Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
jeszcze_pracownik - 2012-04-13 20:36:01 odpowiedz | cytuj
coraz mniej polakow...parenascie osob ktorzy sa starymi pracownikami ( czytaj kapusie i lizusy prucz paru osob).Nowe osoby z Polski maja zakaz pracy na farmie.Tutaj jest i byl wyzysk,poczytaj posty innych ludzi,100% prawdy.Przeszli na rumunow i bulgarow bo oni nie marudza i sa na maksa wykorzystywani a nie znaja jezyka i nie maja za co wracac to pracuja.Niczym wedlug starego hasla " Praca Czyni Wolnym",Fakt mozna zarobic ale kosztem zdrowia i nerwow
zdjecie uzytkownika
Marylin - 2012-08-16 22:11:31 odpowiedz | cytuj
Witam, szukam namiarow na Polska superwazjorke ktora pracowala na farmie w lato 2006 roku, blondynka, miala na imie bodajze (usunięte przez administratora)Mieszkam w Anglii i chce dorwac su..e . (usunięte przez administratora) dostane to co powinna juz dawno...
zdjecie uzytkownika
farmer - 2012-08-28 19:14:11 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) jest teraz kierowniczka na farmie.
ps piszesz grozby karalne! przez to mozesz miec lipe...
zdjecie uzytkownika
sopel - 2012-11-19 20:37:18 odpowiedz | cytuj
farmer - 2012-08-28 19:14:11

Asia jest teraz kierowniczka na farmie.
ps piszesz grozby karalne! przez to mozesz miec lipe...
witam czy (usunięte przez administratora) pracuje nadal na farmie długi czas pracowałem z nim spoko koleś co u niego i jak się miewa ma jakąś dżage na stałe
zdjecie uzytkownika
sopel - 2012-11-24 19:31:54 odpowiedz | cytuj
witam ponownie widże że polacy coraz mniej odwiedzają forum więc chyba naprawdę jest coś nietak coś albo ktoś popsuł tą farme SZKODA
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2013-01-28 21:31:21 odpowiedz | cytuj
farma ma profil na facebuku i strone w necie. a polaków coraz mniej, zostały tylko lizusy. Duzo rumunów i bułgarów.
(usunięte przez administratora) na stałe nie ma - młody jest.

Wanna się nie zmieniła ( zależy jak dobrze ją znałeś/znasz)

Ludzie nie odwiedzają forum bo tu zieje ogniem. Jeden na drugiego.

Cześć opowieści jest prawdziwa cześć przekręcona ogólnie na start dobre miejsce.

W tym roku też kilku ludzi już nie przyjedzie, zrezygnowali, zmienili pracę, nie pozwolono wrócić. I nie piszę tu o zbieraczach a o funkcyjnych. Jak dla mnie szkoda że kilku ludzi już nie ma - atmosfera się na kampie popsuła już nie te imprezy co jeszcze 2 lata temu. Teraz smutno no i ZIMNO.

