Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
piotr - 2012-10-07 09:48:10 odpowiedz | cytuj
Witam mam pytanie czy zrywając z nimi umowę płacę jakąś karę ??? i czy wogole mam do tego prawo żeby rozwiązac umowę ??? a umowe mam na 3 miesiace .Bede na prawdę bardzo wdzięczny za pomoc
zdjecie uzytkownika
pioter - 2012-10-07 09:57:31 odpowiedz | cytuj
Bo w umowie nie ma nic o mozliwosci rozwiazania umowy nawet z wczesniejszym wypowiedzeniem. Bardzo prosze o pomoc ,jesli ktos wie cos na ten temat lub sam juz wczesniej zrezygnowal z umowy z nimi i wrocił do polski przed skonczeniem sie umowy.Z góry bardzo dziekuje
zdjecie uzytkownika
pensjonariusz - 2012-10-16 20:19:42 odpowiedz | cytuj
NIEMA zadnej kary za rozwiązanie umwy albo za rezygnacje z dalszej współpracy. uwaga tylko na firme HOOGVLIT oraz na jej menadzerke lub nawet jej zastepce, gdyz zrobili sobie własny folwark i wywalają ludzi do kraju włącznie. to największa samowolka jakąpoznałem w otto. robota tam jest dla sprinterów a hotel to prawie jak biwak. pozatym, w otto jest mało roboty a ludzi nadmiar, wiec należy sie na starcie nastawic na małe zyski i duze oszczędnosci.
zdjecie uzytkownika
Bocian91 - 2012-10-22 22:07:42 odpowiedz | cytuj
A więc tak, przebyłem w (usunięte przez administratora)1 miesiąc i wyrzucili mnie bo firma Frugop w której pracowałem sie rozpada xD Dzis zjechalem do Polski.

Nie narzekam na wiekówce przywiozłem do Polski 1600euro ^^ Po 1 miesiącu.

Mieszkałem na Alphen aan de Rijn kozacki hotel zajebiste warunki, praca tam do Albo na serach albo na Frugo, lub Inter Chicken, Jezeli natomiast dostaniesz sie na Domki na Goude to staraj sie zeby nie wyrzucili cie bo tam to jest wypas ;)

Najgorsza praca to na Hoogficie czy jakos tak, Bedziesz wychodzic na minusie ^^

1. Potem domki na HazerSwoude gorzej niz w kryminale xd

2. Kogen De zan - 5min od Amsterdamu, byly psychiatryk ale warunki najlepsze, Praktycznie wszedzie jest zajebiscie,

3. Diemen tu odradzam mieszkaszw kontynerach , to jest jedyny minus OttO.

Ogólnie polecam przez te agencje jechac itd ^^

Jezeli ktos mieszka albo wybiera sie z Otto i bedzie jechał na Alphen ann de Rijn , to z góry pozdrówcie zajebistą menadzerke Ageeeee :D Od bociana ;D ^^

