Duka Polska

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 185 ocen.

Opinie o Duka Polska

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duka Polska

pozdro626

Poza tym jeszcze jedna sprawa, jeśli nie poznałeś Izy w realnym świecie a znasz ją tylko z drogi mailowej jak większość Dukanów z poza Warszawy to po co się w ogóle odzywasz? Łatwo jest osądzać ludzi. Przypomnijmy, że owa 'Iza' była dyrektorem marketingu i sprzedaży, ale przede wszystkim łącznikiem Nas, Dukanów z górą zwana szefostwem. To, że 'Iza' zmieniała promocje to chyba działało na plus w sumie, bo przynajmniej łatwiej było zachęcić ludzi do kupna owego towaru. Nie jesteśmy home&you czy zara home czy h&m home żeby mieć nieustannie promke na drugi produkt za 10zł czy nie mięć jej wcale.

pozdro626

Uczepiliście się smsów. Serio? To jest najistotniejsza wada tej pracy? W jakim świecie wy żyjecie bo chciałbym mieć tak samo mało problemów jak Wy.... Weźcie się puknijcie w głowe. Poza tym z tego co wiem to smsa wysyła jedna osoba a nie cała ekipa. Nikogo nie zbawi 2 minuty klikania smsa i 'odpoczniecie' od opieprzania się i tak w pracy.

Natalia

Pracowałam w sklepie DUKA w Jankach koło Warszawy zaraz po maturze. To była moja pierwsza praca, bardzo się starałam gdyż z natury jestem perfekcjonistką. Zarabiałam bardzo mało ( 9 zł netto / h ) za ciężką męczącą psychicznie jak i fizycznie pracę. Na zapleczu warunki były tragiczne brak podstawowych zasad bhp, wysoko ustawiane żeliwne garnki, ogromne bujane kokony zasłaniające stolik - jedyne miejsce gdzie można usiąść podczas przerwy i spokojnie zjeść. Dodatkowo absurdalne pomysły kierowników regionalnych, wysyłanie smsów z obrotem, konwersją, ilością paragonów i sztuk na paragonie dosłownie co kilka godzin. Z całego serca nie polecam nikomu tak straszniej, wyzyskującej pracy i nigdy w życiu nie kupię nic w sklepie DUKA

Prawda
@Natalia tydzień temu
Pracowałam w sklepie DUKA w Jankach koło Warszawy zaraz po maturze. To była moja pierwsza praca, bardzo się starałam gdyż z n...

Droga Natalio! Nie piszę tego aby bronić regionalnych, ale wysyłanie smsow jak i ich częstotliwosc to byl wymysl Izy.

Asia

Cześć. Nie wiecie, jeśli to nie tajemnica, ile płacą netto sprzedawcy na umowę zlecenie?

deszczowy

I co z tego w sumie, że nie zamykamy sklepów? Nie chodzi o to czy ta firma jest dobra bo nie zamyka sklepów czy zła bo zamyka Weronika. Po pierwsze, poprzednio szpiegowała Dagmara, a teraz Ty. Super, że biuro się przejmuje tym co o nim sądzą pracownicy którzy tutaj się wypowiadają. Po drugie , praca bardzo fajna, produkty ok, koncept super, ale BIURO to już jakaś porażka. Wyjdźmy od tego, że nawet tam ostatnio jest rotacja pracowników, i zatrudnianie 'asystentek sekretarek' co już jest totalnym kosmosem. Na podwyżki wciąż nie ma kasy ale biuro musi mieć milion osób. Niedobór pracowników w sklepach to już standard. Radź sobie sam zwyczajnie xD Wisienką na torcie na pewno jest Krzysztof, dyrektor działu produktu który aktualnie ma się chyba za Boga Duki. Porażka godni porażkę w ostatnim czasie. Ledwo Iza sie zwolniła ;można było powiedzieć o niej wiele, ale to dzięki niej ta firma jeszcze jakoś się trzymała i chwała Izie za to; to już są jakies problemy ze wszystkim bo nikt nie ogarnia.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Dam dam, jeśli piszesz o kilku złotych do płacy za godzinę, to nie jest to znowu aż tak mało. Rzeczywiście może nie jest to rozchwytywane sklepy, ale z tego co wiem, nie ma jeszcze w planach zamykania salonów, czy mam nieaktualne informacje o Duce?

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@DamDam, piszesz o jakimś konkretnym salonie? Bo powyżej rozmawiałam z użytkownikiem @malyktoś i on, np. twierdził, że awans i podwyżka są w DUCE możliwie, więc może to zależy od lokalizacji i oczywiście nastawienia osób zajmujących kierownicze stanowiska?

Dam Dam
@Weronika 18.09.2017, 14:09
@DamDam, piszesz o jakimś konkretnym salonie? Bo powyżej rozmawiałam z użytkownikiem @malyktoś i on, np. twierdził, że awans i...

