Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
wytrwały - 2012-08-04 20:06:33 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się w pełni z poprzednim komentarzem. Przydupasy bez doświadczenia, umiejętności, wyobraźni, a nawet bez uprawnień zostają \\\\\\\\\\\\\\\"brygadzistami\\\\\\\\\\\\\\\", tylko po to, aby w elemerce znaleźć się na pierwszym miejscu, dzięki czemu mają podstawy do wyegzekwowania podwyżki swojego wynagrodzenia - pomimo, że ich wkład w budowę jest znikomy. Dzięki takim zabiegom ludzie, którzy chcieli by tu dobrze i solidnie pracować, i widzieć efekty swojej pracy ( także w swoim portfelu ),tracą motywację i wcześniej lub później odchodzą z firmy. Parę miesięcy temu w tym temacie było inaczej, ale teraz jest coraz gorzej. Potencjalni, nowi pracownicy szybko się zorientują o kogo chodzi.
zdjecie uzytkownika
wytrwały - 2012-08-26 16:28:03 odpowiedz | cytuj
Witam. Odszedłem z firmy. Żałuję, że nie mogłem pracować do końca kontraktu, ale miałem dość niskiej stawki i ludzi na każdym kroku manifestujących "tumiwisizm". Pracuję teraz na elektrowni (usunięte przez administratora). Z grupy 18-stoosobowej, która poszła do pracy po tygodniu zostało nas czterech. Reszta została z dnia na dzień wyrzucona z pracy. Byli wśród nich monterzy z 6-ścio, a nawet 8-letnim stażem. Dla BIS-a równie ważne są umiejętności jak i zaangażowanie w pracy. Nie da się na tej budowie godzinami przesiadywać na palarni (nie ma ich) bo palić można wszędzie. Pali się np. budując rusztowanie. Ludzi pracujących w Enpie, którzy przeszli by taką selekcję jestem w stanie policzyć na palcach jednej ręki. Dlatego nie dziwię się szefowej, że nie podnosi zarobków swoim pracownikom. Nie stawia swoim pracownikom tak wysokich wymagań, dlatego automatycznie i płace są niższe, a dla niektórych (ze swoim podejściem do pracy) lepiej zarobić te 7 lub 8 euro, niż nie zarobić nic. Dlatego uważam, że Ci, którzy nie czują się silni w tej branży niech nie szukają szczęścia poza Enpą, tym bardziej, że wypłaty przez szefową są wypłacane terminowo i co do centa. Niech czasem nikt nie zarzuca mi, że jestem stronniczy, bo piszę to już, nie jako pracownik Enpy. W Enpie przepracowałem ponad 8 miesięcy, wiele tam przeżyłem, wiele widziałem, byłem wielokrotnie karany, ale jestem obiektywny i po prostu nic złego na temat szefowej i jej współpracowników nie mogę napisać.
zdjecie uzytkownika
Altus - 2013-01-22 17:52:10 odpowiedz | cytuj
Dał byś mistrzu namiar na tą firmę RWE (: czekam aż się odezwą z enpy ale coś się nie odzywają a potrzebuje roboty fizycznej roboty
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2013-02-05 16:16:37 odpowiedz | cytuj
RWE to jest wykonawca całej elektrowni a rusztowaniowych firm jest kilka a tam jest potrzebny holenderski kurs montera
zdjecie uzytkownika
Altus - 2013-02-06 00:26:53 odpowiedz | cytuj
Mniejsza już z tym. Wracam do In-Techu-od marca potrzebują sporo ludzi do angli i do szwecji a ENPA niech się ciągnie-mieli się odezwać ale dobrze że tego nie zrobili-tylko 20 pln wydałem na przesłanie uprawnień do krakowa a tak potrzebowali ludzi-c(usunięte przez administratora) i z tego co czytam to dobrze że nie pojechałem tam. Niech trzymają tych parobków niedoświadczonych mośkowiaków
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2013-02-09 19:27:50 odpowiedz | cytuj
teraz ktoś pisze za obserwatora bo to nie M pisze dobrze czytam morze jakiś jego ziom np. trzeba sie domyśleć
zdjecie uzytkownika
pracujący . - 2013-02-09 19:38:36 odpowiedz | cytuj
Następne 3 osoby nie przeszły kontroli w ostatni piątek na bramie Elektrabela ---a co będzie w poniedziałek..
zdjecie uzytkownika
Sławek - 2013-02-10 15:40:48 odpowiedz | cytuj
Dlaczego tak wszyscy nas wykorzystują za granicą ? :)
Czy nie ma służb które by od razu reagowały na takie przypadki. Dobrze że jest coś takiego jak forum.

