat na jakiejś zmianie to może poprosić o zmianę działu albo zespołu czy coś? Ja tak robiłam w innej firmie i było git.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE)?

Znana
@Elżbieta

Niestety, Tomasz ma rację i jego doświadczenia nie odbiegają od doświadczeń innych osób Rotacja w firmie jest duża, ludzie uciekają bo nie da się wytrzymać. Na każdego klienta jest określony czas i jesteś poganiana/y, jeśli go przekroczysz, lub dostajesz reprymendę. Team leaderki nie przychodzą do biura w dni do tego wyznaczone, ale czepiają się o to innych osób. Czasu na toaletę lub kanapkę nie ma. Czasu na przeczytanie "pilnych do podpisu" dokumentów nie ma, ale podpisać musisz, więc albo podpisujesz coś, czego treści nie poznasz bo nie dostaniesz na to czasu, albo będzie z tego chryja bo podpisać musisz, jeśli chcesz dalej pracować. Czat z klientami wygląda tak, że dostajesz przydzielone sprawy, na które przed Tobą odpowiadali inni pracownicy. Musisz się zapoznać z każdą sprawą i długą korespondencją, ale nie masz na to czasu więc czytasz po łebkach, na czym ostatecznie traci klient. Jeśli czytasz zbyt dokładnie - tracisz czas, za co dostajesz reprymendę. Swoją drogą, to jest totalny bałagan, jeśli prowadzisz sprawy, które wcześniej prowadził ktoś inny. To wprowadza chaos i demotywuje do pracy. Mam wrażenie, że firma trzyma ludzi tylko tym, że oferuje im jedzenie za free...

Można tak bezpośrednio się pytać o pracowników czy zatrudniają się w firmie przy okazji zdradzając ich dane osobowe…? Jak to w zasadzie wygląda w kontekście integracji pomiędzy pracownikami? wszyscy jakoś w miarę dobrze się znają? Na stronie jest oferta dla Architekta Danych z opcją full remote, dlatego o te integracje pytam

Nowy Nowy wpis

Hej, jak wygląda sytuacja w dziale AP? Ilość pracy i atmosfera? Ponadto czy jako analityk ds zobowiązań muszę znać dobrze SQL i umiejętnie się nim posługiwać? To ważna informacja dla mnie bo na poprzednim stanowisku niestety nie miałem możliwości nauczyć się języka programowania.

Anula Nowy wpis

Nadgodzin to postać wypłaconej nagrody? A jak je płatne macie? Bo to w zasadzie kluczowa sprawa, jeśli aż nagrodą można nazwać. To konkursów w zasadzie żadnych nie ma? z rok temu ktoś o jakiejś normie wspomniał. prowadzone są tabelki może?

Czy w AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak Nowy wpis

Tak w postaci nadgodzin

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Credit Risk Systems and Reporting Specialist. Jaki był jej rezultat?

Doobadoo

Źle zadane pytanie. Prawidłowe pytanie brzmi: po jakim czasie można stracić umowę? Odpowiedź: nawet już po okresie próbnym. Od tak. Nie wiem kto tam ma na czas nieokreślony… chyba wybrańcy…

@Doobadoo

Faktycznie aż tak utrudniają podpisywanie stałych umów? Jak może być tego powód? Zależy im na rotacjach? Mają coś z tego?

@Elżbieta

jest dobrze, dobra atmosfera, dobre zadania, dobre wynagrodzenie

@pracownik

Skoro w Aion.pl jest dobra atmosfera, to może warto wyjść od definicji " dobra atmosfera'? Pracowałem tam i to było dla mnie traumatyczne doświadczenie. Moja team liderka i wiele innych osób, to osoby o bardzo niskiej kulturze pracy. Pamiętam, jak na moją koleżankę- dojrzałą i mądrą kobietę, matkę i żonę nakrzyczał jakiś Marokańczyk (nie pamiętam już jego imienia). Praca w customer service polega na odpowiadaniu na czatach głównie - czasem do 5 czatów jednocześnie. Jesteś popędzany i ciągle mówią ci, że za wolno pracujesz. Nie masz czasu nawet na zrobienie sobie herbaty!!! Praca u tego pracodawcy jest toksyczna i osobiście upadłem na zdrowiu psychicznym, mimo że pracowałem tam krótko. Absolutnie nie polecam tego pracodawcy!!!

