Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
Fachowiec - 2009-09-16 00:16:11 odpowiedz | cytuj
Ja tam nie narzekam... Zwiozlem do Polski wiecej jak oczekiwalem wiec wszystko mnie inne Rypie. Ja tam wracam by wydusic ciezką pracą o wiele więcej a wiezcie mi że uczciwie zarabiam tam wiecej jak tutaj (w Polsce) nie jeden bankowy urzednik!!!!!!!
Jeśli Kinga w jakimś stopniu pominela prawde... to nie czuj sie leprzy od niej bo dzis nie ma uczciwych ludzi!!! Ciesz się ze (usunięte przez administratora)dala możliwosc zarobic... Bo jesli sie zgodziles na prace zbiorowych to znaczy ze potrzebowales kasy ktorej nie potrafiles tam zarobic. Miej pretensje do Siebie bo tam za siedzenie i rzucanie truskawkami jak widzisz nie placą!!
Pozdrawia Fachowiec
zdjecie uzytkownika
sylwia21 - 2009-09-16 11:24:33 odpowiedz | cytuj
hey...a sa teraz np jakies wyjazdy na te truskawki??? bo jestem chetna do jakiejs pracy ....dajcie namiar jakis... moje gg 12919880.. pozdro
zdjecie uzytkownika
renata - 2009-09-16 16:49:36 odpowiedz | cytuj
ja wróce na przyszly rok jak mnie przyjma i to z miła checia :) mi tam praca sie podobala - jak ktos jest nauczony pracowac i nie boi sie pracy to sobie poradzi i bedzie zadowolony z zarobkow :P pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Kinga - 2009-09-26 11:34:53 odpowiedz | cytuj
W koncu jakies pozytywne opinie, a nie niesluszne obrzucanie blotem...
zdjecie uzytkownika
:P - 2009-10-15 19:22:46 odpowiedz | cytuj
To prawda... To bylo blocisko a nie bagno:D
zdjecie uzytkownika
mack r - 2010-01-07 18:02:36 odpowiedz | cytuj
powiem wam tyle nie macie zielonego pojecia o pracy i wiecie co wam jeszcze powim ci wszyscy co tak krzycza ze im bylo tam zle to ci ktorzy wyjechali pierwszy raz z domu i poczuli jak to jest bez tatusia portfelika ze kase trzeba zarobic a nie dostac w raczke bo sie nalezy ludzie jedziecje do pracy prawda a nie na wakacje polecam ta prace tym ktorzy chca zarobic a wolny czas spedzic a zreszta co bede pisal przyjdziecje zobaczycje ;] moje gg 2230520
zdjecie uzytkownika
Fachowiec - 2010-01-17 03:08:13 odpowiedz | cytuj
Pytanie!!
Kto sie wybiera do Bruca na ziemniaki w 2010 ?? ;-D
zdjecie uzytkownika
Anica - 2010-01-26 23:35:27 odpowiedz | cytuj
Hej ja z koleżanką byłybyśmy chętnr na wyjazd na ziemniaki w sezonie 2010. Zaznaczam, że byłam w ubiegłym sezonie u Bruca na truskawce. Pozdrawiam wszystkich którzy pracowali na Farmie Geoffrey Bruce Ltd. Daj jak możesz jakieś info o tych ziemniakach! Co i jak?
zdjecie uzytkownika
luka - 2010-01-29 17:51:31 odpowiedz | cytuj
mam pytanko , Jestem chetny na wyjazd na truskawki moze mi ktos cos wiecej o tej pracy napisac ? gg 6993216
zdjecie uzytkownika
Anica - 2010-02-25 18:39:01 odpowiedz | cytuj
Cześć "Fachowiec 2" . Wiem co masz na myśli :-), no tak faktycznie z tymi ziemniakami to taka podpucha, a ja dałam się nabrać, myślałam , że chodzi Ci rzeczywiście o prace przy ziemniakach. Mam pytanie czy wybierasz się w tym roku na zbiór... i czy udało Ci się znaleźć wolne miejsce, bo ja dowiedziałam się, że niestety takowych już nie ma :-0, Baardzo żałuję, że nie udało mi się załapać w tym roku do Brucca ;-(
zdjecie uzytkownika
Fachowiec - 2010-02-28 20:00:02 odpowiedz | cytuj
Oczywiscie wybieram sie... ale niestety nic mi nie wiadomo o wolnych miejscach ;-(. Proponuje przez tzw. frit fulla "Agencje" czy jakos tak... Podejrzewam ze szanse sa innego rozwiazania aktualnie nie posiadam.
zdjecie uzytkownika
karol - 2010-03-04 19:49:16 odpowiedz | cytuj
co to jest Cider?
zdjecie uzytkownika
Fachowiec - 2010-03-05 17:50:22 odpowiedz | cytuj
Jak pojedziesz... to sie przekonasz ;)
zdjecie uzytkownika
Kamilo:DDDDDDDD - 2010-03-07 10:38:29 odpowiedz | cytuj
to jest Śmaczne:P
zdjecie uzytkownika
Nick - 2010-03-07 17:31:28 odpowiedz | cytuj
cider (sajder) wino zmieszane z szampanem :)
zdjecie uzytkownika
Anica - 2010-03-09 13:14:05 odpowiedz | cytuj
