Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-22 19:45:57 odpowiedz | cytuj
Tak to prawda a stołówka dla pokojówek jest w śmietniku.
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2008-11-25 01:20:10 odpowiedz | cytuj
a stolowka nie jest kolo smietnikow nie mialas kubla ze smieciami za stol zrobiony.wiem jak jest bo tam pracowalam jest inne osobne pomieszczenie bo w hotelu nie ma takiego pomieszczenia.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-28 19:25:24 odpowiedz | cytuj
Ja także tam pracowałam i popieram te negatywne spostrzeżenia ,no coż ty musisz protestować aby swój stołek tam utrzymać/no nie/
zdjecie uzytkownika
Aska - 2008-11-30 21:51:47 odpowiedz | cytuj
'Tomku ',niestety ale musze sprostowac pare kwestii...Rozumiem,ze moze nie polubiles pani Agnieszki badz tez innych jej pracownikow osobiscie,ale to wcale nie znaczy,ze trzeba tak koloryzowac.Pracowalam u Pani Agnieszki i dletgo moge osobiscie moge stwierdzic,ze warunki pracy jak i wynagrodzenie byly w porzadku.Po pierwsze pieniadze zawsze byly wyplacane na czas,dostawalismy w razie potrzeby zaliczki a co do mieszkania to logiczne ze nie byly to palace ale calkiem normalnie funkcjonujace mieszkania.I co najwazniejsze-pani (usunięte przez administratora) nigdy nas nie oszukala.Jeszcze jedno-przerwy nie odbywaly sie w 'smietniku ' ale w budynku obok,na ktory pani (usunięte przez administratora)nie miala wplywu bo nalezal do hotelu.
zdjecie uzytkownika
guma - 2009-04-03 17:48:48 odpowiedz | cytuj
no co ja tutaj przeczytałem wiec (usunięte przez administratora) regularnie na bija ludzi w butelkę delikatnie okreslajac to co ona wyprawia wiem cos o tym pracowalem u niej juz jakis czas temu ale szybko zauwazylem co sie swieci nie ma co sie rozpisywac na ten temat wiem ze ludzie sa rozni troche przezylem juz na tym swiecie wiem co pisze jesli macie nerwy ze stali i anielska cierpliwosc i zamiar pracowac w karitasie (usunięte przez administratora) prosze bardzo na mnie nie zarobi juz ani ceta i mam nadzieje ze juz na zadnym polaku okradnie kazdego ile sie tylko da mozecie mi wiezyc a te pozytywne opinie to pisza kolezanki od kieliszka i imprez pozdrawim wszystkich nie dajcie sie nabrac GUMA
zdjecie uzytkownika
ja5 - 2009-11-02 09:04:51 odpowiedz | cytuj
Znalazłam ogłoszenie w INFO-TIPS o pracy w hotelu Frankfurt am Main osoba ktora dała ogłoszenie to Pani(usunięte przez administratora) ,poniewaz zglosiłam sie tam do pracy mam pytanie czy jest to ta sama Pani (usunięte przez administratora) o której piszecie adres jest ROSSDORFESTR 40.musze przyznac ze sie troche wystraszyłam prosze o wiecej informacj pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
holly - 2009-12-06 12:57:52 odpowiedz | cytuj
tak to ta sama...stanowczo odradzam;) uwierz ....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-24 21:57:01 odpowiedz | cytuj
Witamy...postanowiłyśmy zdementować to co napisał nasz "znajomy".Doskonale znamy sytuację, która miała miejsce, trudno nam sobie wyobrazić jak można pisać takie bzdury,brednie i stek kłamstw...! Pani (usunięte przez administratora) wszystkim nam tutaj zgodnie z umową załatwiła pracę,mieszkanie,wszelkie formalności.
Jesteśmy już tutaj od jakiegoś czasu,nigdy nie ma problemu z pieniędzmi,zaliczkami, zawsze można zadzwonić do niej w razie jakiś problemów (mamy na myśli problemy- nie rozterki miłosno-towarzyskie ) :).w miarę możliwości zawsze pomoże. Nie chce nam się komentować tych wszystkich bzdur odnośnie rachunków, mieszkania, wykorzystywania (usunięte przez administratora), nic z tych rzeczy nie jest prawdą...
P.(usunięte przez administratora) nie jest instytucją charytatywną i jasną rzeczą jest,że zarabia załatwiając nam pracę, ale to nie jest dla normalnych ludzi żadną tajemnicą ani nowością...,więc nie rozumiemy zupełnie tej żenującej wypowiedzi...
Ludzie sprawa jest banalnie prosta...przyjeżdzacie do pracy,nie ma tutaj luksusów,bo na to trzeba zapracować, ale jeśli ktoś jest w miarę "rozgarnięty "poradzi sobie szybko i się tutaj zaklimatyzuje.
