Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
szukający pracy - 2010-03-03 16:33:52 odpowiedz | cytuj
Witam Was:-) Ja natomiast apklikowałem dokumenty na stanowisko kierowcy w firmie o podanym wyżej adresie (myślę że o nią chodzi). Dziś dostałem zaproszenie na rozmowę. Z ciekawości pójdę na nią. Szukam pracy i ciężko ją znaleźć ale akwizycji napewno nie podejmę. Może wie ktoś z Was, gdzie rekrutują, kto chce przyjąć pracowników? Pozdrawiam Was
zdjecie uzytkownika
daga4 - 2010-03-09 13:07:23 odpowiedz | cytuj
no hej hej:] z nieba mi to forum spadlo;p mialam isc na ta rozmowe ale chyba spbie faktycznie daruje, poza tym kurdcze, normalne firmy raczej nie prowadza rozmowy kwwlifikacyjnej o gopdz. 19???troche mnie to zdziwlilo...tak z ciekawosci byl ktos moze tam juz?
zdjecie uzytkownika
Agissssss - 2010-03-17 13:06:02 odpowiedz | cytuj
Jak dobrze, że jest to forum :) Powiedzcie mi kto normalny podpisuje się tytułem naukowym mgr ? Chyba jakiś niedowartościowany człowiek !!! Od razu wydało mi się to podejrzane !!! Jak dobrze, że nie poszłam na rozmowę !!!
zdjecie uzytkownika
Paulaaa - 2010-03-22 14:17:59 odpowiedz | cytuj
ja miałam iść dzisiaj na stanowisko pomoc biurowa, ale tez sobie odpuszcze, podobna tresc jak cytowany wyzej i rowniez podpisany mgr, kiedys bylam tez w firmie atena na rozmowie na żółkiewskiego, obleśny(usunięte przez administratora) prowadzil rozmowy do cyfry + nazwane było sprzedawca:P
zdjecie uzytkownika
marcineq - 2010-03-22 20:20:58 odpowiedz | cytuj
Dzisiaj dostałem e-mail od szanownej pani magister.
Co to za firma, która nie posiada swojej strony internetowej oraz konkretnego maila (z własną domeną). Przecież oferują stanowiska w reklamie, magazynie, biurze obsługi klienta (no przecież tak napisali..buhaha)
Pracowałem kiedyś jako "konsultant klienta"-czyli (usunięte przez administratora) wciskający kit niewinnym ludziom. Mamili nam oczy wysokimi zarobkami, ambitną pracą. Na całe szczęscie szybko się zwolniłem. Po 2 miesiącach dowiedziałem się że pracownikom nie wypłacili jeszcze pensji.....hahhaha. BAGNO! Nigdy się w to nie pchajcie!
Pozdrawiam i jednocześnie przestrzegam.
zdjecie uzytkownika
Nati - 2010-03-23 09:23:37 odpowiedz | cytuj
Ja mam jutro iść na rozmowę na stanowisko pomoc biurowa, ale po przeczytaniu maila w którym zwracono się do mnie "Pan", "zapraszamy Pana" itd. (a niewątpliwie jestem kobietą:)) postanowiłam poszukać czegoś o tym przedsiębiorstwie. No i proszę... Ciekawe rzeczy. Dwie firmy tak? Atena i Elita? Ja tylko w mailu dostałam adres bez nazwy firmy...Napewno tam nie pójdę... Dzięki...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-23 10:26:53 odpowiedz | cytuj
Hehe niezłe jaja... Ty Też masz na jutro piszesz.... jako pomoc biurowa, czyżby na godzinę 17:30? Oni naprawdę lecą w chu.... Wysłałem im jakieś dwa miesiące temu moje CV, gdyż było ogłoszenie że szukają 3 osób do obsługi klienta, wysłałem. W odpowiedzi dostałem informacje, że mam się zgłosić na rozmowę kwalifikacyjną. Poszperałem trochę w necie i znalazłem to forum... dzięki Bogu. A ostatnio jakoś tydzień temu pojawiło się ogłoszenie , że ktoś szuka pomocy biurowej. Oczywiście zmieniony adres e-mail to wysłałem aplikacje i co się okazało odpisali.. tam sama firma, a teraz jeszcze czytam tutaj że kilka osób też na jutro ma... ja chyba jutro tam pójdę i ich ostro opier....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-23 12:08:47 odpowiedz | cytuj
