Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 18:55:20 odpowiedz | cytuj
powolutku ,czas to dobry doradca ,prosze o wiecej obrazliwych komentarzy,douslyszenia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 18:57:48 odpowiedz | cytuj
Ja wyjechalam z stamtad przed sylwestrem ale kobitki jak trzeba do sie dolacze do Was i Wam pomoge
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 19:04:39 odpowiedz | cytuj
Ja sie ciesze ze ktos wreszczie ruszyl ten problem,mnie wyrzucili na bruk i zimno to nie sa ludzie.Dziekuje ze teraz nie jestem sama,dajcie mi namiary na siebie to tez sie dolacze i Wam pomoge
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2011-01-14 07:57:31 odpowiedz | cytuj
Szkoda czasu aby komentowac ten wpis, Inteligentni zrozumieja oco w tym wszystkim chodzi.A co do ciebie,to polskie przyslowie mowi,,na zlodzieju czapka gore,,albo winny sie tlumaczy >,oraz atak jest najlepsza obrona Zycze powodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-14 13:06:55 odpowiedz | cytuj
Smiem twierdzic ze ten facet Was wrobil bo ja go znam i to dobrze i wiem na co go stac on pochodzi z mojej miejscowosci w Polsce.Moge na jego temat wiecej napisac ,Zyczliwy
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-14 14:59:03 odpowiedz | cytuj
ta 60-letnia kobieta to wspaniala osobka wesola i bardzo pracowita badz dumna/ny .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-15 14:24:29 odpowiedz | cytuj
jak to haracze sciagaja za kazdego pracownika który tam przyjedzie dostaja kase i to nie zła , byłam w niemcach ale nikt nie brał żadnej kasy przy wypłacie odtracali 3.95 e za dojazd do pracy 4X w tygodniu wyjazd do sklepu no i za mieszkanie , ktoś na was sie ladnie dorabia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-15 14:47:26 odpowiedz | cytuj
no niestety prawda jest gorzka 100euro miesiecznie plus 50 eur dla jej faceta do sklepu to sobie pomarzyc mozna,jedyny plus tej pracy to ze zaklad jest na miejscu .Nikomu nie polecam tej pracy .
zdjecie uzytkownika
nie legalne - 2011-01-15 15:25:49 odpowiedz | cytuj

Pewnie nie raz spotkaliście się z tematem pobierania opłat za załatwienie pracy za granicą. Należy na wstępie wyjaśnić, że płacenie komuś – bez względu na to czy jest to osoba prywatna czy agencja pośrednictwa pracy – jest zupełnie nielegalne.

W jakich więc przypadkach dopuszczalne jest pobieranie opłat?
Agencja lub biuro pośrednictwa pracy może pobrać opłaty jeśli zawarła w umowie punkty, które opisują za co pobierana jest opłata.

Mogą to być koszty jakie ponosi agencja czyli na przykład ubezpieczenia pracownika, kosztów jego transportu na miejsce pracy czy opłat związanych z tłumaczeniem dokumentów.

Jeśli takich zapisów w umowie nie ma a agencja i tak rząda pieniędzy należy podejść do tematu bardzo podejrzliwie i wypytać dokładnie za co się płaci i w jakiej kwocie.

Pamiętaj, że za samo wyszukanie pracy i kontakt z pracodawcą nie wolno agencji pobierać od Ciebie żadnych opłat.

KTO WYMUSZA PIENIĄDZE PRZEZ INTERNET BĘDZIE ŚCIGANY PRZEZ ODPOWIEDNIE ORGANY ŚCIGANIA. NAMIERZENIE TEKIEJ OSOBY JEST BARDZO PROSTE I SKUTECZNE .

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Na koniec. Jeżeli otrzymujesz numer konta na które masz wpłacić pieniądze, MASZ PRAWO, do sprawdzenia danej osoby. W TYM CELU UDAJ SIĘ DO BANKU I POPROŚ O SPRAWDZENIE KONTA. Jeżeli będzie to niemożliwe (ustawa o danych osobowych) udaj się na policję i tam pomogą w ustaleniu WŁAŚCICIELA KONTA.

A WIĘC UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW.

