Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-11-30 16:35:58 odpowiedz | cytuj
Ja si� wybieram na kurs dzienny w Warszawie, podobno jest dobra prowadz�ca, dużo wymaga i ci�nie na praktyk�.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-30 16:39:40 odpowiedz | cytuj
ja jestem bardzo zadowolona z kursu we Wrocławiu.Kierują do nich na kursy osoby z różnych placówek publicznych więc muszą być profesjonalni
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-21 11:39:25 odpowiedz | cytuj
ja byłam na kursie u pana Marka w Warszawie. Prowadzący godny polecenia. Tak naprawdę na kursie dużo zależy od prowadzącego zajęcia. Pełen profesjonalizm
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-21 13:00:18 odpowiedz | cytuj
Ja też byłam na kursie w Warszawie, jest super, prowadzący miły i fajny, dobrze tłumaczy, a poza tym jest dużo praktyki, wiec można się czegoś nauczyć, a nie tylko zakuwać. Polecam!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-24 09:04:20 odpowiedz | cytuj
Nie wiecie czy trudno zdać egzamin?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-05 09:49:31 odpowiedz | cytuj
No nie jest bardzo trudno, ale teorii musisz się nauczyć, bo nie zdasz
;P praktycznego, a teoretyczny zdasz na pewno, po po tylko godzinach na pewno się nauczysz, ja się nauczyłem :D zależy też jaka jest osoba prowadząca, polecam :)
zdjecie uzytkownika
ogoniasty - 2011-04-11 13:34:28 odpowiedz | cytuj
wybieram się na kurs bańką chińską, czy ktos wie kto go prowadzi i jak na nim jest?
zdjecie uzytkownika
ona - 2011-04-12 15:14:38 odpowiedz | cytuj
no ja właśnie też się wybieram na kurs i z tego co wiem prowadzi go Justyna Żyła, także będzie super, bo zajęcia na 1 i 2 stopniu były świetne. A zajęcia mają się odbyć od 9-18 i ma być mało osób także nie będzie tłoku ;)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-10 12:28:54 odpowiedz | cytuj
Jak tak zachwalacie to się wybiorę. Przekonuje mnie nastawienie na praktykę
zdjecie uzytkownika
romek21 - 2011-05-18 09:41:15 odpowiedz | cytuj
hej! wybieram się na kurs masażu 1 i 2 stopnia, nie wiecie ile mniej więcej jest osób w grupie i czy jest więcej dziewczyn czy chłopaków? :P
zdjecie uzytkownika
kasiakk - 2011-05-18 15:28:49 odpowiedz | cytuj
z tego co wiem to jest max 10 osób, ale ja byłam na kursie i było 6 osób, także mnie i w sumie dobrze, bo każdemu lektor tłumaczył i pokazywał, a co do dziewczyn i chłopaków to różnie więcej było dziewczyn, ale na to chyba nie ma reguły :)
zdjecie uzytkownika
kasia84 - 2011-05-25 21:56:45 odpowiedz | cytuj
Z tego co wiem od innych co byli, była prowadząca Pani Magda. Ponoć dobra i uczyła faktycznie praktyki. Ludzie zadowoleni raczej, nie wiem kto teraz tam wykłada. Ja może się zapisze jak ludzie co byli polecali
zdjecie uzytkownika
mimi - 2011-07-21 16:16:30 odpowiedz | cytuj
kurs godny polecenia gdyż glównie opiera się na zajęciach praktycznych
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-28 19:28:10 odpowiedz | cytuj
jak wyglada na egzaminie teoretycznym? Slyszalam ze bedzie 50 pytan -test. ale bylo ciezko czy po orstu bylo latwiej? Jak dlugo?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-03 22:02:31 odpowiedz | cytuj
Egzaminy nie są łatwe. Jak zdasz teorię a nie zdasz praktyki i ti tak dyplomu Ci nie wydadzą bo nacisk kładą na praktykę
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-04 11:57:38 odpowiedz | cytuj
Kursanci masują siebie nawzajem. Trzeba również poczuć masaż, żeby potem poprawnie go wykonać.
zdjecie uzytkownika
Miffka - 2012-02-21 15:41:38 odpowiedz | cytuj
Dla zainteresowanych podrzucam link:
http://www.massageandspa.eu/szkolenia_kursy.php
Mają fajną ofertę szkoleń i są faktycznie firmą szkoleniową, po kursie dostaje się dokument jego ukończenia etc. Polecam.
zdjecie uzytkownika
anula - 2012-03-12 13:45:41 odpowiedz | cytuj
Hej,
uczestniczyłam w kursie masażu we Wrocławiu organizowanym przez GoWork.pl. Naprawdę świetnie się bawiłam, a przy okazji nauczyłam wielu pożytecznych rzeczy. Szkoleniowiec godny polecenia, wykazał się dużą cierpliwością do uczestników, stworzył bardzo kameralną atmosferę, dzięki czemu przełamał drzemiące w nas bariery i pomógł otworzyć się na nowe doświadczenia.
