Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-18 23:31:48 odpowiedz | cytuj
Witam.Szukamy mieszkania w okolicahc Waalwijk czy moglabys nam jakos pomoc lub chociaz doradzic gdzie owe mieszkanie mozna znalezc ? Prosze o kontakt(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
rnb89 - 2010-12-07 17:37:06 odpowiedz | cytuj
ODRADZAM!!!!!!!!!!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic poza tym.. ja przez 1,5 miesiaca musialam wydzwaniać i wykłocać się o należne mi pieniądze. (usunięte przez administratora) wielka mi ksiegowa ,zawsze miała wytłumaczenie; nie dostała godzin, nie wie o co chodzi.. bla bla bla. wiele razy czas pracy się nie zgadzał,pieniądze oczywiście też. o tych budach,.w których mieszkaliśmy nie warto opowiadać..psy w schroniskach mają cieplej. nie dajcie sie nabrać na obietnice .które wciskają Wam w biurach!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-30 18:07:49 odpowiedz | cytuj
Co Pan rozumie przez "wyszlo jak wyszlo"???
Co to znaczy LH i DI ? To Pan powinien im to wyjasnic albo(usunięte przez administratora) z biura . Skroty nie musza byc zrozumiale dla pracownikow agencji EU25.Sa to czesto ludzie nie znajacy dunskiego albo angielskiego.
Wypowiedz Pana nie jest do konca prawdziwa. Jako osoba reprezentujaca firme powinien Pan wiedziec, ze jeden z pracownikow zostal zmuszony di wyprowadzenia sie z Bilund, poniewaz firma EU25 zaplacila czynsz tylko do 18.12.2010.Nazwiska jego nie bede wymieniac z oczywistych wzgledow. Podkresla Pan , ze to byly najgorsze 2 tygodnie w Pana karierze. Nie pomyslal Pan o tym ,co czuli w tym czasie ludzie, ktorych pozostawiono bez jakiejkolwiek opieki w obcym kraju ??? Mam nadzieje , ze dostanie Pan rozgrzeszenie u jakiegos ksiedza z Gliwic. Nie jest Pan zly Panie (usunięte przez administratora) , jest Pan zadufany w sobie i arogancki.
zdjecie uzytkownika
Grzegorz - 2010-12-31 08:46:42 odpowiedz | cytuj
Napisalem ze najgorsze 2 tygodnie w mojej pracy wlasnie dlatego ze umiem sie postawic w waszej sytuacji . Znalem osobiscie 70% osob ktore pracowaly w Danii. Jesli was to pocieszy to sam nie odebralem swojej pensji za Grudzien 2010 ( bo uwazam ze na nia nie zasluguje , jesli o mnie chodzi to szef powinien moja pensje przeznaczyc na 4 dniowki jednego z was - tak tak zarabiamy )

Pozatym cala ta historia w Danii dala mi tak popalic ze odchodze z Eurostar 25 od 03.01.2011.

Wszystkim zycze powodzenia .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-31 16:18:26 odpowiedz | cytuj
Smutny koniec braku kontroli firmy i zarozumialosc kierownictwa. (usunięte przez administratora) czesto podkreslal w wywiadach, ze agencja zatrudnia przede wszystkim niewykwalifikowana sile robocza ( w domysle ludzi, ktorych mozna latwo oszukac).Mysle, ze zarowno(usunięte przez administratora) (obroty firmy wynosily w 2008 kilkaset milionow koron) jak i Pan zarobiliscie dosyc , aby teraz sie wycofac. Tak jest najlatwiej Panie (usunięte przez administratora) (uciec z tonocego okretu) Prosze nie udawac swietoszka, placze Pan krokodylimi lzami.Wspolczuje Panu.Poza tym nie odpowiedzial Pan na pytania zadane przez przedmowce.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-01 21:52:33 odpowiedz | cytuj
Niewiele ma Pan nagle do powiedzenia. Z Pana wypowiedzi wynika wrecz, ze nalezy sie Panu medal za rezygnacje z pensji i za wspolczucie dla ludzi zatrudnionych przez agencje.To troche egocentryczne i chybe nie do konca szczere.
zdjecie uzytkownika
w,k - 2011-01-13 20:36:52 odpowiedz | cytuj
PANIE(usunięte przez administratora) nie miałem żalu że PAN mnie nie przyjął do pracy, ale teraz nie pozostaje mi nic innego jak za to serdecznie podziękować. Uniknąłem kłopotów i niepotrzebnych nerwów. Głowa do góry i do przodu.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-15 21:35:21 odpowiedz | cytuj
Prawda jwst taka - niezedowoleni z pracy buntownicy wyleca predzej czy pozniej. At-once wyrzuci kazdego , kto nie bedzie przytakiwac , albo przyzna sie do przynaleznosci do zwiazkow zawodowych.