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-15 15:40:41 odpowiedz | cytuj
bardzo dziekuje za taka informacje ,napewno bardzo sie przyda i skutecznie ja wykorzystam.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2011-01-17 11:26:40 odpowiedz | cytuj
Witam potrzebuje namiary na pieczarki chetnie pojade tylko nie wiem jak to zalatwic bo nie mam zadnych numerow podaje puchu1988wp.pl bede wdzieczna.pisac
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-25 18:41:41 odpowiedz | cytuj
Chyba Pan Bóg nade mną czuwa, bo miałam tam jechać, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam. A kontaktował się ze mną (usunięte przez administratora)(tak mi się przedstawił).
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-26 08:00:29 odpowiedz | cytuj
dobrze zrobilas bo ja dopiero co z tamtad wrocilam i nie masz czego zalowac,
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-01 12:35:49 odpowiedz | cytuj
celina3@amorki.pl prosze o kontakt...jestem zainteresowana ta praca
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-02 21:10:15 odpowiedz | cytuj
Przeczytaj wcześniejsze posty. Tam wszystko pisze.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-16 14:33:34 odpowiedz | cytuj
Witam ponownie widze ze nic nie skutkuje wiec trzeba chyba ruszyc sprawe dalej zainteresowani wiedza o co chodzi i okogo dluzej czekac nie bede dalam szanse na zalatwienie sprawy ale nadal nic nie mam jeszcze trzy dni do piatku zobacze swoje konto jesli puste nadaje bieg sprawie douslyszenia pani(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
2010r-jest OK - 2011-03-15 19:36:43 odpowiedz | cytuj
Własnie słyszałem ze wszyscy co pracowali w 2010r to do grudnia mają wypłacone i wszystko jest OK. Własnie moja znajoma tam jest i pracowała 3 msc i ma zapłacone i jeszcze została na 3 .wiem nie wiem o co chodzi z tym wszystkim.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-17 16:56:10 odpowiedz | cytuj
a to ciekawe bo ja znam kilka przypadkow ktorym nie zostaly wyplacone i wlasnie mamy zamiar wyegzekwowac te pieniazki niebawem osoby zainteresowane sie przekonaja ze nie warto ich oszukiwac .A koszty beda znacznie wieksze jak niechcieli oddac tego co sie nalezy .Wiec nie pisz jak sie nieorientujesz w sprawie .Warto byc uczciwym ,uczciwosc poplaca.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-18 08:19:51 odpowiedz | cytuj
o ciekawe co pisza bylam tam i wiem ze nie wszystkim placili jak nalezy dlatego omijac te firme dlugim lukiem
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-22 14:48:22 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-17 16:56:10

a to ciekawe bo ja znam kilka przypadkow ktorym nie zostaly wyplacone i wlasnie mamy zamiar wyegzekwowac te pieniazki niebawem osoby zainteresowane sie przekonaja ze nie warto ich oszukiwac .A koszty beda znacznie wieksze jak niechcieli oddac tego co sie nalezy .Wiec nie pisz jak sie nieorientujesz w sprawie .Warto byc uczciwym ,uczciwosc poplaca.

witam . podała bys e-maila bo jestem zainteresowana wyegzekwowac swoją kase.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-23 09:18:25 odpowiedz | cytuj
podaj swoj ,napewno odpisze
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-14 21:50:06 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 16:11:18

Pracowałam w Belgii przy pieczarkach w miejscowości Morsele firma D smet. Mają też pieczarkarnie na Beveren z 20-letnim ponoć stażem. Była to praca z pośrednictwa pani(usunięte przez administratora), teraz też również jej męża(usunięte przez administratora). Wywieźli nas na zadupie bez sklepu. Pracowałam miesiąc czasu w okresie świątecznym bez dostępu do sklepu. Prosiłyśmy panią (usunięte przez administratora) o to żeby nas zawiozła po zakupy do się na nas wypieła. Zjawiła się gdy się dowiedziała że chcemy we dwie zjechać do domu, bo musiała zgarnąć od nas kasę, 100 euro od głowy co miesiąc. Teraz też po 50 euro dla męża za odebranie e-maila od potęcjalnego pracownika. Nie dajcie się kobiety nabrać to oszuści. nie wypłacą wam tyle pieniędzy ile zarobicie. Miała być praca na godziny po 6 euro okazało się że zapłacili za kilogramy chodź do dziś nie wiem ile za kilogram. Pracowałam w holandii, wyrabiałam normę i jeszcze miałam nad kilogramy płacone bo miałam nadwyżkę na godzinę. P(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!

