Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
......... - 2010-02-05 19:37:22 odpowiedz | cytuj
JAK ZWYKLE NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA MAJA CI CO TAM NIE PRACOWALI ALBO SIE(usunięte przez administratora)..... I ZOSTALI WYRZUCENI ŻENADA
zdjecie uzytkownika
co... - 2010-02-09 19:52:23 odpowiedz | cytuj
WYPRASZAM SOBIE JA TAM PRACOWAŁAM I WIEM JAK BYŁO I WIEM JAK NADAL JEST, ZREZYGNOWALAM-ŁEM SAM-A. OBECNIE W NOWEJ PRACY JESTEM NA 3/4 MAM UMOWE O PRACKE I WIECEJ ZARABIAM NIZ U WAS NA CAŁY ETAT UMOWA ZLECENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Emeryt - 2010-02-11 09:41:40 odpowiedz | cytuj
Praca w zakładach z obcym kapitałem to praca gdzie nie szanują pracownika. Byle by tylko oni wyszli na swoje. Kierownictwo to najczęściej ludzie nie znający się na rzeczy. I jeśli nie zmieni się podejście, że zadowolony pracownik , integrujący się z zakładem to dobry pracownik a kierownictwo nie zamieni swojego podejścia do ludzi to się nic nie zmieni.Ja przepracowałem 30 lat na produkcji i do dziś spotykam się z ludźmi z którymi pracowałem i choć bywało rożnie to wspomnienia są miłe.
zdjecie uzytkownika
......... - 2010-02-23 11:40:59 odpowiedz | cytuj
HEJ TY CO.............. ZAPOMNIALES/LAS DODAC ZE PEWNIE CIE WYRZUCILI POWODZENIA W NOWEJ PRACY
zdjecie uzytkownika
......... - 2010-03-03 19:13:39 odpowiedz | cytuj
PRZYNAJMIEJ PRACUJE A TY NA BEZROBOCIU SIEDZISZ I NAZEKASZ
zdjecie uzytkownika
co.... - 2010-03-06 10:09:52 odpowiedz | cytuj
myslałem/łam ze jest to strona dla ludzi z klasa a nie dla frajerow !!!!!!!
zdjecie uzytkownika
......... - 2010-03-06 15:17:48 odpowiedz | cytuj
KOGO MASZ NA MYSLI PISZAC LUDZIE Z KLASA BO CHYBA NIE SIEBIE.......................ZA ROBOTE BYSCIE SIE WZIELI nieroby
zdjecie uzytkownika
....... - 2010-05-01 18:51:15 odpowiedz | cytuj
sam/a jestes jak jedna wielka porazka
PRACOWAC SIE NIE CHCE ALE NAZEKAC CZEMU NIE
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-17 16:21:53 odpowiedz | cytuj
chyba jednak nie, nowa \"pani kierownik\" jest upierdliwa jak wrzód na tyłku nic tylko ją kopnąć ...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-31 15:53:34 odpowiedz | cytuj
A TAK WOGOLE TO DZIEJE SIE TAM COS CIEKAWEGO POZA POSTOJEM ???
zdjecie uzytkownika
mała - 2011-09-09 17:32:01 odpowiedz | cytuj
pomijajac reklamacje to jeden wielki burdel z ktorym nikt sobie nie radzi, a pani "koordynator" omf ma to gdzies i sama sie do tego przyczynia.
alert