("Do Anonim") No tak "fruit full"....... wiem wiem, ale wolałabym bezpośrednio przez (usunięte przez administratora). Tylko niestety, jak się okazuje te miejsca pracy są oblegane. Eh...szkoda bo zaczynam już tęsknić za tą Farmą i wszystkim tym z Nią związanym...oczywiście pozostały tylko miłe wspomnienia. No, ale mam nadzieję, że jeszcze nic nie jest stracone. Pozdrawiam tych którzy ciężko pracowali na tej Farmie no i być może do zobaczenia wkrótce ;-))
zdjecie uzytkownika
Fachowiec - 2010-03-09 18:29:11 odpowiedz | cytuj
Hmm... żyjemy w czasach korupcji to i licze ze odpowiednia suma wiele może rozwiązac... Biala koperta chyba nigdy nie odejdzie do lamusa :) jestesmy wszyscy przekupni tak i ja mam swoją cene i z chęcią oddam swoje miejsce...!!!! ;-D
zdjecie uzytkownika
Anica - 2010-03-12 20:15:15 odpowiedz | cytuj
Do" Fachowiec". Wiesz co... wcale nie jesteś zabawny jak Ci się wydaje!. Nie chodzi mi wcale o żadne przekupstwa, na. Miałam na myśli czystą grę... i liczę,że się po prostu, może zwolni jakieś miejsce. I nic po za tym. Także nie bądź taki oświecony, żeby Ci czasem takie myślenie bokiem nie wyszło!
zdjecie uzytkownika
Fachowiec - 2010-03-12 22:03:16 odpowiedz | cytuj
To powodzenia... bez odbioru!!
zdjecie uzytkownika
Uzalezniony od cidera - 2010-03-18 22:29:13 odpowiedz | cytuj
Kto sie wybiera na 6 czerwca 2010 na Farme?
zdjecie uzytkownika
Fachowiec 2 - 2010-04-27 16:48:04 odpowiedz | cytuj
co tam majstry słychać?
zdjecie uzytkownika
tylko pytam - 2010-05-30 18:54:54 odpowiedz | cytuj
mam takie pytanie czy Kinga dalej załatwia ludzi na farme czy już nie pracuje u Bruce\'a ? Byłem pare lat temu i nie wiem jaka jest sytuacja obecnie , z góry dzięki za odpowiedź .
zdjecie uzytkownika
Fachowiec - 2010-06-01 19:22:16 odpowiedz | cytuj
Na dzien dzisiejszy miejsc juz Kinga nie załatwia ale mialo to miejsce przed rozpoczeciem sezonu 2010 wiec Tak nadal sie tym zajmuje!!!
zdjecie uzytkownika
Pracownik 2010 - 2010-06-16 19:09:37 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich
nie dajcie sie nabrac na ten syf, pozytywne wypowiedzi pisza tylko podstawione osoby.
Ludzie nas nieszanuja, pracy jest tyle co nic, truskawki sa pognile. Wiekszosc jest 3 klasy czyli darmowe. Pieniedzy nie ma, ledwo na zycie starcza. Mieszkania wygladaja jak chlew, nieocieplane, okna przeciekaja, SYF...
Podkreslam, ze nie jestem na utrzymaniu tatusia. Mam stala prace dome i rodzine i przyjechalem tutaj aby wiecej sie dorobic, niestety w takich warunkach nie da sie zarobic nic!
NIEPOLECAM NIKOMU
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-19 22:12:09 odpowiedz | cytuj
nie wyjeżdzajcie pracy nie ma ,biedujemy chyba że chcecie mieć większe długi strasznie kiepsko nie wiadomo kiedy sie praca zacznie ogulnie DO(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-29 13:06:55 odpowiedz | cytuj
to co tu jest to jeden wielki dramat dałem się nabrać i teraz żałuję [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ludzkie traktowanie i warunki, bułgarzy rządzą jeśli nie musicie to nie przyjeżdzajcie tu ,przemyślcie to !
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-04 17:46:47 odpowiedz | cytuj
nie dajcie sie nabrać to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewiem ze nikt się tą sprawą do tej pory nie zajmie. ludzie nie wyjerzdzajcie .szkoda pieniedzy bo bedziecie miec jeszcze wieksze długi
zdjecie uzytkownika
ciderek - 2010-09-25 01:37:18 odpowiedz | cytuj
truskawki jak poziomki........... pozdro dla Metina hehe
zdjecie uzytkownika
pytanie - 2011-04-07 20:57:00 odpowiedz | cytuj
Czy farma u Bruce'a dalej funkcjonuje ? ktoś się orientuje może co nieco?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 19:37:37 odpowiedz | cytuj
Pracowałem na Bruce Farm w 2009 r i od siebie mogę powiedziec tylko tyle że jesli sie tam wybieracie to najlepiej jechac w czerwcu badz tez najpozniej na poczatku lipca.