Pozdro ;)
zdjecie uzytkownika
asda - 2012-10-23 11:08:34 odpowiedz | cytuj
a ile masz lat , ja jutro sie wybieram z dziewczyna na rozmowe. powiedzili nam ze 6 cos brutto na godzine , mam 21 lat , wszystko zalezy od tych j(usunięte przez administratora) godzin , pracowal ktos kiedys w perfumach albo swiecach zapachowych . czy moze bardziej sie opłaca pójsc pracowac na szklarnie . jutro sie wsyzstkiego dowiem ale wole b yc przygotowany przed czasem :)
zdjecie uzytkownika
Bocian91 - 2012-10-23 13:48:39 odpowiedz | cytuj
W(usunięte przez administratora) w kazdej pracy narobisz godzin min 130h na miesiac, na perfumach to pewnie na Bakerze bedziecie pracowali a tam bedziecie wyciagac do 170/190godzin miesiecznie , jezeli macie 21lat to stawke bedziecie mieli 6.05 Euro/1h Liczcie też z tym że w soboty jest 50% wiecej do zapłaty a w niedziele 100% więcej,
zdjecie uzytkownika
marcinpaw85 - 2012-10-23 15:43:35 odpowiedz | cytuj
a ja mam pytanie jak wyglada test z jezyka w otto? juz 3 lata nie mialem stycznosci z angielskim i nie wiem czy warto tam isc czy mnie odeesla
zdjecie uzytkownika
marcinpaw85 - 2012-10-23 15:46:48 odpowiedz | cytuj
prosze o wiadomosci na gg 626356 chodzi mi o ten test z jezyka jak on wyglada itp no i czy jak tam sie juz uda pojechac to czy bedzie praca tak jak mowia?
zdjecie uzytkownika
asda - 2012-10-23 23:15:12 odpowiedz | cytuj
dzieki , licze na to ze po odciagnieciu zakwaterowania bedziemy wyciagac przynajmiej 3 koła na łeb , jak nie to nie widze sensu tam ruszac dupe , zobaczymy , bede meczyl te otto (usunięte przez administratora) niech mi mówią wszystko
zdjecie uzytkownika
asda - 2012-10-23 23:58:03 odpowiedz | cytuj
3 koła na polskie oczywiscie . jak ty przywiozle za miesiac tyle hajsiku to ile miales godzin przepracowanych bocian .
zdjecie uzytkownika
pensjonariusz - 2012-11-10 09:09:27 odpowiedz | cytuj
Ludzie.(usunięte przez administratora) właśnie zwolniło 560 osób, wiec gdzie wy sie pchacie. pracy niema dla 10, 15% w kazdym osrodku, a płacić trzeba za hotel. perfumy były latem i to tez dla kilku kobiet i to około6 tygodni. narazie jest zastój z robotą i tak będzie do nowego roku przynajmniej. biura w polsce nie mają pojęcia o pracy tutaj , a kit wielki wstawiają. warunki lokalowe to tez wielka niewiadoma dla przedstawicieli polskich. jedno jest pewne-z jezykiem jest troche łatwiej.
zdjecie uzytkownika
antyOTTO - 2012-11-28 20:37:26 odpowiedz | cytuj
Zgadza się to co mówi przedmówca. Byłem tak jakiś czas i faktycznie traktują człowieka jak śmiecia. Menadżerowie przez małe m to wieśniacy jakich mało przy korycie w Venray. Z warunkami mieszkaniowymi jest różnie. Bywa , że mieszkasz jak pies w spleśniałym pokoju w dwie osoby lub nawet 3 albo budzie dla psa (kempingi). Jak znasz język i masz możliwość wynajęcia mieszkania, pokoju to wybieraj inna agencję pracy np. Tempoteam lub MPower.
zdjecie uzytkownika
Daniel - 2013-01-10 10:52:44 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich,
Mam do was pytanie i chciałbym liczyć na szczere odpowiedzi. Jak to na prawdę jest z firmą OTTO Polska Sp. z o. o. ? Był ktoś na pakowaniu perfum ? Co możecie mi o tym powiedzieć ? Podstawowe godziny można wyrobić ? Nadgodziny jak się do tego mają ? Z wypłatami placą na czas ? Warunki mieszkalne ? Ogólnie jestem osobą b. nerwową i wiem, że dopóki sam nie pojadę tego sprawdzić będę słyszał różne opinie, dlatego wolę zapytać ludzi, którzy szczerze mi odpowiedzą. Nie chce by tam komuś stała się krzywda za nie dotrzymanie słów na umowie. Taka kolej rzeczy, że człowiek w walce o przetrwanie jest wstanie zrobić wszystko.
Dziękuje za miłe, inteligentne i szczere odpowiedzi.
Pozdrawiam,
Daniel
zdjecie uzytkownika
kojot - 2013-01-27 15:47:53 odpowiedz | cytuj
witam, jestem w otto i zastanawiam sie co do tych ludzi wypowiadajacych sie na forum....jesli chcieliscie zarobic na Audi R8 to niestety ta agencja nie jest dla was a widze ze wiekszosc obsmarowuje (usunięte przez administratora) ! hmm trudno mi sie spierac z wami ale jedno powiem : jesli wszyscy czytaja te wypowiedzi a potem maja zamiar wyjechac to niech sobie daruja wyjazd, bo po przeczytaniu tych farmazonow az mi sie slabo robi i nie mam stalej pracy (usunięte przez administratora) pracuje za te stawki co proponuja bo w przeliczeniu na pl kase tyle bym i tak nie zarobila!!! nie licze i nie liczylam na szybko duza kase moze dlatego nadal pracuje w (usunięte przez administratora)? nic zlego mnie nie spotkalo z ich strony zawsze wszystko na czas mialam i mam nadal wiec jesli ktos jest zainteresowany wyjazdem przez (usunięte przez administratora)to niech jedzie wiadomo ze moze trafic sie paskudny osrodek czy hotel. J ajuz mieszkalam na Laabruch, Siedlung, Lunteren, Oistervijk i obecnie na Den Bosch :) jedzie sie tam gdzie jest praca bo w umowie jest wyraznie napisane PRACA TYMCZASOWA a co to znaczy? kazdy normalny czlowiek wie , pozdrawiam zniecheconych ludzi praca w (usunięte przez administratora)ja sobie ta Agencje chwale i nic mojego zdania nie zmieni a na przelomie 6-ciu lat poznalam wielu ludzi i pozytywnych i negatywnych ale jak do tej pory nie mam na co narzekac i nie zmieniam Agencji :) pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
goscinny - 2013-02-05 19:32:11 odpowiedz | cytuj
Witam,

