Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-23 21:28:34 odpowiedz | cytuj
W Chmielewskim nie ma szkoleń, chyba że ktoś ma szczęście trafić do starszego Oddziału i to takiego gdzie pracownicy są kompetentni i chętni do przekazania swojej wiedzy, oraz nie ma zbyt wielkiego ruchu, bo jeśli jest dużo klientów to mimo najszczerszych chęci nikt nie jest w stanie uczyć nowego, pracownicy rzeczywiście dzielą się na ulubieńców Zarządu (w zależności od koneksji) i pozostały plebs
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-26 19:04:07 odpowiedz | cytuj
Poprzednia wypowiedź - oho! Odezwała się.Wiadomo, że trzeba robić wszystko, żeby p... był zadowolony bo tylko coś nie po myśli najwyższego a nie daj boże jeszcze kol;eżanka z innego oddziału doniesie, że coś nie tak to po tobie.
Nie pisz rad dla pracowników - oni pracują ale chcą, żeby ich szanowano i przede wszystkim słuchano. Nie ma jednych procedur, nie ma szkoleń, nie ma pomocy i to firma finansowa.!!Dołowanie ludzi. Chyba, że tak jak napisała internautka, że ludzie potrzebują pracy.A podejrzewam, że wszyscy pracownicy, którzy w przyszłości będą pracodawcami to będą szanować pracowników.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-13 14:15:20 odpowiedz | cytuj
Nie wiem o co komuś chodzi ale pisząc takie wiadomości ktoś koniecznie chce mnie pogrążyć.To na moje sprawy przyjeżdża pani z centrali ale nie piszę o tym bo naprawdę nie ma czym się chwalić. Zobaczyłam jednak, że są opinie które mogą sugerować, że ich autorką jestem ja. Mam prośbę, żeby osoba, która ma jakiś dziwny cel przestała to robić. Tak się nie postępuje. Nie pracuję już w skoku a ktoś drąży temat bez sensu.Nie mam nic do ukrycia i może przyjeżdzać kto chce, jeśli to jest potrzebne.Daj już mi spokojnie żyć........
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-30 20:45:02 odpowiedz | cytuj
No nareszcie skończyły się podpuchy!!!!!Oj chyba dostało się wam na ostatnim spotkaniu!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Były Pracownik - 2011-11-14 10:21:57 odpowiedz | cytuj
Niestety, o tej firmie nic dobrego nie powiem. Szkolenia jak najbardziej ok. Praca w oddziale juz niestety MASAKRA. Mielenie wniosków ludzi którzy nigdy nie powinni dostać kredytu. Egzekujce komornicy i potworne zadłużenia. Plany odbiegając od realiów. Nie daja nawet bazy klientów, każą dzwonić z Panoramy Firm chociaż firm nie obsługujemy ((usunięte przez administratora).). Zarobki małe, duże ciśnienie. NIE POLECAM do tego pracownicy dość zawistni :(. Szkoda bo forma wydaje się godna zaufania
zdjecie uzytkownika
nowa - 2012-01-04 15:36:59 odpowiedz | cytuj
A ja mam pytanie: dlaczego symulacja spłaty pożyczki aż tak różni się od aktualnego planu spłaty?
zdjecie uzytkownika
niunia - 2012-01-13 18:30:14 odpowiedz | cytuj
A najgorsze jest to, że się podważa decyzje pracownika bo - przychodzi klient po pożyczkę. Historię mam taką, że nikt mu nie da. Moja decyzja odmowna i co się dzieje? Klient idzie z krzykiem do prezesa i .....pożyczkę muszę dac. |Gdzie tu logika i gdzie lojalnośc wobec pracownika. Tak bywało i dobrze. że mnie tu nie ma.I nie jest to jeden przykład.
zdjecie uzytkownika
nbv - 2012-01-19 17:36:40 odpowiedz | cytuj
Właśnie to jest sk......, że młodych ludzi bez szkoleń zostawia się samych na oddziałach. Raportu BIK absolutnie nie wolno pokazac klientowi. Możesz powiedziec mniej więcej jak wygląda klienta sytuacja kredytowa, żeby nie obrazic klienta, bo jak zadxwoni do prezesa to masz przerąbane.Trzymam kciuki.