Weronika awans w Duka = kilka złotych więcej i cala masa obowiązków w pakiecie. Mój wcześniejszy wpis dotyczył konkretnego salonu, w którym pracowałem dłuższy czas (Warszawa). Mimo wszystko, w końcu przyszedł czas na długo oczekiwane żniwo, a mianowicie brak ludzi do pracy i puste salony. Brawo!

DamDam

Jakiś czas temu pracowałem w Duka. Uważam, że był to najbardziej stracony czas w moim życiu. Przerażający jest stosunek do pracownika - lekceważenie, brak szacunku i zaufania, nakład obowiązków niewspółmierny do pensji. Co do samego wynagrodzenia - stawki głodowe, premie to abstrakcja. Dyrektorzy regionalni myślą, że są Panami życia i śmierci. Pracownik to zwykły pionek w rozgrywce o realizację budżetów ustalonych przez "Bogów na górze". Obsługa klienta = polowanie na klienta. Kolejnym problemem są niespełnione ambicje firmy kreowania się jako marki ekskluzywnej, znaczącej w swojej branży. Tylko jak coś może być ekskluzywne skoro zostało stworzone masowo w Chinach? Poza tym sama jakość wykonania produktów ma wiele do życzenia. Zaplecze socjalne nie istnieje. Podsumowując, każdemu, kto szuka pracy stanowczo odradzam Duka.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Wiadomo wszystko w granicach rozsądku @mały ktoś. Mam nadzieje, że po dostaniu się na to stanowisko, Duka dba również o zaplecze socjalne swoich pracowników. Bo jakby nie patrzeć to już stanowisko odpowiedzialne.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@maly ktoś dziękuje za odpowiedz. Czyli prawdopodobnie w przypadku takiej zewnętrznej rekrutacji, istnieje możliwość negocjowania warunków zatrudnienia dla kierownika?

mały ktoś
@Weronika 29.08.2017, 07:29
@maly ktoś dziękuje za odpowiedz. Czyli prawdopodobnie w przypadku takiej zewnętrznej rekrutacji, istnieje możliwość negocjowan...

Możliwości zawsze istnieją, jak i w Duka tak i każdej innej pracy. Wydaje mi się, że po prostu trzeba to odpowiednio rezegrać bo jak przesadzimy to wiadomo jaki będzie finał. Ale walczyć i negocjować warto i czasem trzeba. ;)

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@mały ktoś a czy na stanowiska kierownicze można się również zatrudnić po przez wewnętrzny awans? W tej chwili Duka Polska prowadzi rekrutacje zewnętrzne tylko na stanowiska kierownicze - czy awanse również są tu popularnym rozwiązaniem?

mały ktoś
@Weronika 20.08.2017, 14:13
@mały ktoś a czy na stanowiska kierownicze można się również zatrudnić po przez wewnętrzny awans? W tej chwili Duka Polska prow...

@Sese Ogólnie zarobki kierowników to jakaś mega tajemnica ale koniec końców każdy zarabia inaczej, każdy salon i jego załoga prosperuje inaczej więc pensja kierownicza tez jest inna. ;) @Weronika A co do bycia kierownikiem, oczywiście, można awansować ze zwykłego doradcy na kierownika, nie jeden przypadek taki był i będzie. :) Zdarza się, że jest prowadzona jest rekrutacja zewnętrzna, ale bardzo rzadko ktoś z zewnątrz wskakuje na kiero. :) Wydaje mi się, że jeśli już tak jest, to ta osoba posiada duże doświadczenie i wiele sukcesów zawodowych.

Sese

Ile zarabia kierownik sklepu?