Czy ktos pracuje w firmie otto jako elektryk?? Jakie warunki mieszkaniowe i placowe?
zdjecie uzytkownika
opinie - 2013-02-08 12:10:32 odpowiedz | cytuj
Opinie o agencjach pracy, codziennie nowe oferty pracy, zawsze aktualne informacje, porady. nowe ogłoszenia (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Ciekawy agencji Otto - 2013-02-14 17:20:25 odpowiedz | cytuj
Do kojot na takie info czekałem ja mam rozmowę w przyszłym tyg 10 lat z przerwami w Holandii, kontrakty różne stałe, tymczasowe, holenderski biegle, niemiecki, angielski trochę, francuski też się dogadam bo uczę się zawsze jak jestem w obcym kraju ;) z agencją raz byłem ale za 1tydz 200 euro za mało, potem Francja warunki zatrudnienia te same co wszędzie he.. dziwne, teraz tam jakiś test napiszę i się zarejestruje, sciągnę sobie żonę potem nie siedzę więcej w Polszy naszej ukochanej....
zdjecie uzytkownika
rafiii - 2013-03-05 20:15:46 odpowiedz | cytuj
koleżanko OTTO płaci zaliczki co tydzień i raz w miesiącu wyrównanie widocznie nie wysłuchałaś do końca tego co Ci mówili we Wrocku pomyśl trochę i nie pisz bzdur
zdjecie uzytkownika
stezt - 2013-03-08 07:56:38 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie, był ktoś przez tą agencje w Niemczech ?
Jeśli tak, niech podzieli się doświadczeniem.
zdjecie uzytkownika
student - 2013-03-08 11:10:39 odpowiedz | cytuj
Jak wygląda test na znajomość angielskiego? Wydaje mi sie, ze dobrze mówię w tym języku, ale tak na prawdę nigdy nie miałem okazji się przekonać jak to jest na prawdę (no może z wyjątkiem matury, ale to taki poziom, ze się nie liczy)
zdjecie uzytkownika
mati87 - 2013-03-14 18:11:49 odpowiedz | cytuj
Dzisiaj byłem zarejestrowac się w poznańskim oddziale test z angielskiego składa się z 60 pytań.. zakładasz słuchawki lektor zadaje Ci pytanie i na ekranie komputera wybierasz prawidłową odpowiedź.
zdjecie uzytkownika
miki - 2013-03-30 16:37:16 odpowiedz | cytuj
Czesc kolego mozesz napisac jakie to pytania mniejweicej
czego dotyczą.
zdjecie uzytkownika
mati87 - 2013-03-30 18:06:58 odpowiedz | cytuj
Miki Pytania są różne.. np gdzie nosisz zegarek.. albo jaki dzień tygodnia jest po czwartku.. ale są też bardziej skomplikowane.
zdjecie uzytkownika
miki - 2013-03-31 12:27:52 odpowiedz | cytuj
Trzeba odpowiedziec na wszytkie czy jest jakis limit bledu
zdjecie uzytkownika
darek - 2013-03-31 20:56:48 odpowiedz | cytuj
mam pytanie mieszkał ktoś Maarssen??

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Iwona - 2013-04-02 14:53:37 odpowiedz | cytuj
Witam, mam wyjazd 6.04 na sortowanie warzyw i owoców, był ktoś? jak płacą? jakie mieszkanie, napiszcie jak nawięcej. z góry dzieki
zdjecie uzytkownika
mtii i danusia - 2013-04-03 13:30:54 odpowiedz | cytuj
ja tez wyjezdzam 6 na te warzywa a z jakiego regionu jedziesz jesli mozna wiedziec tu moj meil odezwij sie(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
matii i danusia - 2013-04-03 14:28:38 odpowiedz | cytuj
kto jeszcze wyjezdza na te wazywa i owoce 6 kwietnia z opola
zdjecie uzytkownika
zainteresowana - 2013-04-04 18:28:30 odpowiedz | cytuj
darek - 2013-03-31 20:56:48

mam pytanie mieszkał ktoś Maarssen??
Jak nazywa camping w Maarssen?
zdjecie uzytkownika
mati87 - 2013-04-04 20:46:32 odpowiedz | cytuj
miki - 2013-03-31 12:27:52

