Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
junior - 2008-06-10 12:55:33 odpowiedz | cytuj
witam, mam mozliwosc pojechania do niemiec do pracy na zbiory wisni przez EURO KONTAKT z wrocławia, jesli ktos z was wyjezdzał przez to biuro pracy to prosze o jakies info! dziekuje i pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
Skarpetka - 2008-07-07 17:44:02 odpowiedz | cytuj
Hej! Ja byłam z eurokontaktu we Włoszech. to była wielka pomyłka. Pracy było mniej niz mi powiedziano a zamiast 1200 euro dostałam 400. Co do mieszkania to także wprowadzono mnie w błąd. Na miejscu okazało się, że trzeba płacić więcej za zakwaterowanie niż było w umowie. Także wsiadając do busa musiałam dopłacić kierowcy, bo cena w umowie była niższa. :(  Szczerze odradzam. Są różne firmy pośredniczące prace, życzę powodzenia w znalezieniu jej za granicą, byle nie przez eurokontakt z Wrocławia.
zdjecie uzytkownika
magda - 2008-07-07 23:40:17 odpowiedz | cytuj
ja wyjezdżałam przez eurokontakt do Hiszpanii na winogron.wszystko ok było,mam koleżanki,też od nich jechaLy,nigdzie nie było problemów.zarobiłam więcej kasy niż na umowie uzgodnione było.śmiało można od nich jechać.W tym roku też od nich jadę!
zdjecie uzytkownika
mol - 2008-07-09 19:21:47 odpowiedz | cytuj
dajcie namiary na euro kontakt
zdjecie uzytkownika
alvaro - 2008-08-07 20:52:27 odpowiedz | cytuj
dobry wieczor poszukiwalem informacji nt Eurokontakt i natrafilem na niniejsza strone... Magdo,czy wybierasz sie moze do Valencji na to winogrono na przelomie sierpnia i wrzesnia? ja rowniez sie przymierzam do tego, otrzymalem poczta od nich wzor umowy i inne zalaczniki...troche zaskoczyl mnie koszt "wpisowego",ponad 600 zl.Boje sie wpakowac w cos,co -delikatnie mowiac okazac sie moze wycieczka "nieuzasadniona ekonomicznie" -po prostu wydam wiecej niz przywioze ... jesli ktos z Was ma podobne obiekcje lub istotne info odezwijcie sie prosze,tutaj lub na e-adres  trident3@o2.pl     pozdrawiam :-)
zdjecie uzytkownika
magda - 2008-08-21 00:25:02 odpowiedz | cytuj
alvaro,jezdziłam od nich koło Toledo,pracowaliśmy we dwójkę 27 dni,w każdy dzień,do końca zbioru winogrona.Płaciliśmy 600zl od osoby przed wyjazdem,  zarobiłam 1000euro,przez 27dni.w tym roku dużo winogrona ponoć,to może więcej dni pracujących będzie!praca pewna,żadnego przekrętu nie ma,gwarantuję!tylko euro coraz słabsze!pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Adam - 2008-08-25 11:09:25 odpowiedz | cytuj
Cześć Alvaro, Ja jadę do Walencji na te winogrona. Pierwszy raz tam jadę... A Ty się ostatecznie wybierasz, czy nie? Jak tak, to wiesz już może kiedy dokładnie wyjazd?
zdjecie uzytkownika
Joleczka - 2008-08-29 15:38:33 odpowiedz | cytuj
Ja wyjeżdżałam z tą firmą w czasie studiów na zbiory wiśni w sierpniu. Zapłaciłam ok. 400 zł za rzekome pośrednictwo (tj. szkolenie, dojazd itp). Po czterech tygodniach pracy po odliczeniu noclegów (1,5 euro za dobę)otrzymałam kwotę 600 euro (zarobki innych kształtowały sie od 300-900 euro). Nie jest źle, ale czy nie mało na dzisiejsze realia gospodatki polskiej? Przy czym praca ciężka, od 5.30 rano, do dziś pamiętam przemoczone ubranie (praca bez względu na warunki klimatyczne i przez pierwsze dwa tygodnie włącznie z niedzielami, bez przerw do 16), wszystko na akord, za zebranie wiaderka 0,7 litra wiśni płaca na początku 0,80 do 1,20 euro, a po dwóch tygodniach już po 60 i 40 centów. Nie chcę nikogo osądzać, ale sami oceńcie, czy warto?