Na farmie od zawsze rządziły układy i układziki. (usunięte przez administratora) Zostali Ci co zawsze mówią - za rok nie wracam i tak od kilku lat.
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2013-02-04 11:32:49 odpowiedz | cytuj
wiecie może kiedy zaczynają się zapisy do pracy i czy w ogóle potrzebują tam Polaków?
zdjecie uzytkownika
- 2013-02-27 23:40:40 odpowiedz | cytuj
trafiłeś z tymi lizusami idealnie a jesz cze jeden lizak metrowy jest. (usunięte przez administratora). idiota do reszty.
zdjecie uzytkownika
andzia - 2013-03-07 00:21:48 odpowiedz | cytuj
Witam poszukuje pracy na famie w Anglii jeżeli ktoś ma namiary na jakąś farne proszę o kontakt(usunięte przez administratora) z góry dziękuje
zdjecie uzytkownika
dorcia - 2013-04-05 16:33:48 odpowiedz | cytuj
Jestem na farmie od 2012r, i nie wiem wrecz dziwie sie ludziom ktorzy tak bezczelnie obgaduja innych i placza na warunki a dalej jezdza!!!!poznalam tam duzo fajnych milych ludzi ,nie powiem jest ciezka praca ale niech ktos mi pokaze latwa prace na farmie?????????????(usunięte przez administratora)jest spoko babka rozumie duzo spraw i problemow ludzi.........i nie pisze to bo wchodze komus w dupe!!!!!a tez kilka razy zawalilam prace.....Jezeli szanujesz prace i Ci zalezy to Oni tez to docenia!!!!!obecnie jestem w Pl na urlopiku ale 16.04 wracam na farme i ciesze sie,a co do waizerow to nie trafilam na takiego jak nie ktorzy opisuja!!!!!ludzie opanujcie sie to nie portal plotkarski!!!!!!!!ja jestem zadowolona z pracy!!!!pozdrawiam wszystkich:))
zdjecie uzytkownika
gabi - 2013-04-14 12:44:08 odpowiedz | cytuj
ja byłam pracować na farmie parę lat temu i była to dla mnie o tyle tragiczna praca, że naprawdę nie było czasu na wytchnienie. pracowałam w Niemczech, bo miałam jakąś podstawową znajomość języka, o tyle potem było fajnie, że dużo się podszkoliłam. znalazłam oferty pracy jako opiekunka na gowork i pomyślałam, że skoro znam niemiecki wystarczająco to czemu by nie. praca o wiele spokojniejsza, zarobki i warunki dużo lepsze. osobiście wolę teraz pracować jako niania niż harować na farmie.
zdjecie uzytkownika
znajoma - 2013-04-24 20:15:05 odpowiedz | cytuj
wypas - 2013-04-23 19:18:27

no zgadzam się z tym Siga zawsze była (usunięte przez administratora) widzę że nic się nie zmieniło:)
prosze napiszcie coś o sobie ,a nie ciągle czepiacie się kogoś ja myśle ze ktoś mądry by takich bzdur niepisał,a (usunięte przez administratora) niedorastacie do pięt,ona i jej siostra najlepsze pracownice na farmie i wara od nich,
zdjecie uzytkownika
Adam - 2013-05-02 10:20:24 odpowiedz | cytuj
Temat jest o pracy na luton nie o nas. Więc spadaj.

po roku doświadczeń kilka punktów ocenicie sami

- praca cięzka nieraz 7 dni w tygodniu bez nadgodzin
- warunki mieszkalne - karawany bez wody i toalety
-toaleta jak masz szczęście 50m od karawanu jak nie to 400
- praca raz od 7 do 17 na drugi dzien od 5 do 18 albo latem raz było na 4 rano
- kasa wypłacalna to jest ok.

ale co sie mi nie podobało to(usunięte przez administratora)
- wyjazd do sklepu tylko we wtorek jak masz swoj transport (choćby rower) to też nie mozesz w inne dni. jest zakaz jezdzenia do miasta po za wyznaczonymi dniami wtorek farma daje (placić trzeba ) autobus a samemu możesz jechac dopiero w piatek -niedziele. w inne dni wywalą cie z pracy.

i co to może nie prawda?
nie (usunięte przez administratora)się do wajzerów bo to ich praca ludzie są rozni jeden jest qrwą inny nie. o uczciwości zapomnij.

