Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
aaa - 2012-04-26 09:24:15 odpowiedz | cytuj
Witam szukam jakis podstawowych informacji o pracy w Czechach przy obróbce slimaków.Moze któraś z Pań była ?Bede wdzięczna za informacje.Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
przerażony? - 2012-05-04 11:49:27 odpowiedz | cytuj
W poniedziałek mam rozmowe isc czy nie iść, Ktoś idzie?
zdjecie uzytkownika
Ł.g - 2012-05-05 14:48:16 odpowiedz | cytuj
tak ja idę na 11 będzie co ma być jak nie pojadę to się nie dowiem jak tam jest
zdjecie uzytkownika
miki - 2012-05-06 14:42:52 odpowiedz | cytuj
napisz proszę co ciekawego było na tej rozmowie, jaka stawka, jaki hotel, ile osób dają do pokojów,jaka miejscowość? zamierzam wyjechać, bo w naszym kraju coraz trudniej o prace powyżej tys zł
zdjecie uzytkownika
Danis - 2012-05-07 07:32:25 odpowiedz | cytuj
Tam kokosów to też nie zarobisz ! ale praca naprawdę fajna .Co prawda ludzie gorsi ale nie wszyscy więc może być całkiem dobrze .
Jakbym nie miał stałej pracy tu gdzie mieszkam , to chętnie bym się wrócił :)
Pozdrawiam Damian z Myślenic , jak i wszystkim życzę powodzenia .
pS : Ciekawi mnie jaką ofertę sk express ma na słowacje wie ktoś ?
zdjecie uzytkownika
miki - 2012-05-07 17:43:14 odpowiedz | cytuj
jęśli był ktoś z sk express na słowacji proszę o jakiekolwiek info odnośnie pracy i warunków, a może ktoś orientuje się co w tym momencie dzieje się z praca w foxconnie zarówno w pardubicach jak i w kutnej ? pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
podciep - 2012-05-07 20:42:21 odpowiedz | cytuj
Sk express nie ma żadnej pracy na Słowacji!! to zwykła ściema żeby ludzi sobie ściągnąć do biura!!,a w biurze powiedzą że praca jest ale w Pardubicach!!,omijajcie z daleka tych o(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
jaro - 2012-05-24 18:08:14 odpowiedz | cytuj
na litosc nie wybierajcie sie do slowacji koszmar 2,90eur na godzine ,30 eur zaliczki na tydzien ja bylem kolo miasta Nitra w zakladzie telewizorow plazmowych ,(usunięte przez administratora)y ,traktuja ludzi jak smieci ,czesi i slowacy nie chca tam pracowac dlatego sciagaja naiwnych polakow ,zwolnili mnnie po miesiacu pracy za niewypelnienie obowiazkow w pracy ,w ciagu godziny musialem sie spakowac i wyprowadzic z hotelu ,poniewaz wyplata jest na koniec miesiaca a mnie zwolnino w polowie nie mialem pieniedzy nawet na bilet wrcalem stopem i piechota przez tydzien ,w drodze zostalem okradziony z dokumentow ,po telefonie do sk expres do katowic ,powiedziano mi ze zwolnino mnie za alkohol bo tak maja w papierach ze slowacji,a to nie prawda,bo najprosciej jest wpisac ze zwolniono za \\\"wode\\\" nie dajcie sie nabrac to zwykli oszusci,jak widze ich ogloszenie o pracy \\\"dlugoterminowej i na dogodnych warunkach\\\" to niewiem czy sie smiac czy plakac ,nie wyjezdzajcie !!!!!
zdjecie uzytkownika
lena - 2012-05-29 17:04:53 odpowiedz | cytuj
hej ja tez za okolo dwa tygodnie mam jechac i sie boje straszni po tych podzielonych opiniach, które tu czytam:/ jestem z wałbrzycha kieruja mnie do pardubic. Dajcie znac jak cos gg 3216991 bede wdzieczna za kazda opinie..
zdjecie uzytkownika
Damian - 2012-06-24 05:26:57 odpowiedz | cytuj
ona24 - 2012-05-28 15:10:03

