Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-12 11:55:17 odpowiedz | cytuj
Jak pracowałem dla nich mialem w robocie wypadek spedzilem pare dni w szpitalu i z tego co wiem to oni wszystko placa z prywatnych polis ktore wykupuja dla pracownikow w razie wypadku za granica w kazdym badz razie ja nic nie placilem za leczenie. a skladki zdrowotne sa rzeczywiscie na Slowacji odprowadzane bo tam jest zatrudnienie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-20 22:19:25 odpowiedz | cytuj
dobra firma wescie sie do roboty a efekty beda widoczne
zdjecie uzytkownika
niwy - 2011-09-11 18:33:22 odpowiedz | cytuj
hej prosze o napisanie jak wyszła sprawa ze zwrotem podatku ??? i czy wygraliscie te sprawe w sądzie jestem ciekawy co i jak bo faktycznie urlopy niepłatne przejazdy niepłatne i po odliczeniu tego wszystkiego niecały 1 000 E zostaje !!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-15 16:27:05 odpowiedz | cytuj
niwy - 2011-09-11 18:33:22

hej prosze o napisanie jak wyszła sprawa ze zwrotem podatku ??? i czy wygraliscie te sprawe w sądzie jestem ciekawy co i jak bo faktycznie urlopy niepłatne przejazdy niepłatne i po odliczeniu tego wszystkiego niecały 1 000 E zostaje !!!

PRACOWALEM U NICH JAKO CIESLA SZALUNKOWY NIEDALEKO MARSYLI WARUNKI MIESZKALNE SUPER W DOMEK LETNISKOWYM DO PLAZY 200 METROW ROBOTA DO 18GODZ A PUZNIEJ PLAZA ,CO DO ZAROBKOW 1600-1700EURO NETTO MIESIECZNIE WYPLACANE W TERMINIE . JESLI CHIDZI O PODATKI SPRAWDZILEM TO ODPROWADZANY JEST NA SLOWACJI OD PODSTAWOWEJ KRAJOWEJ SLOWACKIEJ 317 EURO MIESIECZNIE WYCHODZ TO OKOLO 40 ZLOTYCH NA POLSKIE TAKRZE SZKODA ZACHODU WIECEJ BEDZIE KOSZTOWAL PRAWNIK NISZ TO WARTE . JA TAM POLECAM TA FIRME JUTRO WYJEZDZAM NA NASTEPNE ZLECENIE OD NICH.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-19 09:37:43 odpowiedz | cytuj
a w polsce moze jest inaczej ? wszedzie w tej chwili szuka sie oszczednosci zostan sobie w naszym wspanialym kraju i zapierdzielaj za 1600 zloty tak samo bedziesz marudzil ze za malo, ze warunki nie takie ze jest zle. Czlowieku jak chcesz zeby bylo tak pieknie jak to sobie wyobrazasz to otworz sobie swoja wlasna firme zatrudnij w niej kilka osob i zagwarantuj im takie cudowne warunki pracy jakich sam oczekujesz i zobaczymy jak dlugo pociagniesz.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-19 09:52:32 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-24 11:15:47

zna ktoś firmę Amos-services?wysyłają ludzi do Francji

ja ich znam pracuje dla nich od kilku lat z przerwami jako spawacz nie mam sie do czego przyczepic problemow z platnosciami nie bylo wyplata jest co miesiac.
zdjecie uzytkownika
laser - 2011-12-17 17:26:31 odpowiedz | cytuj
Pracuje ktos z Amos Servives we Francji przy fasadach alum.? Jakie wrazenia?
zdjecie uzytkownika
alex2511 - 2012-01-01 15:25:57 odpowiedz | cytuj
Cześć. Pracuję przez Amos niedaleko Grenoble...Jak na razie wszystko ok.Mieszkanie fajne,wypłatę jak na razie zawsze mam na koncie 2-3 dni przed terminem.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Norris - 2012-01-01 15:57:12 odpowiedz | cytuj
Witam,
Ja pracuję z tą firmą od 4 lat w ostatnim czasie jest coraz gorzej .Teraz zmienili czas wypłat powinny być wypłacane około 15 a przychodzą gdzieś około 18 i to jeszcze nie cale .Niejednokrotnie zalegają z płatnościami tłumacząc się rzekomą winą kontrahentów .Ja od 4 lat pracuję uczciwie a Pan panie (usunięte przez administratora)niech lepiej ruszy swoje 4 litery i sam weźmie się za robotę .