zdjecie uzytkownika
aga - 2008-08-29 18:11:40 odpowiedz | cytuj
Jak słysze o tej firmie to aż mi się niedobrze robi,zeszłym roku wybraliśmy się z tej firmy do holandi,do pikowania kwiatów,(miejscowość Velno)wpłaciło się za przejazd autokaru po 200zł,jechałam z znajomą i z chłopakiem,w biurze wszystko fajnie ok,Zaczeły się cyrki gdy przyjechaliśmy do wroclawia bo spod biura był wyjazd,6godzin czekania,aż dopiero grat odpalił (bez wc i telewizora)(i za 200zł podroz w jedną strone)i tak 21 godzin jechaliśmy do holandi,na miejscu koszmar,6 osobowy pokój,dziewczyny razem z chłopakami,pełno much,syf,itd...najśmieszniejsze było to jak się przyjechało,jacyś faceci wyszli obandażowani na nogach,i krzyczeli obóz pracy,no ale nic jak się przyjechało to trzeba spróbować,byliśmy z chłopakiem 4 dni,z całej pracy tylko przy pikowaniu,okazało się że,rano od 7.00 do 21.00 praca i to cięzka!!!!a 13 minut przerwy w tym wszystkim,a 2 minuty na dojście,piekło,acha a szef niemiecki,chodzi z resztą polaków co już są wyżej,i traktują cię jak polską świnie,dobrze że znam język niemiecki,(przydał się na tego niemcae po 4 dniach wróciliśmy do domu,odradzam prace z tą firmą,nie jest tego warta!!!!szkoda zdrowia i nerwów,widziałam jak kobiety tam wyglądały po 2 tygodniach pracy,jedna nie umiała wstać z łożka,bo coś jej się z kręgłosupem stało,to busy przyjechały,i szef polski,że ma iść do prracy,bo jak nie to do polski,płacząc wsiadała i jechała,dalej niewiem bo już nas tam niebyło,W całym domku mieszkało około16 osób,a były,tylko 2 prysznice,a więc jak wszyscy przyjechali,o 21.00,to dla 10 osoby zabrakło ciepłej wody,musiała by zaczekać 2 godziny do zagrzania,ale rano trzeba wstać.......STRASZNE!!!NIGDY WIĘCEJ,Z TĄ FIRMĄ...
zdjecie uzytkownika
widzialam... - 2008-08-29 19:31:06 odpowiedz | cytuj
Mieszkam w Hiszpani i pracuje dla Firmy co poszukuja polskich  fachowcow do Rafineri....niektorzy mieszaja mnie z blotem!-maja mnie za oszusta!-dobrze, rozumiem, kazdy porazke gdzies przeszedl!!! i zaraz skacze na innym!, jak o prace idzie!-  niechodzi omnie w tej chwili-chce wam opisac sytuacje jaka przezylam w Hiszpani przed rokie o tej porze we Villena/Alicante: cos zalatwialam w Ratuszu i zagadal mnie Urzednik -czy ja mowie po polsku ,bo w papierach mam urodzenie w polsce (jestem ponad 30 lat poza krajem), i pokazal mi na  moze 30 ludzi , siedzieli na plazu w goraczce na walizkach!, byli wszyscy zalamani i oczekiwali dalszych polakow w ciagu 3 dni!-okazalo sie ze przez Ogloszenie w Polsce mieli prace miec na Plantazach i polach!, ta pani co jako szefowa sie oglosila byla polka i musieli wplacic po 500€ jako "Kaucje" ze przyjada! i po przyjezdzie obiecala im te pieniadze zwrocic i tylko za zalatwianie papierkowe i inne czesc miala odtracic!-co sie okazalo-naturalnie  masowo ludzie powplacali po 500€ na  WESTERN UNION (Bank) -do tej pory wszystko sie zgadzalo!-tylko po przyjezdzie okazalo sie : ze takiego Adresu ,gdzie mieli sie w Villena zglosic !-NIEBYLO!, nawet numer domu nieistnial!, przykro mi bylo ze niemoglam zawiele pomoc-jak tylko przetlumaczy zeby jechali do Alicante do Polskiego Konsulatu i poprosili o pomoc-policja nieinteresowalo, powiedzieli ze musza w Polsce skarzyc!-ale kogo?, powiem wam jedno-kto daje wam Konto przez ktore macie pieniadze przelewac!_WESTERN UNION-to jest Oszustwo-kazdy bez zameldowania sie moze przelewy pieniedzy odbierac ,podajac tylko nr, przelewu ,jaki podaja mu ludzie ktorzy wplacili, a kto to jest!?, nikt sie niedowie-bo to tylko NUMER!!!-
zdjecie uzytkownika
piotrek - 2008-09-05 11:28:02 odpowiedz | cytuj
Uważajcie na nich,niezłe przekręty w eurokontakcie z wrocławia,nie warto wyjeżdzać od nich,bo oszukują!!!!
