Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-30 17:36:39 odpowiedz | cytuj
a znalazłem juz 20+6kg a wymiary do 118cm
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 08:47:19 odpowiedz | cytuj
hejka w którym dokladnie miejscu jest zbiorka z tymi biletami co nam dali do wydrukowania?tyle wiem że terminal A :p no chyba że ktoś będzie miał tabliczke z napisem GOWORK:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 11:40:30 odpowiedz | cytuj
a dostaliscie juz bilety w formie elektronicznej co trzeba je wydrukowac?bo ja jeszcze nie:(
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 11:56:59 odpowiedz | cytuj
juz dawno wydrukowane mam :) i martwi mnie bo tam jest napisane ze 17kg na osobe przysługuje ... i na moim bilecie mam jeszcze 3 osoby wpisane i nie wiem czy to jest dzielone na pokoje już czy na transport do hotelu.
i nie wydaje mi sie by była jakaś zbiórka na lotnisku, idziesz z tym wydrukiem i radz sobie sam tak mi się wydaje :P w kazdym bądź razie (usunięte przez administratora) będzie miał zeilonączapke z daszkiem na głowie :D i czarną bluze z duzym znakiem adidas na plecach :D pozdro ludziska ;-)
aha i ja na lotnsku bd już ok 23 takze bedzie sporo czasu by sie odnaleźć :)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 12:10:35 odpowiedz | cytuj
to co i jak z tymi biletami bo sama już nie wiem co robic:) do odprawy czyli tej 3 w nocy czekam ,ide do odprawy daje im bilet,czekamy na samolot i lecimy :)? troche brak organizacji ,nie każdy podróżuje samolotami,niby pisali że zbiórka na lotnisku (ale lotnisko jest duuuużee :) zero konkretnego miejsca konkretnej osoby w stylu spotykamy się tu i tu a następnie razem działamy :) dobrze że heh "łukasz" będziesz miał czapke i bluze adasia więc wiem kogo szukać heh a gdzie będziesz czekał :)? skąd wogóle jedziesz i czym ,zapewne pociągiem jak będziesz na 23 :) do zobaczyska ludziska:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 12:28:21 odpowiedz | cytuj
a co ja mam powiedziec?quzwa jutro o 13 mam pociag do warszawy tam bede o 21 a do tej pory nie otrzymalem biletu!dzwonie do gowork oczywiscie nikt nie odbiera bo to przeciez niedziela i dlugi weekend.
a co do spotkania to watpie aby ktos z goworku tam na nas czekal.
ot taki maly przelocik,przeciez kazdy z nas lata samolotami przynajmniej raz w tygodniu(albo i dwa).i sie teraz (usunięte przez administratora)!!!!
zdjecie uzytkownika
Łukasz - 2011-05-01 12:53:02 odpowiedz | cytuj
Jade busem, mam o 18 z Rzeszowa i jedzie bezposrednio na lotnisko. Sam nie wiem gdzie będę czekał, napierw ide na jakieś informacje zapytać co i jak, trzebą sobie radzić bo nikt nas po lotnisku za rękę nie będzie prowadził, mysle że jestesmy odpowiedzialni ludzie i jakoś się znajdizemy :-) jak by co to podaje mój numer telefonu, gdyby ktoś chciał się odnaleźć: (usunięte przez administratora)piszczcie dzwoncie odzywajcie się :-)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 15:06:52 odpowiedz | cytuj
dzwon jutro z samego rana do goworku ,jutro jest teoretycznie normalny dzien pracy ,a dodatkowo z umowie zgłoszenia biletu warszawa cypr masz awaryjny nr fona (usunięte przez administratora)spróbuj tam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 15:21:21 odpowiedz | cytuj
tacy niezaradni ludzie na Cypr leca?? od kilka juz lat nie istnieje cos takiego jak papierowy bilet, tylko elektroniczne, ktorych nie trzeba drukowac .idziesz do odprawy z ID lub paszportem i dostajesz karte pokladowa
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 16:02:40 odpowiedz | cytuj
odezwał się ten co lata każdego dnia ,panie panno wszystko wiedząca troche kultury i wyrozumiałości dla innych !!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 16:41:04 odpowiedz | cytuj
akurat latam bardzo czesto i dziele sie swoim doswiadczeniem, a Wy tak panikujecie z tym wszystkim ze widac malo zaradnosci zyciowej..
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 17:20:01 odpowiedz | cytuj
ale trzeba byc pajacem zeby cos takiego napisac jak post wyzej.tylko pogratulowac!!
zdjecie uzytkownika
Łukasz - 2011-05-01 17:23:26 odpowiedz | cytuj
skąd Ty mozesz wiedzieć ile kto ma "zaradności życiowej" a panikować mamy prawo, 4 razy przekładany termin lub godzina wylotu ostatnio na 3 dni przed wylotem przełożyli wszystko i to jest na wariackich papierach.. Więc nie posądzaj ludzi o "brak zasadności życiowej" bo jeżeli ktoś nie dostał meila z potwierdzeniem lotu to w tej firmie moze to oznaczać wszystko począwszy od niezawarcia umowy z pracodawcą do zwyklego przeoczenia a jezeli ktos od 2 miesiecy jest nastawiony na wylot bo przeszedl rozmowe i na 3 dni przed wylotem nie ma potweirdzenia to nie bedzie jechal 500km na lotnisko z bagazami by przyslowiowo" pocalowac klamke"
więc STFU i nie mów że nie mamy prawa panikować i się sresować.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 17:24:47 odpowiedz | cytuj
zobaczymy na miejscu kto sie okaze pajacem
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 17:36:50 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 17:24:47