a szajka na kampie robi co chce. Ogolnie jest wesoło - w tym roku nie wracam, znalazłem prace w Nottingham w przetórni owoców. Na łep nie kapie.
zdjecie uzytkownika
PolandPride - 2013-05-02 11:04:54 odpowiedz | cytuj
Mialem nic nie pisac ale napisze.Na farmie pracowalem 2 dni.Pierwszy dzien to dzien przyjazdu czyli nic nie robilem.Drugi dzien skierowano mnie do jakiegos teamu gdzie szefem bym bulgar czy rumun (usunięte przez administratora).Przyczepil sie do mnie troche agresywnie ze wolno zbieram maliny.Wiec dostal w ten czarny ryj i jakas(usunięte przez administratora) wyrzucila mnie z farmy w trybie ekspresowym.Od taki to jest leszcz ten (usunięte przez administratora)a wy z tego co czytam sie go boicie.Czytam te forum od jakiegos czasu i nie moge sie nadziwic jak ludzie sie boja (usunięte przez administratora)czy wajzorow.Zwykle leszcze z was.Praca nie konczy sie na farmie lutton.Sa o wiele lepsze miejsca niz farma.Wystarczy przejsc sie po agencjach pracy.
zdjecie uzytkownika
jen - 2013-05-22 20:09:30 odpowiedz | cytuj
zapomniałam dodać że (usunięte przez administratora)jest ok, przynajmniej dla mnie była potrafiła zrozumieć sytuacje i problemy więc złego słowa na nią nie powiem. Nie wracam na ta farmę, zobaczyłam tam jak kierownictwo i Polacy'u władzy' maja (usunięte przez administratora)na człowieka. B(usunięte przez administratora)Są inne farmy np.w Szkocji gdzie traktują człowieka jak człowieka który może dostać gorączki, skręcić nogę itp.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
mól - 2013-05-24 00:08:49 odpowiedz | cytuj
NIGDY bym juz nie wrocila na farme, to bylo najgorsze doswiadczenie w moim zyciu, wyzysk i brak szacunku, powiecie nikt nie mowil ze bedzie lekko a ciezka praca a wyniszczajaca to co innego...teraz zainteresowalam sie opieka nad starszymi ludzmi w niemczech z goworku, tez nie bedzie latwo juz czuje ale przynajmniej w godziwych waurnkach
zdjecie uzytkownika
lallalalala - 2013-06-12 18:36:02 odpowiedz | cytuj
wszyscy piszą o przekrętach, podlizywaniu się...
mam pytanie, jeśli ktoś tam jedzie i pracuje bez ociąganie, dośc dobrze i wydajnie, może mieć jakieś problemy? z kasą czy coś takiego? bo wiadomo, jak sie jedzie to chce sie chociaż zarobić parę tysięcy na miesiąc... piszcie ile zarobiliście ;)
zdjecie uzytkownika
ogrodnik z londka - 2013-06-14 17:23:10 odpowiedz | cytuj
Nie przyjmuja nowych osob...Z tego co wiem zostali sami rumuni i bulgarzy.Z polakow sa starzy lizusy..Ja zarobilem za caly sezon 5 tys funtow.Bylem 8 miesiecy,Oczywiscie malo oszczedzalem.Srednie zarobki ludzi na akordzie 240f w tydz.Ja mialem placone za godzine .Robilem przy nawodnieniu oraz ogolne prace przy tunelach.Rumuni potrafili 500f w tydz wyciagnac.Ale to sa robocopy.Ustawieni po ukladach z wajzorami.Nie pchaj sie na farme.Znajdz lepsza prace
zdjecie uzytkownika
żyła - 2013-07-10 10:38:57 odpowiedz | cytuj
pracowałem na tej farmie przez miesiąc. polacy są tam traktowani na początku w miare dobrze ale potem masakra. co tydzień pobierają kase na kamping w którym nie ma bierzącej wody tylko trzeba dymać z plastikowym baniakiem tość spory kawałem drogi przez kamienistą droge. pod pyry żeby sie wykąpać jest taka sama droga tylko troche dłuższa. co tydzień płaci sie 30 funtów za kampy które również podczas częstej deszczowej drogi przeciekają. internet jest (usunięte przez administratora)jak nieszczęście bo 4 dni pod żąd nie mogłem sie wgl połączyć. prąd do każdego baraku jest ciągnięty z agregatu który czasem kilka dni w tyg pod rząd nie działa bo brakuje ropy a zanim podłączą zbiornik z ropą to trzeba troche poczekac a office nie zawsze na to reaguje szybko. pobierają równiez opłaty za dojazd na dane pole 5 funtów tygodniowo co jest rzeczą nienormalną bo chyba pracodawcy powinno zależeć na tym żeby jego pracownik znalazł sie na miejscu pracy a nie żeby jeszcze za jazde kase brać (usunięte przez administratora). internet też 5 funtó tylko że czas trwania to 24 godziny ale nie opłaca sie kupować bo i tak jest(usunięte przez administratora) jak nieszczęście. na truskawkach pod tunelami wysyłali mnie i mój team na najgorsze grządki gdzie wcześniej rumuni i bułgarzy wcześniej zbierali a my tylko musieliśmy za nimi posprzatac a potem tylko super vizer przychodził i jak skończyliśmy to odrazu macie finish tylko pytanie dlaczego?? ponieważ mieliście za mało traców tylko jak mieliśmy je uzbierać przynajmniej ze 20 jak większość to 2 klasa która nie była liczona i zawsze jak z 15 odjęli 3 to juz było wiadome że bedzie wyjebka z pola. na polach były wuzki tak zwane brumy które nie zawsze były sprawne a tracy które sie na nich woziło skakały jak (usunięte przez administratora) i czasem trzeba było zbierać po drodze te co wypadły i jeszcze sie dostawało (usunięte przez administratora)że czemu tak wolno jedziesz . jakby wózki posiadały jeszcze specjalne linki z chaczykami żeby można je było przymocować to tych brumów to by było inaczej a tak to wszystko skakało po brumie ze masakra.mozna określić że ta farma to jedna wielka (usunięte przez administratora). firma hops mówiła że weekendy są wolne. dobrac ściema do złej gry. day off jest zawsze tylko z tak to trzeba dymać. przejechałem sie już na tej farmie i za (usunięte przez administratora) bym już tam nie wrucił. lepiej poszukać czegoś na mieście niż tam robić jeszcze szczególnie jak super vizerzy traktują polaków jak jakies robale które morzna zdeptać. jeszcze mówili że jak kogoś (usunięte przez administratora)z farmy to ma tydzien na wypowiedzienie ha ha śmieszne w (usunięte przez administratora)3 dni i wypad chyba że sie jakoś z nimi pogada to może coś da ale wątpiące to jest. j(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu tam pracować
zdjecie uzytkownika
żyła - 2013-07-11 13:20:24 odpowiedz | cytuj
jeśli ktoś zostanie (usunięte przez administratora) z tej farmy to otrzymuje czek który podobno można zrealizować w pl. ale szkoda ze nie dodają do tego że trzeba czekać na jego realizacje przez 2 miechy lub kto wie czy nie więcej. tylko w angielskich bankach czeka sie tylko 4 lub 5 dni i sara jest na koncie.sylwia grzeszczak powinna napisać piosenke o tej farmie z cyklu ta farma to jeden wielki syf. kilka wizerskich min do złej gry
zdjecie uzytkownika
lalus - 2013-08-17 23:13:30 odpowiedz | cytuj
Tak tak Polacy jak szmaty sa traktowani oni chyba daza do tego zeby Polacy juz nie wracali..........siga najwieksze(usunięte przez administratora) na farmie!!!!!!!!!!!!oj sskoda moich slow tu ........GORZEJ (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
lalus - 2013-08-17 23:20:22 odpowiedz | cytuj
Zapomnialem dodac SZEFOSTWO BAWI SIE W BOGA NA FARMIE!!!!!!!!CZAS Z TYM SKONCZYC NA WYZYWANIU SIE NA LUDZIACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
domyslcie sie:)) - 2013-08-29 18:33:41 odpowiedz | cytuj