zdjecie uzytkownika
janusz - 2008-10-20 16:17:35 odpowiedz | cytuj
Wiem ze w GRUDZIADZU tez jest filia wroclawskiej firmy EURO KONTAKT,czy moze ktos napisac o grudziadzkiej filii? Czy sa uczciwi,czy zachowuja sie podobnie jak wroclawscy posrednicy.Prosze o odpowiedz,czy ktos wyjezdzal juz z EURO KONTAKT Grudziadz i czy sa godni polecenia.Dziekuje
zdjecie uzytkownika
magda - 2008-10-20 22:10:40 odpowiedz | cytuj
filia w Grudziądzu jest, ja kontaktowałam się z ta filią,ale wyjazd,podpisywanie umów odbywa sie we Wrocławiu,w Eurokontakcie.Czytałam negatywne opinie na ich temat,ale w moim przypadku było ok.Pojechałam z narzeczonym na winogron w tamtym roku,pisałam,że we dwójkę przywieźliśmy 2000euro,po miesiącu pracy.Pracowaliśmy u rodowitych Hiszpanów,pokój mieliśmy dla siebie,warunki mieszkalne jak w domu.4osoby co z nami mieszkały pracowały u rodziny Hiszpanów,to na przerwie 2godzinnej gotowali im Ci Hiszpanie na polu dla siebie i dla nich obiady!tak dobrze trafili.To goła prawda,po prostu to zależy do kogo się trafi do pracy.Jak się dobrze pracowało,starało to naprawdę było wręcz rodzinnie.Hiszpanie bardzo mili,szczerzy,sympatyczni ludzie!!!
zdjecie uzytkownika
marek - 2008-12-03 20:40:08 odpowiedz | cytuj
witam, powiedzcie mi czy udalo sie komus odzyskac jakiekolwiek pieniądze od filli w grudziądzu?!
zdjecie uzytkownika
kocio 37 - 2008-12-10 19:30:38 odpowiedz | cytuj
Witaj nie zadawaj sie z EUROKONTAKTEM to oszusci i tylko wyzyskuj,Ja byłem w Straelen i miało byc fajnie a tu kicha,Pkokoje przypominają Oświęcim bo śpią jeden nad drugim i wogóle nieporozumienie,A z Grudziądza kasy tak szybko nie odzyskasz,Będziesz muciał pałowac się do Wrocka ale za nim tam pojedziesz to stracisz kupe kasy na telefony,Jak chcesz więcej info to dzwon 501044863 jak ktos ma jeszcze jakieś pytania to śmiało,Ja osobiście zrobiłem pomyłke życiową i odradzam wszystkim.A jak ktoa tam pojedzie to jeszcze pozna nadgorliwego Skutera. Pozdro.