zdjecie uzytkownika
była - 2012-01-19 17:45:01 odpowiedz | cytuj
Ja też kiedyś byłam bez szkolenia - na durnego przyjęta, nie miałam pojęcia kompletnie o niczym.Popełniłam błędy ale kogo to obchodziło.A jak się nauczyłam to było za późno. Strasznie, naprawdę strasznie żałuję, że kiedy kolwiek miałam coś wspólnego ze skokiem chmielewskiego. Myślałam ,że centrala nauczyła się czegoś ale widzę, że kompletnie nie zostały wyciągnięte żadne wnioski.A przecież prezes czyta.Nie chce mi się wierzyc, że niszczenie młodych jest celowe.|Oby to nie była prawda. oby....
zdjecie uzytkownika
kiola - 2012-02-02 22:31:22 odpowiedz | cytuj
praca w skoku to praca za 1600 brutto... a klienci myślą że zarabiamy po kilka tysięcy miesięcznie - bo to instytucja finansowa. śmieszne!!!
ale człowiek szanuje pracę, bo teraz o to ciężko... tylko czemu nie szanują pracowników??? gdyby nie mąż to z tej pensji bym nie wyżyła... pozdrawiam pracowników skoków!
zdjecie uzytkownika
anettaa - 2012-09-14 16:24:38 odpowiedz | cytuj
To co napiasała zestresowana to szczera prawda. W skok Stefczyka brak szacunku do pracownika, brak przerwy na wyjście do wc, o zjedzeniu kanapki można zapomnieć, straszenie zwolnieniem są na porządku dziennym. I ciąłe pytania: ile sprzedałaś, dlaczego tak mało i co zamierzasz zrobić żeby sprzedać więcej. A zarobki za ponoszoną odpowiedzialność kasową to żenada.
zdjecie uzytkownika
prezesbolo - 2012-09-21 17:23:21 odpowiedz | cytuj
koneksje i lizusostwo się liczy nie wiedza i doświadczenie w awansach!!!!!
zdjecie uzytkownika
zszokowany - 2012-12-13 17:28:48 odpowiedz | cytuj
bylem pod koniec listopada na rozmowie w skoku stefczyka, byłem przarażony pytaniami TO BYŁA JAKAŚ PARODIA, DODAM, że wczesniej pracowalem w banku przez 6 lat i spelaniałem parę warunków jakie stawiali, PORADZĘ TYLKO DLA TYCH KTÓRZY PRACOWALI KIEDYŚ W BANKU I SZYKUJĄ SIĘ NA ZMIANĘ DO STEFCZYKA -- NIE WARTO W NASZYM GLUPIM KRAJU PRZYZNAWAĆ SIĘ, ŻE PRACOWAŁEŚ W FINANSACH I MASZ DOŚWIADCZENIE LEPIEJ PISAĆ, ŻE JEST SIĘ PO MATURZE I WCZEŚNIEJ SIĘ NIGDZIE NIE PRACOWAŁO. Nie będzie się miło stu pytań na dzień dobry: ile kredytów pan sprzedawał?, jakie były wcześniej plany?, ile pan realizował?, dlaczego tylko tyle?, co pan robił jeśli pod koniec miesiąca wiedzial pan ze nie da rady do końca miesiąca domknąć planu, dlaczego nie wyszedł pan na ulice i zapraszał klientow, co pan zrobi jeśli u nas nie bedzie pan realizował planu jakie pomysły na zdobycie klienta poza telefonowaniem i pracą na dotychczasowej bazie klientów. Było pięć elementów rozmowy: 1). przywitanie 2 min 2). rozmowa o realizacji planu. 40 min 3) scenka - jak namówić panią która chce 3 tys żeby wzięła 20 tys - przez10 min nie dałem rady 4)ile chcesz zarabiać 1 min 4) pożegnanie 1 min . Więc na koniec dobra rada albo podarujcie sobie tą instytucję albo nie przyznawajcie się o jakimkolwiek doświadczeniu ZRESZTĄ WSZĘDZIE CHYBA TAK JUŻ JEST !!!!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-03-20 22:48:23 odpowiedz | cytuj
Witam,
co do szkolenia we władku to ok ale to co piszą inni czyli rozwiązywanie testów do 23 w nocy to czysta prawda. Non stop mydlą oczy jak to będzie pieknie w oddziale. Wracając do rzeczywistości plany sa masakrycznie wysokie,(usunięte przez administratora) na pracownikach codzienne wyliczanie co się stało że dziś jest tak mało kredytów, zostawanie po godzinach w pracy telefonowanie do późnych godzin 19-20 by pracować jako telemarketer to jakaś paranoja !! Dla osób które maja dzieci - liczcie się z tym iż one was nie będa widzieć w ciągu dnia, życie prywatne pffff ty chcesz pracować czy w domu siedzieć.... Praca w weekendy plus dorabianie w tygodniu nadgodzinami by odebrać jeden marny dzień. Co do zarobków to nie jest tak źle ale wszystko zależy od pani kierownik i jej upodobań do koleżanek z oddziału... Ludzie tzw. lizusy dostają premie które wogóle nie odzwierciedlają ich pracy ani wiedzy.
