Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-18 10:42:14 odpowiedz | cytuj
Cpc ok firma wypłacalna pani Agnieszka konkretna babka. Gorzej z zachowaniem pana (usunięte przez administratora)szefa). Traktuje ludzi jak śmieci. Ludzie jadą do pracy i pracują ale ten facet poniża. Bo chyba lepiej tam jechać się bawić a nie pracować??!! Pan (usunięte przez administratora) poniza też i sam siebie bo nie potrafi docenić dobrych pracowników czyli ludzi którzy jadą pracować i zarabiać pieniądze,nie ma szacunku. Jakim jest szefem? Każdy może sam ocenić. My pracujemy dla siebie ale u pana,Panie(usunięte przez administratora). A pan to jeszcze tylko kłopoty narobi dla CPC. Bo pan jest łajdak i kurdupel co szacunku nie ma nawet sam do siebie. Kto był wie o co chodzi.
zdjecie uzytkownika
przerażona - 2010-06-25 15:38:36 odpowiedz | cytuj
My jednak z bratem nie pojechaliśmy ale chyba trochę żałujemy...z ostatnich komentarzy wywnioskowałam że nie jest tak źle...nam chodzi o to by zarobić...ten cały (usunięte przez administratora) to naprawdę taka świnia? czepia się bez powodów? Jeśli ktoś robi swoje i nie staje mu na drodze też ma po(usunięte przez administratora)?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-04 12:17:19 odpowiedz | cytuj
ja wruciłem teraz pracuje na budowie i mam o 3 złote mniej na godzine a leze do góry wiadome czym i zaden turek mnie nie pogaia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-06 14:52:17 odpowiedz | cytuj
..no tak jak sie nie chce robic to do turka nie masz po co jechac! Wymagaja ale dają kase i o to chodzi! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nawet czasem żarcie kupują. Nie jest źle, da sie przerzyc..
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-10 15:58:51 odpowiedz | cytuj
no pracować mozna ale nie jak na wyscigach za jaką kase a juz niewspomne o darmowych przerwach
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-10 16:00:51 odpowiedz | cytuj
to tyle pracujesz i niestarcza ci kasy na jedzenie ze na ochłapy turka lecisz
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-12 14:02:20 odpowiedz | cytuj
chlopie jakie ochlapy, normalne zarcie ze sklepu!!! nie ma co sie nosic honorem, jak daja to czemu nie i wiecej mozna do PL wyslac
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-26 14:15:34 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) . Poza tym praca jest ok i kasa na czas ludzie dostają zaliczki co tydzień co do mieszkań to jest przepełnienie ale to nie wczasy wytrzymać można tylko syf bo ludzie nie dbają
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-02 23:44:58 odpowiedz | cytuj
Ludzie te wszystkie zle slowa ktore inni pisza o tej firmie to najprawdziwsza prawda tam jest pieklo traktuja ludzi bardzo zle wiem jak tam jest ja radze tam nie jechac w maju otworzy sie rynek z praca dla polakow i radze skorzystac z normalnej niemieckiej firmy ktora szanuje polakow z pracowitosci no i radze troche zaczac sie uczyc niemieckiego to prace znajdzie sie szybciej tym bardziej prace fizyczna taka jak w tej firmie bo pakowaczy w Hamburgu potrzebnych jest duzo
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-02 23:57:13 odpowiedz | cytuj
Do przerazonej .Nie zaluj ze tam nie pojechalas bo nie ma czego niewiadomo czy bys dostala pieniadze za te prace
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-05 15:05:46 odpowiedz | cytuj
no niewiem, ja tam kase dostalam bez problemu i nie dawalam nikomu. CPC jest ok tylko troche warunki mieszkaniowe takie sobie.(usunięte przez administratora) konkretny troche sie wydziera ale ok. gruby staje w obronie ludzi. Wiadomo ze jak sie komus nie chce robic i nie stawi sie do roboty to nie zarobi i jest zle ale jak ktosd chce pracowac to zarobi i dostanie kase na czas. takze ludziska nie pszcie do konca bzdur bo mnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
moze byc - 2010-10-06 14:06:34 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) jest do przezycia, robilem w roznych krajach i gorszych szefow mialem, takich co nie placili a on placi troche pozniej ale placi a to w tych czasach jest najwazniejsze. CPC z wroclawia i ta cala (usunięte przez administratora) jest ok chociaz troche koloruje te warunki mieszkaniowe ale wyplacaja kase, moze te 4 euro to nieduzo ale lepsze niz bezrobotne w pl
