Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
adrian244 - 2009-09-23 08:54:40 odpowiedz | cytuj
ja mam okazje jechac do pardubic do foxconn i mam prosbe napiszcie mi jak tam jest. podaje e-mail (usunięte przez administratora) bo jak czytam to co tam sie dzieje to normalnie (usunięte przez administratora) pomozcie
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2009-09-23 16:59:59 odpowiedz | cytuj
siemanko nie wie cie jak jest tam z tymi testami jak to wogole wyglada bo teraz 18 mialem jechac ale znajomi sie nie wyrobili i teraz jedziemy 25 noi troszke obawiam sie tych testów ?
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2009-09-23 17:01:29 odpowiedz | cytuj
Ale chodzi mi o ta firme panasonic :>
zdjecie uzytkownika
Robcio - 2009-10-06 20:29:15 odpowiedz | cytuj
proszę o jakieś namiary na prace w czechach mój (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Robcio - 2009-10-06 20:55:28 odpowiedz | cytuj
A tak w ogóle to już pracowałem w Czechach pod agencjami takimi jak OTAS, MBCT, STEER i nie mogę prawie nic złego powiedzieć, oprócz tego że w większości traktują nas jako pracowników tymczasowych i praktycznie nie wiadomo kiedy się zakończy. Jeżeli chodzi o warunki płacowe - oczywiście że agentury się dzieliły z nami naszymi pieniędzmi - nie narzekałem, dodatkowo robiłem nadgodziny sam z własnej woli, nikt mnie do tego nie zmuszał i z tego tytułu miałem dodatkowe pieniądze. Praca zawsze jest łatwa, no na początku ktoś stał przy mnie na "lince" i gdybym się nie wyrobił w czasie, pomagał. Ale przyuczenie do stanowiska trwa krótko i w najgorszym wypadku po 3 dniach już samemu się pracuje. Są Czesi (usunięte przez administratora) i Czesi czesi, tych pierwszych jest zdecydowanie mniej - na szczęście.
Warunki mieszkaniowe są jakie są można przeżyć, zawsze można porozmawiać z koordynatorem i zmienić- może się uda. Napewno nie po pierwszym dniu pracy.
Najgorsze w Czechach - niestety - jest zachowanie niektórych naszych rodaków, szczególnie najmłodszych (imprezowiczów). Często dochodzi do bójek, dewastują wszystko co na ich drodze stoi.
Jeszcze powróce do płac: Oczywiście możńa zarobić nawet 1500 zł.
Bynajmniej u mnie stawka godzinowa wynosiła 50 kc + jakieś dziwne premie razem wychodziło 90 kc na ręke. I taką stawke podali w agenturze. Jeżeli ktoś zapił pałe i nie poszedł do pracy albo go zwalniali ,albo jak chciał szanse dostawał ją ale zaczynał pracować za podstawowe 50 kc, jeżeli koordynator zauważył zmiany w jego postępowaniu przywracał mu stawkę poprzednią, jeżeli to się zdażało trwał przy tej stawce, ale nikt go na siłe nie trzymał.
Bynajmniej z moich doświadczeń tak tłumacze sobie niskie zarobki.
Aktualnie chce wrócić do Czech hledam:P tam pracy niestety narazie z marnym skutkiem - licze na pomoc forumowiczów . Natomiast natrafiłem na firme pośredniczącą w załatwieniu pracy w Holandii Exotic Green - może ktoś wie coś na temat tej firmy.
(usunięte przez administratora)l