hej. ja tez jutro mam isc na ta rozmowe jako pomoc biurowa. ZAstanawiam sie czy wogole tam isc
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-23 12:31:16 odpowiedz | cytuj
Wiecie może gdzie można zatrudnić się do roznoszenia ulotek?
zdjecie uzytkownika
Madalus20 - 2010-03-23 18:29:59 odpowiedz | cytuj
Ja już odbyłam rozmowę kwalifikacyjną w tej iście "persektywistycznej" firmie:) Pomijając zgadzające się fakty z poprzednich wypowiedzi dodam, że ten cały "menager" przeprowadzający rozmowy wkręca ludziom niezły kit! Aplikowałam swoją kandydaturę na stanowisko POMOC BIUROWA. Zjawiłam się na rozmowę na godz. 17.00. Byłam przed czasem...kazano mi czekać. Troszkę się przeciągnęło, bo facet raczył się zjawić dopiero o 17.30...Razem ze mną były standardowo 3 osoby chętne do pracy-kandydaci do pracy jako: fakturzysta, magazynier, pomoc biurowa, asystentka, itp. Początek rozmowy to pytanie o doświadczenie. Kolejne pytanie dotyczy stanowiska o które się ubiegam. Facet powiedział dwa zdania na temat zakresu obowiązków pomocy biurowej, po czym nawija o "doradcy klienta, konsultancie". Ja nie mam prawa jazdy. Oznajmiłam mu to...po czym on kazał w pół roku zrobić sobie prawko...a co najlepsze do tego czasu miałabym cyt. "z kimś" jeździć po całym woj. kujawsko-pomorskim. Żal!! Nagle stanowisko PRACOWNIK BIUROWY stało się nieistotnym, fikcją.. Następnego dnia miałam przyjść na szkolenie od 9.00 do 17.00 u "pana kierownika", po czym okazałoby się, że jestem przyjęta lub nie. Ta ""firma""hihi przyciąga do siebie naiwych ludzi pod pretekstem pracy w biurach itp..w rzeczywistości wciskając ludziom badziewia. Nie radzę nikomu tam iść:) Ta ""firma z przyszłością i wielkimi możliwościami, rozwijająca się" mieści się w zwykłym budynku mieszkalnym( 2 pokojowym)...oo przepraszam, na dole jest jeszcze toaleta;p to 3 pokojowe;p;p Pozdrawiam Was wszystkich, ostrzegam i życzę powodzenia w szukaniu innej, lepszej pracy:D
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-23 21:36:26 odpowiedz | cytuj
No ja tez mam jutro isc na 17 ale mam to gdzies niech sobie sami sprzedaja perfumy a nie (usunięte przez administratora) glupoty..
zdjecie uzytkownika
Ania - 2010-03-30 18:12:02 odpowiedz | cytuj
no ja też otrzymałam maila od Pani mgr... i też zwracano się do mnie per "Pan" :]
zdjecie uzytkownika
biedny studencina - 2010-03-30 21:04:01 odpowiedz | cytuj
Teraz już firma przedstawia się jako "alkians". Dostałem mejla od powyższej pani mgr. Nigdzie nie idę. Dziękuję Wam, ze zaoszczędziliście mi czasu i kosztów!
zdjecie uzytkownika
M - 2010-04-01 00:10:34 odpowiedz | cytuj
Ja też Wam dziękuję:). Moja rozmowa miała się odbyć 6.04 o 17:30,ale po tym wszystkim co tutaj przeczytałam na pewno się tam nie pojawię:).Pozdrawiam wszystkich szukających pracy;D
zdjecie uzytkownika
patrycja_17 - 2010-05-04 09:48:46 odpowiedz | cytuj
Ja dziś mam owa rozmowe kwalifikacyjna..
Pójdę z ciekawości posłuchać ich biedolenia xd
Zdam Wam relacje..

