Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-15 11:54:48 odpowiedz | cytuj
Witam czy pracował ktoś w firmie vitberg bis jako pracownik do obsługi pacjenta w gabinecie rehabilitacji?? bardzo proszę o odp co to za praca?
zdjecie uzytkownika
Miki - 2011-09-23 09:06:00 odpowiedz | cytuj
Praca jest ok, pracuje w Nowy Saczu. Umawianie pacjentów, rozmowy z nimi (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Magdalena - 2012-01-23 13:58:37 odpowiedz | cytuj
Ja pracuje w Vitberg Bis. Bacuję już ponad rok. Nikogo nie bajeruję, nikomu nic nie wciskam. Pisze pracę licencjacką z wpływu masażu materaca Enabio na opuchliznę nóg.

Pacjenci za mną przepadają a ja za nimi. Atmosfera jest więcej niż dobra. Po obronie zamierzam otworzyć sobie taki sam punkt, choć moja szefowa wolałaby mnie mieć przy sobie.

Prowadzę swoich pacjentów. A mam ich około 20 m-ce. Zarabiam około 1600 zł. Mam umowę o pracę i pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 15:45. Wychowuje samotnie syna więc dla mnie super.
zdjecie uzytkownika
Ja też! - 2012-03-07 08:23:24 odpowiedz | cytuj
Witajcie, jutro mam rozmowę w tej właśnie firmie na to samo stanowisko. Możecie mi powiedzieć coś więcej jeszcze? Na czym to polega? Że tam przychodzą ludzie na masaże i ja mam im rekomendować materac?
zdjecie uzytkownika
Bożena z Wolbromia - 2012-04-24 13:29:17 odpowiedz | cytuj
Pracowałem w Vitberg Bis i mogę śmiało powiedzieć jest ok. Fajne ludziki, fajni pacjenci, fajny czas. Szkoda, że nie mogę tego robić dalej. Ale co tam, czas fajnie spędzony. Zarabiałem około 1600 zł. Prowadziłam swoje godziny z pacjentami, odpowiadałam na ich tysiące pytań, układałam do zabiegów, wypełniałam karty zabiegowe, umawiałam na następne zabieli, prowadziłam statystykę. Praca nie jest trudna, ale trzeba lubić ludzi. W zamian otrzymywałam wiele pochwał, nawet bardzo wiele, tak ze strony szefowej jak i pacjentów.
zdjecie uzytkownika
MartaM - 2012-06-29 22:50:56 odpowiedz | cytuj
Potwierdzam. Fajna praca. Jestem po AWF-ie Wrocławskim. W NZOZ-ie zaproponowali mi 956 zł m-ce. W Vitberg Bis zarabiam 1640 zł. Pracuje 7 godni i po pracy masuje po domach. Miesięcznie zarabiam około 2500 zł. Da się żyć.
zdjecie uzytkownika
Zadowolony - 2012-07-01 16:47:19 odpowiedz | cytuj
Potwierdzam. Pracowałam w puncie ANZ. Dziś prowadzę własny punkt ANZ. jest dobrze ;-)
zdjecie uzytkownika
Byłam na rozmpowie. - 2012-07-06 18:27:50 odpowiedz | cytuj
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w VitbergBis w Stalowej Woli. Fajnie to wygląda. Trochę mało miejsca jak na gabinet, ale ogólnie ok. Mnie niestety nie przyjęli, bo nie mam wykształcenia w kierunku masażu, ale atmosfera była ok.
zdjecie uzytkownika
Magda L. - 2012-07-09 16:17:22 odpowiedz | cytuj
Może być. Dos nawet się pracuje. Szefowa ok, współpracownica też. (usunięte przez administratora) Da się żyć.
zdjecie uzytkownika
Jest ok !
zdjecie uzytkownika
BożenaFałowska - 2012-09-04 20:33:58 odpowiedz | cytuj
A ja polecam. Pracuje 14 miesięcy i sobie pracę chwalę. Szefowa jest mgr rehabilitacji a ja kończę rehabilitację na AWF-e we Wrocławiu. Skończyłam praktyki w szpitalu i mam za sobą staż w Przychodni rehabilitacyjnej. Umie pomóc pacjentom. Nie odniosłam wrażenia, że ktoś kogoś tu oszukuje. A patrząc na opinie o firmie Vitberg to śpię spokojnie. Mam wrażenie, że koleżanka to tak trochę z zazdrości piszę a nie z przekonania.
zdjecie uzytkownika
Martyna - 2012-09-17 19:18:49 odpowiedz | cytuj
Ja też pracuję w ANZ, kończyłam rehabilitację w Białymstoku. Z pacjentami pracuję od 13 lat a w Akcji od 1,5 roku. Przygotowuje się do otwarcia własnego gabinetu ANZ. Dziś zarabiam 1300 zł i pracuję na cały etat na umowę o pracę. I z tego co wiem podobne standardy sa w każdym punkcie Akcja NA zdrowie.

