Opinie o Goldberg & Sons w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Goldberg & Sons. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Goldberg & Sons o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg & Sons w Warszawa

Co jaki okres czasu w Goldberg & Sons można ubiegać się o podwyżkę?

Były kandydat

Jaką podwyżkę, jak tam podstawy nie masz nawet ile ludzi naciągniesz z tego dostajesz jakiś procent

Pracowałem w tej firmie rok, myślę że mogę dużo powiedzieć. Nie ma w tej pracy innej możliwość niż wylądowanie na stanowisku typu call center. W pracy dzwonisz do przypadkowych ludzi i proponujesz im spotkanie ze "specjalistą", który ma ich namówić na zawarcie umów finansowych. Oczywiście nikogo nie interesuje czy klient zarobi bo najważniejsza jest prowizja, którą z każdej umowy dostaje od razu firma, "specjalista" i na końcu najmniejszą jej część Ty. Nie ma żadnej podstawy, ja przez pierwsze 3 miesiące nie zarobiłem nic! Codziennie rano od 8, godzinny "panel" gdzie kładą Ci do głowy, że ludzi biedniejsi są nikim, firma jest wspaniała i daje Ci olbrzymie możliwości rozwoju, a ty musisz pracować od rana do nocy żeby stać się kimś. Oczywiście zarabiasz w tym wszystkim najmniej. Najwięcej właściciel firmy(usunięte przez administratora)Jest szansa zarobić ale jak odchodzisz to nie zapłacą Ci nic z Twoich zarobionych pieniędzy. Ja straciłem 7 tysięcy, które zarobiłem jak powiedziałem, że odchodzę, oczywiście kontakt z tobą potem się urywa, a w firmie zostajesz opisany jako człowiek, który jest zerem, (usunięte przez administratora) wymyślają na twój temat różne historie, które nie są prawdą. Nie polecam nikomu.

Wannabe

Straciłeś 7 tys to ile przed odejściem oglosiles, ze odchodzisz ze przez ten czas mogłeś tyle zarobić?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Goldberg & Sons?

Akcja Windykacja

Jeśli na poziomie tej kurwidołka to "Jakiego koloru jest czerwony maluch?" daj sobie spokój szukaj pracy dalej...

Tilapia

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Zmarnowany czas, brak konkretów itp. Do końca nie wiedziałem co i za ile będę robił. Przykra sprawa

Oh boy, krótko mówiąc, sprawa skończyła się na samej rozmowie przez telefon XD. Rekruter nie chciał podać nazwy firmy, zaczął mnie obrażać że ufam anonimowym ludziom w internecie i w takim razie nie będzie chciał mnie zaprosić na rekrutację Miałem zostać zaproszony do W-wy na Emilii Plater 10 - 1 piętro. Porażka...

Nie dotarłem do tego momentu

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Rozmowa o prace

Rozmowa o praca - Praca Biurowa"Firma Emilii Platter 10" Strata czasu, pieniędzy oraz wyśiłku, gdy się wchodzi do recepcji kandydatów do pracy stoi kolejka jak do lekarza, 10 osób a jedno miejsce pracy. To jest po prostu brak szacunku, po prostu każdy aplikujący został zaproszony, porażka. Wchodzisz do pokoju, który wygląda jak restauracja z muzyką grającą, która uniemożliwia swobodną rozmowe, w niektórych momentach nie słyszałem co osoba prowadząca rozmowe do mnie mowi. Firma nie ma nazwy co jest podejżane ich wytłumaczenie to dla tego że to jest spółka co jest bardzo podejżane. Firma zajmuje się wieloma sektorami naraz ubezpieczeniami, wypożyczaniem aut. Zostałem zaproszony na drugi etap rekrutacji wolałem dać sobie spokój. Brak profesjonalizmu niestety.

GrubaskiXD

Przes pojsciem na 1 spotkanie sprawdzilem opinie,schemat sie sprawdzil jak tu ludzie pisza. Niby sie wchodzi do eleganckiego pomieszczenia,jakas muzyka klubowa glosna ze niby oni tacy sa wspolczesni i tak wgglada ciagle ich praca . Oni sa na tyle debilami,ze nie potrafia wymyslec nic nowego tylko ciagle bazuja na tym samym schemacie ,ktory moze wypali. Niestety nic z tego żydki ,wasz plan sie spalil i szukajcie innego pomyslu albo ... WYPIE*******. Chcialbym ,zebyscie dostali oklep od ludzi za swoje poczynania.

SNF

Niestety gdy szukałem pracy, była to tylko kolejna firma która zmarnowała mi czas i chciała zamydlić oczy. Nie dajcie się zwieść w opowieści o zegarkach. Mieli problem z tym, aby podać mi nazwę firmy gdy zapraszali mnie na rozmowę.

SZANOWNI PAŃSTWO Również brałem tam udział w kilku etapach rekrutacji ale to był ,,pic na wodę" Dużo chcieli aby o sobie mówić, w pewnym sensie poznawali osobowość człowieka. A ostatecznie i tak nikogo nie zatrudniają. Uważam że to działanie NIEZGODNE Z PRAWEM. Dlatego warto by się przyjrzeć ich działaniom z bliska. albert.grunwaldz@wp.pl To mój e-mail jeśli ktoś ma chęć opisać swój przypadek jak wyglądała jego sytuacja z niby szukająca pracowników firmą to proszę pisać. W zależności od tego ile e-maili do mnie przyjdzie sprawa będzie analizowana. Chodzi o to aby ewentualnie zabezpieczyć się przed kradzieżą tożsamości.

wlasciciele wielu spolek hahah

nie idzcie tam nawet,szkoda czasu. mlode cwaniaczki co mysla,ze sa najmadrzejsi.