chce pojechać do pracy dzisiaj odezwala sie dokmnie pani z biura i mowila ze jest praca ale niew czechach tylko na slowacji, mam kolezanke co pracowala w czechach i mowila tak ze praca ciezka ale da sie znesc i ze w polsce bardzo podobnie i za podobne stawki w duzych zakladach sie pracuje tyle ze u nas za zl a tam w euro, jak przyszlam do biura to mi kazali testy rozwiazac i wsumie nie pytalam o wiele bo kumpela mi naswietlila sprawe, jedyne co mnie interesowalo to ubezpieczenie i z tego co wiem moge sie ubezpieczyc ale we wlasnym zkresie ponad 80 zl na meisiac , co do wywalania z pracy to koleznaka twierdzi zewywalaja tylko jesli normy nie wyrabiasza albo(usunięte przez administratora)a znam ja dlugo wiec wiem ze mnie nie klamie
Pracowałem na Słowacji cały maj i trochę czerwca tak , że wiem doskonale jaka jest rzeczywistość. Z przykrością potwierdzam, że to co napisał Jaro może być w 100%prawdziwe. Zwalnianie ludzi natychmiast i niespodziewanie było normalną praktyką. Często nikt nie wiedział za co i dlaczego. Zgadzam się że w wielu przypadkach było to uzasadnione ale wiele zwolnień było niezrozumiałych dla nas pracowników i tym bardziej dla samych zwolnionych. O przedstawianiu fałszywych powodów zwolnień przez sk expres np rodzinie pracowników zwolnionych również słyszałem. Sk expres utrzymuje, że zwalniali tylko i wylacznie za alkohol lub wybitną niechęć do pracy. Być może agencja sk expres sama nie wie dokońca jaka jest rzeczywistość ale niestety prawda jest taka że ludzie byli zwalniani bez żadnej istotnej przyczyny. Nawet jeśli ktoś nie nadaje się do tej pracy i pracuje zbyt wolno to gdzie jest okres wypowiedzenia przez zaklad? Nie istnieje. Natomiast w tą drugą stronę gdyby pracownik chciał odejść bylo 7 dni. Oczywiście w Polsce są podobne zakłady. Jednak nie spotkałem się z tym żeby ludzie dowiadywali się po skończonej dniówce, że od jutra nie pracują. Nawet gdyby tak było pójdą poprostu do domu. Ale Słowacja to mimo wszystko dla nas obcy kraj i często ludzi od domu dzieliła odległość 500km a gdy ktoś był z pomorza to i 800 lub więcej. Zaliczki wypłacane co tydzień to 30euro. Bariera jezykowa wbrew popularnym opiniom istenieje znaczna. Dla wielu ludzi nagły powrót do domu na własną rękę był dramatem,zwłaszcza że często musieli kasę wyżebrać od kolegów czy kolezanek na drogę. Nie chcę nikogo zniechęcać jednak istnieje duże ryzyko zwolnienia zaraz po tygodniu lub dwóch. Należy zabezpieczyć sie w większą ilosć gotówki tak, żeby wrazie czego móc bezpiecznie wrócić do kraju. 60euro które proponuje sk expres posiadać na początek gwarantuje tylko i wyłacznie przeżycie do pierwszej zaliczki. Ja osobiście uważam, że można spróbować podjąć tam pracę, ale należy wkalkulować w to spore ryzyko.
zdjecie uzytkownika
next, podziękowanie dla naszych starych - 2012-08-11 00:18:23 odpowiedz | cytuj