Mi na e-maile odpisywał (usunięte przez administratora). Całkiem inny gośc.. Wiec moze cos sie zmieniło.. Ale ja za ludzmi z perfumami nie bede xdxd

Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-06 18:23:26 odpowiedz | cytuj
Byłem w tej firmie na szkoleniu tak z ciekawości i wszystko co jest opisane na tym forum potwierdziło się:) musiałem przekonać sie na wlasnej skórze czy to prawda i żałuje ze tam wogóle poszedłem! Zbożową 168 omijajcie szerokim łukiem chyba że ktoś chce sie zatrudnić w akwizycji w dosłownym tego słowa znaczeniu;)
zdjecie uzytkownika
patrycja_17 - 2010-05-06 21:22:29 odpowiedz | cytuj
Witam :)
Byłam na rozmowie.. Rozmowa przebiegła pomyslnie :)
Ale nie było ani jednego słowa o akwizycji..NIc.. Normalna praca hostessy w hipermarketach, ale po przeczytaniu tego w internecie jestem uważna..
Za dwa tyg mam szkolnie.. Pojde z ciekawości i zobaczymy o czym tam bedzie mowa :)

Pozdrawiam:)
zdjecie uzytkownika
lena - 2010-05-21 18:51:09 odpowiedz | cytuj
no to dobrze że troche poczytałam o tej niby firmie Elita, bo we wtorek miałam iśc na rozmowę...ale podaruje sobie....
i naprawdę dziwne jest to że pani mgr do kobiety pisze: Pańskie... poniżające
zdjecie uzytkownika
kokojambo - 2010-06-01 14:50:06 odpowiedz | cytuj
Hahha, dostałem nawet maila z pozytywnym rozpatrzeniem mojej aplikacji. Niby nic dziwnego, ale minął już chyba rok od wysłania do nich maila przez moją skromną osobę...
Wiecie co...chyba sobie do nich pójdę....do kieszeni włożę kilka jajek i w waszym imieniu cisnę nimi w te obleśne ryje przyszłych "pracodawców"????
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-23 16:36:45 odpowiedz | cytuj
a jeśli byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i na szkoleniu po czym rzuciłem pracę to są jakieś konsekwencje??
zdjecie uzytkownika
Wściekła - 2010-07-12 16:22:24 odpowiedz | cytuj
Dzięki za informacje, miałam mieć dziś rozmowę. Chyba sobie żartują zapraszając osoby po studiach do takiej pracy. Żenada.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-13 20:01:13 odpowiedz | cytuj
Miałam iść z zeszły czwartek na szkolenie" nie poszłam ,wiec dzwonili do mnie ze jak mi nie pasuje dzisiaj i nie przyjde to mam przyjść w poniedzialek olałam to bo gdy po rozmowie zobaczyłam te forum ..
Jak można sie prosić "przyszłego pracowanika" aby przybył na spotkanie szkoleniowe" i sie pucowacie aaaa dzwonili do mnie również w poniedzialek ,ale na moje szcescie nie zdazylam odebrać heh aa co do zwalczania pseudo firm to nic im nie zrobią bo mają firme zarejstrowaną płacą za wszycho więc wszystko jest jak najbardziej legalne nabijają w butelkę tych najbardziej wytrfałych a raczej tych najbardziej naiwnych ,ze jak juz to robią to im zapłacą./ POZdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-21 10:46:56 odpowiedz | cytuj
Zdecydowanie odradzam. Oni są po prostu niepoważni. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.... to nic że z pokoju obok grała non stop głośno muzyka. Do pokoju się wchodziło w 2 osoby.... te same pytania i tekst, że na magazyniera już przyjęli kogoś wcześniej i jest tylko doradca klienta i spotkanie razem ze szkoleniem na inny dzień. Tam znowu pytania jak oceniasz swoja pewność siebie, zdolności komunikacyjne z innymi... bla bla bla.

Zastanawia mnie czemu tam pracują same... hmm... śliczne kobiety?... ogólnie nie przyjęli mnie ale to i dobrze bo dopiero teraz wszedłem na forum... przed szkoleniem tylko kolega mnie ostrzegł żebym na nich uważał.