Pacjenci nas kochają. Szczerze kochają. podobnie jak i my ich kochamy. Bo odwiedzają nas fantastyczni ludzie a swoja wdzięczność wyrażają w swoich opiniach w naszym zeszycie. I nie tylko. Tyle ile zjadłam pierogów, ciast, ciasteczek i czekolad przez te ostatnie 1,5 roku nie zjadłam przez całe swoje 37-letnie życie. A to wszystko wyraz podziękowania z jakim spotykamy się na co dzień.
zdjecie uzytkownika
Grazyna Z. - 2012-10-05 08:14:53 odpowiedz | cytuj
W Polsce jest 74 gabinety Vitberg Bis. Każdy to osobny podmiot gospodarczy. W każdym może odbywać się rekrutacja. I w każdym ktoś może nie zostać przyjęty z powodów braku kwalifikacji, albo z powodu tego,ze poprostu się nie nadaje. Gabinety VitbergBis szukają ludzi otwartych na problemy ludzi, zdolnych, elokwentnych, zaradnych i inteligentnych. Dobór odpowiednich ludzi pozwał rozwijać się gabinetom. Gdyby do gabinetów przyjmowano ludzi przypadkowych całe przedsięwzięcie wzięłoby w łeb. W przyszłym roku większość gabinetów VitbergBis będzie realizować skierowanie lekarskie na zabiegi limfatyczne, masaże nóg, masaże obręczy barkowej więc ludzie obsługujący takie gabinety nie mogą być przypadkowi.
Ja pracująca w ANZ od 3 lat mogę napisać , ze jednym z elementów finansowania gabinetu jest sprzedaż Materacy. I nie nazywalabym tego wciskaniem. Bo o tym, ze jest możliwość kupienia Materaca, każdy z pacjent jest poinformowany pierwszego dnia i to on decyduje o tym czy chce mieć taki sprzęt w domu czy nie.

Ludzie chętnie kupują materace bo to dobry sprzęt jest. O tym jak dobry warto poczytać w necie, na naszej stronie vitberg.pl/opinie, lub samemu sprawić sobie materac i poznać jego działanie na własnej skórze. Może wtedy bzdur nikt pisać nie będzie :-)