Proszę może ktoś wysłać albo zamieścić kopię, zdjęcie albo skan umowy podpisywanej w Czechach z tą agencją. Fajnie by się dało zrobić PDFa z czcionką do pobrania gdziekolwiek. Chętnie bym to zobaczył. Proszę o wsparcie. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
michal27grl - 2012-09-06 22:47:51 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie wyjezdza ktos teraz do pracy na czechy lub słowacje prosze o kontakt gg 10673530
zdjecie uzytkownika
- 2012-09-14 14:55:37 odpowiedz | cytuj
Ja mam na 18 rozmowe kwalikwacyjnom sprawie Pracy i niewiem czy mam tam pujć ,
zdjecie uzytkownika
19patina20 - 2012-09-14 20:53:39 odpowiedz | cytuj
Co prawda to prawda. ja jestem tu ponad 3 miesiace w Nitrze i niejedno sie tu dzialo.Praca jak praca tylko nieodpowiednie osoby sa na wyzszych stanowiskach
zdjecie uzytkownika
Annom44 - 2012-12-23 07:50:47 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś może udzielić jakiejś wiarygodnej informacji. W najbliższym czasie prawdopodobnie mam wyjechać z SK Express do pracy w Czechach w Pardubicach.
Ciekawi mnie jakie są warunki zakwaterowania pracy, płacy i ogólnie całokształt.
Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji może być gg 3339000 lub anom44@gmail.com
zdjecie uzytkownika
prawda i filiki - 2013-01-02 13:48:49 odpowiedz | cytuj
Witam wlasnie zakonczyłem moja współprace z sk ekspres ,ekspres peoplei foxcon,praca nie jest zła jak to praca na GLS łatwa i przyjemna ,dyscyplina czeska wprost rozsmiesza bo tylko utrudnia życie no ale co kraj to obyczaj a czesi zbyt inteligentni nie są i trzeba to głosno powiedziec,pieniadze marne 50 koron na godzine ,choc przed swiętami duzo godzin to jakies pieniądze sie dalo zarobic choc to bardzo niewiele,
ZAKWATEROWANIE HOTEL ROBOTNICZY VESELKA
to jest jedna wielka pomylka mozna smiało powiedziec ze to jakis dom porawczy lub skłot,(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
nowa - 2013-02-20 19:27:32 odpowiedz | cytuj
witam,ja dostałam oferte wyjazdu do czech miejscowość Tachov z SK EXSPRES na produkcję części samochodowych czy ktoś tam był
proszę o szybką odpowiedż
zdjecie uzytkownika
- 2013-03-13 16:04:44 odpowiedz | cytuj
pozdrowienia dla chlopakow z 205 co przed wyjazdem zostawili pokoj wstanie doveloperskim pod klucz hehehehe siemka
zdjecie uzytkownika
rychu33 - 2013-08-04 13:19:12 odpowiedz | cytuj
Ktoś pracuje obecnie w Foxconn w Pardubicach? Miałem wyjechać pod koniec lipca, a już drugi raz przełożyli wyjazd. Może ktoś wybiera się w najbliższym czasie, albo jest na miejscu i może opisać obecną sytuację w firmie?
zdjecie uzytkownika
Paweł D-3 - 2013-08-13 21:05:02 odpowiedz | cytuj
Witam Napisz jak możesz na GG 7566466 mam mieć wyjazd jakoś pod koniec tego miesiąca.
zdjecie uzytkownika
Paweł D-3 - 2013-08-13 21:19:13 odpowiedz | cytuj
rychu33 - 2013-08-04 13:19:12