Witam przepracowalam na farmie rok nie bylo lekko,zarobilam zaoszczedzilam nie powiem ,ale z tego co czytam szkoda mi tej farmy bo w tym roku pod wodza sigi nawet wajzerzy ktorzy byli spoko tak sie zmienili ze to nie do opisania chyba jedyna ((usunięte przez administratora)potrafia!!!!niesprawiedliwosc na farmie to chleb powszedni rumuni zbieraja najlepsze linki a polacy ida za nimi i gowno zbieraja co oni zostawili i potem slaby rejt heheh....albo regekta ci walna bo za duzo bys zarobil i wiecznie strasza na karawan,na karawan ....marius w tym roku to przeszedl samego siebie!!!!!ciekawe czy szefka i danczo tez tacy beda???jednym slowem na tej farmie nie ma poszanowania czlowieka!!!(usunięte przez administratora)!!ciesze sie ze juz tam moja noga nie postanie i dla ludzi co tak chwala farme!!!!moze tak bylo kiedys teraz sobie przyjedzcie i zobaczcie na wlasne oczy co tam sie wyprawia!!!!!!ja niedawno zjechalem i widzialem caly okragly rok co oni z ludzmi robia!!!!!wiec nie piszcie ze na lutton farm jest ok!!!!!NIE POLECAM TEJ FARMY pozdro dla Petka
zdjecie uzytkownika
add - 2013-08-29 23:47:40 odpowiedz | cytuj
bardzo ładnie ktoś napisał! (usunięte przez administratora) udaje tylko taką cudowną ojej zagłaskałaby żeby się pracownikom przymilić a ma(usunięte przez administratora)po całości, na rękę jej jest stanowsiko sigitki bo obie są siebie warte ;) szkoda gadać bo to zwyczajny o(u(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
AMMY - 2013-08-30 19:29:21 odpowiedz | cytuj
Na Lutton Farm bylam i widzialam wszystko co opisane jest powyzej . Na farme mialam juz iecej nie wrocic . Jak na ironie w tym roku znow wyladowalam na farmie ..... innej niz LUtton . Na miejscu zostalam mile zaskoczona . Po pierwsze nie ma teamow i kazdy pracuje na swoje konto, w kazdym karawanie lazienka i biezaca ciepla woda . Wi-FI ktore dziala i nie trzeba placic za nie 5 funtow. Ludzki menadzer z ktorym zawsze da sie dogadac . Nie dopuszczalne tu jest aby wajzor przeklinal czy gnoil pracownika tak jak ma to miejsce na lutton .Owszem cofaja w rzadkach , maja swoje lepsze i gorzsze dni ale bez chamstwa i prostactwa. Tu pracownik jest szanowany i nie musi prosic wajzora o pozwolenie gdy chce isc do toalety na polu. Jesli chcesz jechac do lekarza nigdy nie uslyszysz zebys sam sobie radzil..... co do zarobkow praca ciezka wiadomo ale jesli pracujesz to i zarobisz . A jesli jestes dobry w zbieraniu truskawki to zarobisz wiecej niz na lutton. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic ale po co , Lutton to nie jest jedyne miejsce gdzie mozna zarobic , sa inne w ktorych czlowiek bedzie szanowany i traktowany jak czlowiek.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
tomcio - 2013-09-03 23:37:04 odpowiedz | cytuj
Tak niestety jest na Lutton,jezdzilem tam kilka lat ale to byl moj ostatni rok na tej farmie.......za zadne pieniadze bym tam juz nie pojechal!!powod?jest kilka ale jeden najwazniejszy brak szacunku dla pracownika wyjezdzasz z farmy zszargany bez godnosci i to dzieki wspanialym waizerom ktorzy nie potrafia zapanowac nad soba a nerwy i zlosc wylewaja na pracownika ..........moze (usunięte przez administratora)kiedys przejrzy na oczy w co watpie.........nie Lutton nie nie!!!!
zdjecie uzytkownika
Szrek - 2013-09-19 17:36:34 odpowiedz | cytuj
Ha porażka Lutton Farm w tym roku to Cyrk ;p
zdjecie uzytkownika
domyslcie sie;)) - 2013-09-20 16:32:40 odpowiedz | cytuj
Jakos nie ma juz pozytywnych wypowiedzi hmmmm???znudziło sie podszywanie sie pod pracownika farmy????heheheheheh żałosne.....Dajcie sobie ludzie spokój z ta farmą!!!!Sa inne lepsze!!!!!Uwierzcie w Siebie....
zdjecie uzytkownika
Dareal - 2013-09-30 17:47:12 odpowiedz | cytuj
Powiem tylko tylke. Wszystko co tutaj napisane powyżej zgadza sie w 100 %. Ani jednego klamstwa i dalbym sobie za to kuske (usunięte przez administratora)
Wykorzystywanie, brak szacunku do drugiej osoby i w ogole jakies dziwne fanaberie na porzadku dziennym. Opisalbym tutaj kilka osob, ale nie mam zamiaru nikogo obrazac. Pozatym to co (usunięte przez administratora)romowie na tej farmie to porostu jakas komedia. Nie polecam tej farmy. Mozecie znalezc prace gdzies indziej.
Jesli jest jakis hardcore, ktory jednak chce sie przekonac na wlasnej skorze jak tutaj jest to prosze bardzo :D Zobaczyc ten south park na zywo to niezapomniana sprawa. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
1 class panet - 2013-11-11 19:06:53 odpowiedz | cytuj
ej POZDRO...
zdjecie uzytkownika
ślazak - 2013-11-22 01:38:39 odpowiedz | cytuj
jo tam był, jo jest hard core, jak czytam te zale hejtów co nie wyrabiali rejtów to mi sie buzia smieje(nawed niewiecie jak,az matke obudzilem bo spała(sasiada matke)) i promieniowanie monitora mi rozwala gałki oczne (wontki poboczne) . Dla wiadomosci Polakow co chca tam jechac
Farma spoko
Zarobidz idzie (nie miliony) *(chyba ze bedzsiesz mial dużo trejsów )P
Wajzerki spoko (zgrabne [usunięte przez moderatora] maja ) wajzerzy tez spoko (jak robisz)
mozna grac w piłke (noznom / i nie noznom (orient jak co))
jest bilard (nic ino zajac sie kijem)
jest woda
jest co chesz do jedzenia (w tesco i nietylko)
jest ławeczka +1 hankiel +70 kg troche malo na plecy ale polecam duzo powtuzen na rzeźbe (szkoda ze 2 niebylo bo bym tam do tera siedzial ) idzie pocwiczyc
jest spokuj (cisza) qres2 tez sie znajdzie jak wszedzie
wszystko zalezy jaki masz poglad jesli jestes lamusem to bedziesz pisal tak ja tam u góry a jesli jestes normalny (tak jak ja) to dostrzezesz tam karzdy atom. (oraz komurke (*komurka to najmniejsza czasteczka zywa)
wiec nieczytaj co hejty piszom ino jedz i pracuj bo same sie maliny niezbiorom
PS: POLECAM ZNALESC DOBY Tim
PS 2:huyowy pływak mówi ze woda zazadka pozdro pisał Brat Boży
ps 3 : niezwracajcie uwagi na bledy ortograficzyne
zdjecie uzytkownika
Laska:)) - 2013-12-12 16:57:21 odpowiedz | cytuj
Ze co???cisza i spokój??????a imprezy [usunięte przez moderatora] do rana?nie wspomne o Naszych....woda???/chyba jak sobie w baniaku przyniesiesz...zapomniełes dodac ze jest centralne i kablówka no i stołówka z obiadami heheh wizerzy sa oki jak maja wolne tylko.....
zdjecie uzytkownika
xabi - 2013-12-12 17:53:31 odpowiedz | cytuj
hej laska bylas na tej farmie?
zdjecie uzytkownika
laska - 2013-12-21 21:41:25 odpowiedz | cytuj
tak byłam rok okragły na farmie od stycznia do grudnia!!!!!!!!!!!!a nie powiem kto siedział tu 5-lat i uciekł z farmy bo tak sie porobiło jak opisane wyzej!!!!a Ty skąd z lizodupy sie urwłes?????pewnie tak,pozdrawiam takich......frajerów
zdjecie uzytkownika
xabi - 2013-12-22 17:54:39 odpowiedz | cytuj
Nie naleze do takich osob jak napisalas. Ale widze ze za dlugo tam przebywalas bo stajesz sie taka sama osoba jak ci ktorzy gnebia. Nie ja nie jezdze na takie patologicze zarobki. Mam fajna prace w nl.
zdjecie uzytkownika
slazak - 2013-12-30 22:30:59 odpowiedz | cytuj
te laska zazwyczaj nie odpisuje chejtom nie lize dupy i nie lizalem (kto ma wiedziec wie) nigdzie frajera to se poszukaj w rodzinie bo niewiesz co te slowo znaczy i co gorsze kogo tak nazywasz wode oczywiscie ze w baniaku se mozesz przyniesc a ty zes myslala ze co? a ty od dupy strony chycilas sie tematu.
zdjecie uzytkownika
figielek - 2014-01-10 11:59:33 odpowiedz | cytuj
czy wie ktos kiedy na farme przyjezdzaja Ula czyli pani kampowa,i jej kolezanka Ania dajcie znac jak beda to ja pojade pobawie sie z nimi dobre sa jak popija.
zdjecie uzytkownika
91loczek - 2014-01-27 16:54:42 odpowiedz | cytuj
AMMY - 2013-08-30 19:29:21