Straciłem tylko czas ;/

Ja odradzam ;)
zdjecie uzytkownika
kolorowo87 - 2010-07-28 16:20:14 odpowiedz | cytuj
spoko teraz juz wiem o co chodzi, dostalam maila z zaproszeniem na rozmowe ale po tych komentarzach chyba jednak zrezygnuje...
zdjecie uzytkownika
martaw - 2010-09-06 20:14:02 odpowiedz | cytuj
jak to dobrze że się natknęłam na to forum. Właśnie wróciłam z rozmowy i jutro mam się stawić na 9:00 na szkolenie.
i chyba mnie nie zobaczą. szukam poważnej pracy a nie byle co i łażenie i zaczepianie ludzi i naciąganie na perfumy na które większości nie stać. bo jak kogoś stać to pójdzie do Daglasa lub Rossmana i sobie kupi oryginał a nie jakąś podróbe która pachnie przez 5 minut. bo tak się składa że jakoś w lipcu dałam się namowić pod rynkiem na tą mega promocje perfum firmy chanel które wchodzą dopiero na rynek.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Wredna - 2010-09-17 17:44:06 odpowiedz | cytuj
a ty jej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizaleś, że tak teraz pucujesz??, byłam tam na rozmowie pracowałam kilka godzin w niby biurze(wypisywanie WZ na perfumki haha) jak usłyszałam jakieś okrzyki za drzwiami, to zwiałam.Oferują pracę na stanowisko akwizytora nic więcej.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kasia - 2011-02-02 15:21:33 odpowiedz | cytuj
owszem, to na 100 % jedna i ta sama firma. sama byłam właśnie tam, czarlińskiego, na tej "rozmowie kwalifikacyjnej", gdzie, jak wiadomo, przyjmują wszystkich. najlepsze, że w ogłoszeniu była mowa o pracy w charakterze hostessy lub ankieterki. ponieważ nie przepadam za wciskaniem ludziom towaru (choć generalnie wiem, że handel jest nieodłączna częścią naszej cywilizacji i może wyglądać inaczej niż wyżej opisany), powiedziałam, że jestem zainteresowana ankietowaniem. pani szefowa (taka blondyna przy kości) wyjaśniła, że może to być umowa o pracę nawet (!), praca zaś polega na "badaniach rynku" - mam ankiety zawierające 3 pytania i chodzę albo po mieszkaniach (gdzie respondenci są już telefonicznie poumawiani - śmiechu warte, ale uwierzyłam) albo po sklepach. wiadomo, ludzie za ankieterami też nie przepadają, ale wolałam to od akwizycji. więc zaprosili mnie na szkolenie następnego dnia. miało trwać osiem godzin, więc trochę się martwiłam, że będzie nieodpłatne, ale przygotowałam się na to (byłam trochę zdesperowana, a to jest Polska). Rano miały przyjść 4 osoby, w końcu byłam tylko ja i jakaś dziewczyna, która powiedziała, że jest w związku z ogłoszeniem na sprzedawcę, a co do hostess to powiedzieli jej, że takiego stanowiska w ogóle nie mają. to było trochę dziwne, więc postanowiłam od razu spytać sekretarki, żeby nie czekać bez sensu (byłam zdecydowana, że na sprzedaż się nie piszę). Sekretarka wpadła trochę w popłoch (próbowała go maskować) i poleciła czekać na szefową. ok, wyszła w końcu szefowa wraz z jakąś laską i kolesiem (może to (usunięte przez administratora)tona żelu i świecący garnitur) - ona miała być moim "nauczycielem" a on tej drugiej dziewczyny. miałyśmy im towarzyszyć do 17, po powrocie jakiś test sprawdzający. wszystkie pytania polecono nam zadawać szkoleniowcom to pytam: czy to na pewno ankiety? na to wcina się szefowa, nie dając dziewczynie odpowiedzieć, że tak, że trzy pytania itd., ta sama bajka co na rozmowie. ok, siadamy na krzesełkach, "nauczycielka" wypełnia jakiś formularz, pytania o imię, nazwisko, wiek i nagle... "czy ma pani już jakieś doświadczenie w handlu?". to obudziło moją czujność, zaczęłam wypytywać, dziewczyna się zamotała a w końcu przyznała, że ona sama zajmuje się sprzedażą. ja na to, że dziękuję i do widzenia, nie tak się umawialiśmy. chwała Bogu, że nie pojechałam i nie przeżyłam upokorzenia jak niektórzy z piszących tu pechowców! krok w tył, przyklaśnięcie? masakra!

i dwie ciekawostki. zaraz po wyjściu stamtąd przypomniałam sobie, że skądś kojarzę szefową. otóż raz zjawiła się osobiście w moim mieszkaniu z tymi swoimi perfumami pachnącymi jak z targu, litości!

dziś dostałam kolejne zaproszenie (na jakiś mój anons zapewne, bo aktywnie szukam pracy), tym razem z Ateny na Zbożowej. tknęło mnie, bo treść ogłoszenia była identyczna, jak wcześniej.

tak więc kolejne ostrzeżenie dla Was!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 10:18:24 odpowiedz | cytuj
ale Wy jesteście wszyscy śmieszni;p;p
a koleżanka z góry to już wgl buhahah może tak książkę sobie napiszesz o tym co przezyłaś co?? hahahah
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 14:58:42 odpowiedz | cytuj
To oszuści!!!!
uważajcie na tych ludzi...uczą tylko jak naciągać innych na jakieś śmieszne podróbki, a zwłaszcza ludzi starszych!!!!
Byłem na dniu szkoleniowym i co tam się dzieje to jest jedna wielka tragedia. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
xxx - 2011-02-13 12:59:20 odpowiedz | cytuj
GŁUPOTY PISZECIE AZ ZAL CZYTAC. ATENA I ELITA TO DWIE RÓZNE FIRMY. BYLEM NA SZKOLENIU I SUPER !!! SCIEMY TAKIE PISZECIE TU ZE SZOK. ARDIAN? NIKOGO TAKIEGO TAM NIE MA. PO CO WY TO WYPISUJECIE?JESTESCIE BANDA (usunięte przez administratora). FIRMA JAK FIRMA. JEDNEMU SIE PODOBA INNEMU NIE. TYLE!!!
JESZCZE JEDNO FIRMA JEST ZAREJESTROWANA BO JESTEM SWIEZO PO PRAKTYKACH W URZEDZIE SKARBOWYM.POWODZENIA
alert