Trzeba odpowiedziec na wszytkie czy jest jakis limit bledu
nie trzeba odpowiedziec na wszystkie ale ilosc odpowiedzi wyplywa na ogolna ocene z testu.
zdjecie uzytkownika
Klaudia - 2013-04-05 17:17:13 odpowiedz | cytuj
Czy ktos wyjezdza 20.04 na magazyn z ciuchami?
zdjecie uzytkownika
pensjonariusz - 2013-04-14 23:12:44 odpowiedz | cytuj
na dziś roboty jest mało, a promocja jest na wiekówke-do 23 lat. nowy pomysł otto to likwidacja park menadżerów, a po nowemu 1na 5parków. otto już się konczy, proponuje szukac dalej, można nawet na miejscu, już pracując dla otto
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2013-04-28 21:20:26 odpowiedz | cytuj
to znaczy ze juz pracy z otto nie bedzie?
zdjecie uzytkownika
justyna - 2013-05-03 19:13:46 odpowiedz | cytuj
czy moglabym usyzkac od Ciebie wiecej info na temat domków na goudzie? bo wyczytałam ze tam jes fajnie. nic wiecej nie znalazłam w internecie a jutro wyjezdzam do goudy z chłopakiem do pracy przez agencje otto. proszę o kontakt (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Wujek Ełnuch. - 2013-05-07 13:11:53 odpowiedz | cytuj
justyna - 2013-05-03 19:13:46