mały ktoś

Ile ludzi, tyle opinii. I każdy ma do niej prawo i pewnie większość z nas tutaj ma racje. Ja powiem tak, można wiele, naprawdę bardzo dużo zarzucić DUKA. To, że nie przywiązują wagi do przeciętnego pracownika to raz, to, że wymagają od Ciebie rzeczy niemożliwych to dwa, to, że dział produktu wpycha co rusz nowe produkty które się nie sprzedają w ogóle to trzy, a skoro się nie sprzedają to znajdźmy nowy produkt i włóżmy go do asortymentu i tak w kółko, pensja, ciągłe pretensje, szpiegostwo. Słuchajcie, wyliczać można godzinami, ALE. I tutaj pojawia zakończy się ten negatywny wywód, ja tą pracę bardzo, ale to naprawdę bardzo mocno lubię. Większość z pracowników (sklepowych) DUKA to naprawdę świetne ekipy dzięki którym naprawdę chce się przychodzić do pracy, jeżeli chodzi o osoby z biura to wiadomo, różnie bywa, są ludzie którzy zawsze staną po Twojej stronie a są ludzie którzy pierwszy rzucą kamieniem uznając własnie Ciebie za winnego. Ale to chyba wszędzie tak jest. Oczywiście, patrząc na Warszawie, są sklepu w których jest łatwiej, w których "pracuje się" łatwiej, a których stanie za kasą to szczyt obsługi, ale są sklepu które naprawdę ciężko walczą o to żeby nawet wyrobić jakiś tam dzienny budżet żeby usłyszeć jakieś dobre słowo (co w niektórych przypadkach nie zdarza się bo szczerze są sklepy i Sklepy). DUKA to przede wszystkim pracownicy sklepowi. Często niedoceniani, często besztani, zwalniani nawet, ale mimo wszystko gdyby nie każdy z osobna i wszyscy razem to ta "sieciówka" przestała by istnieć kilka lat temu. No ale, jeśli chodzi o umowę to, DUKA (jeszcze) daje Ci wybór, umowa zlecenie lub umowa o pracę. Jak Ci pasuje tak wybierasz, z tym, że na umowie zlecenie nie osiągniesz nic szczerze mówić, chcesz awansu musisz mieć umowę o pracę. Jakaś logika w tym w sumie jest. :) Często po miesiącu czy dwóch na umowie zlecenie możesz już przejść na umowę o prace, czasem nawet szybciej w zależności od długości pierwszej umowy jaką podpisujesz. Jeśli chodzi o zarobki to zależy, wiadomo, kokosów nie ma, nie ważne jakie stanowisko, póki nie jesteś kierownikiem to chyba nie ma co liczyć na konkretne wypłat, tak mi się wydaję, ale są premie, i tutaj już można czasem zgarnąć konkretną kwotę, czasem nawet połowę miesięcznej wypłaty, więc jest o co walczyć, Powiem Wam tak, na pewno nie dajcie się podporządkować. Zawsze trzeba mieć swoje zdanie i o nim mówić. Kończąc esej wrócę do pierwszego zdania, ile ludzi tyle opinii, jeśli sam nie spróbujesz pracy w DUKA to się nie przekonasz, jedni lubią cole inni pepsi. Powodzenia i być może do zobaczenia. :)

;)

Pracowałem jakś czas w Duka. Zarobki marne, regionalne cisną na każdym kroku,wiedzą zawsze najlepiej a w realnym zyćiu nigdy na sklepie nie pracowały, nie wiedza nawet jak wygląda praca z klientem a pouczają jak wciskać te słabej jakości produkty za które potem ty swiecisz oczami podczas gdy klient wydziera sie na ciebie składając reklamacje ).Klient czuje sie osaczony przez pracowników no ale cóż ...takie zasady obsługi ma Duka,jeśli lubisz latać do klienta po 5 razy no to pokochasz tą robote. Firma oszukuje pracowników robiąc fałszywe konkursy. Duka bardzo oszczędza na pracownikach,jednak ludzie otwierają oczy i nie chcą tam pracować co widac po rotacji pracowników. Ja nie polecam.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@ormi mógłbyś napisać jakie warunki DUKA oferuje właśnie studentom? Dla każdego mogą one oznaczać coś innego więc niektóre osoby poszukujące pracy mogą się zainteresować, np. rodzajem umowy, godzinami pracy, urlopem?

Pechowy Klient

Do sklepów stacjonarnych nic nie mam. Tam gdzie kontakt między ludźmi jest z góry wymuszony jest OK. Sklep internetowy to pomyłka, brak kontaktu lub kontakt znikomy, paczka została wysłana z opóźnieniem. Nikt ze sklepu on-line nie informował o opóźnieniach. Zgłosiłam reklamację, bo otrzymałam produkt wadliwy, natomiast serwis klienta ją zwyczajnie zignorował, nie udziela żadnych odpowiedzi. Infolinia czynna jest od pon do pt do godziny 16h00, też ciężko się dodzwonić. Jedyne co zadziałało dobrze to system wysyłania spamu z reklamami, ten moduł Duka Polska dopracowała do perfekcji. O ile w stacjonarnych sklepach nigdy nie spotkało mnie nic niemiłego, to Sklep Internetowy radzę omijąć szerokim łukiem.

ormi
@Pechowy Klient 13.06.2017, 18:51
Do sklepów stacjonarnych nic nie mam. Tam gdzie kontakt między ludźmi jest z góry wymuszony jest OK. Sklep internetowy to p...

a co wymagasz od pracowników na 3 miesiące?Duka kiedyś była marka dziś tyko sieciówką..chociaż sieciówki dają większą stabilizacje niż DUKA. Praca tam to szkoda czasu nawet dla studentów!