Na Lutton Farm bylam i widzialam wszystko co opisane jest powyzej . Na farme mialam juz iecej nie wrocic . Jak na ironie w tym roku znow wyladowalam na farmie ..... innej niz LUtton . Na miejscu zostalam mile zaskoczona . Po pierwsze nie ma teamow i kazdy pracuje na swoje konto, w kazdym karawanie lazienka i biezaca ciepla woda . Wi-FI ktore dziala i nie trzeba placic za nie 5 funtow. Ludzki menadzer z ktorym zawsze da sie dogadac . Nie dopuszczalne tu jest aby wajzor przeklinal czy gnoil pracownika tak jak ma to miejsce na lutton .Owszem cofaja w rzadkach , maja swoje lepsze i gorzsze dni ale bez chamstwa i prostactwa. Tu pracownik jest szanowany i nie musi prosic wajzora o pozwolenie gdy chce isc do toalety na polu. Jesli chcesz jechac do lekarza nigdy nie uslyszysz zebys sam sobie radzil..... co do zarobkow praca ciezka wiadomo ale jesli pracujesz to i zarobisz . A jesli jestes dobry w zbieraniu truskawki to zarobisz wiecej niz na lutton. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic ale po co , Lutton to nie jest jedyne miejsce gdzie mozna zarobic , sa inne w ktorych czlowiek bedzie szanowany i traktowany jak czlowiek.
AMMY możesz się ze mną skontaktować???
Mój mail 91loczek@wp.pl
zdjecie uzytkownika
kaś - 2014-01-27 18:17:59 odpowiedz | cytuj
AMMY - 2013-08-30 19:29:21