W kursie najbardziej podobało mi się to, że były małe grupy, w związku z czym każdy z nas mógł liczyć na uwagę i fachową pomoc trenera.
Naprawdę polecam:)
zdjecie uzytkownika
cukierek31 - 2012-07-09 19:41:53 odpowiedz | cytuj
Witam.Niedawno odbyłam Kurs masażu I i II stopnia w Go Work w Warszawie .Polecam wszystkim , którzy chcą zgłębić tajemnicę masażu.Osoba prowadząca jest niesamowita , 100% profesjonalizmu z jej strony. Jej zaangażowanie w tę pracę jest godne najwyższych ocen.Bardzo dużo zajęć praktycznych, dzięki czemu już pracuję jako masażystka. Polecam gorąco.
zdjecie uzytkownika
beutite - 2013-09-09 19:41:25 odpowiedz | cytuj
super kursy organizuje gowork. najpierw idziesz na kurs I stopnia, a potem mozesz sie doszkolic, ja np polecam banke chinska, badrzo ciekawe i azjatyckie masaze sa teraz megapopularne. takze mysle, ze warto sie zainteresowac jesli zalezy ci na tych umiejetnosciach.
zdjecie uzytkownika
goucwald - 2013-09-15 14:30:54 odpowiedz | cytuj
ja zrobiłem kurs I stopnia w goworku i zastanawiam się nad którymś z drugiego, ale jest tyle do wyboru że sam nie wiem...trochę nie ogarniam rynku i średnio umiem powiedzieć, który jest teraz "na fali", może mi polecicie? jestem otwartym umysłem więc mogę się podjąć różnych opcji :)
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-06-16 12:25:14 odpowiedz | cytuj
faktycznie polecam ich kurs masazu, jest dobry
zdjecie uzytkownika
malika1 - 2015-02-25 14:26:35 odpowiedz | cytuj
Ostatnio uczęszczałam na kurs masażu gorącymi kamieniami i jestem bardzo zadowolona, kurs był mi potrzebny do pracy. Kurs dostępny jest na stronie http://www.akademiamw.pl/kursy-i-szkolenia_masazu.html
zdjecie uzytkownika
zosia - 2015-11-14 19:06:54 odpowiedz | cytuj
W pracy sobie zażyczyli dodatkowych umiejętności i musiałam szukać czegoś szybkiego, niedrogiego i dającego certyfikaty. Znalazłam na Favore profil gabinetu odnowy biologicznej, który oferuje przeróżne kursy masażu, w tym tych najnowocześniejszych a o takie mi najbardziej chodziło. Poszłam, zrobiłam, i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Podsyłam linkę i polecam :) http://www.favore.pl/user/annnka.html szukajcie, wybierajcie ;)
zdjecie uzytkownika
Namdu - 2016-03-08 11:31:27 odpowiedz | cytuj
Ja jestem w trakcie kursu klasycznego w Akademii Masażu Karuna. Swoją siedzibę mają w Borach Tucholskich, więc nie dość, że się uczysz i budujesz swoją przyszłość, to jeszcze obcujesz z przyrodą i pięknem. Wielkim plusem jest to, że szkoła masażu posiada Akredytację Kuratorium Oświaty, a dodatkowo można starać się o dofinansowanie z PUP. Tutaj jest ich stronka: [url=http://www.akademia-masazu.pl/][color=black]szkoły masażu[/color][/url] ;)

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Namdu - 2016-03-08 11:32:45 odpowiedz | cytuj
Ja jestem w trakcie kursu klasycznego w Akademii Masażu Karuna. Swoją siedzibę mają w Borach Tucholskich, więc nie dość, że się uczysz i budujesz swoją przyszłość, to jeszcze obcujesz z przyrodą i pięknem. Wielkim plusem jest to, że szkoła masażu posiada Akredytację Kuratorium Oświaty, a dodatkowo można starać się o dofinansowanie z PUP. Tutaj jest ich stronka: http://www.akademia-masazu.pl
alert