Ktoś pracuje obecnie w Foxconn w Pardubicach? Miałem wyjechać pod koniec lipca, a już drugi raz przełożyli wyjazd. Może ktoś wybiera się w najbliższym czasie, albo jest na miejscu i może opisać obecną sytuację w firmie?
Witam Napisz jak możesz na GG 7566466 mam mieć wyjazd jakoś pod koniec tego miesiąca.
zdjecie uzytkownika
Alek245 - 2013-09-05 19:27:06 odpowiedz | cytuj
Niepoważna firma omijać szerokim łukiem
zdjecie uzytkownika
rychu33 - 2013-09-06 08:35:18 odpowiedz | cytuj
co masz konkretnie na myśli?
zdjecie uzytkownika
Alek245 - 2013-09-07 12:43:33 odpowiedz | cytuj
Po pozytywnym zaliczeniu testów w Katowicach przez 3 miesiące 5 razy przekładali wyjazd aby kilka dni temu poinformować, że nie potrzebują nikogo. Dlatego jest to niepoważna firma.

zdjecie uzytkownika
rychu33 - 2013-09-07 14:56:50 odpowiedz | cytuj
Jestem w podobnej sytuacji. 6 razy przekładany termin wyjazdu, tydzień w tydzień przez półtora miesiąca. Będę żądał zwrotu pieniędzy za wszystkie zaświadczenie.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Nela - 2013-09-11 10:37:33 odpowiedz | cytuj
Hej :) chciałabym się konkretnie dowiedzieć na temat tej firmy i jak tam jest rzeczywiście?
zdjecie uzytkownika
rychu33 - 2013-09-11 10:45:21 odpowiedz | cytuj
Prowadzą rekrutację i nie wysyłają do pracy...jak pisałem wcześniej, czekam 2 miesiące na wyjazd, 6 razy przekładany termin i na końcu informują mnie że nie ma w tej chwili zapotrzebowania na pracowników.
Ogłaszają się co tydzień. W ogłoszeniu piszą PRACA OD ZARAZ!!!!

zdjecie uzytkownika
JAN22 - 2013-09-17 09:26:41 odpowiedz | cytuj
Ma ktoś jakieś świeże informacje o terminie najbliższego wyjazdu i warunków na miejscu?
zdjecie uzytkownika
Iwona - 2013-09-17 11:12:43 odpowiedz | cytuj
Witam,
Mam pytanie czy ktoś wybiera się z sk express do pardubic w najbliższym czasie??jakie na dzień dzisiejszy są tam warunki pracy i mieszkalne??bo widzę tutaj bardzo stare wypowiedzi więc proszę o najświeższe i to osoby obiektywne,z góry dziękuję za odpowiedzi :-) pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
tyyyyy - 2013-09-19 23:12:20 odpowiedz | cytuj
nie polecam, w sk express pardubice nic sie nie zmienilo!!!
tak jak wszyscy pisza, brud syf (usunięte przez administratora) potwierdzone to co ludzie piszą i co jest na filmikach, wiem bo bylem i widzialem, co prawda nie pracowalem, ale odbieralem znajomego stamtad !!!! ZA TAKIE (usunięte przez administratora) PIENIADZE co w skexpress, to sto procent lepiej wyjedzcie do niemiec za normalna kase!

=========NIE POLECAM========

pozdro
zdjecie uzytkownika
lech - 2013-10-01 10:50:15 odpowiedz | cytuj
i co dostałeś zwrot za zaświadczenia?
zdjecie uzytkownika
misiek198893 - 2013-10-02 13:12:47 odpowiedz | cytuj
mam pytanie jedzie ktoś 05.10.2013 do Czech do pracy??
zdjecie uzytkownika
Kondzio - 2013-10-02 13:25:08 odpowiedz | cytuj
Witam. Mi tam warunki nie straszne, można sobie poradzić. Byle kasa była. Tylko boję się bardziej o złodziei. Planuję wyjazd około 12 października (tak mi agencja zaproponowała).
Jakby ktoś chciał pogadać, to zapraszam na GG: 743471
zdjecie uzytkownika
andzia - 2013-10-03 12:11:44 odpowiedz | cytuj
hej, mi też proponują wyjazd 12 października b.r. jednak zastanawiam się czy jest sens zawracać sobie gitarę rozmową kwalifikacyjną która jest jakąś ściemą zapewne.. tymi Czechami i sk ex... jak to wszystko czytam to wątpię czy coś zaoszczędzę o ile wcześniej nikt by mnie nie okradł...
zdjecie uzytkownika
Mili - 2013-11-27 14:14:13 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich, napiszcie jaka tam jest praca? Ja mam propozycję od SK Express do Tachov do Pardubic. Napiszcie co to za Hotel pracowniczy w Tachov? Jakie tam są warunki? Jak traktuja w pracy, ja mam propozycje pracy w SICKO przy produkcji serwerów.