Hej, mogłabyś się odezwać do mnie ? Mój e-mail cozanogi@gmail.com
zdjecie uzytkownika
dddddddddddd - 2014-02-06 12:04:13 odpowiedz | cytuj
pani uli juz nie ma obrazila sie
zdjecie uzytkownika
hehe - 2014-02-10 20:31:32 odpowiedz | cytuj
która Ania??? bo są dwie:DDD
zdjecie uzytkownika
2z - 2014-02-13 15:22:36 odpowiedz | cytuj
hej jak dostać sie tam na zbiory, ktoś ma jakiś kontakt?
zdjecie uzytkownika
ha,ha - 2014-02-14 16:28:12 odpowiedz | cytuj
Mariolki mama,
zdjecie uzytkownika
ślazak - 2014-02-26 11:54:26 odpowiedz | cytuj
wescie mie na lutton farm bede gotował ryż i siał terror w karawanie joł 2014 i pisał MALINAK z malinek pisał teksty na wajzerke polke (wsumie bułgarke) jedna co mie po 10 minutach z pola wywalila joł nie pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2014-04-21 19:17:53 odpowiedz | cytuj
Anny a gdzie jest ta farma??
zdjecie uzytkownika
radeK - 2014-04-25 11:36:25 odpowiedz | cytuj
No widza ze tam po staremu, rozjebka na całego. Kolesiostwo i penera