A swoją drogą to ciekawe dlaczego tak wielu ludzi pyta o prace w VitbergBIS. Może z powodu możliwości rozwoju, może z powodu tego ze praca jest przyjemna, może dla tego ze pacjenci prześcigają się w tym jak nam dogodzić z powodu wdzięczności za zwykle dobre słowo, którego tak mało wokół nas?
zdjecie uzytkownika
Marzena - 2012-10-09 17:37:03 odpowiedz | cytuj
Może i ktoś chce pracować byle gdzie, ale dlaczego akurat w ANZ? A mnie cieszy, że tu przyjmowani sa najlepsi z najlepszych a nie przypadkowi, którzy chcą lub muszą pracować. I może dlatego firma tak mocno rozwinęła się w ostatnich latach i zbiera takie świetne recenzje. To właśnie dlatego, że pracują w niej ludzie optymistyczni, pogodni i pełni zapału. A wszystkim nie przyjętym do pracy w ANZ życzę więcej wiary w siebie i pogody ducha. Pretensjami nikt niczego nie zwojował.
zdjecie uzytkownika
Kreta - 2012-11-17 18:17:17 odpowiedz | cytuj
Ogólnie praca nie jest zła ale trzeba lubić ludzi i się ich nie bać. Pracowałam w gabinecie ANZ trzy lata i ogólnie praca mi sie podobała. Tyle tylko, że zarobki są uzależnione od sprzedaży i mniej materacy sprzeda sie w miesiącu tym mniej sie zarobi. i bywały miesiące, że się zarobiło 1600 zł a bywały też takie że 800zł. Ale ogólnie za 6 godziny pracy dziennie to średnia wychodziła niezła. (usunięte przez administratora). I prawda jest taka, że pracowałam ale tak jakym nie pracowała bo mi się ten okres nie liczy do lat pracy :((((. I jeszcze jednym minusem jest to, że wszystko w Vitberg jest owiane straszną tajemnicą i to mnie też deprymowało. Jak się pojechało na szkolenie to nie wszyscy yli we wszystko wtajemniczani i to mnie też odpychało od tej firmy.
zdjecie uzytkownika
Laura - 2012-11-22 17:48:42 odpowiedz | cytuj
A ja się nie zgodzę. Nie wiem w jakiej firmie pracowałaś, ale w mojej wszyscy pracują na umowę o pracę. Zarobki to średnio (usunięte przez administratora)zł na rękę. Praca około 7 godzin dziennie. I wszystkie weekendy wolne, nawet te długie.

A i jeszcze jedno. Ja pracuję w firmie Vitberg Bis a nie w firmie Vitberg. Vitberg Bis to niezależne podmioty gospodarcze związane z firma Vitberg umowa franczyzy. Vitberg zajmuję się produkcją aparatury medycznej a firmy Vitberg-Bis zajmują się prowadzeniem Gabinetów Akcja Na Zdrowie.

No to tyle.
zdjecie uzytkownika
piękna - 2013-01-17 17:21:59 odpowiedz | cytuj
Witam, w firmie Vitberg Bis pracowałam rok, praca ogólnie nie jest zła wszystko zależy od tego na jakiego kierownika trafisz, jedyne co mi w tej pracy przeszkadzało to straszne ciśnienie, żeby za wszelką cenę sprzedać materac. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
aaa - 2013-02-03 17:19:57 odpowiedz | cytuj
avon=alweo= oriflame=vitberg jak szukasz stałej dobrze płatnej pracy w szybko rozwijającej się firmie, w młodym zespole, jesteś nastawiony na sukces itd, ble ble ble to gorąco polecam :)
zdjecie uzytkownika
Bożena - 2013-02-21 21:05:34 odpowiedz | cytuj
Oj, komuś chyba zazdrość oczy przesłania. Skąd tyle jadu w ludziach? Jak tylko ktoś jest uprzejmy i życzliwy to zaraz cwaniak? Jeśli chcemy służyć ludziom to znaczy że jesteś oszustem? Biedni Ci, którzy życie mitrężą na przelewanie jadu z ust do ust. Proponuję się uśmiechnąć. Bo nikt nie jest na tyle biedny aby go nie było stać na uśmiech.... tak po prostu żyje się lepiej.

Ja pracuje w punkcie VitbergBis i jestem mgr. rehabilitacji po Akadami Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Więc bardzo proszę, ostrożnie ze słowami.

A ten "badziewny" materac Enabio2 to jedyny w Polsce produkt z logo Produkt Roku 2012! Przyznawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. A przede wszystkim produkt medyczny cerytfikowany przez TUV Rheinland. A niewiele produktów posiada taki certyfikat. Trzeba się bardzo starać aby go otrzymać.