My jesteśmy zadowolone,śmiejemy się z pierwszych dni pracy jak było ciężko,z każdym dniem jest lepiej...mamy czas na życie prywatne,nienajgorsze pieniądze i przede wszystkim chęć do pracy i cele do osiągnięcia...więc współczuję tym którzy ich nie mają....
Pozdrawiamy i zapraszamy:)
zdjecie uzytkownika
OLA - 2011-03-27 20:07:18 odpowiedz | cytuj
witam. trzy lata temu również pracowałam w hotelach we F.AM. Moją szefową była Polka (usunięte przez administratora)( taka blondynka) i jej facet, Niemiec- Stefan. Mają mieszkania w centrum Frankfurtu. za pokój pałci się 200e. jeśli nie ma pracy w hotelu, bo często tak się zdarza to jakby nie wzruszają się tym, że nie mamy co jeśc, ważne, że za mieszkanie zapłacone. ja znam niemiecki i jakoś sobie poradziłam. ale byliśmy kilka tygodni bez pracy( jak było dobrzeto 2, 3 razy w tygodniu byliśmy w hotelu). Może to o tą samą (usunięte przez administratora) chodzi.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-02 09:02:47 odpowiedz | cytuj
dokladnie. bylem tam to wiem jak tam jest. najgorszemu wrogowi nie zycze takiej "pracy". to byl chyba moj najwiekszy zyciowy blad ze tam pojechalem.
zdjecie uzytkownika
iwonka - 2011-04-02 09:48:20 odpowiedz | cytuj
Tak było źle? Możesz dać mi namiary na emaila?(mogę się odwdzięczyć)
iwon.alice@gmail.com
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-04 15:55:02 odpowiedz | cytuj
na gg moge ci powiedziec co i jak. 12682571
zdjecie uzytkownika
krzysztof S....... - 2011-06-19 18:48:29 odpowiedz | cytuj
Wspólczuje tym co wypisują te brednie.Weżcie się za nauke bo do pracy jeszcze nie dorośliście.Pracowałem tam i jak bym nie próbował to nie mogę z Wami się zgodzić na temat tych negatywów.Pieniądze były na czas,pracy było sporo i nigdy nie podchodziła do człowieka obojętnie.A z mieszkaniem to fakt,mieszkaliśmy w pokoju we trójke tych pokoi było 3 i mieszkało nas 8-mioro na mieszkaniu.I co? A w zależności od hotelu płacone mieliśmy od 8-9euro za godzine,tak że nie wiem co za wymagania macie? Do szkoły uczyć się!!!!!!!!!!! To nie będziecie musieli sprzątać hoteli!!!!!!
zdjecie uzytkownika
.....:)) - 2011-08-03 14:19:23 odpowiedz | cytuj
Boże co ty kolego wypisujesz takie warunki jak wy macie na mieszkaniu to masakra karaluchy szczury itp.SLAMSY pracy nie ma laska bierze ludzi z Pl obiecuje złote góry a na miejscu okazuje się Zonkkkk...:)) Tak jak ona ludzi traktuje to masakra płacić na czas musi bo kto by na jej zachcianki robił .... I nie pisz mi tu że bym się do szkoły wybrała bo to nie o to chodzi nie zazdrość mną kieruje nie mam jej czego zazdrościć :)) nie chciała bym być na jej miejscu :)) Nie ze mnie się śmieją że z pokojówkami na balety chodzi wielka szefowa :)))) Pozdrawiam wszystkich co się dalej u niej męczą i tych co chcą przyjechać do Raju (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
pokojowy - 2011-08-07 19:39:50 odpowiedz | cytuj
Pisac mozna wiele, ale zanim sie to zrobi, nalezaloby sie troche nad soba zastanowic. Przyjezdzacie Drodzy Rodacy do obcego kraju, w wiekszsci nie znajac jezyka i bez jakiegokolwiek doswiadczenia, a oczekujecie, by w zamian ktos obsypal Was, za wasza nieudolnosc ot tak sobie tysiacami euro???? Bzdura kompletna. Tutaj (NIEMCY) trzeba cos soba reprezentowac (nawet jako pokojowka), a jedno co potraficie, to tylko obwiniac za swoja nieudolnosc, nieuctwo, brak obycia i za kazde zlo swiata wszystkich, tylko nie siebie. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
lesster1 - 2011-09-20 18:35:12 odpowiedz | cytuj
witam chciałabym sie dowiedziec jak jest teraz z tą pracą bo chcę tam jechac i nie wiem czy jest praca prosze o odpowiedz bede wdzieczna
zdjecie uzytkownika
jola - 2012-02-17 18:52:49 odpowiedz | cytuj
LUDZIE! CO WY PISZECIE ? TAKIE BZDURY...