Nowi pracownicy z Polski stoja w kolejce do pracy.
zdjecie uzytkownika
ja - wiem co mówie o tej company - 2011-03-25 11:33:28 odpowiedz | cytuj
Witajcie. Piszcie co nowego słychać, bo zastanawia mnie ilu jeszcze ludzi dla nich pracuje. nielicznym się udaje czegoś dorobić, reszta niestety nie ma takiego szczęścia. Ja się już z tego wyleczyłem i już mnie tam nie ma.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-29 08:14:59 odpowiedz | cytuj
Hmmm... co do EU25 to zostawie to bez komentarza poniewaz nie chce o tym nawet wspominac co tam przezylam... aczkolwiek te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mimo moich 100 maili nie moga mi wyslac jaarografow ;/ jakos zadna firma do ktorej napisalam nie robila problemu tylko te(usunięte przez administratora) nie umia zarzadzac... Cala ta (usunięte przez administratora)wlascicielka jedna wielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nigdy kasy nie bylo na czas i jak w koncu pojechalam do niej do belgii do biura w piatek bo nie bylo przelewow i weekend bez kasy... to ona a co was zbawi ze wyplaty beda w poniedzialek... pojechalismy jej po majtach i ze szczodrym usmiechem ladne ma pani porsche ;] pieniadze dostalismy od reki i przelewy po 2 godzinach czyli wyplata do kwadratu,(usunięte przez administratora)krotko treba trzymac bo mysli ze w obcym kraju to nic nie zrobi, no jak to nie polak zawsze se poradzi tylko musi wiedziec jak ;))
zdjecie uzytkownika
Adam i Magda - 2011-04-06 09:50:57 odpowiedz | cytuj
Co by się nie działo nie polecam nikomu firmy EUROSTAR25. Miesiąc temu wyjechałem z dziewczyną. Zapłaciliśmy kupę kasy za benzynę, a na miejscu tragedia. Syf straszny, domki z grzybem ... wszystko w lesie tak żeby chyba ukryć to całe gówno. Powiedziałem ładnie PA i tyle nas widzieli. Zastanawiam się tylko czy ten napis, który ukradli z (usunięte przez administratora) nie miał czasem zawisnąć w tym lasku gdzie jak bydło trzymają ludzi i oszukują każdego jak się da.
zdjecie uzytkownika
Gość - 2011-06-19 21:37:13 odpowiedz | cytuj
Witam Państwa,
Czy opłaca się wyjechać do Synceronu w Regensburgu z Agencją eurostar?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-27 18:35:54 odpowiedz | cytuj
Krok po kroku...

-sprawdz gwarancje godzin oraz spytaj o stawki wiekowe o ile obowiazuja.( jesli nie ma gwarancji godzin to mozesz robic tydzien po 40 - 50 h a potem siedziec na domku )
- sprawdz dokladnie jakie beda koszty - zakwaterowanie - dojazd - ubezpieczenie itd
- policz dokladnie...potem szukaj innej agencji.
zdjecie uzytkownika
krzych - 2011-10-28 13:30:28 odpowiedz | cytuj
UWAGA!!! WAŻNE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW.
Poniżej umieszczam parę ważnych informacji dotyczących tego jak uniknąć sytuacji by nie zostać oszukanym przez pracodawców i lub różnego rodzaju agencje pracy. Lub jak postępować gdy zostaliście już oszukani odnośnie pensji, urlopu i wakacyjnych pieniędzy.