zdjecie uzytkownika
Danis1987 - 2009-10-07 08:41:23 odpowiedz | cytuj
drogi Robcio ,jest nas wielu ;) ,bo nie tylko Ty chciałbyś powrócić do Czech i nie tylko Ty możesz poszczycieć się doświadczeniem i bogatą karierą .Od dłuższego czasu z marnym skutkiem jest szukać pracy w Czechach i raczej ta sytuacja się nie zmieni. Jedynie to można się przejechać na wycieczkę do Foxconu w Pardubicach (tu wysyłają nonstop) z Sk Express lub do Panasonika z WorkSerwis czy czegoś tam podobnego
zdjecie uzytkownika
Sylwia3 - 2009-10-08 10:35:58 odpowiedz | cytuj
Hej Wam czy ktos z Was w najblizszym czasie wybiera sie do Panasonica w Czechach przez agencje akapulco?Prosze o odpowiedzi.Z gory dziekuje i pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
adam - 2009-10-09 16:48:26 odpowiedz | cytuj
czesc wybieram śie do czech do prcy tam gdzie ty pracujesz odedzwij śię na moje gg bo chcę sie dowiedzieć coś więcej o tej pracy pisz nawet jak będe niedostępny mój numer gg to15748186
zdjecie uzytkownika
tomek24 - 2009-10-12 22:38:01 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich, siedze teraz w czechach i pracuje pod agentura danc (praca w panasonicu), jesli chodzi o testy to faktycznie nie jest latwo bo jak jestes slaby z matmy to juz na poczatku odpadasz z gry ale jesli przejdziesz to musisz w na nastepnym tescie manualnym wkrecic specialnym srubakiem min. 17 srubek w rekawiczkach w ciagu 57sek. latwo to opanowac bo ja wkrecalem po 18 a kumple po 20. Jak to przejdziesz to zostaje tylko szkolenie i testowanie twoich zdolnosci maualnych ale na nich sie nie odpada. ja jestem w sumie juz dwa tygodnie z czego juz przerobilem 3 nocki i 3 dniowki w panasonicu, praca moze i nuzaca ale idzie wytrzymac. chcecie wiecej konkretów to piszcie na gg. 6209711 moze odpisze jak bede mial dostep do neta.
zdjecie uzytkownika
Sylwia3 - 2009-10-13 15:24:18 odpowiedz | cytuj
Hej a czy moglbys podac nr tel tej agencji Danc?jesli tak to bardzo prosze,czekam.
zdjecie uzytkownika
ata1990 - 2009-10-15 19:55:31 odpowiedz | cytuj
hej. Ja mam jechac do panasonica z akapulko i nie wiem czy jechac po przeczytaniu takich komentarzy.
zdjecie uzytkownika
ewa z kudowy - 2009-10-18 20:21:46 odpowiedz | cytuj
pracuje w czechach 5 lat i jestem zadowolona 2nocki 2dniowki po 12 godz.4 dni wolnego kasa zawsze na czas na poczatku bylo ciezko a teraz juz przywyklam jest ok wydaje mi sie ze kazdy ma indywidualne opinie bo kazdy czegos innego oczekuje niestety jak nie chcesz pracowac to lepiej nie jedxz do pracy .czesi jak wyczuja ze sie obijasz masz przesrane oni nie lubia partaczy......wiec jesli bedziesz pracowac to bedzie ok
zdjecie uzytkownika
alinka - 2009-11-23 13:09:26 odpowiedz | cytuj
ewa z kudowy - 2009-10-18 20:21:46

pracuje w czechach 5 lat i jestem zadowolona 2nocki 2dniowki po 12 godz.4 dni wolnego kasa zawsze na czas na poczatku bylo ciezko a teraz juz przywyklam jest ok wydaje mi sie ze kazdy ma indywidualne opinie bo kazdy czegos innego oczekuje niestety jak nie chcesz pracowac to lepiej nie jedxz do pracy .czesi jak wyczuja ze sie obijasz masz przesrane oni nie lubia partaczy......wiec jesli bedziesz pracowac to bedzie ok