Pracownik Duka

Pracuje w duce w Warszawie i polecam. Nie jest to praca do końca życia, ale dla młodej osoby która chce dorobić - idealna. Byłam na zmianach w innych sklepach i zawsze spotkałam się z miłymi kierownikami jak i resztą załogi. Premie są wypłacane zawsze, jeszcze nigdy nie miałam sytuacji że premia miała być, a w końcu jej nie było. To nie do pomyślenia. Nigdy też nie słyszałam, aby ktoś z pracowników miał taką sytuacje. Pani Iza owszem jest surowa i ma rożne pomysły, ale robi wszystko aby ta firma działała dobrze. Zawsze gdy mamy jakieś prośmy i sugestie, to jesteśmy wysłuchiwali i często za naszymi prośbami idą konkretne ruchy. Jakiś produkt dobrze się sprzedaje? Mówimy o tym biurze, jeśli dużo osób z innych sklepów też tak powie, to gdy tylko będzie taka możliwość to produkt wróci na pułki. Jako pracownicy wszyscy tworzymy ten sklep, ale prościej narzekać, prawda? Płaca wyższa niż w sklepie typu Empik czy Saturn, więc tez nie widzę powodu do narzekania. Pora przetrzeć oczy i przestać narzekać, a wziąć się do roboty :)

Ira
@Pracownik Duka 13.06.2017, 16:20
Pracuje w duce w Warszawie i polecam. Nie jest to praca do końca życia, ale dla młodej osoby która chce dorobić - idealna. Była...

Buuuuhahaha..... tyle z mojego komentarza o tym co piszesz..

Klementyna

Do przodu ciągle szłam, liczyłam na awans i co? zwolnili mnie. Zajebiście.

PRACOWAŁAM_WIĘC_WIEM

Idąc do tej firmy licz się z tym, że kariery nie zrobisz. Taka prawda.

Jagódka

Firma do du... Marna płaca, cisną jak się da, mimo, że nikt tego i tak nie kupuje. Mimo, że sklep jest niby z lepszej jakości produktami a niszczą się tak samo szybko jak z Auchan.. Dajcie spokój, wymagają od na Bóg wie jeden czego...

jest tak

ludzie to jest sklep!!!!!!!!!!!!gary i nic wiecej kariery tam nie zrobicie, chyba ze po znajomości...tak jak ania s wynagradza anete z ch targowek:) Zreszta ona tez pracuje tylko w tej firmie kilkanaście lat ..co juz jest chore same w sobie..ni to lizusostwo ni to doświadczenie:)chore wymagania i chora atmosfera!!!!!!!!!!!!Dziwne ze tacy ludzie tyle pracują i tylko szkodzą firmie. Co na to właściciel?osoby na nie odpowiednich stanowiskach ,dobrze ze dagmare zwolnili, bo działała na szkodę pracowników!!!!

?
@jest tak 10.06.2017, 21:38
ludzie to jest sklep!!!!!!!!!!!!gary i nic wiecej kariery tam nie zrobicie, chyba ze po znajomości...tak jak ania s wynagradza...

a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda!

ricardo

LOL #obiecanapremia cos takiego nie istnieje w tej firmie xd

R

Czy jest tu ktoś kto kiedykolwiek otrzymał obiecaną premię w D?

Marel
@R 08.06.2017, 16:33
Czy jest tu ktoś kto kiedykolwiek otrzymał obiecaną premię w D?

Jak to obiecana premie?motywacyjna?czy za budzet?

Alicja
@R 08.06.2017, 16:33
Czy jest tu ktoś kto kiedykolwiek otrzymał obiecaną premię w D?

Za wyrobiony budzet jest co miesiac z pensją wg terminu,a jaką Ty mialeś obiecaną premie i za co to nie wiem????

Misia

Wiec ja bylam w duce na stazu. Niby godziny pracy jak wszedzie ale traktowanie jest nie do pomyslenia. Zero szacunku ze strony kierownika. Jak cos zrobie zle to krzyk i pretensje a przeciez od tego jest staz zeby sie nauczyc.

Krystyna_

Nie polecam.

Klaudia09

Ja pracowałam w Warszawie, i jest podobnie jak wszędzie. Mała kasa, nieprzyjemna atmosfera i duże wymagania mim, że nikt Cię nie szkoli.. No nie polecam...

Miro

cokolwiek dobrego usłyszycie o tej firmie, nie bedzie to prawdą. sklepy wyglądają pięknie, ale prawa pracowników i etyka w tej firmie to jest skandal!

Maliina
@Miro 01.06.2017, 10:00
cokolwiek dobrego usłyszycie o tej firmie, nie bedzie to prawdą. sklepy wyglądają pięknie, ale prawa pracowników i etyka w tej...

Niestety to prawda, że w sklepach z pracownikami źle się dzieje, nikt ich tam nie szanuje.

Katarzyna
@Miro 01.06.2017, 10:00
cokolwiek dobrego usłyszycie o tej firmie, nie bedzie to prawdą. sklepy wyglądają pięknie, ale prawa pracowników i etyka w tej...

Ktoś z Was pracował w Warszawie w DUCE? Jakie macie opinie?