1.W Holandii każdy ( bez wyjątku ) pracodawca musi traktować was zgodnie z ustawą o minimalnej płacy. Oznacza to, że istnieje ustawowo określone minimum jakie pracodawca musi płacić swoim pracownikom. Poniżej podaje link do strony internetowej gdzie możecie zapoznać się z minimalną pensją, co to są wakacyjne pieniądze, płatny urlop itd. Jest to strona internetowa inspekcji pracy. Również na tej stronie internetowej istnieje możliwość zgłoszenia skargi na nieuczciwego pracodawcę poprzez kliknięcie w; formularz, pod < skarga > http://www.arbeidsinspect...nguages/polish/
2.Dwa razy w roku z dniem pierwszego stycznia i pierwszego lipca następuje ustawowa podwyżka płac. Wysokość podwyżki wynagrodzenia ustala ministerstwo polityki, spraw socjalnych i pracy. Każdy pracodawca musi bezwględnie stosować się do wytycznych tego ministerstwa odnośnie podwyżki płac. ( bez wyjatku ).
3.Pamiętajcie, że najczęstszym oszustwem agencji pracy jest to, że z chwilą gdy bierzecie urlop jest wam wypłacane tzw wakacyjne ( vakantiegeld ) Otóż te wakacyjne ( vakantiegeld jest to kwota w wysokości 8% waszych zarobków i jest to rezerwowane przez pracodawcę z waszej pensji brutto. Innymi słowy sami na to pracujecie. Wakacyjne ( vakantiegeld ) wypłacane jest w miesiącu maju każdego roku kalendarzowego, czasami dwa razy w roku raz w maju i raz w grudniu, Za każdym razem połowa. Pracodawca może wliczyć wam wakacyjne ( vakantiegeld ) w stawkę godzinową brutto jaką wam płaci, ale musi to być umieszczone w waszej umowie o pracę.
4.Każdy człowiek bez wyjątku na narodowość o ile pracuje legalnie co miesiąc nabywa prawo do dwoch dni płatnego urlopu bez względu na to jaki rodzaj umowy o pracę posiada. Płatny urlop jest wypłacany przez pracodawcę i nie ma nic wspólnego z wakacyjnymi pieniędzmi.
5.Wszelkiego rodzaju kary nakładane na was za brak porządku itd są kompletnie nielegalne!!!!
6.Uwaga!!! Gdy podejmujecie pracę to pytajcie agencje pracy czy posiada certyfikat NEN 4400. Każda agencja pracy, która posiada ten certyfikat jest co sześć miesięcy kontrolowana przez odpowiedni urząd pod takim kątem jak; czy płaci wam przynajmniej minimalną pensje, wakacyjne pieniądze i urlop. Jeśli chcecie sprawdzić czy wasza agencja pracy spełnia te wymogi i posiada taki certyfikat NEN 4400 wystarczy wejść na stronę internetową;
http://www.normeringarbei...ificeerden.aspx
Na dole po lewej jest < zoeken > kolor czarny, poniżej < Op gedeelte van de naam zoeken > obok tego napisu po prawej stronie jest pasek, tam proszę wpisywać nazwę agencji pracy i następnie kliknąć w; < Zoeken > na dole w żółtym tle. Jesli firma ma certyfikaty to otworzy się plik pokazujący certyfikat takiej agencji. Wtedy będziecie mieć pewność że to rzetelna firma a jak nie to nie podejmuje pracy w takiej agencji, która certyfikatu nie posiada. Nigdy też nie podejmujcie pracy bez wcześniej podpisanej umowy o pracę. Tak postępują w większości nieuczciwe agencje pracy.
6.Następna sprawa; Jeśli agencja pracy, która was zatrudnia nie wypłaca wam wynagrodzenia, wakacyjnych ( vakantiegeld ) czy też urlopu to możecie żądać wypłaty tych świadczeń od pracodawcy, do którego zostaliście oddelegowani do pracy. Prawo takie gwarantuje wam ustawa, która weszła w życie w Holandii z dniem 01-01-2010 roku. Jeśli pracodawca zapłacił za waszą pracę agencji pracy a ta nie wypłaciła wam wynagrodzenia czy też innych świadczeń to pracodawca ten musi wam wyrównać wasze straty i wypłacić zaległości. Wówczas kosztujecie go podwójnie, ale możecie być pewni że taki pracodawca nie skorzysta więcej z nieuczciwej agencji pracy. Ta ustawa ma na celu właśnie wyeliminowanie z rynku pracy nieuczciwe agencje pracy. Poniżej podaje link do strony internetowej gdzie możecie o tym przeczytać. Radzę wydrukować ten artykuł ( wersja holenderska ) tak byście mieli go w ręku gdyby zaszła potrzeba skonfrontowania z tym artykułem waszego pracodawcę.Tytuł artykułu; Inlener aansprakelijk bij niet-gecertificeerd uitzendbureau. http://www.payrollselect....tzendbureau.asp
7.Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli problem z pracodawcą lub agencją pracy to korzystajcie z usług inspekcji pracy lub adwokata i zakładajcie sprawę w sądzie.