zdjecie uzytkownika
EURO-KONTAKT - 2009-01-03 10:45:45 odpowiedz | cytuj
Witam mam zamiar jechac z Euro-KOntaktu z wroclawia na szparagi do niemiec jezeli jest ktos chętny zapraszam gg 138-054-3 wyjazd prawdopodobnie będzie w kwietniu oczywiscie 2009rok
zdjecie uzytkownika
rob - 2009-01-14 21:38:57 odpowiedz | cytuj
sorry czytam czytam i nie bardzo wierze. Roboty w Polsce ni diabła nie było wszyscy chcieli tylko papierków i doświadczenia udokumentowanego. jedni oni właśnie w grudziadzu spytali co rzeczywiście robiłem do TEJ PORY, CO UMIEM I CZY NADUZYWAM ALKOHOLU - odpowiedziałem ze od czasu do czasu jak każdy i pojechałem przycinka i przerywka jabłek Austria 4 euro na godzine psi grosz ale nocleg w domu pracodawcy rano śniadanie potem obiad i kolacja wieczorem zawsze poczęstunek d pracodawcy,nie wydałem ani grosza pracowałem i zarabiałem miłem lepiej bo nie paliłem to wiecej przyoszczedziłem poem po 5 tygodniach powrót 1100 euro w kieszeni za naprawde miłą i przyjemną prace po 3 miesiacach powrót już nie do tego samego gospodarza w Austrii 4,30 na godzine ale jedzenie tez dawali i powrót po 2 miesiacach. wydaje mi się ze wszedzie można - w kazdym kraju trafić na ludzi i trafic na taborety!!!
zdjecie uzytkownika
rob - 2009-01-14 21:39:00 odpowiedz | cytuj
sorry czytam czytam i nie bardzo wierze. Roboty w Polsce ni diabła nie było wszyscy chcieli tylko papierków i doświadczenia udokumentowanego. jedni oni właśnie w grudziadzu spytali co rzeczywiście robiłem do TEJ PORY, CO UMIEM I CZY NADUZYWAM ALKOHOLU - odpowiedziałem ze od czasu do czasu jak każdy i pojechałem przycinka i przerywka jabłek Austria 4 euro na godzine psi grosz ale nocleg w domu pracodawcy rano śniadanie potem obiad i kolacja wieczorem zawsze poczęstunek d pracodawcy,nie wydałem ani grosza pracowałem i zarabiałem miłem lepiej bo nie paliłem to wiecej przyoszczedziłem poem po 5 tygodniach powrót 1100 euro w kieszeni za naprawde miłą i przyjemną prace po 3 miesiacach powrót już nie do tego samego gospodarza w Austrii 4,30 na godzine ale jedzenie tez dawali i powrót po 2 miesiacach. wydaje mi się ze wszedzie można - w kazdym kraju trafić na ludzi i trafic na taborety!!!
zdjecie uzytkownika
proboszcz - 2009-01-18 17:03:37 odpowiedz | cytuj
rob jak bys mogl to sie odezwij [admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili] a teraz opisze troche o swojej sytuacji ja co roku jezdze na jablka do leipzig w okresie od wrzesnia do listopada.. za pierszym razem nie bylo zbyt weslolo ale po 2 tygodniach mozna sie przyzwyczaic... jezdze z matka szefa czyli pania Krystyna Lipinska i powiem wam ze kobieta sie stara ale jest jaka jest...mam 22 lata i zawsze wybieram sie z ludzmi straszymi a nie z mlodzieza bo wiem jak oni sie zachwoja i jak pracuja... wiem ze bede tam jezdzil do puki beda mnie chcieli stawka wynosila 4.2e , za nocleg 1,6e doba , tylko ze pracodawca na koniec daje 50 euro w prezencie i za nocleg wychodzi okolo 0,50 centow za dobe wiec nie duzo wyzywienie swoje.warunki z roku na rok sie polepszaja pokoje dwu i trzy osobowe lazienki obobne... a