@Doobadoo

Całkowita prawda!!! Praca w biurze warszawskiego Aion jest nie do zniesienia. Atmosfera jaką opisują na rozmowach nie ma się ni jak z rzeczywistością. Ludzie, którzy tam pracują w managmencie będą ładnie "sprzedawać bajeczki" o tym, jak się dobrze pracuje w Aion, a tymczasem prawda jest taka, że jesteś tam poniżany, nie jesteś traktowany jak człowiek ale jak maszynka, która nie ma czasu odejść od komputera nawet za potrzebą a lunch zjesz wtedy, gdy szefowa pozwoli, bo przecież trudno zjeść bez rąk, gdy musisz pisać na czacie do kilku klientów jednocześnie! Moja opinia bazuje na moich doświadczeniach osobistych. Nikomu nie życzę takiej pracy! Tomasz

@TomekByłyPracownik

Nie obraź się, ale może po prostu nie była to odpowiednia praca dla Ciebie? Bo może są tacy, którzy ogarniają bez problemów te czaty i mają świetny wynik. Takich raczej by nie popędzali, a skoro tak robią to chyba dowód, że jednak jakaś norma jest, więc ktoś musiał już na takich obrotach skutecznie pracować?

Znana

ajon

Cehace
@ajon

Mowa o CHC? Nie polecam. Dwie „managerki” młode dziewczynki z zadartymi nosami, nawet cześć nie odpowiedzą. Swój brak doświadczenia / wiedzy zasłaniają micromanagementem… duża rotacja, fatalna atmosfera :-(

Ewelina
@Cehace

Czy w firmie AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Data Analyst, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Mati

Witam. Potrzebuje numer telefonu aktualny do tego banku bo zablokowali mi bank nie podając przyczyny. A mam środki na koncie.pilne

Xenon267

Bardzo kiepskie wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej z HR. Przez jakieś 30min cały czas miałam wrażenie, że osoba która ze mną rozmawiała próbuje mnie zniechęcić do danego stanowiska. Mam 8 lat doświadczenia na podobnej pozycji na jaką aplikowałam. Wymagane było min 3 jeśli dobrze pamiętam. Żadne pytanie mnie nie zaskoczyło, więc rozmowa przebiegła w mojej ocenie całkiem sprawnie. Feedback niezależnie od rezultatu miał być przekazany do 2 tygodni (rozmowa na początku kwietnia). Oczywiście do dzisiaj zero odzewu. Wystarczyłby nawet automatyczny mail systemowy - Sorry, ale znaleźliśmy kogoś innego. Nie żałuję. Jednak niesmak pozostał.

@Xenon267

Nie masz czego żałować! Pracowałem tam i wiem co piszę. Jesteś szczęściarzem (szczęściarą), że nie pracowałaś tam.

XXXXX

Posmak po rozmowie rekrutacyjnej pozostał- krytyczna i lekceważąca. Rozumiem, ze zniechęcanie do stanowiska ma zbadać poziom motywacji do podjęcia pracy, ale w pewnym momencie- pracownik zaczyna sam się zastanawia po co aplikować na stanowisko które ma same minusy ;).

Tomasz
@XXXXX

To była Twoja pierwsza rozmowa w tej firmie? Jakie są wymagania stawiane przed kandydatami w Aion Banku? Czego się tu konkretnie wymaga od potencjalnych pracowników i co oferuje pracodawca? :) Daj znać!

Longinus krotka
@XXXXX

Nie aplikujące tu. Serdeczna rada.

@Longinus krotka

Czemu nie powinniśmy aplikować? Jakieś konkrety czy to tylko tak sobie rzucona uwaga? Faktycznie jest coś nie tak?

Ritonz

You work hard and suddenly you get fired. So much for that. A sense of instability is the only thing that is certain.

Kyc cyk

adres, REGON, NIP, KRS podane na tej stronie się nie zgadzają - to nie są dane Aion banku… kiepsko to wygląda, ja tego nie kupuję

Karol

Nowe osoby maja ciężko się wdrożyć?

Aion Bank
@Karol

Dzień dobry Panie Karolu, każdy nowy pracownik dostaje zaproszenie na całodniowy Induction Day. Jest to dzień wypełniony spotkaniami z pracownikami z różnych działów, żeby zrozumieć, jak funkcjonuje cała firma. Dodatkowo każda osoba przechodzi liczne szkolenia dedykowane stanowisku. Zapraszamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Aion Bank

??
@Aion Bank

NIP, KRS i REGON TEZ SIĘ NIE ZGADZAJĄ

Tori

Aion Bank nie mieści się przy ul. Francuskiej, lecz przy ulicy Dobrej w Elektrowni Powiśle.

Aion Bank
@Tori

Dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi. Już się udało zmienić adres na poprawny.

Zostaw merytoryczną opinię o AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) - Warszawa

• Jak się pracuje w AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE)?

Zobacz opinie na temat firmy AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE)
  • Ul. Dobra 40
    00-344 Warszawa

AION BANK S.A. (ODDZIAŁ W POLSCE)