NIEDAWNO TU PRZYJECHAŁAM DO PRACY, DOSTAŁAM MIESZKANIE BEZ ŻADNEJ KAUCJI BO GDZIE INDZIEJ SIE PŁACI Z GÓRY. OWSZEM PŁACE 270 EURO. WARUNKI SĄ DOBRE.
JEŚLI CHODZI O PRACE PRZEZ PIERWSZE 2 DNI UCZYLAM SIE SPRZĄTAC. POTEM DOSTAŁAM OK 15 POKOJI.
PO KILKU DNIACH MIAŁAM ICH CORAZ WIECEJ. OBECNIE SPRZĄTAM OK 23 POKOI. PRACUJE W INTER CITY.
JAK KTOŚ NIE UMIE SPRZĄTAĆ ALBO MU SIE NIE CHCE DOSTANIE OD HOTELU 10-12 POKOI I (usunięte przez administratora) ZAROBI. I NIE JEST TO DECYZJA(usunięte przez administratora)TYLKO PRACOWNICY HOTELU O TYM DECYDUJA.
PIERSZĄ WYPŁATE DOSTAŁAM TERMINOWO. I JESTEM Z NIEJ ZADOWOLONA BO W PL TYLE NIE ZAROBIE.
A JEŻELI KTOŚ ODWALA CHAŁE W HOTELU TO NIE MA CO SIE DZIWIC ZE PO KILKU DNIACH WYLATUJE Z HOTELU I MA DUZO DO GADANIA I NARZEKANIA ORAZ SZUKANIA WINY WE WSZYSTKICH POZA SOBĄ!!!
DLATEGO ZASTANÓWCIE SIE CO PISZECIE, JEŚLI WAM ZALEŻY NA PRACY TO PRACUJCIE A JAK NIE TO WITAM POLSKO 1100 NA REKE.
zdjecie uzytkownika
Dawna pracownica - 2012-03-14 12:53:12 odpowiedz | cytuj
Ludzie totalna dziecinada co wy tutaj piszecie! Praca jak praca. Jak wszędzie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby cos zarobic nie jest lekko. Wyplaty terminowo wplywaja na konto, mozna liczyc na zaliczke. Owszem warunki mieszkaniowe jaki sa proponowane nie sa ciekawe wiec proponuje znalezc sobie samemu jakies lokum. Jezeli ktos jest w trudnej sytuacji to na poczatek polecam. Problem pojawa sie jednak w momecie kiedy chce sie oddejsc. Ta praca jest na gewerbe czyli cos na zasadzie wlasnej dzialalnosci czyli teoretycznie pracujesz sama dla siebie. Pracodawczyni twierdzi jednak ze obowiazuje jakies 2 tyg wypowiedzenia umowy ktora nieistnieje wiec proponuje najpierw rozeznac sie jakie jest praw w niemczech i na jakich warunkach sie tu pracuje zanim zaczniecie z kimkolwiek wspolpracowac. Najgorsze w tym wszystkim jest to jak mowisz ze odchodzisz dajmy na to 10.03 po otrzymaniu wyplaty to pieniedzy za te 10 dni z nowego miesiaca najprawdopodobniej nie otrzymasz. Ta praca ma swoje plusy i minusy. Prosze dajcie swoje opinie na temat tej pracy a nie samej osoby pracodawczyni czy jej pracownic bo oczerniajac czyjesz zycie tylko sie osmieszacie i znizacie do tego samego poziomu..
zdjecie uzytkownika
gosc - 2012-10-05 00:27:02 odpowiedz | cytuj
nie wiem czy to chodzi o ta kobiete, ale wiem ze moja zona kilka lat temu pracowala u pewnej polki o imieniu (usunięte przez administratora) we frankfurcie i nie wyplacila jej pewnej sumy pieniedzy. z tego co wiem to szczupla blondynka ktora wyszla za niemca dla papierow, byla a moze jest z turasem i prowadzi firme sprztajaca hotele. jesli to ona to nie polecam a w szczegolnosci moja zona. wiem ze tego typu zachowania mszcza sie w zyciu wczesniej albo pozniej. za granica to z reguly polak wykorzystuje polaka. ale to dlugi temat. chyba ze to nie ta osoba wtedy zwracam honor osobie przedstawionej na tym forum.
zdjecie uzytkownika
darry\"s - 2012-10-21 22:33:27 odpowiedz | cytuj
Witam
Widzę ze opinie i temat dość obszerny wiec postanowiłem przyjrzeć się tej sprawie dokładniej i prześledzić to jak działa firma pani (usunięte przez administratora). Po kilkudniowym małym śledztwie okazało się ze Faktycznie o pani (usunięte przez administratora). można sporo powiedzieć. Już na samym początku osoba zainteresowana praca u pani (usunięte przez administratora) jest informowana o legalnej , dobrze płatnej (okolo3euro za pokój!) legalnej pracy w Hotelu na stanowisku sprzątaczki. Pani (usunięte przez administratora) oferuje również nowym pracownikom zakwaterowanie ( 270euro mies z góry) i pomoc w załatwieniu formalności z zameldowaniem i innymi sprawami urzędowymi. Na pierwszy rzut oka super opcja !
