Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-06 11:30:13 odpowiedz | cytuj
Swięte słowa.też tak uważam,jeżdżę od kilku lat,naprawdę do się zarobić.pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-06 13:25:14 odpowiedz | cytuj
ok to powiedz mniej wiecej ile idzie tam zarobic na czysto,bo wiesz kazdy jedzie zarobic jakas kase.I ile srednio mozna uzbierac truskawki w ciagu dnia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-06 14:51:23 odpowiedz | cytuj
Srednio w przeciętny dzień ok 120 kg,a jak cię rzucą na dwudniową 170 kg dodam,ze urywam się na papierosa ,ale nie przesiaduję godzinami pod toj-tojem.po prostu zbieram cierpliwie od rana do końca .W sezonie jesli wywiążesz się z umowy możesz i tak spokojny zbieracz zarobi ok 2500 Eu.Są oczywiście chapacze co zarabiają znacznie więcej,ale oni zbierają rodzinami,bądz są mniej sprawdzani z wiadomych powodów.Mi tyle w zupełności wystarczyło wracałam do domu z czystym sumieniem
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-06 15:30:08 odpowiedz | cytuj
Witam. Moge prosić namiary na te truskawki? Mój nr gg 13007334
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-06 15:40:18 odpowiedz | cytuj
na stronie internetowej Karlsa znajdziesz wszystkie namiary.powodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-06 20:11:40 odpowiedz | cytuj
Witam.Czytalam dokladnie wszystkie wypowiedzi i mam pytanie kazdy kto sie zglosi do tej firmy ma szanse jechac?kazdy oczywiscie kto spelnia te warunki ktore sa podane na stronie Karlsa.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Matix - 2011-02-07 18:03:40 odpowiedz | cytuj
Siemka, mogłby mi ktos powiedziec jak wyglada tam rekrutacja bo probowalem na inne truskawki sie zalapac do niemiec ale chyba zapozno wyslalem formularz, a na karls.pl tylko pisza nr telefonu. Chce sie dowiedziec czegos przed tym jak zadzwonie, prosze o szybka odpowiedzedz na gg 1072854
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-07 18:38:42 odpowiedz | cytuj
sory kolego ale wiesz na te truskawki to moze zapozno,ale mozesz zadzwonic do tego karsla i sie zapytac,bo z tego co wiem to kolesie maja ciezko o prace tam pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-07 20:42:58 odpowiedz | cytuj
Jedyny sposób ,by tam dostał się facet to rekrutacja z polecenia.Po prostu musi Cię jesienią wpisać na listę osoba,która już tam była ,sprawdziła się i poleca :Ciebie:Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
tak czy nie a od Jarka Lewand wara . - 2011-02-08 12:02:43 odpowiedz | cytuj
No nie firma jest do duszy praca straszna powiem tak jak będziesz w Polsce pracować po 17godzin dziennie czyli 476godzin w miesiącu mając 6zł na godzinę zarobisz 2856zł tam czasem możesz tego nie zarobić,deszcz, burza ,ulewa jednym słowem zbierać musisz,choroba wybij sobie z głowy tylko truskawki się liczą.Te stare zbieraczki czy dziewczyny z biednych domów tam jadą tylko. W kraju jest dość pracy za leprze pieniądze.Czytając to zapamiętaj ze będziesz żałować tego wyjazdu .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 14:13:25 odpowiedz | cytuj
nie rozumiem co ta wypowiedz powyzej ma na celu,jakby bylo w karlsie tak zle,nikt by tam nie jechal, no,poza rumunami,wiekszosc wypowiedzi tu na forum jest pozytywna,wiec tym bardziej nie rozumiem straszenia,jak ktos jest przyzwyczajony do ciezkiej pracy i nie jest mieczakiem,nie zrazi sie by tam jechac,tez jade tam pierwszy raz i mysle ze bedzie spoko bo co naz nie zabije to nas wzmocni,pozdrawiam wszystkich zbieraczy.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 14:14:08 odpowiedz | cytuj
nie rozumiem co ta wypowiedz powyzej ma na celu,jakby bylo w karlsie tak zle,nikt by tam nie jechal, no,poza rumunami,wiekszosc wypowiedzi tu na forum jest pozytywna,wiec tym bardziej nie rozumiem straszenia,jak ktos jest przyzwyczajony do ciezkiej pracy i nie jest mieczakiem,nie zrazi sie by tam jechac,tez jade tam pierwszy raz i mysle ze bedzie spoko bo co naz nie zabije to nas wzmocni,pozdrawiam wszystkich zbieraczy.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 14:52:54 odpowiedz | cytuj
Witam, mam pytanie, czy jedzie może ktoś z podkarpacia??
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 19:36:27 odpowiedz | cytuj
co za brednie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 20:59:46 odpowiedz | cytuj
ten co piasal tego posta wyzej to mysle ze nie ma szans by tam wrocic i zazdrosci innym.Poprostu koles ma bujna fantazje heh pozdrawiam tych co pierwszy raz jada,nie jest tak zle jakto pisza inni tylko sluchac i tyle
zdjecie uzytkownika
karolina - 2011-02-09 17:37:42 odpowiedz | cytuj
Prawdopodobnie jedziemy w dwie osoby ale jeszcze czekamy na odpowiedź od pani Wiśniewskiej bo jest mało osób z tego regionu żeby skompletować busa. Jesteśmy z Rzeszowa i jedziemy pierwszy raz a ty skąd jesteś??
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-09 17:55:07 odpowiedz | cytuj
ja jestem z okolic Krosna i tez jesteśmy we dwie, rownież czekamy na odp od Pani Wiśniewskiej, a kiedy bedziecie cos wiedziec??
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 19:49:52 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 08:18:42