Ewelina.08

Co do cen, to faktycznie przeginka. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej, kobieta, która mnie rekrutowałą była strasznie nie miła, jakby robiła mi łaskę, że w ogóle tutaj przyszła. Szczerze, po tej rozmowie, nie wyobrażałam sobie nawet współpracy z nimi, więc od razu podziękowałam. Kolezanka tam pracuje i mówi, że masakra jest z nimi, kierownik jest bezczelny, a wspólpracownicy tylko rywalizują o to kto wiecej sprzeda, a raczej jeśli w ogole coś sprzeda.

pracownik duka

Też pracuję w duce, ponad dwa lata. I w tym czasie dużo się zmieniło na lepsze: pensja i podwyżki (ok. 300 brutto od pełnego etatu), wyższe premię (do porównania premia grudzień 2016 ok 70 zł, premia kwiecień 2017 ok. 300 zł). Miła atmosfera, świetny regionalny na śląsku To zdecydowane plusy. Minusy: PANI IZA! Pani, która nie nadaję się do niczego. Zmieniająca promocję tak szybko jak swój humor. Wymyślająca chore statystyki, tabelki itp. I jej ulubione promocja do odwołania i tłumacz tu klientowi co to znaczy i kto takie terminy wymyśla! Kolejne minusy: brak szkoleń dla pracowników, zbyt mało pracowników na zmianie przy dużym ruchu, praca po kilka godzin samemu na sklepie, zamawianie towaru który się nie sprzedaje zamiast tego co jest HITEM, podnoszenie cen... Co do kierowników - to tylko ludzie i wystarczy trafić na złego kierownika wtedy każda praca będzie najgorszą!

kala0809
@pracownik duka 26.05.2017, 19:03
Też pracuję w duce, ponad dwa lata. I w tym czasie dużo się zmieniło na lepsze: pensja i podwyżki (ok. 300 brutto od pełnego et...

Zazdroszczę! Ja już nie pracuje w Duce, ale mam sporo znajomych, którzy jeszcze się męczą to dalej narzekają... Z tymi podwyżkami to jest tak, że niby są a nikt ich nie widzi... Dlaczego nic z socjalem nie zrobią. Zatrudniają samych studentów... a te kobiety, które maja trochę więcej lat muszą się męczyć. Nie którzy mają już rodziny i muszą sobie jakoś radzić. A 70zl podwyżki przy takiej dużej firmie to jakiś śmiech na sali.... 300zł? o tym nie słyszałam, może tylko na śląsku mają tak dobrze?

Marta_Sk
@kala0809 31.05.2017, 11:30
Zazdroszczę! Ja już nie pracuje w Duce, ale mam sporo znajomych, którzy jeszcze się męczą to dalej narzekają... Z tymi podwyżka...

Serio zatrudniają samych studentów? No to słabiutko. Najtaniej jest zatrudnić kogoś nie wykształconego w danym kierunku, wtedy i grosze mogą płacić. Interesowałam się ostatnio pracą w tym sklepie, bo pracuje w sieciówce z ubraniami, ale z tego co czytam na forum, nie mam co narzekać. Biorąc pod uwagę to jakie mają ceny w tym sklepie to w sumie nie dziwie się dlaczego tak stresują pracowników. Jak sprzedać osłonkę na doniczkę za 60 zł, gdzie normalnie podobna a nawet taka sama kosztuje połowę taniej w innych sklepach.

Zniechecony

Niestety pracownicy musza zaczac dbac o siebie .... -egzekwowac zeby nadgodziny byly placone tak jak w innych firmach, - praca w dniu wolnym byla oplacalna a nie charytatywna - pensja byla na " jakims" poziomie a nie na najnizszym bo zle prawo polskie nakazuje AZ 2000 zl brutto.... - premia byla motywatorem (realne zalozenia) - zwykly usmiech i dziekuje w dzisiejszych czasach nie wystarczy.... Kiedy to firma zrozumie?To dzieki nam to wszystko funkcjonuje. ...Dzieki pracownikom sa utargi, istnieje biuro , kadra menagerska ,marketingowa etc...

Jagoda
@Zniechecony 26.05.2017, 10:55
Niestety pracownicy musza zaczac dbac o siebie .... -egzekwowac zeby nadgodziny byly placone tak jak w innych firmach, - prac...

Oni się chyba nigdy nie nauczą, nic na to nie poradzimy. A jak widać powyższy pracodawca, robi ludzi w pospolitego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Tylko szukać innej pracy.

Karola

z tego wszystkiego to "A" zjadłam, ale naprawdę denerwują mnie takie "super" corpo, które nie szanują pracowników!!! Grrrrrrrrr

M.

@Weronika - 2017-03-28 14:22 chyba sobie żartujesz - to są zwykłe PRowe ściemy. jakie są realia poczytaj na forum

Julianna
@M. 25.05.2017, 10:00
@Weronika - 2017-03-28 14:22 chyba sobie żartujesz - to są zwykłe PRowe ściemy. jakie są realia poczytaj na forum...