powiedzcie nie ma tam pracy co jest taki zastój z wyjazdami i z ofertami agencji pracy .Ja chciałam jechać i jakoś mi ciężko znalezć ofertę pracy.
W Panasonicu też nie ma nowych ofert pracy.Napiszcie co tam się dzieje
zdjecie uzytkownika
Lenka - 2010-01-27 13:22:17 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś słyszał o AS Agencji Pracy lub świat pracy z Częstochowy w Czechach do czego werbują i wszystko o tej firmie niech napisze
zdjecie uzytkownika
Dynamo - 2010-01-27 15:20:29 odpowiedz | cytuj
wow pierwsze słyszę !!
zdjecie uzytkownika
kk - 2010-02-06 22:24:58 odpowiedz | cytuj
Daikin wyrabia klimatyzacje-nie chca tam puszczac nawet do ubikacji,podczas pracy,nie mozna rozmawiac-a wszystko zalezy od tego jak sie przypadnie do gustu majstrowi albo brygadziscie!!!! nie radze tam jechac
zdjecie uzytkownika
kk - 2010-02-06 22:29:09 odpowiedz | cytuj
Panasonic?Z pewnoscia nie jest tam okey ahha.Jednym slowem masakra,malo placa,mieszkania straszne a w robocie zero szacunku do czlowieka.A co do agencji pracy-to(usunięte przez administratora)!Na poczatku sa super a potem....szkoda gadac.
zdjecie uzytkownika
Lenka - 2010-02-09 12:26:12 odpowiedz | cytuj
czy obecnie przez agencje są zatrudniani pracownicy z PolskiPozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kelo - 2010-02-09 13:55:22 odpowiedz | cytuj
Ludzie gdzie wy się pchacie do Panasonica? pracowałem tam 0,5 roku porażka
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-28 10:09:18 odpowiedz | cytuj
wiara ci co pisza takie brednie o cz to bzdury ci ludzie sa chozy jak nasz rzad ja jezdze do cz stale i nie nazekam wiara jak jestescie mlodzi to tylko stad smarowac a wcz jest ok
zdjecie uzytkownika
asia - 2010-03-01 13:05:19 odpowiedz | cytuj
nie wiecie czy na wiosnę będą przyjęcia do pracy,czy będą jakieś nowe miejsca pracy i kto ma szanse na nie ,co tam się dzieje napiszcie(usunięte przez administratora)Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-01 16:16:16 odpowiedz | cytuj
Oj ciężko komukolwiek na to odpowiedzieć .Już w 2009 roku mało co ofert było a w 2010 ma być jeszcze gorzej ,zwłaszcza ze teraz w czechach jest największa stopa bezrobocia ..
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Ja - 2010-03-02 07:00:37 odpowiedz | cytuj
Prawda jest taka że w tym roku trzeba sobie Czechy odpuścić ,sam chętnie bym tam wrócił( byłem tam w latach 2005-2007) ,ale na próżno szukać ofert
zdjecie uzytkownika
Lenka - 2010-03-12 19:12:23 odpowiedz | cytuj
mówisz że nie będzie przyjęć , a Akapulco już zaczął rekrutację do
Panasonica
zdjecie uzytkownika
vivaldi - 2010-03-13 11:45:08 odpowiedz | cytuj
Lenka jaka ty jesteś tępa !! i głupia nic dziwnego że tylko do czech chcesz jechać jak tam 80% ludzi jest Twojego pokroju ! .Ludzie Ci piszą na 10 forach to samo a Ty za wszelką cenę chcesz dowiedz że jest inaczej .To skoro taka mądra jesteś to zamiast od 3 miesięcy droczyć jeden i ten sam temat rusz swoje 4litery i jedz tam do pracy z tym acapulko !!! dowiedz się jak jest jak było itp .Ja byłem widziałem ,i straciłem na tym chyba z 4 tyś koron .Madruj dalej i pajacuj na tych forach jaka to z ciebie jest znawczyni pracy w Czechach
Artykuł Andrzejak który również był zemną w grupie ,podabnie on jak i wielu ludzi pracowali już wcześniej w Panasoniku a nie mogli zdać testu
Zacznij wreszcie myślę dziewczyno i wyciągaj jakieś wnioski a jak ich dalej wyciągnąć nie możesz to jedz sobie tam przy pierwszej lepszej okazji bo inaczej 200 ludzi z 5 turnusów już wróci a Ty dalej będziesz pisać i pytać jak tam jest . Czy to normalne ???
polecam link pod spodem odnośnie wyjazdów z acapulko