Pozdrawiam Mili gg12093383
zdjecie uzytkownika
slepyikulawyhaker - 2013-11-27 15:32:47 odpowiedz | cytuj
Odpowiem Ci na pytanie Jak Cie interesuje praca za 120 miesiecznie gora 160 to przyjedz warunki jak na hotelu pracowniczym wspolna lazienka kuchnia lub aneks prusaki lub nie ludze zalezy na jakich sie trafi u mnie wiele jest [usunięte przez moderatora] co zrobic tacy ludzie placic wyplaty placa tylko czasami z opuznieniem po umowie probnej czyli 2 miechy nastepuje uowa normalna i mozna wtedy isc na swoj byt doplacaja wtedy 2400kc od osoby na bycie Jak sie ma silna wole nerwy ci nie puszczaja i masz chec do pracy to na jakis czas mozna przyjechac zarobic by odlozyc cos sobie to za taka kase trzeba by jesc chnskie zupki co dzien napisze jeszcze jedno czytaj dokladnie umowe i to co ci daja do podpisania oraz wymagaj by wszystko bylo przetlumaczone na polski jak czeskiego nie znasz to tak dla siebie gdybys chciala wiedziec dokladnie co napisane A firma dla ktorej sie pracuje to Cisco i robi sie tam od przylepiania kodow na kartony po pakowanie produktow skanowanie montaz itp ogolnie praca nie ciezka ale idzie sie denerwowac przy niej zmiany nocne i dzienne po 8 lub 12 godzin chcesz to ytaj wiecej odpisze
zdjecie uzytkownika
slepyikulawyhaker - 2013-11-27 15:37:18 odpowiedz | cytuj
Teraz ja jezcze dodam od siebie dla wszystkich Nie dajcie sie wykorzystywac gdzie kolwiek pracujecie by za marne grosze zasowac i jesli macie jakies wieksze ambicje w zyciu niz zarabianie kroci po 1200lz to ta praca nie dla was Dziekujev
zdjecie uzytkownika
- 2013-11-27 20:36:11 odpowiedz | cytuj
Mili - 2013-11-27 14:14:13

Witam wszystkich, napiszcie jaka tam jest praca? Ja mam propozycję od SK Express do Tachov do Pardubic. Napiszcie co to za Hotel pracowniczy w Tachov? Jakie tam są warunki? Jak traktuja w pracy, ja mam propozycje pracy w SICKO przy produkcji serwerów.

Pozdrawiam Mili gg12093383
Chodziło o pracę w zakładach produkujących serwery firmy CISCO, napiszcie wszystko co wiecie na temat pracy, jej jakości, płacy i przede wszystkim warunków w hotelu jak nazywa się hotel??? Pozdrawiam MILI
zdjecie uzytkownika
piotr11 - 2013-12-18 23:02:49 odpowiedz | cytuj
Annom44 - 2012-12-23 07:50:47

Czy ktoś może udzielić jakiejś wiarygodnej informacji. W najbliższym czasie prawdopodobnie mam wyjechać z SK Express do pracy w Czechach w Pardubicach.
Ciekawi mnie jakie są warunki zakwaterowania pracy, płacy i ogólnie całokształt.
czlowieku niejedz tam to jest obus pracy wlasnie wrucilem z pardubic
igdybym wiedzial co mnie tam czeka nigdy bym tam nie wyjechal
zdjecie uzytkownika
Bolo - 2013-12-19 13:08:42 odpowiedz | cytuj
piotr11 - 2013-12-18 23:02:49