Cała prawda, zbyt dużo ludzi ma takie samo zdanie o tej pożal się Boże firmie.... Ja też uważam, że to shit... moja przyjaciółka pracowała 3 miechy... nie dało się z kierowniczką wytrzymać...

Ela

Lepiej bym tego nie ujęła. Bardzo dobrze, znam te odpowiedź uśmiechem... właśnie koncze rok pracy w Duka i nie był to dobry czas w moim życiu.

Jow_ma

7 rad jak zniechęcić do siebie pracownika na naszej kochanej firmie? - nie dawaj mu podwyżek - pracownikom z długim stażem płać tyle samo co nowym - olej szkolenia, i tak tego nie lubią - ciągle powtarzaj: ""za mały obrót, za mały obrót"" - nie motywuj ich, jeśli im się coś nie podoba to niech idą do super marketu pracować - o socjalu zapomnij. Jak pracownik o to zapyta, tylko się uśmiechaj, zmień temat. - na każda prośbę, odpowiadaj ""nie"". Witajcie w świecie DUKA...

Wojtek
@Michal 25.05.2017, 12:57
I dlatego ludzie nie chcą tu pracować.

Nie ma co się dziwić, trzeba być głupim, żeby pracować tam dłużej niż miesiąc. W mniejszych miastak trudniej o prace, ale nie rozumiem dlaczego ludzie się tak męczą w dużych miastach, przecież jest tyle pracy.... wręcz to praca szuka człowieka...

Karol
@Michal 25.05.2017, 12:57
I dlatego ludzie nie chcą tu pracować.

Duka schodzi na psy... ja po miesiącu podziękowałam.. teraz pracuje w innej sieciówce i jestem zadowolona, wiecie, czasami jest beznadziejne a czasami nawet [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale to tak jak w każdej pracy, ale DUKA to najgorsze co wspominam... naprawdę...

ha sa

No wlasnie. Co? Moze biuro nasze:)i jakim kosztem?

B
@ha sa 29.04.2017, 21:43
No wlasnie. Co? Moze biuro nasze:)i jakim kosztem?

moim zdaniem 3 gwiazdki to o dwie za dużo!

ki

A co ofefuje... Oprocz wyzysku?

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@pr, dlaczego odradzasz Duka Polska? Piszesz, że firma nic nie oferuje. Co masz na myśli? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Duka Polska? Uargumentuj swoją wypowiedź.

pr

Odradzam duka nic nie oferuje!!!!!

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Rozważacie podjęcie pracy w Duka Polska? Koniecznie zapoznajcie się z informacjami na temat tego, co oferuje Wam pracodawca! https://dukapolska.com/work-duka

Saman

Jak tu widać zdesperowanych,obłudnych i nie umiejący znieść porażki ludzi.....a tak na marginesie to zorientujcie się lepiej a później opisujcie.......

kimiris

a sklep na Górczewskiej jest jakis sponsorowany....ktos go broni ponad wszystko,,,czyzby rodzina jak na targowku?Anetka i Górczewska...ładnie!!!grzes czy inny przydupas?

kimka

Jeśli chodzi o prace w Duka to wiadomo mogłoby być lepiej. Premie ostatnio się poprawiły chociaż pensja nadal nie jest oszałamiająca natomiast ważna jest atmosfera i ludzie którzy tam pracują to dzięki tym zwykłym (niezwykłym!) sprzedawcom ta firma dalej istnieje. Ludzie z biura czasami zapominają o tym kto na nich zarabia (niestety) i to jest bardzo przykre. Bo my wkładamy niesamowicie dużo pracy w to żeby właśnie te sklepy jakoś funkcjonowały. Nie mamy szkoleń, nic ale jest wymagane od nas to abyśmy byli świetnymi sprzedawcami, dekoratorami i wiele wiele innych rzeczy. Mimo to lubię moją pracę chociaż wiem że nie jesteśmy tam doceniani ale to wszystko dzięki wspaniałym ludziom z którymi mam przyjemność pracować :) Śmiać mi się chce gdy widzę komentarze klientów typu "beznadziejna obsługa", "zero zainteresowania", "nikt mi nie powiedział dzień dobry" to jest po prostu śmieszne. Codziennie klienci mają nas gdzieś i mimo tego że stoimy metr od nich potrafią nas olać i nawet nie odpowiedzieć dzień dobry. Codziennie zdarza mi się mówić coś do klienta, a on nawet nie raczy odwrócić się w moją stronę tylko za przeproszeniem stoi odwrócony do mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie raczy nawet na mnie spojrzeć. Ludzie trochę kultury! To że robicie u nas zakupy za 100 zł czy 1000 zł nie czyni z was Panami tego świata, a my sprzedawcy wcale nie jesteśmy gorszymi ludźmi. Macie pretensje że nikt was nie obsłużył? To wyobraźcie sobie że my też jesteśmy ludźmi i też czasami mamy dość, mamy dość tego pomiatania, olewania i lekceważenia! Potrzebujecie pomocy w wyborze jakiejś rzeczy, czegoś szukacie lub chcecie dowiedzieć się jakie są dziś promocje? Cóż to za problem podejść i zapytać? Wierzcie mi że gdy ktoś podchodzi do mnie i prosi o pomoc to naprawdę z miłą chęcią mu pomagam i myślę że cała reszta osób pracujących w tej firmie myśli podobnie. To jest tylko malutka część rzeczy które przedstawiłam na temat klientów. Czasami trzeba odrobinę pomyśleć i postawić się po tej drugiej stronie. Karma wraca i to bardzo szybko. Jeśli ktoś jest chamem to niech nie oczekuje że ktoś będzie dla niego miły i będzie się płaszczył. Trochę godności. Jak widać niektórzy mają ogromny ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i potrafią tylko wiecznie się czepiać o wszystko i nic więcej. Całe szczęście że istnieją też mili klienci którzy potrafią docenić naszą pracę niestety coraz częściej to rzadkość. Pozdrawiam i radzę na przyszłość odrobinę pomyśleć nie tylko o sobie ale też i o innych.