czy moglabym usyzkac od Ciebie wiecej info na temat domków na goudzie? bo wyczytałam ze tam jes fajnie. nic wiecej nie znalazłam w internecie a jutro wyjezdzam do goudy z chłopakiem do pracy przez agencje otto. proszę o kontakt na e-ail (usunięte przez administratora)domki na goudzie sa wporządku.chyba najlepsze co moze byc widzialem... OGOLNIE OTTO TO SYF KIŁA I MOGIŁA ! Dzis dowiedzialem sie podnoszą koszty za domek 100 EURO tygodniowo, koszty Transportu do pracy to 150 eur na miesiac! na wiekowce nie oplaca sie wogole jechac bo bedziesz pracowac na OTTO a nie na siebie, moja kolezanka dostala 3 zaliczki i wyrownanie - 140eur MINUS ! WARUNKI NA MAARSSEN to PORAZKA, to nawet nie sa domki letniskowe TYLKO klatki dla zwierzat PARK MANAGER gowno robi tylko odsyla Cie do wlascicieli parku ktorzy maja Cie w (usunięte przez administratora), w kazdym domku sa odciete kable do kaloryfera w lazience bo ludzie dostaja nadplaty! w lazienkach grzyb jak samemu nie ogarniesz lazienki po wprowadzeniu na domek zycze milej kompieli.. z grzybem :)
zdjecie uzytkownika
Monika - 2013-05-12 10:48:51 odpowiedz | cytuj
Mieszkalam na merssen. Teraz mieszkam na Goudzie. Fakt ze warunki mieszkalne się różnią. Na Goudzie jest wyższy standard. Ale co dla mnie najważniejsze, na Merssen ludzie sa przyjaźni, mili, wszystko pokażą, pomogą. Gdy tam przyjechałam w pierwszy dzień po rozpakowaniu się ludzie sami przychodzili poznac mnie i spytać czy wszystko wiem itp. Na Goudzie tego nie ma, Po wprowadzeniu się doznałam szoku, ponieważ nawet lokatorzy z którymi przyszło mi mieszkać nie należą do sympatycznych. Nikt nic nie pokazał, nie powiedział gdzie co jest itp. A jeśli chodzi o menadżerów to na ((usunięte przez administratora)Jeśli komuś zależy na fajnej atmosferze na domku, miłym i przyjaznym towarzystwie a trochę gorszych warunkach polecam Merssen. A jeśli ktoś woli siedzies sobie na skórzanej kanapie ale na krzywe pyski to polecam(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
:) - 2013-05-16 11:44:33 odpowiedz | cytuj
domki z otto? powodzenia!
zdjecie uzytkownika
siamcia ramcia - 2013-06-24 16:34:40 odpowiedz | cytuj
czy tam na domkach itp jest internet ???? czy warto brac netbooka ?? Wazna sprawa dla mnie, czy jest dostepny interneet a dlatego bo mamm rachunki, e-factury , oplate mieszkania ktore oplacam poprzez internet itp, w Pl nie mam nikogo kto by robil to za mnie. - zreszta, nie podam nikomu w POlse nr mojego konta i hasla, a po drugie, np nie zaplace wczesniej te 3-6 mies oplat bo naturalnie nie mam kasy .
prosze o odpowiedz , czy w ogole tam bierzecie laptopy??
zdjecie uzytkownika
Klaudia - 2013-06-28 10:40:59 odpowiedz | cytuj
Internet jest , wiadomo wifi nie zawsze działa idealnie ale rachunki spokojnie zapłacisz
:)
zdjecie uzytkownika
nowy - 2013-09-13 13:19:20 odpowiedz | cytuj
witam
mam zamiar wysłać do otto swoje cv jako magazynier,czy może ktoś mi dać znać czego mogę się po nich spodziewa, jak wygląda praca, co zabrać ze sobą i na co uważać, będę wdzięczny. Najlepiej na mejla arizona@onet.com.pl
Z góry dziękuję
P.S darujcie sobie jakieś głupie wiadomości
zdjecie uzytkownika
Niezadowolony - 2013-09-17 10:51:35 odpowiedz | cytuj
Witam, POMIMO TYCH WSZYTSKICH KOMENTARZY PRZYJECHALEM DO OTTO, ZROBILEM BLAD!! TO CO MOWIA W POLSCE 100% ROZNI SIE OD TEGO CO JEST W HOLANDII, OBECNIE MIESZKAM NA 1 OSOBOWYM POKOKJU WE DWOJE I DO TEGO GRZYB I PLESN BEZ OGRZEWANIA, 2 TYDZIEN SIEDZE W DOMU NIE CHODZE DO PRACY TAK WYGLADA RZECZYWISTOSC OTTO!!!
zdjecie uzytkownika
curo - 2013-09-23 03:19:38 odpowiedz | cytuj
haha tak Pani(usunięte przez administratora)tez bardzo uwielbiam ja.Ja bylam w Otto 3 miesiace.Na mieszkanie nie narzekam,bo bardzo dobrze trafilam.Bardzo porzadne domki i mili wspollokatorzy.Do miasta bylo jednak z jakies 30min ale bardzo przyjemne takie spacerki czasem na miasto.Jak ktos zaradny to pozyczy sobie rower od kogos.Aha ten park byl na Goudzie.Slyszalam,ze mialam szczescie,bo podobno tam najlepsze warunki.Nie wiem jak dla was ale dla mnie mieszkanie ma duze znaczenie.Pani w biurze obiecala mi ,ze pojade do Reeboka albo Adidasa i tak sie stalo,kontrakt mialam na 3 miesiace ale pracowalam 2 na Reeboku a ostatniego miesiaca rzucali mnie po zasyfialych firmach ,bo nie chcialam pojsc na chikena.Zaznaczalam sobie to w Polsce,ze nie chce na miesie a menadzer pow. mi,ze nie ma takiego czegos zapisanego wiec dostalam jakas tam nagane.Ogolnie praca w Reeboku malo platna,nie oplacalna to tylko prestiz chyba ale lubilam ja.Najbardziej oplacalna praca to jak ktos sie tam dostanie na Vepo chees albo Frugop.Nie wiem dlaczego niektorzy zgadzaja sie na przeprowadzki typu,ze menago wchodzi i mowi,ze za godzine sie przeprowadzasz,nie dajcie soba pomiatac.Macie prawo do zostania na tej lokacji oni wam musza na niej zapewnic prace.Masz prawo do odmowy.Ja odmowilam ,bo chcialam sie trzymac Goudy.I jeszcze jedno na wiekowce to slabo z zarobkami w Otto.Najgorzej jest jak czekasz na prace na FLEXie,menadzer wypukuje po Ciebie z samego rana do drzwi i mowi,ze masz 10 minut na ogarniecie do pracy,bo bus czeka a czasem nawet Ci nie pow. gdzie jedziesz.
zdjecie uzytkownika
ania opole - 2013-10-03 08:50:50 odpowiedz | cytuj
Mam oferte wyjazdu do Otto do oferty pakowania swiec w Tilbulgu party lite pracowalam tam kiedys ale przez inna firme i wiem na czym polega praca dlatego jestem chetna z chlopakiem tam jechac ale nie wiem czy zasady sie tam nie zmienily tzn 3 zmiany wychodzi po 7.5 h na dzien a 37,5 h tygodniowo i jak sie tam trafilo to byla praca zawsze na 5 dnido swiat a pozniej po swietach i sylwestrze znowu tak samo? dalej tak jest? chcialam sie dowiedziec cos o zakwaterowaniu w den boschu lub Oisterwijk bo niby tam kwateruja do tej oferty? iczy sa wyplaty raz w miesiacu czy tygodniu i czy sa dodatki zmianowe i ogolnie czy dostane chociaz 210 euro a pierwsza zmiane? dzieki z gory
zdjecie uzytkownika
Maciej Walbrzych - 2013-11-06 08:47:36 odpowiedz | cytuj
Ania Też się che w to wbić mam auto na gaz Może pojedziemy razem
samochodem ( 8,5 litra na 100 ) - dzisiaj będe w biurze we Wrocku