Oj nareszcie ktoś odważył sie napisać prawdę. Zbierają opłaty...nie daj Boże nie zapłacisz! I żyją sobie jak pączki w maśle! Jest tam taka pani(usunięte przez administratora)...robi z siebie taka dobra duszę ale to tylko pozory! Uważajcie. szukajcie pracy z dala od niej!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-14 21:52:00 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-14 20:07:54

Zenon - 2011-06-14 19:57:53

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-13 21:16:48

a z kad taka pewnosc po jakiej ja jestem szkole

Chcailbym poprzec wypowiedzi poprzednie. moja zona wrucila z Belgii, przezywala tam koszmar. wrucila choc nawet nie dostala do konca pensji za ostatni miesiac. opowiadala o pobiaranych tam oplatach - 100euro na miasiac. za nic.

tylko komu je dala bo nie mi masz nr tel do mnie to zadzwon aby wyjasnic te sprawe

Pani (usunięte przez administratora)...przecież to Pani zbiera te pieniadze i niech sie pani nie wypiera, bo to juz nudne!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-25 21:50:12 odpowiedz | cytuj
o prosze ja po dlugiej nieobecnosci na tej stronie czytam i oczom nie wierze to co pisza to prawda oszusci ja do tej pory kasy nie otrzymalam jestem obecnie w Dani ale wracam za miesiac i dalej ta sprawe poprowadze bo juz wczesniej pisma wyslalam do szefostwa i nic ale nie daruje dlatego ciesze sie ze sa ludzie ktorzy innych ostrzegaja naprawde nie dajcie sie zwiesc pieknym slowom i udawanej minie (usunięte przez administratora) i tego nieroba(usunięte przez administratora).Moze wrescie ktos cos zrobi zeby dac im popalic i ta przekleta pieczarkarnia padnie bo szkoda tylko kobiet ktore tam pracuja i sa wykorzystywane,jeszcze jedno dziwie sie dlaczego tego faktu nikt nie zglosi do ambasady lub gdziekolwiek aby to skontrolowac ,no tak boja sie kochani nie ma co ja ruszam z kopyta i mam zamiar dac popalic im za to jak ciezko charowalam na nich i marne grosze dostalam to tyle narazie kobiety do boju nie pracowac na Morsele to wykanczalnia(usunięte przez administratora) troche kultury bo jestes wulgarny i to juz jest powod aby ludzie zaczeli myslec ze tam naprawde dzieja sie dantejskie sceny itp.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-17 18:12:14 odpowiedz | cytuj
radze wam kochani szczerze z całego serca nie jedzcie do Belgi przezyjecie koszmar zycia !!!!!!!! wole pracowac w polsce za 1500 zl niz tam za 5000 zl i byc poniżanym glodnym wywiezionym na jakas wioche bez dostepu do zycia i świata belgijczycy to naród chory (usunięte przez administratora) wiem cos na ten temat daje slowo

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
- 2011-12-28 13:45:00 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 16:11:18

Pracowałam w Belgii przy pieczarkach w miejscowości Morsele firma D smet. Mają też pieczarkarnie na Beveren z 20-letnim ponoć stażem. Była to praca z pośrednictwa pani(usunięte przez administratora), teraz też również jej męża (usunięte przez administratora) Wywieźli nas na zadupie bez sklepu. Pracowałam miesiąc czasu w okresie świątecznym bez dostępu do sklepu. Prosiłyśmy panią(usunięte przez administratora) o to żeby nas zawiozła po zakupy do się na nas wypieła. Zjawiła się gdy się dowiedziała że chcemy we dwie zjechać do domu, bo musiała zgarnąć od nas kasę, 100 euro od głowy co miesiąc. Teraz też po 50 euro dla męża za odebranie e-maila od potęcjalnego pracownika. Nie dajcie się kobiety nabrać to oszuści. nie wypłacą wam tyle pieniędzy ile zarobicie. Miała być praca na godziny po 6 euro okazało się że zapłacili za kilogramy chodź do dziś nie wiem ile za kilogram. Pracowałam w holandii, wyrabiałam normę i jeszcze miałam nad kilogramy płacone bo miałam nadwyżkę na godzinę. (usunięte przez administratora)!!!
Mogła ,by mi pani podać e-mail ponieważ potrzebuje więcej informacji pilne bardzo
zdjecie uzytkownika
Agi - 2012-07-19 13:01:25 odpowiedz | cytuj
Witam
przypadkiem trafiłam na Twoją wypowiedź. Bardzo bym chciała o bliższy kontakt na temat firmy w Morsele.
zdjecie uzytkownika
barbara0livebe - 2013-02-16 18:52:48 odpowiedz | cytuj
witam serdecznie nie wiem czy nadal jest to ogłoszenie aktualne do pieczarek jeśli tak to chętnie skorzystam z pracy mam doświadczenie w tej dziedzinie pracowałam w Polsce i dwa razy w Holandii mam 40 lat jestem osobą spokojną i pracowitą jeśli szuka pani pracownika to chętnie skorzystam pozdrawiam Mariola
zdjecie uzytkownika
Jagoda - 2013-08-10 10:17:38 odpowiedz | cytuj
prosze o numer telefonu do Pani (usunięte przez administratora) pragne podja prace w firmie przy zbiorze piezarek wczesniej pracowalam w holandi
alert