I jeszcze jedno. Są ludzie, którzy doceniają to co robimy. Ja jestem dumna, że mogę pracować w zespole ludzi nagrodzonym tytułem JAKOŚĆ ROKU 2012.
Bożena
zdjecie uzytkownika
brzoza - 2013-02-22 13:52:01 odpowiedz | cytuj
ja uwazam ze te punkty powinny nazywać sie poprostu sklepami z kasami fiskalnymi i wtedy nikt by sie nie czepial wyksztalcenia pracownikow.a jak rehabilitacja to rehabiltanci .Inaczej wyjsc nie chce:)
zdjecie uzytkownika
A cos konkretnego? - 2013-03-13 22:01:05 odpowiedz | cytuj
Do niczego takie gadanie. Ja mam na imię Jan, skończyłem fizjoterapię w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku i szukałem pracy już kilka miesięcy. To znaczy ofert pracy było kilka ale za 1200 zł nie chcę pracować. Trafiłem do punktu ANZ i to mi się spodobało. Wieczorami odwiedzam kilkoro pacjentów, w weekendy pracuje w sanatorium a przez tydzień w ANZ. Przygotowuję się do prowadzenia własnego punktu ANZ. Wiem również, że podstawowym wymaganiem przy zawieraniu umowy jest kierunkowe wykształcenie.
To forum poświęcone jest wymianie informacji pomiędzy szukającymi pracy a ewentualnie ją dającymi. A ja mam wrażenie, że stało się prywatna krucjatą osoby, która w imię jakiś wyższych ideałów, postanowiła wziąć na swoje barki obronę dobrego imienia polskiej rehabilitacji.
Ale to zupełnie zbyteczne. Bo polska rehabilitacja ma się dobrze, żeby nie rzec bardzo dobrze. A ANZ nie zepsuje tego wrażenia.
Mnie dziwi tylko jedna rzecz: z jaką skrupulatnością nasz krzyżowiec Kryształowy śledzi wpisy na tym portalu. Wystarczy mały wpis i już jest, na swoim białym rumaku i wymachuje swoim mieczem w obronie ... no właśnie... w obronie kogo? Warto zadać sobie pytanie: czyje interesy reprezentuje Kryształek? Bo w krucjatę w imię lepszej sprawy to ja nie wierzę. Janek
zdjecie uzytkownika
niki - 2013-04-24 16:39:12 odpowiedz | cytuj
JAK KOMUS SIE NIE UDALO TO NIE ZNACZY ZE W KAZDYM PUNKCIE TAK JEST JA PRACUJE JUZ 2 ROK I JEST SUPER
zdjecie uzytkownika
katarina - 2013-04-25 22:50:47 odpowiedz | cytuj
ja pracowalam w tej firmie i wiem ze nie jest zle ale trzeba ludziom (usunięte przez administratora)ciagle byc milym bo przeciez od tego zalezy wysokosc wyplaty.ogolnie fajna praca i placa ale pod warunkiem ze (usunięte przez administratora)sprzet bo bez tego ani rusz
zdjecie uzytkownika
brak słów - 2013-05-28 20:27:49 odpowiedz | cytuj
jestem z wyksztalcenia rehabilitanka, w vitbergu pracuje 3 lata od 1,5roku prowadze swoj gabinet. nie mam sobie nic do zarzucenia. a co do zdjec... sa inne bo siedziba miesci się przy (usunięte przez administratora);)
zdjecie uzytkownika
justa - 2013-06-22 22:04:38 odpowiedz | cytuj
no mam nadzieję, że nie masz sobie nic do zarzucenia... w końcu jesteś fizjoterapeutką, więc chyba składałaś przysięgę na studiach..