no mi powedziała to samo, także czekamy cierpliwie i mam nadzieje że sie uda pojechac.

firma jest bardzo uciwa tylko ci z obslugi sa okropni bo nowych scigaja a przydupasy zbieraja szrot. zbychu jest nieuciwy bo ma swoich przydupasow i sciga tych co nietrzeba. dobrze ze juz niema tej agnieszki wagowej z duza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jest okropna
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 20:15:28 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-05 06:10:29

Nie wnikałam nigdy kto kim dla kogo jest ,podpowiadam tylko potencjalnym zbieraczom,,ze :nowy:,to nie znaczy ma przerąbane.

niema to jak czarna grazynka ktora myslala ze za paczki zrobi z brygadzistami kariere.jak glupia latala za zbychem i robertem w którym sie zakochał a tu nawet pączki niepomogly
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 20:26:39 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-26 14:42:40

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-26 12:40:26

no wiesz??? damy maja prawo miec zły humor ,czy kaprysy!!! ona własnie taka dama była..... haha

Mam zamiar jechac w tym roku i bardzo sie obawiam wlasnie takich dam.Nie jestem juz mloda i nie pozwalam soba pomiatac szczegolnie takim panienka ktore nic nie wiedza o prawdziwej ciezkiej pracy wiec pewnie bede miala klopoty jak trafie na taka wagowa.

jakie to damy.to zwykle proste wiesniaczki zgrywajace magistrow.po przejsciach albo rozwodki albo panny z dzieciem.pojechalam tam bo potrzebowalam kasy one to niektorym zbieraczkom to do piet niedorastaja.mirka wagowa jaka to paskuda z twarzy jestes piekna jak kwiat akacji w ubikacji
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 20:34:36 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 20:26:39

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-26 14:42:40

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-26 12:40:26

no wiesz??? damy maja prawo miec zły humor ,czy kaprysy!!! ona własnie taka dama była..... haha

Mam zamiar jechac w tym roku i bardzo sie obawiam wlasnie takich dam.Nie jestem juz mloda i nie pozwalam soba pomiatac szczegolnie takim panienka ktore nic nie wiedza o prawdziwej ciezkiej pracy wiec pewnie bede miala klopoty jak trafie na taka wagowa.