w tym roku THOMAS zagwarantowal ze mieszkanie bedzie w bylym hotelu nad firma pokoje dosc fajne bylem widzialem dwu i trzy osobowe z lazienkami w kazdym z nich... czeste utarczki z wice prezesem firmy a mianowicie z FRAU MONICĄ (stara jedza) przestrzegaja przepisow czyli 8 godzin dziennie... a maja swoj system promocji pracy... opowiem jaknie normy dzienne sie robi: pierwszy tydzien jesli sa nowi to przyuczenie zbieracie tyle ile mozecie wyjdzie okolo 6 , 7 kist (skrzyn) po tym okresie w zaleznosci jaka wielkosc i gatunek jablek od 10 do 14 kist kazda kista wazy okolo 330kg = 33 boitle takie pojemniki... ja bedzac w okresie od 6 wrzsnia do 26 pazniernika 2008 przywiozlem do polski 1350 E. w sumie zarobilem 1600 reszta poszla na jedzienie i jak wiadomo na papierosy i w weekendy na wodeczke.... ja wiem jak jest w firmie dobrze znam matke wlasciciela EURO KONTAKTU.. duzo oopini slyszalem... zgadzam sie z niektorymi wpowiedziami tutaj zalezy na kogo traficie... juz namowilem swich znajomych aby ze mna pojechali... jesli chcecie sie czegos dowiedziec w sprawie jablek wisni i truskawek w niemczech na terenie sachsen obst w leipzig... [admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili] pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
aga - 2009-01-20 18:34:23 odpowiedz | cytuj
lepiej nic nie mówic na temat tej firmy to to samo gówno ja byłam z nimi na malinach w moguer i zarobiłam ok 800euro a zapłaciłam 700 zł za wyjazd.we wrześniu byłam w walencji w toledo na winogronach i zarobiłam 850euro a pracy było na 21 dni.oszukują jak diabli.hiszpania to super kraj ludzie przemili ale polak to świnia
zdjecie uzytkownika
aga - 2009-01-20 18:34:28 odpowiedz | cytuj
lepiej nic nie mówic na temat tej firmy to to samo gówno ja byłam z nimi na malinach w moguer i zarobiłam ok 800euro a zapłaciłam 700 zł za wyjazd.we wrześniu byłam w walencji w toledo na winogronach i zarobiłam 850euro a pracy było na 21 dni.oszukują jak diabli.hiszpania to super kraj ludzie przemili ale polak to świnia
zdjecie uzytkownika
babusz - 2009-01-24 11:52:13 odpowiedz | cytuj
Też znam matkę szefa i zastanawiam się czy mówimy o tej samej osobie. To apodyktyczna karierowiczka i niejednokrotnie stójkowi niemieccy są lepsi od niej. A co do frau Monicy To właśnie pani matka zrobiła z niej wredne indywiduum. A przecież ona jest brakarzem w firmie i odpowiada za jakość zebranych jabłek. Łazienki oddzielne ale dwie. Napisałeś tak, że można zrozumieć, że każdy ma oddzielną. Sądzę ze mieszkałeś w baraku po emigrantach.
zdjecie uzytkownika
babusz - 2009-01-24 11:59:47 odpowiedz | cytuj
w 2007 byłam też koło Velno. Jeszcze jak sobie przypomnę to dostaję dreszczy. A do tego tzw samozatrudnienie. Na jednym adresie w Goerlitz miało swoje firmy kilkadziesiąt osób. Żeby się wyplątać z tego bagna musiałam zapłacić 30 euro na Dutsche Bank .Odcinek mam do tej pory, Zeby mi nikt nie zarzucił kłamstwa. A traktowanie nas przez tzw rodaków. Ktoś użył słowa chamstwo. Proszę mi wierzyć nazwanie takiego indywiduum obwieszonego złotem chamem to obelga dla chama.