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
vitberg - 2013-06-24 18:40:53 odpowiedz | cytuj
Podjechałm sprawdzić( 24.06.2013) na (usunięte przez administratora) w Nowym Saczu tą firmę. Adres się zgadza a budynek ten sam co na googlach jest nawet tabliczka.
to firma (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Robią sobie wizerunek?
Gdzie buduja to laboratorium ? Prosze o adres tez podjade i sprawdzić
zdjecie uzytkownika
VITBERG - 2013-06-24 22:53:28 odpowiedz | cytuj
Proszę spojrzeć na datę wykonania fotografi przez Google. Ta fotografia zostala wykonana przed remontem. Zapraszamy do siedziby codziennie od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00-16-00 Borelowskiego 27 Nowy Sacz.
zdjecie uzytkownika
super praca - 2013-07-02 13:37:23 odpowiedz | cytuj
Jestem fizjoterapeutą. Pracuje w VITBERG BIS prawie 3 lata. Bardzo lubię swoja pracę. Poleciłabym ją każdemu. Czas płynie szybko, atmosfera w pracy świetna, zarobki dobre. Myślę, że negatywne opinie piszą osoby, które nie "przebrnęły" przez rozmowy kwalifikacyjne. Znam wiele osób pracujących w firmie i są bardzo zadowoleni...
zdjecie uzytkownika
Zielonejabłko - 2013-07-15 21:19:18 odpowiedz | cytuj
Ktoś pracował w vitberg bis jasło sanok? w opisie stanowsika jest obsługa pacjenta tzn....np rejestracja? ale z waszych postów wynika, że jdnaktrzeba (usunięte przez administratora)?
zdjecie uzytkownika
abc - 2013-07-16 10:20:35 odpowiedz | cytuj
obsługa pacjenta = sprzedaż materacy
zdjecie uzytkownika
ZieloneJabłko - 2013-07-16 11:19:19 odpowiedz | cytuj
Nawet jeśli stanowisko to...pracownik gabinetu rehabilitacji?
zdjecie uzytkownika
Joanna - 2013-08-21 21:50:57 odpowiedz | cytuj
Wlasnie skonczylam taka 5 - dniowa darmowa rehabilitacje . W mojej miejscowosci . 5 foteli dla pacjentow rownoczesnie rehabilitowanych przez 1 h tego materaca . Rehabilitant szczegolowo opisuje dzialanie materaca a rownoczesnie na monitorze widac budowe ukladu chorego miejsca . Atmosfera bardzo przyjemna - nikt nikomu nie wciska tego materaca ! Jedna tura dnia to 30 pacjentow . Polowa tych pacjentow po pieciu dniach kupuje z wlasnej nie przymuszonej woli ten materac . Efekt juz jest po pierwszym dniu , wszystkie czastki ogranizmy zaczynaja prawidlowo pracowac .Materace te glonie przeznaczone sa w placowkach szpitalnych i sanatoryjnych . Raz na jakis czas zdarzy sie cos co spelnia swoje przeznaczenie . Joanna Z,
zdjecie uzytkownika
ula - 2013-08-22 11:23:54 odpowiedz | cytuj
Hej!czy ktoś pracował w mielcu? i wie jak to wygląda? bo pojawiło się ogłoszenie i nie wiem zastanawiam się czy to zgodne z etyką zawodową i czego pod nazwą akcja na zdrowie skoro (usunięte przez administratora) się z mierzeniem ciśnienia- po przeczytaniu tylu (usunięte przez administratora)opinii chyba nie wróży to pewnej pracy.
zdjecie uzytkownika
MONIA K - 2013-08-30 00:12:03 odpowiedz | cytuj
myślę, że nie ma na rynku firmy która ma 100% pozytywnych opinii zawsze trafią się jacyś nie zadowoleni i rozgoryczeni ludzie
nie jestem ani za ani przeciw firmie(dopiero jestem po jednym dniu próbnym) ale myślę, że taka nominacja jak "Jakość Roku" czy też wpis to rejestru urządzeń medycznych to nie bujda