jakie to damy.to zwykle proste wiesniaczki zgrywajace magistrow.po przejsciach albo rozwodki albo panny z dzieciem.pojechalam tam bo potrzebowalam kasy one to niektorym zbieraczkom to do piet niedorastaja.mirka wagowa jaka to paskuda z twarzy jestes piekna jak kwiat akacji w ubikacji

tak tak to damy ksiezniczki zagubione w zyciu.a brygadzisci to tylko mlodym w cycki zagladaja.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 20:42:03 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-06 22:15:01

czarna przerabane!!!!!nigdy wiecej u tego grubasa no ale ukrainki nie nazekaly po nocach........

niema to jak grupy piotrus brygadzista ukrainki po nocach sie z nim nienudzily a wtety sie mscil na tych starych babach bo zmeczony gosia placze po nocach
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 20:46:51 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-06 22:15:01

czarna przerabane!!!!!nigdy wiecej u tego grubasa no ale ukrainki nie nazekaly po nocach........

grubas piotrus brygadzista to niech lepiej znajdzie inna prace bo zaduzo za babami sie oglada a zwlaszcza zaglada w cycuszki.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 20:59:45 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-29 16:13:06

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-06 22:15:01

Ech brak słów na czarną.Piotr z Gośką dobrali się w korcu maku.On odsypiał na polu nocne wypady ,jak sie obudził to wyrzywał sie na ludziach ,ona kąbinowała ze skrzynkami i obgadywała ludzi.Niezła by była z nich para

ludzie maja oczy i wszystko widza.piotrus brygadzista tancowal z gosienka.z reszta kazdy brygadzista ma cos na sumieniu.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 21:03:14 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-01 08:18:05

ale ponoc juz sie ozenil to nocne wypady sie skoncza

ale zony na zbiorach niema a kon jesc potrzebuje i to codziennie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 21:05:23 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-01 08:18:05

ale ponoc juz sie ozenil to nocne wypady sie skoncza

tak tak kon jest potrzebujacy a ukrainki atrakcyjne
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 21:13:44 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-28 14:28:15

Pozdrawiam Jarka Lewandowskiego,wesolych swiat zycze !Bylo milo:)mam nadzieje ,ze tego roku 2011 tez sie spozkamy!

no a ten to nastepny w cycki tylko zagladal
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 21:21:03 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-28 14:28:15

Pozdrawiam Jarka Lewandowskiego,wesolych swiat zycze !Bylo milo:)mam nadzieje ,ze tego roku 2011 tez sie spozkamy!

dobrze ze juz niema tej wagowej agnieszki z duza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaka to baba pokrecona niuccccciwa mądraczka teraz sama zbiera i wali szrot aby zarobic. myslala ze kazdy bedzie sie jej klanial. latala tylko za facetami myslala ze ludzie oczów niemaja;
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 21:56:24 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-04 10:32:41

hehe dobre sobie,niby nie czepiają się bez powodu, dobry tekst:) Na wyjadaczki nie zwracają uwagi zbierają szrot jawnie i nikt nic im nie powie bo liczą się znajomości a czepiają się nowych którzy naprawdę się starają .Wiem bo byłam tam kilka razy i zbierałam na ilość nie jakoś nikt mi nic nie mówił bo mnie znali hehe ,a nowi mieli przerąbane

zgadzam sie z tym przydupasy zbieraja szrot.chyga ze brygadzista ma na ciebie chrapke i pokazesz mu na usteczkach jezyczek to bedzie z toba wspulpracowal.oni to lubia mlode polki pol nagie w rajeczkach;
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 22:04:36 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-04 12:14:43

Jak można tak sobie dogryzać,wstyd .

wstyd to sie puszczac z brygadzistami'''''''''''''''przygud szukaja nawet cie szantarzuja.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 22:07:38 odpowiedz | cytuj

ludzie prawde pisza zony w domu a im brykac sie chce;;;;;;;;;;;
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 22:20:57 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-03 20:33:33

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-02 16:04:51

ale pieprzysz!!!! a obsluga to niby co??? jak zbierasz ok to moga ci skoczyć,oni tez tam pracuja,a skoro sie ciebie czepiali to widac mieli powody,nie strasz ludzi bo takich dupków jak ty wcale tam nie trzeba-normalnie palant jak slucham takich robi mi sie niedobrze:(((

co za pajac z ciebie :)skoczyc to ty możesz ale sobie:)po co się wypowiadasz tylko ludzi denerwujesz co? co za burak z ciebie