Jak to Rys ppo wodce powiedzial - a c.h.u.j tu bede dziadem a w polsce bede panem.

tylko po co polak polakowi takie cos robi. jestescie swinie normalnie. niektore nawet niemyte ten tluscioch batko. macie wode a nie umiecie jej uzywac.

ja robia tyraz w holandii blizej do domu i 11e na godziny a nie jak tam. prace znalazlem przez strone polonia.nl trza popytac da sie.

Pozdro dla Miro dobry byłgar jest
zdjecie uzytkownika
hiha - 2014-05-13 10:11:58 odpowiedz | cytuj
rys podobno ma grzybice pe n is k a od jewki sie zaraził
zdjecie uzytkownika
G - 2014-06-25 21:33:02 odpowiedz | cytuj
Siema ;p na farmie byłem rok i wszytsko fajnie i miło wspominam :) Jedynym minusem jest tam jedna osoba szefująca na pack housie :) Powinni ją usunąć wyrzucic zakopac :) Jest tak przemiłą i przesympatyczną osobą ze w zyciu drugiej takiej nie poznałem :) Szalenie podziwiam jej faceta który z nią jest.. chłopie szacun ;p ale marnujesz zycie dla kogos takiego .. Jak mozna byc tak chamskim ,wrednym ,nie miłym, zazdrosnym , i głupiutkim krasnalem delikatnie mowiac wkurwiającym wszystko co sie rusza :) IWONKA THE BEST
zdjecie uzytkownika
- 2014-09-16 11:30:57 odpowiedz | cytuj
Paulina - 2014-09-02 12:11:01