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/akapulko_czyli_praca_dla_naiwnych_99324.html

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Yakuza - 2010-03-14 09:49:51 odpowiedz | cytuj
Lenka - 2010-03-12 19:12:23

mówisz że nie będzie przyjęć , a Akapulco już zaczął rekrutację do
Panasonica

popieram vivaldi ,wyjazd z akapulko nie oznacza podjęcia pracy ,bo to pic na wode i trudno nazwać to rekrutacja
zdjecie uzytkownika
hehehe - 2010-03-30 22:01:51 odpowiedz | cytuj
Jeszcze jedno presente ma zajebiste biuro ze szklanymi ścianami przy klatowskiej, a heroja obskurne biuro na borskiej w starej kamienicy. Proste. dlaczego ludzie klną presente a chwalą heroję??
zdjecie uzytkownika
Lenka - 2010-03-31 09:12:04 odpowiedz | cytuj
Ja nie pije ani nie rozrabiam jestem miłą spokojną osobą .Chciała bym pracować w Panasoniku ,ale nie wiem jak jest z tymi testami ile osób zdaje itp słyszałem różne rzeczy dlatego liczę ze ktoś kto teraz wyjechal z akapulko napisze tam na miejscu jak jest naprawde
zdjecie uzytkownika
Marcin z Bielska-Białej - 2010-04-01 16:52:11 odpowiedz | cytuj
Witajcie moi drodzy byłem i przeżyłem to tylko postój w firmie jest miła atmosfera,między innymi między POLAKAMI,Czechami,Wietnamczykami i Słowakami,Japońców też nie brakuje.Szkolenie jest trudne dla osób z rękami które się czę są lub denerwuje to nie polecam jechać bo nie jest to łatwe zadanie.Życie kosztuje trochę tam nie ma tak tanio jak się wydaje jedynie co tanie to piwo co kosztuje ok.1,20 PLN
zdjecie uzytkownika
anubis - 2010-04-04 18:25:20 odpowiedz | cytuj
hej (usunięte przez administratora)z bielska bialej jak mozesz to powiedz mi co sie tam dzieje szukam roboty czy ty tam pracujesz dalej??mogl bys mi powiedziec ktora agentura teraz jest dobra i nawiecej placi ?? + dodattki jak sa ?? dzieki za info moje gg 11586534
ps,jestem z zywca :)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-16 21:49:38 odpowiedz | cytuj
kolego daj mi namiary do panasonika muj numer
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-17 21:13:46 odpowiedz | cytuj
a kiedy jedziesz napisz lub (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-08 11:19:46 odpowiedz | cytuj
Cześć mówisz,że nie jest tak źle w czechach jak piszą ok to jak masz jakieś możliwości pomocy albo wciągnięcia w to wszystko to napisz na meila(usunięte przez administratora) pozdrawiam (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-08 11:34:38 odpowiedz | cytuj
Cześć lord piszę drugi raz twierdzisz, że nie jest w czechach tak tragicznie jak piszą w większości nie wiadomo komu wierzyć ja starałem się jechać z agentury SK EXPRESS ale póki co nnie mogłem to było jeszcze w lecie. Jak chcesz to możesz mi podpowiedzieć parę rzeczy np. zktórej agencji najlepiej jechać jak tam faktycznie jest finansowo i z robotą roboty się nie boję ale to co czytam to niektórzy albo świrują albo robić się im nie chce chociaż są i dobre opionie i tu problem komu wierzyć? Jak masz ochotę pomóc ialbo wciągnąć w to wszystko to napisz na adres (usunięte przez administratora) jestem ciekawy ja nine mam w domu komputera ale to żadna przeszkoda pozdrawiam (usunięte przez administratora)z Tarnowa.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-08 18:02:53 odpowiedz | cytuj
Jak to wygląda aktualnie? prośba o informacje wszystkich co wiedzą cokolwiek o tym co dzieje się tam teraz