zdjecie uzytkownika
UWAZAJCIE!!!! - 2009-01-25 17:49:57 odpowiedz | cytuj
dlaczego pseudo pani Magda tak klamie i wciaga na sile ludzi w szambo??? bo jest pracownicaStrady,czytaj- STRATY!!!!Bylem w tym roku na zbiorach jablek w La Chaplle we Francij nie chce o tym pisac i sobie przypominac bo na sama mysl robi mi sie nie dobrze, od czasu polaczenia euro kontaktu ze strada to jest jeden wielki przekret na rynku pracy nie KORZYSTAJCIE z ich OFERT!!! Pracujesz na 2firmy i sprzataczke w bialym kitlu ktorej placisz za rzekome badanie wiecej niz Profesorowi 250zl!!! i jezeli chcesz odbic wszystkie poniesione koszta to musisz pracowac na bardzo-wysokich obrotach,praca akordowa, Jestes nie wydajny albo buntownik to polskie kapo czytaj Tomek donosil firmie i na wlasny koszt zjazd do domu!!!,dobrze zarabia tylko pani Magda i jej firma, nie POLECAM!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
gabisge - 2009-01-27 16:32:19 odpowiedz | cytuj
Witam.wyjeżdzam w lutym z firmy Erokontakt Strada do Huelvy,czy ktoś cos słyszał na temat pracy ,warunkow mieszkalnych itp.
zdjecie uzytkownika
d - 2009-01-31 17:25:29 odpowiedz | cytuj
uwaga oszuści !!!
zdjecie uzytkownika
janusz - 2009-02-01 11:33:16 odpowiedz | cytuj
wredna firma oszuści jechalismy gratem do Austrii którego musieliśmy pod góre pchać a kosztowało mnie to 600 zł w jedna stronę a tam zarobiliśmy tyle samo nie jedzcie przez tą firme
zdjecie uzytkownika
iza - 2009-02-01 15:08:32 odpowiedz | cytuj
Witam ja też tam jade w lutym i jestem ciekawa jak tam jest ,ale z tego co słyszałam jest ok damy rade
zdjecie uzytkownika
julita - 2009-02-01 22:16:53 odpowiedz | cytuj
czesc jezdzilam z euro kontaktu na truskawki do niemiec wiem ze teraz oferty pracy dla kobiet sa do hiszpanii na truskawki lub do niemiec na pieczarki!szczerze bylam zadowolona z wyjazdu.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-02 12:59:58 odpowiedz | cytuj
Kilka lat temu pracowałem w Danii przy zbiorach owoców i ja nie mogę narzekac na warunki i atmosferę.Jedyny ból to to że EUROKONTAKT przelewał sobie częśc wynagrodzenia płaconego przez duńskiego pracodawcę(!) na polskie konto w Lukas banku tytułem "Opłata za usługi transportowe" .Bo trzeba było podpisac taką umowę bo inaczej nici z wyjazdu.Ale z tego co widzę to już nie prowadzą pośrednictwa na Danię.(pracodawcy się na nich poznał że kantują ludzi)
zdjecie uzytkownika
darek - 2009-02-02 21:34:33 odpowiedz | cytuj
hej byłem byłem tez przez ta agecje nie moge nazekac. jezdzi łem przez inne agecje i ta mi sie wydaje najbardziej zetelna. ja jestem bardzo z niej zadowolony wiadomo ze jak sie jedzie na zbiory to nikt nie jest w stanie okreslic ile sie da zarobic.
zdjecie uzytkownika
darek - 2009-02-02 21:34:33 odpowiedz | cytuj
hej byłem byłem tez przez ta agecje nie moge nazekac. jezdzi łem przez inne agecje i ta mi sie wydaje najbardziej zetelna. ja jestem bardzo z niej zadowolony wiadomo ze jak sie jedzie na zbiory to nikt nie jest w stanie okreslic ile sie da zarobic.
zdjecie uzytkownika
maro - 2009-02-02 21:36:33 odpowiedz | cytuj
masz racje tez byłem i wiara jest taka ze masakra a pozniej sie dziwia
zdjecie uzytkownika
maro - 2009-02-02 21:36:34 odpowiedz | cytuj
masz racje tez byłem i wiara jest taka ze masakra a pozniej sie dziwia
zdjecie uzytkownika
magda - 2009-02-02 22:31:10 odpowiedz | cytuj
Popieram,a najgorsi z tych co jada do pracy i popijają ostro alkohol!!Bo tylko Polacy tak potrafią.Na zbiory jedzie się pracować,nie jest lekko ale to my sami sobie wybieramy przez jaką firmę i do jakiej pracy jedziemy.Na Eurokontakt nie narzekam,byłam na winogronie w Hiszpanii,po odliczeniu kosztów jedzenia,powrotu do Polski na czysto przywiozłam 1000euro,po 27 dniach pracujących.warunki mieszkalne dobre,nic nie płaciłam za zakwaterowanie.