Powiem szczerze, że ja zdecydowałam się złożyć CV do Vitberg bis w ...
po przeczytaniu artykułu na temat firmy i Akcji Na Zdrowie w Gazecie Prawnej, pewnie gdybym wcześniej weszła na to forum to moja decyzja była by inna z pewnością bardziej negatywna. Dlatego myślę, że rozsądnie będzie samemu sprawdzić i się przekonać. Z tego co tu wyczytałam to punktów jest ok 70 czyli dziennie w całym kraju przychodzą tysiące ludzi, i nie tylko emeryci w punkcie w którym byłam, na zabiegach było również paru młodych jeden już kupił
Myślę że ludzie dzisiaj nie są "idiotami" i nawet emeryci buszują po internecie i gdyby to ludziom nie pomagało to by tego nie kupowali, nikt by nie nominował firmy i podejrzewam, że taka gazeta jak DZIENNIK GAZETA PRAWNA też by sobie głowy nie zawracała a pisała bardzo pozytywnie. Na tyle tysięcy ludzi korzystających z zabiegów myślę, że te parę negatywnych opinii nie ma jakiegoś większego znaczenia. A jeśli chodzi o 400 zł za enabio na internecie to też znalazłam, ale to jest ten starszy model. Takiego jak jest w tej chwili w sprzedaży nie widziałam i jeszcze parę osób pisało o prowizjach, a gdzie teraz nie ma prowizji? BANKI ,LEKARZE-to jest dopiero....! sprzedawcy w sklepach....to fajna motywacja do pracy teraz za siedzenie, no niestety nikt nie płaci. I dla tych "agresywnych rehabilitantów"( jestem na 4 roku rehabilitacji) i ciekawe czy też tyle energii wkładali w każdy masaż? czy z czystego ludzkiego zmęczenia czasami nie odpuszczali? Nie wieżę ! Pozdrawiam Monika
zdjecie uzytkownika
talizman - 2013-09-01 17:49:41 odpowiedz | cytuj
to jeśli możesz dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. A ja życzę ci powodzenia i spełnienia.
Dodam tylko, że jako rehabilitant, nigdy sobie nie odpuszczam, bo wiem, ze pod moimi rękoma leży człowiek, który mi ufa. Jesli pacjent nie bedzie ci ufał, to po prostu go stracisz. A na to zaufanie składa sie mnóstwo rzeczy począwszy od dogłębnej wiedzy.
zdjecie uzytkownika
justa - 2013-09-08 17:32:18 odpowiedz | cytuj
"nikt nikogo nie namawia do kupna" - owszem... jeśli ludzie sami chcą kupować, jest dużo chętnych i są zarobki, ale jeśli klienci się kończą.. to się zaczyna..
zdjecie uzytkownika
MiliVanili - 2013-09-14 01:44:22 odpowiedz | cytuj
Dobry wieczor, od roku pracuje w gabinecie ANZ w woj kuj. - pom.
Jestem mgr. antropologii i technikiem masazystą.... Mam umowe o prace oraz srednio 2500 na reke za 7 godzin pracy od pn do pt.
W moim regionie bezrobocie wsrod absolwentow wyzszych uczelni wynosi 28%. Co kto lubi.Jestem zszokowana negatywnymi opiniami...
Moze przyjedz tu, rozejrzyj sie, zalam sie psychicznie=mysl nad wyjazdem na zmywak albo mycie sanitariatow w UK...
A potem miej szczescie przejsc rekrutacje w gabinecie ANZ firmy Vitberg.
Dziekuje Bogu za Vitberg i Pania Agnieszke. MV
zdjecie uzytkownika
mariposa - 2013-09-28 15:11:38 odpowiedz | cytuj
Witam mógłby mi ktoś napisać na czym polega konkretnie ta praca bo widzę że w Bielsku Białej szukają osoby na to stanowisko ???
zdjecie uzytkownika
Beata Mrowiec - 2013-10-03 20:28:00 odpowiedz | cytuj
Byłam na zabiegach z Rzeszowie. Bardzo fajna inicjatywa. Wykłady pouczające, atmosfera pełna serdeczności. Pozdrawiam panie z gabinetu w Rzeszowie.
Beata Mrowiec z Rzeszowa.
zdjecie uzytkownika
blamka - 2013-10-07 17:45:14 odpowiedz | cytuj
mariposa - 2013-09-28 15:11:38