zdjecie uzytkownika
jasi - 2010-10-07 11:42:09 odpowiedz | cytuj
pieklo sami sobie robimy, jak sie kradnie w robocie a nie pracuje to potem wszyscy za to mamy przejeb.... gdyby laski sie szanowaly to tez byloby inaczej. Nikt nikogo nie trzyma na sile to po co te pierdolenie, ja bylem zobaczylem i wrocilem, szukam dalej i tyle. Sam bylem z takim matolem w pokoju co tylko szukal zeby cos (usunięte przez administratora), i co to normalne jest?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-10 20:40:13 odpowiedz | cytuj
Dlaczego komentujecie ludzi prywatnych plus praca plus warunki plus firma plus... ! Jezeli jedziecie do pracy (a tak pewnie jest) do pracy fizycznej (tzw pracowac rekami ) i pracowac ciezko ;) To po co piszecie o ludziach i obrażacie sie nawzajem jako kto ??? No jako polacy :) Kto jedzie do pracy za granice i do pracy fiztcznej musi liczyc sie z pewnymi niedogodnieniami:) Bo inaczej nie może byc :) Wiadomo rowniez ze sa ludzie ktorym \"UDAJE\" sie zrobic z siebie wariata i tym samym \"Wariata\" z firmy w której sie zatrudniaja:) Nikogo nie mozna sprawdzic do konca :) Praca jest pracą!!! Kto chce ten pracuje a kto nie TO NIE :) Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) :) (jezeli tam pracuje JESZCZE???????????)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-12 14:01:36 odpowiedz | cytuj
no wlasnie... fizyczna robota u niemca zawsze byla ciezka i bedzie ciezka takze nie narzekajcie ludziska tylko sie biezcie do roboty!!!!!!! czy to niemiec czy turek czy inny tam tak samo bedzie cisnal polaka ale jak placi to jest ok.Nie ma co liczyc ze bedzie sie mieszkalo w hotelu 3-gwiazdkowym i nic nie robilo i jeszcze kasa z tego bedzie..... przestancie juz gadac glupoty. Jak chcecie tam pracowac w tym CPPC czy jakos tam to pracujcie a jak nie,to zrezygnujcie i nie piszcie juz glupot!!!! bo tylko ludziom w glowach mieszacie!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-12 19:08:13 odpowiedz | cytuj
Lolita przy CZERESNIACH ???? Cos tam chyba nie tak??? (usunięte przez administratora) kto tam pracuje ze takie glupoty pisze?? Oj oj.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-17 11:54:14 odpowiedz | cytuj
Witam mam wlasnie jechac w w niedziele tam czy zmienilo sie cos czy to dalej (usunięte przez administratora) ?? prosze o kontakt
zdjecie uzytkownika
Melisa - 2012-03-21 22:06:13 odpowiedz | cytuj
Pancia odjebaj sie ! Nie wpier.... sie w nie swoje sprawy ! I nie oczerniaj ludzi ! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)sa wporzadku i wszystko jest tak jak ma byc. Jesli komus nie chce sie pracowac to nie dziw sie ze tak jest. (usunięte przez administratora)? Zazdroscisz, ze nikt Cie tu nie chcial ? Moze jestes az tak bardzo parszywa. Ludzie nie sluchajcie takich bzdur jakie Ci idioci tu wypisuja ! Wszystko tutaj jest OK ! Normalna praca !(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kasienka28l - 2012-04-11 22:57:59 odpowiedz | cytuj
WITAM DOSTALAM OFERTE PRACY WYJECHANIA DO TEJ FIRMY PRZEZ ZGENCJE Z KORBIELOWA I NIEWIEM CO ROBIC?PROSZE O JAKIES INFORMACJE BO NIEWIEM CZY JECHAC PO TYM CO PRZECZYTALAM TUTAJ?JAK JEST NAPRAWDE W TEJ FIRMIE?PROSZE O KONTAKT (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Golum - 2012-07-07 19:23:10 odpowiedz | cytuj
Witam,
Przeczytałem wszystko co piszecie na temat tej firmy, ale słyszałem tez od ludzi, którzy jeżdżą tam co roku, że jak się chce pracować i się jedzie do pracy, a nie(usunięte przez administratora) to wszystko jest ok. Napiszcie prosze jak jest teraz w tej firmie i czy coś się zmieniło? Chce wyjechać właśnie przez firmę z Korbielowa...
Pozdrawiam,
zdjecie uzytkownika
tomek 28 - 2012-07-16 12:09:56 odpowiedz | cytuj
wszystko jest w pożądku korbielów bardzo dobra firma ,wypłaty są na czasie !(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wporządku ludzie !!! nie słuchajcie takiego pierd....
alert