Na wyższe stanowiska awansują osoby bez jakiejkolwiek kultury osobistej i na dodatek nieroby ! co do przedłużeń umowy lepiej zwolnić jest doświadczonego pracownika i w jego miejsce przyjąć nowego niż dac tamtemu podwyżkę lub awans paranoja .
Kierownicy regionalni nie liczą się ze swoimi podwładnymi czyli nami a góra ma jedno podejście pracownik to zło trzeba go tępić .!!Oprocentowanie kredytów jest kosmiczne a plany co miesiąc rosną w przeciwieństwe do innych banków gdzie ucieka 80% zainteresowanych pożyczką . POWODZENIA
zdjecie uzytkownika
Mateusz919191 - 2013-04-13 20:53:36 odpowiedz | cytuj
Byłem wczoraj na rozmowie, praca 8 godzin dziennie, umowa o pracę, zarobki zależą od doświadczenia oraz oddziału. Ja dostałem propozycję wynagrodzenia: 2100 brutto + premie (w ciągu miesiąca pracy można wyrobić sobie na premiach kolejną wypłatę). Starałem się na stanowisko opiekuna finansowego. od 6 maja do 18 maja mam szkolenie we Władysławowie, koszt przejazdu na własną rękę (zwrócone koszty przy 1 wypłacie oraz dieta), wyżywienie i kwaterunek opłaca firma. Nocleg w Villi Dominik we Władysławowie. Pozdrawiam :)
zdjecie uzytkownika
max2 - 2014-05-27 00:10:16 odpowiedz | cytuj
skok to dno.. zarządzanie na poziomie dna.. dyrektorzy to dyletanci i wazeliniarze.. premie 150 200 pln masakra
zdjecie uzytkownika
maja - 2015-09-17 11:07:16 odpowiedz | cytuj
Prawda !! Bylam na rozmowie w tym SKOKU i smiechem zabila mnie jakas tam Pani niby kierownik :):) Zadajac mi pytanie typu... "niech Pani cos nam o sobie opowie" no wiec... mowie jej, zeby zadala konkretne pytanie co chce wiedziec bo bajke moge jej dluga opowiedziec :) a Pani na to... noooo yyyy aaaa hmmm :):) BUHAHAHA :) Zadala pytanie, ktorego sama nie rozumiala ahaha :):) Zjadlam ja, przezulam i wyplulam taka inteligetna i przygotowana byla Pani niby kierownik oddzialu SKOKU :) Śmiech na sali, pół dnia zagwarantowala mi dobry humor :):):)
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 22:19:40 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
zdjecie uzytkownika
katarzynka - 2016-05-24 09:40:02 odpowiedz | cytuj
Nie wiem w jakim SKOKU pracujesz, ale u mnie w Kasie Stefczyka pensję są całkiem zadowalające w szczególności, jak uda się wyrobić plany,o nie szanowaniu pracowników tez nie ma mowy
zdjecie uzytkownika
Karolina - 2016-08-02 09:46:42 odpowiedz | cytuj
A jak w skoku jest z praca w sobotę? Oddział do którego sie dostałam pracuje również w sobotę od 10-14. Oddają dzień wolny?
zdjecie uzytkownika
eliza - 2016-08-12 09:38:28 odpowiedz | cytuj
No jeśli oddział jest czynny w sobotę, to wiadomo, że i w soboty trzeba pracować. My zawsze jakoś się dzielimy tymi sobotnimi zmianami, tak żeby choć 2 soboty mieć jednak wolne w miesiącu.
alert