8.UWAGA!!! W Holandii prawo mówi że każdy ma prawo do adwokata. W związku z tym każda kancelaria adwokacka jest zobowiązana do prowadzenia pewnej ilości spraw z urzędu. Oznacza to, że płacicie tzw własne wpisowe ( eige bijdrage ) jest to kwota, którą płacicie adwokatowi sami, resztę płaci urząd państwowy. Podaje link gdzie są podane te kwoty; http://www.stab.nl/normwrb.htm. Są to opłaty jednorazowe uzależnione od wysokości waszych zarobków!!! W razie wygranej sprawy pozwany zwraca wszystkie koszty sądowe!!![/b]
ksnndkd - 2012-03-15 11:02:56 odpowiedz | cytuj
ja byłam w sobote 10/03.12 podpisac umowe z koordynatorem...
od poniedzialku mialam zaczac prace..i zaczelam...
w poniedziałek pojechała nas grupa 6ciu osób do SYNCREONA w Waalwijku przeszlismy trening który trwał 1 godzine, pozniej stalismy pol godziny w jednym miejscu bo nikt nie wiedzial co mamy robic. Wkońcu puscili nas do domu bo stwierdzili ze jednak nie ma dla nas pracy
we wtorek poszlismy do pracy ale tylko na trzy godziny bo znowu twierdzili ze nie maja dla nas pracy
a w srode gdy zadzwonilam do koordynatora z pytaniem czy długo maja zamiar nas tak oszukiwac- pan (usunięte przez administratora)odpowiedzial mi ze juz nie maja dla nas pracy i musza nam podziekowac za współprace.
(usunięte przez administratora)NIGDY WIĘCEJ PRZEZ TĄ AGENCJĘ!
zdjecie uzytkownika
kasia - 2012-03-20 09:33:07 odpowiedz | cytuj
Odradzam tą firmę, sciągają ludzi do pracy, pracy nie ma. Pracowałam tam trzy dni po niecałym tygodniu pobytu tam kazali mi wracać do polski. Za ,, domek'' płacisz 90 Euro, osobno za dojazd do pracy i pranie. Mieszkanie jest w domkach kempingowych, albo jak kto woli w barakach. Ale najgorsze jest to że nie ma pracy. Nie polecam.
zdjecie uzytkownika
marta - 2012-05-13 21:27:37 odpowiedz | cytuj
witam
od poniedzialku ide na ulice poniewasz praca sie skonczyla aktualnie bede przebywac w nuland w holadni potrzebuje strasznie pracy i mieszkania podam swoj numer tel prosze o kontakt blagam +(usunięte przez administratora) naprawde nie wiem co poczac i niemam gdzie mieszkac i spac jak rowniesz niemam gdzie wracac do polski ;(
zdjecie uzytkownika
lola - 2012-06-04 12:56:59 odpowiedz | cytuj
szukam pracy w holandii czy ktos moze mi wysłac numer do tej agencij euro stars (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Nika - 2012-06-12 17:54:01 odpowiedz | cytuj
Witam. tak czytam te wasze posty i oczom nie wierze.