zdjecie uzytkownika
obecny(jeszcze)pracownik jednej z agentur - 2011-05-16 07:53:39 odpowiedz | cytuj
Wszystkich,którzy wybierają się do Pilzna (do Panasonica)-OSTRZEGAM przed tym,bo agentury sprowadzają wciąż nowych ludzi(mają za to pieniądze) ale potem nie maja co z nimi robić.
Pracuję tutaj 4 lata ale to co się tutaj obecnie dzieje to jest masakra!!!
Ludzie codziennie przyjeżdżają do pracy tylko po to by usłyszeć,że jest tak zwana odstawka i nie ma dla nich pracy.Panasonic w Czechach pada bo japończycy wszystko przenoszą do Malezji.
Na 11 linek produkujących plazmy i 4 linki produkujące LCD pracuje na dzień dzisiejszy połowa z nich!!!
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ SKUSIĆ POKUSĄ DOBREGO ZAROBKU!!!
BO TO JEST NIEPRAWDA!!!
Jeśli jednak pokusicie się na przyjazd do Pilzna to możecie mieć pewność,że albo zarobicie grosze albo nic,bo nie Panasonic nie będzie miał dla Was pracy.
Minęło pół miesiąca,a są tacy co mają przepracowany 1 dzień,ale są i tacy którzy w tym miesiącu jeszcze nie pracowali.
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz ostrzegam przed ofertami pracy w czeskim PANASONICU
P.S.SK EXPRESS(obecnie EXPRESS PEOPLE)-tej agentury nie ma w Panasonicu od sierpnia 2008 roku
zdjecie uzytkownika
raczexonetpl - 2013-02-21 15:29:19 odpowiedz | cytuj
mam prozbe czy moglby pan lub pani podac mi kontakt zeby moc tam pojechac do panasonica bardzo to moj numer tel(usunięte przez administratora) jestem z jastrzebia zdroju
zdjecie uzytkownika
cristelletlenpl - 2014-06-26 16:22:03 odpowiedz | cytuj
Witam ,dostałam odp. do pracy w Czechach.Potrzebna jeszcze osoba jedna w wieku 55 lat.Jeszcze nic pewnego..tel mój 725 892 744
zdjecie uzytkownika
nowa - 2014-07-02 00:05:19 odpowiedz | cytuj
Hej ja własnie poszukuje pracy może to włąsnie Czechy bedą jak jest tam praca i zarobki co tam ci powiedzieli ze co bedzieśz robić ,a opłata za mieszkanie i wyzywienie jak się przedstawia.
zdjecie uzytkownika
Oferta pracy - Manager regiony Czechy - 2014-07-22 16:19:21 odpowiedz | cytuj
Pilnie poszukujemy na terenie Czech osoby, która podjęłaby się zadania związanego z utworzeniem i poprowadzeniem oddziału naszej Spółki ( www.sgp.biz.pl/kim-jestesmy ). Działamy w branży motoryzacyjnej, RTV, AGD od 2006 r.Posiadamy już swoje oddziały na terenie Polski, Węgier, Niemiec, Serbii, Rumunii, Anglii i Słowacji. Obecnie planujemy intensywną, ekspansję na rynku czeskim, gdzie mamy już kilku swoich stałych odbiorców, a także biuro w Libercu.

Podstawowe zadania na stanowisku:
- organizacja pracy oddziału,
- prowadzenie negocjacji handlowych i budowanie pozytywnych relacji z klientami,
- raportowanie postępów i wyników prowadzonych działań do kierownika jednostek zagranicznych.

Nasze wymagania wobec kandydatów:
- biegła znajomość języka czeskiego oraz polskiego,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- preferowane wykształcenie wyższe,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- znajomość rynku automotive będzie atutem.

Oferujemy:
- wysoce samodzielne stanowisko pracy,
- ciekawe i zróżnicowane cele,
- szkolenia,
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja od sprzedaży),
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia na następujący adres e-mail: bociaga@sgp.biz.pl
alert