kimka
@Stały klient 28.03.2017, 20:18
Radzę?!! Chyba się zapędziłaś dziewczynko, a raczej jeszcze brakuje Tobie dojrzałości emocjonalnej. Może tego rodzaju żale wyle...

Tak, wyraziłam moją krótką opinię na ten temat i uważam że jest wyrażona w sposób kulturalny. Nie obraziłam żadnych konkretnych osób tylko podałam przykładowe sytuacje z dnia codziennego w pracy.

kimka
@? 15.04.2017, 22:05
Kimka ty miałaś kiedyś styczność z Duką?

Gdybym nie miała to raczej bym się nie wypowiadała na temat o którym nie mam pojęcia.

kimi

Dagmarka napisalas zeby szpiegowac? Sama sie rusz i chowaj za filarami!! I przy okazji wejdz do innych sklepow moze sobie wreszcie uswiadomisz ze wciskanie czegos na siele to tylko w DUKA haha.

Była sobie Duka
@kimi 22.03.2017, 21:34
Dagmarka napisalas zeby szpiegowac? Sama sie rusz i chowaj za filarami!! I przy okazji wejdz do innych sklepow moze sobie wresz...

Dagmara i "uświadomić"? Dwa zaprzeczenia.

baba

Ja bylam wczoraj w zlotych tarasach. Zero zainteresowania.... Ze 3 klientow i chyba ze 4 chlopcow do obslugi zajetych soba. A dzien dobry nikt mi nie powiedzial. A w wola parku obslugi nie ma mieszkam w poblizu i nie raz tam zagladam. Nikt nigdy tam do mnie nie podszedl.

bbbb
@baba 19.03.2017, 14:33
Ja bylam wczoraj w zlotych tarasach. Zero zainteresowania.... Ze 3 klientow i chyba ze 4 chlopcow do obslugi zajetych soba. A...

Złote tarasy to naprawde cos niepowaznego... Kazdy zajety soba. Natomiast ilekroc bylem w wola parku zawsze bylem zauwazany przez obsluge. Nie wiem od czego to zalezy ze akurat macie zle doswiadczenia. Moze trafiamy na zupelnie inna obsluge :D albo ja mam takie szczescie. Wiecie moze jak wyglada obsulga w innych sklepach w warszawie ? Przyznam ze zaciekawil mnie ten temat ☺

?
@baba 19.03.2017, 14:33
Ja bylam wczoraj w zlotych tarasach. Zero zainteresowania.... Ze 3 klientow i chyba ze 4 chlopcow do obslugi zajetych soba. A...

a może pani sklepy pomyliła????

Klientka

Byłam wczoraj na zakupach w Wola Park w Duce. Na zmianie byla akurat mloda dziewczyna z chlopakiem. Zostalam swietnie obsluzona od samego wejscia. Powitana, poinformowana o aktualnej promocji. Pozniej pani doradzila mi co do wyboru kieliszkow do wina i ostatecznie skonczylo sie na zakupieniu ich przeze mnie. Świetna obsluga - polecam :)

Anna
@Klientka 09.03.2017, 18:54
Byłam wczoraj na zakupach w Wola Park w Duce. Na zmianie byla akurat mloda dziewczyna z chlopakiem. Zostalam swietnie obsluzona...

Żart? Wpis sponsorowany przez...."klientkę"?