Mieczysław
@wlasciciele wielu spolek hahah

Dlaczego sugerujesz, aby tam nie iść? Chciałbym dobrze zrozumieć Twoją opinię, dlatego też proszę, abyś sprecyzował swój wpis. Czy mógłbyś to zrobić?

Świadomy
@Mieczysław

otoz wystawiaja ogloszenie ,ze niby kierowca,po czym idziesz na rozmowe i Ci mowia,ze ptorzebuaj tylko jednego kierowcy i moze byc tak,ze bedzie zajete ,ale maja do zaoferowania cos innego. Nie maja konkretnej nazwy firmy bo dziala pod "Rzadami" wielu spolek w calej polsce. Na pytanie ilu takich kierowcow pracuje w Warszawie odpowiedz brzmiala ,ze ten ,ktorego szukaja bedzie pierwszym. Na pierwszy rzut oka widac,ze to jakies zydki. Ze to jeszcze dziala w jakis sposob to ja nie wiem.

Joanna

Z tego co się orientuje, to na forum powinno się raczej unikać używania danych osobowych. Tak naprawdę nie napisałeś wiele o ogólnych warunkach zatrudnienia w Goldberg & Sons - wspomniałeś coś jedynie o umowie. A co z pakietem socjalnym? Jest jakiś oferowany?

A ile wynosi prowizja? Piszesz, że pracownik musi sobie nawet załatwić telefon i abonament. To co w takim razie zapewnia pracodawca?

Wyjaśnij, co masz na myśli przez to, że pracodawca udowadnia pracownikom, jacy są beznadziejni bez tej firmy. Możesz podać konkretne przykłady? Ciekawi mnie ogółem, jaka atmosfera panuje w pracy w Goldberg & Sons.

nacięta

człowieku dlaczego nie wybierzesz się do prokuratury.Ci dwaj a przynajmniej jeden z nich nie mają odwagi żeby spotkać się z "niezadowolonym" klientem.Wiesz w jaki sposób nacinają ludzi i na pewno można im to udowodnić.Oficjalne dochodzenie pomogłoby innym.Jeśli nie można"dopaść"firmy to może konkretne "osobniki". Mam jeszcze uwagę do administratora strony.Dlaczego usuwacie część wypowiedzi. Wątpię aby były bardzo niecenzuralne lub kłamliwe.

nacięty

Moje sugestie dla Goldberg & Sons: przeproście klientów i wypłaćcie zadośćuczynienie za szkody jakie im wyrządzili wasi pracownicy.Umożliwcie usunięcie "laurek' na waszej stronie.Mam ochotę podać was do sądu za "opiekę" nad moimi oszczędnościami.zdecydowanie nie polecam was jako godnych zaufania.

nacięta
@nacięty

żałuje że nie możemy się spotkać i porozmawiać. mam takie same doświadczenia jak Pan i także myślę o pozwie,jestem pewna że w grupie byłoby łatwiej

Prawda

Napisałeś wszystko to co czułem, gdy pracowałem tam przez miesiąc w 2017r. Kontrolują Cie non stop i próbują sterować Twoim życiem. Przez nich straciłem tylko czas i pieniądze. (usunięte przez administratora)

prosze podaj mi kontakt

Czy jesteś w stanie podać do siebie jakiś kontakt, abym mógł porozmawiać z Tobą telefonicznie? Chcę się u nich zatrudnić!

były
@prosze podaj mi kontakt

Lepiej tego nie rób, dobrze radzę

Nie za fajna praca
@prosze podaj mi kontakt

(usunięte przez administratora)Jasne, czekam na telefon. Wszystko ci opowiem :)

Ponowny telefon
@Nie za fajna praca

Cześć! Czy mógłbyś podać znów telefon do siebie? Chetnie też dowiem się czegoś o tej firmie. Pozdrawiam!

Niepolecam

Fajna firma dla łatwowiernych (usunięte przez administratora) Którym brak autorytetu

kowalski

Również nie polecam, strata czasu!! Omijajcie szerokim łukiem!

nickarlel

a ktoś miał styczność z tym łysym zboczeńcem z chorzowa?Chyba był kierownikiem

X

(usunięte przez administratora) Nie polecam podejścia jakiejkolwiek współpracy z tą firmą, ani na szczeblu kariery, ani w relacjach jako klient.

Mefju

(usunięte przez administratora).Wszystko co pisali poprzednicy to prawda, zegarki, garnitury, samochody. Po rozmowie dostałem telefon od rekrutera że ma dla mnie inną posadę, na szczęście podziękowałem. Nie polecam i przestrzegam

Bardzo gorąco nie polecam

jnapleta

Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć dokładnie od podszewki jak wszystko tam wygląda to śmiało można pisać na maila (usunięte przez administratora) bardzo dużo czasu spędziłem w tej jakże wspaniałej firmie i z chęcią opowiem jakimi są frajerami

damxan
@jnapleta

pisz na siedem dziewiec trzy tztery zero piec siedem osiem zero

Lolek
@jnapleta

Możesz podać e-mail ?

Nie_polecam

Nie polecam, przebieg całej rozmowy rekrutacyjnej wypisany w zakładce rozmowy rekrutacyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg & Sons - Warszawa

• Jak się pracuje w Goldberg & Sons?

Zobacz opinie na temat firmy Goldberg & Sons tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldberg & Sons?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg & Sons?

Kandydaci do pracy w Goldberg & Sons napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg & Sons