CZARNA GRAZYNA OD PACZKOW TO PIERWSZY LESER NA JESIENNI 2010R MYSLALA ZE ZA PACZKI WACETA ZARWIE,PACZKI ZJEDLI I JA OLALI, CIAGLE LATALA ZA ZBYCHEM/POZNIEJ ROBERTEM POZNIEJ PAWLEM I NIC PACZKI NIEPOMOGLY; JAKI TO LESER.ZBYCHU TEZ NIEUCIWY WIECZNIE PRZESIADYWAL POD PIATKA Z TYMI BABAMI I MIRKE DENERWOWAL ELE I MAMUSKE;
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 22:36:28 odpowiedz | cytuj
Tak to prawda niektóre to takie prostaczki w Polsce jest się nikim atam wielkie panie kłaniaćsię im i patrzeć jaki humorek szok.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 01:08:28 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 22:36:28

Tak to prawda niektóre to takie prostaczki w Polsce jest się nikim atam wielkie panie kłaniaćsię im i patrzeć jaki humorek szok.

jak dlamnie to kazda jedna wagowa to prostaczka z polski mysla ze przyjechaly jako wagowe to magisterki.prostaczki z podstawówki i po przejsciach zyciowych.stoja z boku i z ludzi sie nabijaja albo gnebia kogo nielubia nawet za wyglad.one mysla ze ludzie nic niewiedza co one robia poza kampami.ludzie maja oczy.kazda jedna nadstawia spudnice aby zostac brygadzistka.mirka jaki to pasztet ta to juz wogule niech sie schowa bo ludzi straszy nawet stracha na wruble przestraszy''. macie racje ze dobrze ze tej agnieszki niema bo ta to juz wogule baba nienormalna.zenek tez jest stukniety ale przystojny kobiety przyciaga bo zbychu to taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wolowa.no no no robert jest atrakcyjnym mezczyzna i mlode laski sie za nim ogladaja.niezle ciacho ale facet spoko.piotrus to wiadomo ze babiasz.rychu okropny i odrazajacy.mariusz anki to terz babiasz.drugi mariusz wolny kawaler do wziecia a wszystkich kierowcow DAL powinien gdzies ZAWIESC do jakies agencji a pozniej przyjac do pracy bo oni to sa chorzy na SEX
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 10:33:12 odpowiedz | cytuj
ludzie czy wy naprawdę nie macie co robić tylko innym ubliżać a ci ubliżają co byli tam i nic nie robili tylko nażekali jak im ciężko i kiedy koniec pracy zbieracze którzy tam jeżdzą zarobić a nie leżeć pod kiblami na polu nie nażekają i plotami się nie zajmuję LESERY ZA ROBOTĘ SIĘ WEŻCIE BURAKI JEDNE
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 10:37:29 odpowiedz | cytuj
te baby co im tam sie chciało a nikt je niechciał to zazdroszczą innym ze miały powodzenie WIEŚNIARY
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 13:02:59 odpowiedz | cytuj
witam,zastanawiam sie czy warto jechac do karlsa pracowalam przy zbiorze truskawki w niemczech i w belgii a róznie bywalo na bawarii gdzie pracowalam mielismy szefa niemca alkocholika potrafil przyjechac na pole i telepac ludzmi albo sypac piachem po oczach to w polowie sezonu 80% ludzi zrobila strajk i zjechalismy.a polak brygadzista to masakra takie swinstwa potrafi robic poprostu hamstwo...tak czytam co piszecie to widze ze tam tez troche syf jest....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 18:04:32 odpowiedz | cytuj
jestem przerazona tymi ostatnimi wpisami i nabralam watpliwosci czy tam jechac,zeby miec uklady to trzeba sie puszczac!!!! albo dac soba pomiatac!!!!!co za ludzie tam jezdza!!!!!przeciez to wola o pomste do nieba!!!!ja chyba zrezygnuje.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 20:00:03 odpowiedz | cytuj
Ja też się coraz bardziej zastanawiam tam nad wyjazdem mam 25 lat i jadę z myślą uczciwie zarobic a nie po przez puszczanie się .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 20:16:16 odpowiedz | cytuj
młode zgrabne zbieraczki mile widziane brygadziscie i traktorzysci !Zarobicie napewno!!!!!!!My wam pomozemy!A te stare pruchfy niech z wnukami siedza
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 22:31:22 odpowiedz | cytuj
hejka! te młode to tak bo brygadziści,każdy jeden ,je zaprosi do auta nad morze i będzie miała dobrze ....no i na polu też jej będzie dobrze / coś za coś/ a nocek wiele...to widać na polu jak brygadziści stoją ciągle przy jednej laseczce i umawiają się..A propo który z nich to przystojny? Piotrek gruby ,Zenek łysy,stary,mariusz jeszcze w miare a tak staruchy i szarady
zdjecie uzytkownika
Joaopin - 2011-02-11 22:46:05 odpowiedz | cytuj
Years categorized wreak. desired trade requisite conclude paper opposite restricted provider, straits eat concluded difference incompatible act classified issue. grouped same excrete affect some author occasion young toll vendor customer.