Najgorsze jest także to że podpisujesz 1000 papierów i nie wiesz nigdy co podpisałeś.

....................................................................................................(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Altus - 2013-02-20 13:58:37 odpowiedz | cytuj
Na internet wbij in-tech rusztowania to znajdziesz ale dla ułatwienia podeśle (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
jarek - 2013-02-23 20:04:57 odpowiedz | cytuj
nie polecam tej firmy!!!!!!! omijac z daleka i nie sluchac tych bzdur co wam obiecuja. nie pracuje juz w tej firmie rok na szczescie ale lubie ja jeszcze (usunięte przez administratora)!
zdjecie uzytkownika
adam r - 2013-02-27 13:46:12 odpowiedz | cytuj
Witam "fachowcow" monterow rusztowan. Trafilem tu przypadkiem i przeczytalem opinie z czystej ciekawosci. Pomijajac fakt niszy intelektualnej, ktora przoduje tutaj w wypowiedziach, namawianie do zatrudniania ludzi z roznymi uzaleznieniami, oraz zenujaca kultura osobista chcialbym odniesc sie do jednej rzeczy, ktora mna poruszyla.
Pewien pan powiedzial cyt" tylko zwykli spawacze slusarze i taxuwkarze".
Otoz chcialbym zaznaczyc, iz jestem slusarzem/spawaczem z zawodu i mowie oficjalnie: Zaden Spawacz/slusarz nie wyjedzie do pracy jako monter rusztowan, bo kazdy trzyma sie swojego fachu jesli jest sie fachowcem. Zaden szanujacy sie spawacz nie wyjedzie za tak marne pieniadze. Wiec prosze nie nazywac ludzi, ktorzy tam z roznych wzgledow trafiaja spawaczami czy slusarzami bo co najwyzej to sa szlifierze spoin, ktorzy nie maja pojecia o zawodzie spawacza/slusarza. I jeszcze taka wiadomosc do wszystkich panow wielkich fachowcow monterow rusztowan: Pamietajcie, Ja, spawacz, wasza prace wykonam, ale Wy mojej, nie. Pozdrawiam i Powodzenia :)
zdjecie uzytkownika
obcy - 2013-03-07 16:34:42 odpowiedz | cytuj
czy naprawdę w tej firmie jest tak źle .Jakie są warunki mieszkaniowe
Czy po prostu ktoś nie lubi pracowac.Jak jest z kasą za zjazdy do domu na tydzień czy płacą jak siedzisz tydzień w domu
zdjecie uzytkownika
obcy - 2013-03-09 16:24:56 odpowiedz | cytuj
Czy długo pracujesz w tej firmie.Pytanie do pracującego.Jak jest z wypłatami czy są do dziesiątego,i jakie stawki wam proponują .Czy można tam zarobic.
zdjecie uzytkownika
obcy - 2013-03-11 10:44:37 odpowiedz | cytuj
do pracującego pracujesz może w tej firmie .Jestem z polski i chciałbym się tam zatrudnic lecz nie wiem czy warto pakowac się w tą firmę.To w sumie ile można tam zarobic i czy w euro czy w złotych polskich.