Ula zniknęła, a Pani Ania czyli moja mama ostro musi się naginać gdyż nie ma innego wyjścia ;) nie jeździ z przyjemności to jest oczywiste!!! ale to jej wybór, każdy bez wyjątku jest kowalem swego losu ;) Nie dziw się,że popijały sobie bo na takiej patologicznej farmie , po tak wycieńczającej pracy alkohol to jedyna ucieczka. Wiem coś o tym z autopsji o ile wiecie co to słowo w ogóle oznacza (naoczne stwierdzenie czegoś a byłam tam i widziałam na własne oczy) Poza tym 95 % farmy wali ostro w tube że sie tak wyrażę! Wajzerzy czy nie wajzerzy! Nawaleni jak mesersmithy a drugi dzień wsiadają w wana i wielcy panowie i władcy hahah Byłam na 4 farmach w tym 2 w Szkocji i nigdzie nie było tak jak na Lutton . Jedynie to ,że krótszy sezon ale zarobkowo lepiej, i godzinowo też lepiej 70-80 h tygodniowo. Bez grejdingu ;) only first class także pracownicy Lutton Farm nie macie się czym szczycić ,że pracujecie w tym miejscu albowiem są o niebo lepsze :) no tak.. nie macie innych perspektyw rozumiem.. :) A co do Ani to jak po papieroski to wszyscy tacy sympatyczni.. jak na piwko to też jacy cudowni a teraz publicznie się ze starszych osób wyśmiewacie haha taki ktoś mądry to ujawnij się :) taki cwany a się nawet nie podpisze ! ha ps. wszystko związane z problemami na farmie tj. inspekcje itd jest na mnie ;) Natomiast wierzcie lub nie to sprawka Doroty i Tygrysa ;) ja do marka&spancera nic nie pisałam gdyż mam gdzieś te wszystkie farmy i nie ładnie ejst robić z kogos winowajce, nie wiedząc na sto procent czy rzeczywiście to ta osoba ;) ale spoko kończę z pracą fizyczną zaczynam intelektualną i mam nadzieję,że wkrótce jako dziennikarka będę miała okazje narobić prawdziwych problemów skoro tak bardzo się o nie prosiliście oczerniając mnie,że to moja wina haha a nie rzucam słów na wiatr. Moim głownym priorytetem będzie walka z wykorzystywaniem ludzi za granica oraz łamaniu tam praw człowieka i pracy. I owszem poruszę te sprawy ale mam na to czas. Pozdrawiam bardzo serdecznie :) córka Pani Ani. Mam nadzieję,że ją niebawem stamtąd zabiore :) No i daleeeej siejcie sensacje ,że komentarz został dodany na forum hahhaa Ja bynajmniej ujawniam się jak przystało kulturalnemu człowiekowi ;) A no i jeszcze jedna kwestia.. walczycie z ludźmi i coraz mniej tych starych ludzi do Was wraca.. podejrzewam ,że za rok będzie ich jeszcze mniej ... but this is your choice . POZDRAWIAM serdecznie wszystkich bo jednak miło wspominam czasy na farmie :D Ludzi ,z którymi chętnie bym się zobaczyła no ale cóż.. życie wzywa. pa
Paulina każdy wie jaka byłas pracownica,musiala na ciebie matka zap..teraz piszesz ze to Dorota i Tygrys a jak byli na farmie to im dupska lizalas.
zdjecie uzytkownika
- 2015-02-13 21:00:24 odpowiedz | cytuj
prawda jest taka ,że jak ktoś biedny to i tak pojedzie czy to na Lutton czy gdziekolwiek indziej a ,że w Polsce bieda aż piszczy to się ludziska poniżają i wleką po świecie za chlebem i pracą będąc "białymi murzynami"poniewieranymi na całym świecie. Takie są smutne fakty. A co do pracy jedno jest pewne albo jakość albo ilość. Na Lutton chodzi o ilość i tyle w temacie. Ktoś kto zbierał jakościowo ładne owoce zawsze będzie najgorszy bo za wolno! ;) i w tym cała rzecz niestety tak jest wszędzie ,że choćby się człowiek starał nie wiadomo jak to i tak zawsze coś będzie "nie tak". Gdyby ludzie byli inni, nie byłoby narzekania, problemów itd. a ponieważ ludzie w tych czasach są jacy są to cóż.. byle kłody pod nogi rzucać i kpić z kogo popadnie. Mimo to have a nice day everyone ;)
alert