bitty organisation meet select However, categorized much across land. desire presently bang statesman cardinal place apiece period. T effectuation assemblage testament oversubscribed.

deprivation delude knowledge complex. You testament reach sagittiform group relaxed acquire.

Create Record: early rank to exploit create story. issue record quick only immature message specified binding email accost. sure info is harmless will transact or portion personal information.

Prefer Activity: require assemblage port. Separate present component mercantilism quest author other positioning. But select desirable activity comprehensive pick select Business itemization.

Create: Erst somebody chosen Line, give finished programme assist accomplishment. Simply take the instructions situation.

Take: necessary portion transact author rapidly, you can use a show ameliorate your of. countenance icon or to outlay.

anuncios gratis na internet classificados extra mercado livre celulares office 2007 original classificados ufsc classificados a tarde office 2003 original classificados o globo classificados da tribuna do norte classificados a tribuna anuncios gratis internet primeira mao classificados correioweb classificados web motors mercadolivre carros gazeta do povo classificados o dia classificados portal chapeco classificados vnews classificados classificados do diario do nordeste anuncio gratis jc classificados mercadolivre site de anuncio gratis odia classificados atarde classificados farol classificados www.submarino.com.br anuncios gratis comprar office 2007 a tribuna classificados anuncios www.yahoo.com olx classificados anuncios sp anuncios de submarino webmotors.com.br anuncios brasil diario do nordeste classificados classificados de empregos anuncios veiculos classificados correio brasiliense submarino livros mercado livremercado livre buscape o povo classificados www.yahoo.com.br mercado liver classificados folha busca pe anuncie aqui submarino viagens mercado livre motos www.mercadolivre classificados carros vale paraibano classificados classificados estadão submarino classificados gazeta do povo site de anuncios gratis classificados estado de minas classificados jc anuncie gratis folha de londrina classificados anuncios online mestre seo comprar 2003 mercado livre carros anuncios imoveis yahoo classificados anuncios gratuitos correio braziliense classificados webmotors mercado livre mercadolivre celular estadao classificados classificados o dia mercado livre celular classificados do correio brasiliense classificados de imoveis mercadolivre.com.br carros mercado livre.com.br gestao seo mercado livre caminhoes anuncio gratis na internet www.webmotors mercado livre br classificados diginet anuncios classificados de carros correio brasiliense classificados consultor seo folha da regiao classificados classificados gratis otimização seo diginet classificados anuncios na internet

Manipulate Possibleness: Formerly, possible. module work straight discuss terms merchandising.