Pracowałam 1,5 roku dla Eurostaru w Sycreonie. Nie moge powiedziec nic złego o agencji...Syncreon to faktycznie patologia ;P ale też zależy to od działu. Co do Erostaru ,nigdy nie miała większych problemów. Pieniądze były zawsze, im dłużej pracowałam tym lepsze stawki. Co do domków może i fakt że piękne to one nie są, ale tez dużo zależy z jakimi ludzmi sie mieszka. Ja po 2 miesiącach się wyprowadziłam na własne mieszkanie. Co do Joba zawsze był chętny do pomocy. Ludzie żadna agencja nie da wam super warunków, pomyłki też sie zdarzają. Wszystko zależy od nastawienia, jak ktoś chce jechać i zarobić potrafi się dogadać i pracować to jest ok. Znam ludzi co pracują dla nich pare lat i gdyby było tak źle to zastanówcie sie czy pracowali by tam dalej? Jedyny problem jaki jest to ten że w Syncreonie traktuje się ludzi przedmiotowo...wyścig szczurów... Pozdrawiam cały dział Option :P
zdjecie uzytkownika
ewa - 2012-07-07 14:07:07 odpowiedz | cytuj
Czytając niepochlebne opinie tez sadzilam, ze ludzie przesadzaja. Jedzcie przekonanie sie sami, tak jak ja niestety musialam. Wezcie pieniadze na pierwszy miesiac, bo po 3 tygodniach jest pierwsza wyplata, po odliczeniu 90 euro/tydz za bungale, 20 euro/tydz za dojazdy do pracy, 20euro/tydz ubezpieczenia, badża, kamizelke, buty zostana wam grosze, jesli mieliscie ta szanse i pracowaliscie. ..Zdazaja sie tygodnie gdzie idziesz 2 dni do pracy- w sam raz na wszystkie koszty! Domki? Bungale sa 5cio osobowe, jak jedna osoba wstaje z lozka to calybungal sie trzesie. W naszym domku nie bylo niczego! 0 garnkow, talerzy, sztuccow, suszarki na ubrania, ani szafy. Za ten luksus 90 euro tygodniowo... Jak jedna osoba sie kapie to nie mozna zmywac naczyc, gdyz wtedy osoba pod prysznicem nie ma wody. Na 5 osob malutka lodowka bez zamrazarki. Zima w pokojach niesamowicie zimno. Tragedia... I hit sezonu! Solarisy na minusie... np. -200 euro... Powodznia wam zycze z ta firma...
zdjecie uzytkownika
- 2012-08-07 01:35:40 odpowiedz | cytuj
pati - 2008-06-14 21:11:11

Witam . Jeżeli ktoś korzystał z ich usług to proszę o info? może ktoś zna te agencje.
ja pracowalam ıo nıe polecam fırmy euro start. scıagaja mlodych ludzı. zakladaja ım numer sofı bez ktorego nıe mozna podjac pracy w holandıı. numer sofıı jest darmowy w wyrobıenıu a onı pobıeraja euro jak ı za zalozenıe konta qw banku co rownıez jest darmowe. przez tel babka mowı ze 6 euro na reke a na mıejascu okazuje sıe ze to jest.6.48 brutto. mıeszkanıa sa jak rudery ı trzeba sprzatac samemu zanım sıe czlowıek wprowadzı bo przyjmuja ı wyrzucaja jak tylko czlowıek polapıe ze okradaja. sa kary na mıe4szkanıach za balagan ale u mnıe w domu raz wszyscy dostalısmy kare po 50 euro za nıepozmywane naczynıa. kıedy z pracy wrocılısmy ok 18. zanım sıe kazdy wykapal a bylo nas 6 osob ı zanım kazdy zjadl to bylo kolo 21. kazdy po jedzenıeu chce chwıle odpoczac ı za nıepozmywane naczynıa dostalısmy kare bo na tym onı zarabıaja. za mıeszkanıe 75euro tyg plus dzıennıe dojazd do pracy 3 euro gdzıe w ınnych fırmach jest to darmowe. wıecej ınformacjı pod tym numerem(usunięte przez administratora)bo duzo by pısac. NIE POLECAM
zdjecie uzytkownika
oOIISandrusıaIIOo - 2012-08-07 01:38:54 odpowiedz | cytuj
wıtam. jeslı mowa o fırmıe euro start to ja moge wıele powıedzıec - ZLODZIEJE, Chetnıe zrobılabym ım dobra reklame ale nıe mam pomyslow jak to zrobıc zeby ostrzec ludzı przed tym dnemi WIECEJ INFO POD NUMEREM(usunięte przez administratora)Pozdrawıami Sandra
zdjecie uzytkownika
oOIISandrusıaIIOo - 2012-08-07 01:41:55 odpowiedz | cytuj
Wıtam serdecznıe. wıdze ze moqwa tutaj o fırmıe euro start, jeslı potrzebujesz ınfo chetnıe pomoge bo mıalam z nımı do czynıenıai (usunięte przez administratora)8, Pozdrawıam. Sandra
zdjecie uzytkownika
Przemo!!! - 2012-12-29 09:45:27 odpowiedz | cytuj
Hej, ludziska jesli chcecie poogladac fajne fimiki odnosnie tej przecudownej firmy dla swirow i desperatow to polecam link ponizej. Wejdzcie i zarejestrujcie sie na tej stronie. Rozsylajcie dalej, to nic nie kosztuje!!! Pozdrawiam!!!

(usunięte przez administratora)
alert