zobaczymy na miejscu kto sie okaze pajacem

Stary, ale o co Ci chodzi ?

gość nie dostał potwierdzenia na meila i ma prawo panikować nie wiem po co się rzucasz...

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 18:13:40 odpowiedz | cytuj
zaradności życiowej hah już jeden z tego co wiem taki był w GRAND RESORT pan wszystko więdzący i najmądrzejszy elokwentny aż do(usunięte przez administratora) po same pachy więc chcesz doradzić to już jakis plus dla samego siebie (pożytek jakiś jest z ciebie)to doradzaj bez ukazywania przez teksty "zero zaradności zyciowej " że jesteś doświadczonym człowieczkiem i wogóle the best medal ci moze damy za zaradnosć cooo? dno i tyle hah szkoda czasu na polemike z tobą następnym razem jak chcesz podzielić się doświadczeniem pomin ukryte wywyższanie się mądralo:) dzisus masakra następny wazniak w GR -może i ten sam ,forum sobie odrębne zrób podziel się doświadczeniem życiowym:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 20:29:54 odpowiedz | cytuj
o kurcze ale sie zrobila wojna na slowa z mojego powodu:)
tak jak pisal(usunięte przez administratora)nie dostałem żadnej informacji z potwierdzeniem na maila,zapewne z przeoczenia bo juz wiem ze inni je dostali.
rano bede dzwonil do goworku zeby to wszystko wyjasnic i mam nadzieje ze wszyscy sie spotkamy na lotnisku:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 20:36:35 odpowiedz | cytuj
ile was jedzie do GR i na jakie stanowiska?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 21:16:46 odpowiedz | cytuj
z emailow GoWork wynika, ze 6osob, ale to tylko moze przypuszczenia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 21:18:24 odpowiedz | cytuj
moje*
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-06 15:33:25 odpowiedz | cytuj
I jak tam sie podobna nowej grupie Cypr? :)
zdjecie uzytkownika
MR.TOMORROW:) - 2011-05-22 11:58:21 odpowiedz | cytuj
siema:) jak tam sobie grupa radzi w grand resort:)? jakieś zmiany? pozdro dla ekipy w której działałem:)dalej was w tym garażu trzymają:)? a może awans na kwadrat przy plaży,z ogrodem, trawą na haselhoffa:) z miejscem po plazmie na scianie:)? jak tam słowaczki ukrainki? ,dalej melanże na zapchlonych kanapach ?heh (usunięte przez administratora)s. może tam wpadne na pare dni znów heh
zdjecie uzytkownika
pluto - 2011-06-17 18:02:53 odpowiedz | cytuj
Jak tam się czujecie na Cyprze?? A może mi ktoś napisze jak dostac prace na Cyprze poza agencją i ze słabym angielskim.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-17 18:15:28 odpowiedz | cytuj
Powidzcie jak dostac pracę na Cyprze poza agencją ze słabym angielskim.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-20 16:29:31 odpowiedz | cytuj
tez bym jechal ale nie mam z kim :(
alert