zdjecie uzytkownika
roksana3786 - 2009-02-03 11:07:41 odpowiedz | cytuj
witam.wybieram sie w marcu do huelvy.czy ktos tez jedzie??
zdjecie uzytkownika
iza - 2009-02-03 13:50:39 odpowiedz | cytuj
witaj roksana napewno jedziesz w marcu a nie w lutym kiedy sie dowiedziałaś
zdjecie uzytkownika
roksana3786 - 2009-02-04 10:29:23 odpowiedz | cytuj
tak napewno.3 dni temu sie dowiedzialam.A dlaczego pytasz
??
zdjecie uzytkownika
roksana3786 - 2009-02-04 11:24:58 odpowiedz | cytuj
Iza a Ty w lutym sie wybierasz??mi powiedzieli ze wyjazd jest ok 7 marca
zdjecie uzytkownika
roksana3786 - 2009-02-04 12:25:36 odpowiedz | cytuj
witam
czy ktos sie wybiera do hiszpani na truskawki??do miejscowosci huelvy??
prosze o kontakt
gg2023430
zdjecie uzytkownika
ala - 2009-02-04 12:58:24 odpowiedz | cytuj
czesc. ja tez jade z kolezanka w lutym do hiszpanii na truskawki do huelvy. i mamy nadzieje, ze to wszystko co tu pisza nie jest prawdą.
zdjecie uzytkownika
roksana3786 - 2009-02-04 13:45:17 odpowiedz | cytuj
tez mam taka nadzieje..ale okaze sie na miejscu
w lutym??ja jade na poczatku marca
zdjecie uzytkownika
iza - 2009-02-04 17:03:34 odpowiedz | cytuj
hej Ala i Roksana moje gg to 9514109 odezwijcie się to pogadamy o wyjeździe do Hiszpanii sama mam kilka pytań bo jade
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-09 20:27:24 odpowiedz | cytuj
Widzę że byliśmy tam razem i fakt to była porażka.Nie polecam tej Straty...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-09 20:32:14 odpowiedz | cytuj
Widzę że byłam w La Chapelle we Francji razem z przedmówca nie polecam....
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-12 02:02:32 odpowiedz | cytuj
mam jechac w marcu do hiszpani na zbiór truskawek i borówek czy ktos jeszcze jedzie? a moze ktos był i cos powie wiecej boje sie ze bede nastepny nabity w butelke........a moze warto ryzykowac???
zdjecie uzytkownika
alexx55555 - 2009-02-13 17:55:19 odpowiedz | cytuj
Byłam w zeszłym roku na truskawkach w Niemczech właśnie za pośrednictwem tej firmy to był jeden wielki koszmar!!! Nie było pracy i jeszcze to biuro mimo naszych telefonów nie chciało nam pomóc wrócić do Polski. To był mój 1 wyjazd za granice i był koszmarem:(
zdjecie uzytkownika
kinia14 - 2009-02-13 18:50:40 odpowiedz | cytuj
czy ktos sie wybiera na truskawki do Huelvy w lutym?Łyszeliscie cos o konkretnym terminie wyjazdu?
zdjecie uzytkownika
kinia14 - 2009-02-13 18:50:40 odpowiedz | cytuj
czy ktos sie wybiera na truskawki do Huelvy w lutym?Łyszeliscie cos o konkretnym terminie wyjazdu?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-13 19:42:54 odpowiedz | cytuj
Hej.Huelva to jest prowincja cos jak u nas wojewodztwo.na truskawki traficie w różne miejsca.Praca cięzka ale tam pracuje sie tylko 6.5 godz. to idzie wytrzymac.Jak chcecie wiecej wiedziec o wyjazdach i pracy to polecam strone:praca huelva truskawki 3.Ale dlaczego jedziecie przez Eurokontakt ktory pobiera opłaty.Przez ohp lub up pojedziecie za darmo.Teraz trwaja nabory w rożnych miastach Polski.
x