zdjecie uzytkownika
Zborowski - 2013-03-12 17:09:52 odpowiedz | cytuj
Podaje nazwisko zęby nie było ze to ściema. popieram wszystkie negatywne opinie ponieważ sam tam robiłem i wiem jak jest. w dodatku P.(usunięte przez administratora)zrobiła nam scc za które odciągła sobie z duzym procentem bo w polsce kosztowało by mnie 600 góra 700 zł a ona skasowała mnie prawie 1600 zł i w dodatku do dnia dzisiejszego nie otrzymałem do reki swiadectwa scc za które słono zapłaciłem
zdjecie uzytkownika
Kaczyński - 2013-03-12 17:15:41 odpowiedz | cytuj
Zborowski - 2013-03-12 17:09:52

Podaje nazwisko zęby nie było ze to ściema. popieram wszystkie negatywne opinie ponieważ sam tam robiłem i wiem jak jest. w dodatku P.(usunięte przez administratora) zrobiła nam scc za które odciągła sobie z duzym procentem bo w polsce kosztowało by mnie 600 góra 700 zł a ona skasowała mnie prawie 1600 zł i w dodatku do dnia dzisiejszego nie otrzymałem do reki swiadectwa scc za które słono zapłaciłem
Ja również podaję nazwisko żeby nie było, ze to ściema...nie popieram wcześniejszych negatywnych opinii. Praca nie jest lekka ale pieniądze zawsze są na czas
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2013-03-20 12:51:37 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) Prawdziwych monterów od dawna tam nie ma. Dlatego nie dziwię się jakiemuś spawaczowi, że jest w stanie postawić takie rusztowanie jakie oni stawiają. Gdyby miał wykonać rusztowanie wiszące, albo podwieszane pewnie nie dałby rady, nawet nie wiedziałby od czego zacząć. Do Enpy idą ludzie, którzy nie mogą znaleźć pracy w normalnej firmie rusztowaniowej. Dostaną to 8 euro za godzinę, bez urlopu, wakacyjnego, z minimalnym zwrotem podatku. Tragedia.
zdjecie uzytkownika
stary wyjadacz - 2013-03-27 13:44:59 odpowiedz | cytuj
Firma jest w porządku na tle innych funkcjonujących na rynku.. jeśli ktoś chce się wymądrzać to niech sam spróbuje swoich możliwości na własną rękę to zobaczy jak to "łatwo" !! Jeśli ktoś nie potrafi słuchać ani czytać ze zrozumieniem ma problemy z rachunkiem ekonomicznym to krytyka jest bardzo łatwa...
zdjecie uzytkownika
ktos - 2013-04-01 01:06:41 odpowiedz | cytuj
siemka nie wiem w czym wy tu macie szum jak cieńko robisz to kasy nie masz proste jedziecie sobie bez powodu a za jakiś czas razem możecie pracować gdzie indziej jednemu pasuje pracować w enpie to pracuje komu nie to nie i wszystko poco te wrzuty jeden drugiemu do ludzi z partnera tez nic nie mam kilku znam ( usunięte przez administratora ) też znam ale jemu bym pojechał bo nie szanuje ludzi buja sie na bałachu
zdjecie uzytkownika
piwko - 2013-04-03 01:19:46 odpowiedz | cytuj
obserwator a Ty sie z racza urodziles?troche tolerancji kim jestes z zawodu?kazdy sie kiedys uczyl.
zdjecie uzytkownika
romek - 2013-04-03 15:21:47 odpowiedz | cytuj
koledzy a gdzie w teraz w tej enpie pracujecie czy czasami nie na europorcie
zdjecie uzytkownika
...Lucyfer... - 2013-04-05 08:17:26 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich monterów i również tych co się do nich nie zaliczają. Panowie bądzcie obiektywni co do Firmy, ona sama w sobie jest OK. Mieszkania i domy z ogródkami gdzie w lato można sobie grilla zrobić są w porządku. Wypłaty na czas, a nawet jak to ktoś już wcześniej napisał są przed czasem. P(usunięte przez administratora) ściemniacze, nieroby są wszędzie, bez względu na Firme czy kraj w którym się pracuje, niestety :(. „Kierownictwo” no cóż, jest jakie jest, jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu „dogodził” ... ważne aby kaska była. Ten kto ma rodzine na utrzymaniu to wie co to znaczy nie mieć kasy na czas albo wogóle jej nie mieć :( Pozdro dla prawdziwej Subkultury Rusztowaniowej...
zdjecie uzytkownika
CYBORG - 2013-12-22 23:05:04 odpowiedz | cytuj
NAJGORSZA FIRMA JAKA MOŻE BYĆ . LUDZI MAJĄ ZA NIC. ZERO POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKA.
zdjecie uzytkownika
krak - 2014-12-05 20:28:13 odpowiedz | cytuj
No to się możesz zdziwić mistrzu sztuki spawalniczej. Ciekawe czy zmontowałbyś rusztowanie wiszące na 30 metrach. Zawsze mnie zastanawiało, jak ktoś kto nigdy nie wykonywał tej pracy może wypisywać takie bzdury. Przychodzisz kolego do pracy wchodzisz na gotowe rusztowanie żeby pospawać rurkę, wybijasz sobie jednego lub dwa rygle żeby było wygodnie kłaść łuskę i już ci się wydaje że potrafisz budować rusztowania.
alert