zdjecie uzytkownika
nomoreotto - 2014-01-17 22:07:34 odpowiedz | cytuj
Żeby nakreślić Wam moje uczucia związane z tą agencją, przytoczę rozmowę z moim kolegą:

"A: a gdzie jest magiczny las?
B: LAARBRUCH

A: co tam sie ku*wa dzieje

?

B: to tylko dla wtajemniczonych, zrzeszonych w szeregach OTTO
KU*WA STARY NIE PYTAJ, NIE PYTAJ

A: otto?

B: to zbyt traumatyczne
tak

A: co to są szeregi otto?

B: OTTO WORK FORCE

stary, wywożą Cię na jakieś zadupie
powoli znikają zabudowania
widzisz tylko drzewa
potem wjazd na lotnisko
a potem znowu tylko drzewa

A: czyli posrednik pracy

B: a potem zza tych drzew wyłania się wielki krwistoczerwony napis OTTO WORLD
i już wiesz, że masz przejebane
jesteś stracony
na dodatek nikt Cię na tym zadupiu nie znajdzie"

A tak mniej humorystycznie: nikomu nie polecam. Złodzieje i oszuści. Przy prawie 160h pracy w miesiącu miałam ujemny solaris. Porażka
zdjecie uzytkownika
dav - 2014-01-17 23:06:28 odpowiedz | cytuj
TAk na wiekówce przywiozłeś 1600 euro za 1 miesiąc pracy kolego takie rzeczy jak to się mówi tylko w "erze "chyba przywiozłeś 1600 złotych :) > a co do Hazerswoude tam nie ma domków tylko 1 stary hotel wiem bo byłem :)
zdjecie uzytkownika
ggg - 2014-01-31 07:12:00 odpowiedz | cytuj
mam wyjechac 1.02 jako blacharz samochodowy jakie sawarunki pracy moze ktos napisze pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
myrodacy - 2014-02-12 23:15:58 odpowiedz | cytuj
Pomagam polakom w szukani mieszkan na wynajem w Niemczech.Okolice Weeze,Kevelaer,Goch i inne miejscowosci.*49/015778695249
zdjecie uzytkownika
goscop - 2014-03-04 12:10:59 odpowiedz | cytuj
Otto wycwanilo sie i zatrudnia teraz na wiekowke. Zatrudniaja malolatow, zamiast ludzi ktorzy chca zarobic i wyjechac na ladnych pare lat lub na stałe.
zdjecie uzytkownika
natalcia - 2014-03-04 15:36:13 odpowiedz | cytuj
i tu sie zgadzam, choc nie powiem sama jestem mloda ale w polsce w mojej miejscowosci pracy nie ma. Zarejstrowalam sie w OTTO i jutro mam jechac do nich do biura do Opola i wziac ze soba dowod, proponuja mi prace na produkcji i takie tam. Powiedzcie szczerze co tam sie dzieje? jakie warunki mieszkaniowe, są wypłacalni ? Bo po przeczytaniu tych wszystkich komantarzy troche sie boje wyjechać i jeszcze filmików sie zn yt naoogladalam na ten temat.
A jeszcze kolezanka mi powiedziala ze jak sie nie ma swojej poscieli to ci daja ale odciagaja za nia kase z wypkaty tak samo za obuwie wyporzyczone jak nie bedzie sie miało i ogolnie ze ponoc to obóz pracy ze nawet po dziennych godzinach, po kilku godzinach idzie sie dalej pracowac...Nie wiem co o tym wszystkim mysleć, poradzcie mi.
alert