Po przyjeździe na miejsce wszystko się zgadza. Jest mieszkanie , jest praca i jest nawet umowa! Niestety radość trwa niezbyt długo. Pokoje sprząta się dość długo. początkująca osoba potrafi posprzątać okolo5 pokoi dziennie ( to około 15euro za dzień!) , Osoby nadzorujące prace pań sprzątaczek w agresywny sposób pouczają je jak sprzątać. To tylko krotki opis tego co się tam dzieje jeśli chodzi o prace. Teraz najważniejsza kwestia czyli rzekome zatrudnienie na umowę zlecenie!
Według pani (usunięte przez administratora)i umowa zlecenie to Gewerbe!
Najprostszym sposobem na to aby dowiedzieć się co to słowo oznacza jest proste wpisanie go w Google. Gewerbe to nic innego jak własna działalność gospodarcza. Kolejna sprawa o której warto wiedzieć to to ze mając własną działalność musimy sami dbać o swoja firmę.Musimy tez pamiętać o tym ze posiadając firmę mamy obowiązek ubezpieczenia się! Koszt ubezpieczenia zależy od wieku osoby. Jest to około 200 euro mies. za osobę w wieku 30 lat. Nie chce się tu rozpisywać na ten obszerny temat. Najlepiej skontaktować się z firmą zajmującą się takowymi usługami Oni doradza wam jak prowadzić taka firmę i pomaga wam np. w wypisywaniu rachunków. Pamiętajcie o tym ze:WŁASNA FIRMA TO NIE UMOWA ZLECENIE!!! PROWADZĄC WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ ODPOWIADACIE CAŁYM SWOIM MAJĄTKIEM ZA WSZELKIEGO RODZAJU OSZUSTWA CZY NIEODPOWIEDNIE PROWADZENIE FIRMY!!!! OSOBA POSIADAJĄCA GEWERBE MUSI MIEĆ PRZYNAJMNIEJ 3 ZLECENIODAWCÓW To moim zdaniem jedne z najważniejszych rzeczy które powinno się wiedzieć mając własną działalność. Nie znam pani(usunięte przez administratora) osobiście ale z wiadomości które piszecie wynika ze albo ta osoba jest tak mało inteligentna ze myli proste pojęcia zatrudnienia z własną działalnością albo to po prostu zwykłą oszustka. Pamiętajcie ze to nie Polska! W tym kraju nikt nie ma prawa was bezkarnie oszukiwać i wykorzystywać ! Macie pytania piszcie ! Może uda mi się wam jakoś pomóc . Pozdrawiam DARRY'S
zdjecie uzytkownika
Iwona Twardosz - 2012-12-18 15:27:43 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny przyjeżdżacie chcecie zarobić i od razu myślicie że z nieba Wam zleci manna. To nie jest tak. Normalne że ktoś Wam ściągnie za mieszkanie a i tak po tygodniu dostajecie zaliczkę i możecie z nią robić co chcecie a jeżeli (usunięte przez administratora)Wam daje mieszkanie i pracę to to jest normalne że ona też musi mieć zysk a która chce pracować to to jest normalne że goła i wesoła do Polski nie przyjedzie. Ja tam byłam widziałam i przeżyłam wiem że nie byłam sprzedana miałam 2 ręce 2 nogi i tym się starałam zarobić na siebie. Więc nie opisujcie rzeczy z (usunięte przez administratora)wziętych bo jeżeli przyjechałyście z pazurami wymalowanymi do pracy za granicą to wiadomo że szansy nie miałyście bo tam się (usunięte przez administratora) nie kręci tylko pracuje. WIOLA
zdjecie uzytkownika
Prawda - 2014-03-29 21:56:22 odpowiedz | cytuj
Witam,nie wiem czemu niektóre kobiety bronią tej osoby skoro ona tak wykorzystuje.Baba zarabia na naiwności i głupocie ludzi.
zdjecie uzytkownika
frank sinatra - 2014-05-20 11:12:02 odpowiedz | cytuj
znam tych ludzi i znam ich system, pozytywne posty to zasluga checkerek - lizodupek by utrzymac sie na stanowisku, dostaja wyplate a nic nie robia! zapytasz sie o umowe o prace, urlop, spozniona wyplate - natychmiastowy wypad bez wypowiedzenia.. mnie dziwi tylko fakt, ze dorosli ludzie nie wiedza co to jest sad pracy.. isc do ambasady, caritasu ale nie - Polak madry po szkodzie..
x