Annom44 - 2012-12-23 07:50:47

czlowieku niejedz tam to jest obus pracy wlasnie wrucilem z pardubic
igdybym wiedzial co mnie tam czeka nigdy bym tam nie wyjechal
Gratuluję znajomości ortografii, nie dziwię się, że się nie utrzymałeś tam skoro nie umiesz nawet pisać. Szału nie ma w tych Pardubicach, ale jak ktoś nie ma innej opcji to może jechać. Praca łatwa, czasami mało godzin. Kasa mała, ale wypłacana na czas. Hotel faktycznie średni, ale przy odrobinie samodyscypliny można przeżyć. Jak coś to pytać o szczegóły. Pozdro
zdjecie uzytkownika
dansemacabre - 2013-12-20 13:56:17 odpowiedz | cytuj
Jedzie ktoś do Pardubic 2 stycznia z Katowic? W razie czego proszę o jakieś namiary. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
piotr11 - 2013-12-21 19:01:03 odpowiedz | cytuj
jak ci pasuje praca za darmo i spanie w syfie to tylko pozazdroscic
zdjecie uzytkownika
madzia65-65 - 2014-01-14 18:42:16 odpowiedz | cytuj
witam,mieliśmy wyjechać do Pardubic przed świętami,póżniej po świętach i dalej nic nie słychać w temacie wyjazdu,cały czas jest przekładany czy ktoś wie o co chodzi???ciekawi mnie też stawka godzinowa i czy praca jest codziennie,jakie są warunki mieszkaniowe "tylko tak naprawdę",czy są tam pokoje 2 os.ponieważ jadę z chłopakiem i chcielibyśmy mieć pokój tylko dla siebie.Bardzo proszę o jakąś konkretną wypowiedz na ten temat,dziękuję
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-24 10:24:23 odpowiedz | cytuj
Wyjeżdżam już od 15 grudnia i tylko smsy przepraszamy za tydzień. Ostatni sms z dnia23 stycznia "Nie wiadomo kiedy będzie następny wyjazd bardzo przepraszamy. Pozdrawiamy."
zdjecie uzytkownika
madzia65-65 - 2014-01-24 12:54:09 odpowiedz | cytuj
właśnie dostałam informacje że wyjazd jutro tj.26.01 i nie wiem co o tym sądzić,a do Ciebie tez dzwonili
zdjecie uzytkownika
worker - 2014-01-30 16:38:27 odpowiedz | cytuj
Hej, jedzie ktos w sobote - 1 lutego do Pardubic? Bo do mnie dzisiaj dzwonili...
zdjecie uzytkownika
worker - 2014-02-03 19:03:03 odpowiedz | cytuj
Nie taki SK Express czarny jak go maluja.Po dlugim dla niektorych oczekiwaniu 01.02 wyjechalismy do Pardubic.Zakwaterowano nas w hotelu hurka a veselka ktora mnie straszono jest narazie nieuzytkowana.Warunki sa "dobre" tylko zalezy na kogo sie trafi w pokoju bo w wiekszosci z nich wuda i piwo leje sie litrami(chociaz dla niektorych lub jak znam zycie wiekszosci polakow moze byc zaleta:).Dwaj delikwenci zrobili falstart alkoholowy w autobusie, nie doczekali do niedzielnego szkolenia i noca w sobote juz wracali do domu.Koordynatorzy z Express People(czeskiej firmy matki SK Expressu) sa przyjaznie nastawnieni do swoich podwladnych i bezproblemowi.Po pierwszym dniu pracy stwierdzam ze da sie tu pracowac bezstresowo i nie trzeba byc harpaganem zeby dac sobie rade.Zakwaterowanie i transport autobusami do pracy jest gratis.Po kilku miesiacach pracy mozna sie przeniesc na firmowe mieszkanie 3-pokojowe dla 6 osob za niewielka oplata 600kr lub dla 4-osob za ok.1000kr.Albo cos samemu wynajac i wtedy doplacaja 2400kr na osobe.Kokosow moze sie tu nie zarabia(jak dostane wyplate to sie pochwale) nie placa mniej niz w polskich agencjach i ma sie zakwaterowanie prad i woda za darmo.Zaliczki 2 w 1 tygodniu maja byc symboliczne 200-500kr potem co tydzien 1000kr.
Jak ktos jest wporzo i jeszcze przyjedzie z grupa znajomych to polecam.
zdjecie uzytkownika
seba - 2014-02-03 20:07:36 odpowiedz | cytuj
hej tez mysle o sk expres napiszcie mi jakie sa srednie zarobki na miesiac moze byc w koronach i jaka jest stawka za godzine i ile sie godz pracuje dziennie?????prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
seba - 2014-02-04 21:22:20 odpowiedz | cytuj
hej odpowie mi ktos na wyzej wymienione pytania???dzieki z gory pozdro
zdjecie uzytkownika
krzysiek - 2014-02-05 16:36:37 odpowiedz | cytuj
Ja takze miałem jechać z katowic i na 1 rzut oka ok . Dziwicie sie ze tam melina jest ze mna jakies 2 osoby na tych egzaminach to ich wysmiałem przy tej babce jak byly testy z mamtematyki . Skoro ludzie po studiach nie wiedza ile jest 60/12 no to sorry stawka jaka obiecywala to od 9-13 zł zalezalo od stanowiska praca miala byc w brnie o ile sie nie myle w jakiejs firmie produkujacej komputery
alert