Truskawek jest wtedy najwiecej i norma nie jest duzym problemem jesli chce sie pracowac bo truskawki po prostu są i mozna zbierac nawet ponad norme
Nie warto sie tam pchac pod koniec lipca badz już w sierpniu

W szczególności nie warto tez jechać przez posrednika bo bedziecie musieli zaplacic im za darmo 200 funtow

ja zaplacilem im łącznie w 2009 r 305 funtów

100 - autobus -( tak naprawde samolotem mozna przyleciec duzo taniej)
200- tlumaczenia itd -(nie ma żadnych tłumaczen umowe podpisujesz na miejscu, sciema i wyciaganie od ciebie pieniedzy)

agencja ktora tam rekrutuje jest jest(usunięte przez administratora)jest to filia innego angielskiego posrednika fruitful ltd

najlepiej zglaszać sie tam do pracy przez stronke farmy (usunięte przez administratora) badz tez pisac do osoby ktora zajmuje sie zakwaterowaniem wczesniej byla to polka kaska ale z tego co wiem to zrezygnowala z pracy tam

dodatkowe od siebie moge powiedziec ze to ciężka praca, ale jesli ktos sie tego nie obawia to da rade i zarobi

moje rady sugestie sa bardzo dobre i radze z nich skorzystać bo wiecej kasy zostanie dla was i nie bedzie z was posrednik zdzierał, bo pozniej przyjdzie na farme bardzo madry pan z agencji i powie ze "pieniadze sa na krzakach i trzeba sie po nie tylko schylić"

schylajcie sie po nie ale pozniej wkladajcie do swojej kieszeni a nie do kieszeni agencji

(usunięte przez administratora) - lepiej leciec 2.5h w samolocie za 300 -450zl niz za 500- 580zl autobusem 30 godzin

pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
piechos - 2011-05-16 23:59:40 odpowiedz | cytuj
Witam
jeśli mogę to proszę Cie o kontakt na gg 7275941 lub email piechu30@interia.pl gdyż chciałbym wyjechać do pracy w tym roku i mam kilka pytań
Z góry dzięki :)
Pozdro
zdjecie uzytkownika
agaaaaaa - 2014-01-04 17:44:54 odpowiedz | cytuj
świete słowa, pojedzie taki "dziad" pierwszy raz za granice, robic mu sie nie chce i od razu mówi ze farma do niczego. a na Bruce jest super, fakt ze ciezko ale jak chcesz to spinasz dup... i zarobisz kupe kasy
zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-03-26 11:42:47 odpowiedz | cytuj
hej ja tam bylem ale w 2007 roku pracuje tam jeszcze Kinga i Krzysiek kierowca busa, managerem jest dalej James?
zdjecie uzytkownika
agaaa - 2014-04-07 17:03:34 odpowiedz | cytuj
ja bylam w 2013 roku, kingi juz nie ma, za kinge jest slowaczka JULIA-zakrecona pozytywnie :) idzie z nia wszytsko zalatwic :) menagerem jest Adelina ostra ale da sie wytrzyamac , jak sie chce zarobic to mozna dupe kasy mozna przywiesc, ja pojechalam 26 liipca wrocilam 28 wrzesnia i 13 ttys/zl przywiozlam
zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-04-08 09:21:07 odpowiedz | cytuj
adelina menagerem o ladne jaja jak ja bylem to byla tylko zwykla vajzorka w polu miala te rozne chumory ale raczej byla wporzadku,tez uwazam ze spoko jest na tej farmie jedna z lepszych.
zdjecie uzytkownika
ella21 - 2014-04-11 08:53:53 odpowiedz | cytuj
Możecie podać jakiś namiar na kogoś kto pomoże załatwić tam pracę
zdjecie uzytkownika
rzeszów - 2014-05-13 09:23:45 odpowiedz | cytuj
Jedzie ktoś z Was na Bruce Farm w najbliższym czasie?
zdjecie uzytkownika
rzeszów - 2014-05-13 09:24:22 odpowiedz | cytuj
Jedzie ktoś z Was na Bruce Farm w najbliższym czasie?
zdjecie uzytkownika
melamela - 2014-05-14 15:51:24 odpowiedz | cytuj
jest moze ktos kto moze pomoc w znalezieniu pracy za granica? prosze o kontakt asia.duchnowska@o2.pl
x