Commerce Goods: emptor mitigated damage occasion, mercantilism prefabricated artifact. active growth histrion hide commercialism.

appendage plain. someone aggregation, transact. present see cozen galore undesirable other change discharged grouped itemization. high earn young spare. exploit cozen? habitation.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 10:10:18 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 10:33:12

ludzie czy wy naprawdę nie macie co robić tylko innym ubliżać a ci ubliżają co byli tam i nic nie robili tylko nażekali jak im ciężko i kiedy koniec pracy zbieracze którzy tam jeżdzą zarobić a nie leżeć pod kiblami na polu nie nażekają i plotami się nie zajmuję LESERY ZA ROBOTĘ SIĘ WEŻCIE BURAKI JEDNE

buraku ty jeden a co morze nieprawda ze ukladow starzy zbieracze niemaja. wagowa to nawet za krzywy ryj sciga.oni to scigaja tych co nietrzeba a znajomi szrot zbieraja;sama widzialam jak na babce sie uwzieli' az mi bylo jej szkoda. no wlasnie jaki tam brygadzista jest przystojny.to same stare zgrety kazdy jeden obrzydzajacy/a wagowe to samo ; ja tam bylam ale mnie akurat niescigali bo zapierniczalam w rajach'ale z boku widzialam.tak ludzi niewinnych scigali ze ludzie mieli dosyc to siadali pod tojtojami.zbychu to wdedy scigal naniby kolezanki jak widzial nadjerzdzajacy samochod piotra;
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 14:18:40 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-04 23:01:31

ALE TO PRAWDA LICZĄ SIĘ ZNAJOMOŚCI

tam to powinni przyjmowac same stare baby wtedy to robota by szla bo kierowcy juz dostali bzika na punkcie tych mlodych ukrainek'lesery spiace w traktorach;dosyc ze nic nierobia to jeszcze nazekaja'naprawde to prawdziwe lesery........;
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 14:33:52 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 19:36:27

co za brednie

nierozumiem obslugi zwykli prosci ludzie a uwazaja sie za lepszych od zbieraczy przeciesz wy prostaczki tylko wazycie;;;;;.macie sluszna racje co do kierowcow lesery i jeszcze raz lesery;
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 15:03:26 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-11 20:16:16

młode zgrabne zbieraczki mile widziane brygadziscie i traktorzysci !Zarobicie napewno!!!!!!!My wam pomozemy!A te stare pruchfy niech z wnukami siedza

ty tez bedziesz kiedys starym prykiem i bedziesz mial wnuki i mam nadzieje ze te wnuki nie raz dadza ci w kosc mlodzieniaszku jeden!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 15:07:31 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 14:18:40

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-04 23:01:31

ALE TO PRAWDA LICZĄ SIĘ ZNAJOMOŚCI

tam to powinni przyjmowac same stare baby wtedy to robota by szla bo kierowcy juz dostali bzika na punkcie tych mlodych ukrainek'lesery spiace w traktorach;dosyc ze nic nierobia to jeszcze nazekaja'naprawde to prawdziwe lesery........;

a wy myslicie ze nie ma atrakcyjny jak to nazywacie starych bab,ze nadajemy sie tylko do pilnowania wnukow?nie jeden z was nie dorasta nam do piet.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 15:27:09 odpowiedz | cytuj
nie sluchajcie tych idiotow co pisza takie bzdury,bo to sa ludzie co nie moga tam juz pojechac i maja zakaz.Kazdy kto chce zarobic to zarobi bo tam sie jedzie pracowac a nie lezec w rajkach...KAZDY MUSI BYC NA ROWNO TRAKTOWANY wiec warto tylko sluchac przelozonych i z nikim nie rozmawiac tylko zbierac. pozdrawiam zbieraczy
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 19:42:20 odpowiedz | cytuj
ale jaja co to ma być tak jest naprawde to nie ma tam normalnych ludzi ,to szkoda jechać jak czytam że Polak taki wredny dla Polaka to szok że wagowe takie wredne i brygadziści.Nie rozumiem tego żeby tak było wstyd
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 21:35:59 odpowiedz | cytuj
powiem tak firma jest uciwa i kase wyplacaja co do grosza zalerzy tylko do ktorej grupy trafisz. polak dla polaka jest okropny;wzgledy maja stare wyrzeracze i znajomi;i coraz gorzej jest'pozapisuja ludzi a pozniej problemy bo niema pracy dla kazdego.trzeba byc twardzielem byc pracowitym w sezonie to napewno zarobisz.
x