Witam mógłby mi ktoś napisać na czym polega konkretnie ta praca bo widzę że w Bielsku Białej szukają osoby na to stanowisko ???
i jak rekrutowałeś/aś na to stanowisko, jakiś odzew też właśnie widziałam ogłoszenie i posłałam cv, zobaczymy :)
zdjecie uzytkownika
klaudia - 2013-11-13 21:12:29 odpowiedz | cytuj
Witam, ja pracowałam w Mielcu w gabinecie bardzo chwalę sobie tę pracę musiałam zrezygnować ze względów zdrowotnych, ale osoba która pisze takie bzdury o gabinecie po prostu nigdy tam nie pracowała. Najlepiej pójść i samemu zobaczyć jak to wygląda.
zdjecie uzytkownika
teresa - 2013-11-24 20:33:42 odpowiedz | cytuj
Witam .Zakończyłam właśnie sześciodniową rehabilitację na materacu masującym -fajna sprawa polecam .{rozważam zakup ]
zdjecie uzytkownika
Mateusz Mikras - 2014-01-09 11:49:28 odpowiedz | cytuj
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w gabinecie ANZ. Było nas siedem osób. Mi podziękowano, bo nie miałem wykształcenia kierunkowego.

Mateusz.

PS. Praca zapowiadała się ciekawie.
zdjecie uzytkownika
ola - 2014-01-09 14:51:48 odpowiedz | cytuj
Hej bardzo proszę o info na temat pracy w tej firmie. Mam niebawem rozmowę kwalifikacyjną, chciałabym wiedzieć jak tam się pracuje. Pozdrawiam mój mail: Olenka67@interia.pl
zdjecie uzytkownika
Wiola A. - 2014-01-10 15:29:03 odpowiedz | cytuj
Pracuję w gabinecie ANZ. Mam 42 lata. Wykształcanie mam wyższe- AWF Wrocław. Specjalizacja Rehabilitacja.

W gabinecie pracujemy od 9:00 do 15:45. Przyjmujemy około 35 pacjentów dziennie. Masaż na materacu Enabio2. Pogadanki z pacjentami. Mi praca się bardzo podoba i może dlatego pracuję już 28 miesięcy. Zarabiam 1500 zl netto m-ce + około 1100 zł z premii. Premia jest wypłacana w sytuacji, kiedy któryś z prowadzonych przeze mnie pacjentów zechce kupić materac dla siebie. Czyli średnio koło 2500-2600 m-ce na rękę. Pracuję od poniedziałku do piątku.

A i jeszcze jedno. Wszystkie długie weekendy są wolne. teraz mieliśmy wolne od 20.12 do 7.01. I to jest fajne.

Pacjenci super ! Na te wszystkie lata pracy trafił mi się może jeden nieprzyjemny pacjent.
Wada tej pracy: Przytyjesz od tych wszystkich słodyczy, które dostajemy od pacjentów. To niewiarygodne jak pacjenci są wdzięczni za to co dla nich robimy. I to chyba największa zaleta ANZ
zdjecie uzytkownika
anpka - 2014-01-11 19:27:27 odpowiedz | cytuj
Wiola, a w którym mieście jest tak fajnie?
zdjecie uzytkownika
izaaa - 2014-01-13 10:22:35 odpowiedz | cytuj
witam, mam jutro rozmowę kwalifikacyjną.... chciałam się dowiedzieć jak ona w ogóle tak wygląda??
zdjecie uzytkownika
ula - 2014-01-22 10:57:19 odpowiedz | cytuj
Witam!znowu administrator usunął całą prawdę o pseudo gabinecie w mielcu, który prowadzi laik w dziedzinie rehabilitacji pani Izabela Ł.,która czyta zdjęcia rentgenowskie do góry nogami :-)) życzę powodzenia w poszukiwaniu nowych pracowników:-))
zdjecie uzytkownika
ola - 2014-01-22 17:23:13 odpowiedz | cytuj
czy zeby pracować w takim gabinecie trzeba miec wyksztalcenie w tym kierunku
zdjecie uzytkownika
ola - 2014-01-22 19:09:27 odpowiedz | cytuj
mam jutro rozmowe rekrutacyjna w tej firmie [odsziaół Sosnowiec] ale nie mam wyksztalcenia w tym kierunku chyba daruje sobie
alert