Szycha

Praca w duce nie jeste zła, ale to tylko ze względu na załogę na sklepie (bynajmniej w przypadku Szczecina). Na pieniądze duże nie ma co liczyć, na ta chwilę w większości sieciówek płacą więcej. Na cały etat max 1500-1600 zł. Plus jak wyrobiony budżet premia, ale nie jest to więcej niz 150 zł. Jeżeli chodzi o stanowisko sprzedawcy, robisz wszystko czyli w skrócie jesteś dekoratorem, magazynierem, zajmujesz sie obsługą klienta a czasami jest podział obowiązków w tzw. Biurze. Co do regionalnych, u mnie nie było tragedii, aczkolwiek czasami wymagania z kosmosu i strach przed Panią Izabellą. Cieżko powiedzieć tak naprawdę jak w podsumowaniu ogólnym ocenić firmę, bo czas tam spędzony wspominam słodko-gorzko, ani to nie było niebo ale tez daleko do piekła. Jeżeli jesteś studentem, praca idealna bo grafik dopasują do zajęć, lecz jeżeli ma to być praca "na poważnie" nie polecam, bo na recepcji w biurze zarobicie więcej a naparacujecie sie mniej :)

klient

jasne- ja byłam w wola park. na zmianie chłopak i babka ok 50 i później na Targówku .Dwie blondynki jedna caly czas za kasa cos w komputerze robiła. Nikt do mnie nie podszedl, o nic nie zapytal.Bylam w tych sklepach ok 20 minut. Gdzie ta zaangażowana załoga? w sadybie moze trafilas na kierowniczkę-przerost formy nad trescia - niedługo tak sie wysuszy ze zniknie. tak sie boi o prace. Bo potem co ja czeka -biedronka? Po sklepie z garami. zal.

Kierownik

Nie umiem być obiektywna w sprawie Duki ponieważ to co tam się dzieje to jeden wielki żart. Sklepami rządzą regionalni którzy nie wiem czym się kierują ale na pewno nie dobrem firmy. Nie chcę generalizować bo na pewno nie wszyscy ale większość. Tu mam na myśli między innymi panią Anię S. która nie ma pojęcia o tym co się dzieje w sklepie bo po prostu w nim nie przebywa a jak już jest to hermetycznie się zamyka na zapleczu lub w ogóle nie rozmawia z ludźmi czy nawet ich nie słucha. Kochana sklep to ludzie i dobry szef jest jak kompas który pokazuje w którą stronę podążać. Pamiętaj za porażkę też trzeba brać odpowiedzialność a nie tylko zwalać na innych. Po za tym wszystkim irytujące są konszachty ziomalsko/rodzinne, pozbywacie się wartościowych ludzi a na ich miejsce przychodzą płytkie osoby z waszego grona znajomych uważające się za nietykalne ze względu na znajomość. Moim zdaniem to recepta na upadek tak fajnej marki jaką jest Duka. Przejdźmy dalej do centrali. Dagmaro rozumiem że boisz się wychylać OK może jestem w stanie to zrozumieć ale honor i sumienie ma się jedno. Nie wiem czy ty sama siebie oszukujesz czy naprawdę płyniesz na fali tej obłudy panującej w firmie. Mimo wszystko uważam cię za rozsądną osobę i życzę a byś przestała się bać prawdy ;) Lecimy dalej. Pani Izo mam Panią za profesjonalistkę bo zawsze do Pani trafiały argumenty i to trzeba szanować ale nie rozumiem po co trzymać regionalnych którzy się nie sprawdzają ? A wręcz działają na szkodę firmy. Duka to naprawdę fajna marka i zasługuje na dobrą kadrę regionalnych, którzy będą potrafili spoić zespoły w sklepach co na pewno przedłoży się na poprawę wyników. W zasadzie to tyle co chciałam powiedzieć na temat Duki. Jeśli by mnie ktoś spytał czy polecam to miejsce do pracy to z przykrością stwierdzam że obecnie NIE POLECAM no chyba że ma się konszachty z regionalną Anną S. to będzie miał jak Anetka z Targówka hehe

Anna
@Kierownik 08.01.2017, 14:42
Nie umiem być obiektywna w sprawie Duki ponieważ to co tam się dzieje to jeden wielki żart. Sklepami rządzą regionalni którzy n...

A jakich jeszcze regionalnych masz na myśli, bo mieszkam w Poznaniu - tutaj jest ok?

biotek
@Kierownik 08.01.2017, 14:42
Nie umiem być obiektywna w sprawie Duki ponieważ to co tam się dzieje to jeden wielki żart. Sklepami rządzą regionalni którzy n...

Prawda to jest!!!!

jayz

sami wiecie jaki u nas jest socjal..

jayZ

ciekawe czy będą świąteczne "paczki"? :D przy takich wynikach, to dostaniemy serwetki papierowe hahahah

Hejcia
@jayZ 09.12.2016, 12:21
ciekawe czy będą świąteczne "paczki"? :D przy takich wynikach, to dostaniemy serwetki papierowe hahahah...

Swiateczne paczki/premie sa z okazji Swiat (klania sie socjal i uznanie dla pracownika) ? A nie uzaleznione od wynikow :(! Kiedy to do Was dotrze?heloł?;)

Zostaw opinię o Duka Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duka Polska