P.S
Dbaj o ludzi którzy na ciebie pracują
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-06 21:26:21 odpowiedz | cytuj
Ja tam nie marudze a pracuje dla nich dwa lata z przerwami Pan(usunięte przez administratora) pomugl mi duzo zalatwiajac mi ta prace mialem duzo dlugow i malutkie dziecko a to kosztuje teraz zyje na poziomie i stac mnie na wiele wiecej a co do wyplat tez mialem kilke opuznien ale to mnie nie martwi bo wiem ze sa wyplacalni znam ich od dwuch lat .
polecam ta firme tu was nie oszukaja .
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-06 22:25:56 odpowiedz | cytuj
dla tych co szukaja jakis informacji na temat tej firmy powiem w skrucie pracuje trzeci miesiac na paletach 7 euro na godz. 190 -200 godz miesiecznie placa tyle co obiecali na kontrakcie warunki socielne dobre , dla porownania pracowalem w Holandji kilka razy przez posrednikow tam obiecuja 7 euro ale odciagaja za mieszkanie + prowizja+ ubezpieczenie i na koniec zostaje 4euro

jak macie propozycje pracy u nich ja bym sie nie zastanawial od dawna szukalem takiej firmy.
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-06 22:36:55 odpowiedz | cytuj
nygusy chyba wracaja po 3 godz. robilem u nich 3 miesiace dobrze placili praca i mieszkanie dobre , obecnie robie w Belgji mieszkanie do bani w w osmiu na dwa pokoje do tego pieciu alkocholikow

jak bedzie jakis wyjazd od nich to odrazu z tad zjezdzam
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-06 22:49:14 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-24 11:15:47

zna ktoś firmę Amos-services?wysyłają ludzi do Francji
pracowalem u nich wyplacalni nie ma co nazekac warunki socialne dobre koles w rekrutacji nazywa sie (usunięte przez administratora) nie sciemnia to co mi powiedziel w polsce na temat wyjazdu tak bylo polecam.
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-01-26 18:11:32 odpowiedz | cytuj
ja pracuje w tartaku rok na początku było ok teraz są problemy płacą . Do Pana który pracuje nie daleko Grenobl jeśli można co to za praca którą Pan wykonuje.Z góry dziękuje za odpowiedz
zdjecie uzytkownika
Drwal - 2012-03-06 11:07:03 odpowiedz | cytuj
Amos to złodziejska firma,nie płacą za urlopy,wszystko w swoim zakresie,przejazdy,diety się należa a niby jest to wliczone w stawke,dieta dzienna to do 45 euro więc jako pracownicy gdzie to mamy? zarabiają na ludziach,my zapierdzielamy i na czysto mamy 1100euro i skromne życie a do polski rodzinie też trzeba coś wysłac.Nie dajmy się im oszukiwać.Powinni dać to co się należy bo inne firmy dają diete nawet 15 czy 20 euro dziennie i stawki po 9 do 11 euro ,tak mają spawacze z innych firm.a tu zatrudniają nas oszuści i dorobkiewicze.Nie polecam tej firmy,spużniają się z wypłatami,tłumaczą się że bank zawalił jakiś albo pracodawca nie zapłacił.Nie dajcie się (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
- 2012-05-02 09:03:24 odpowiedz | cytuj
Ja tam jestem z nich zadowolony pożądna firma.
zdjecie uzytkownika
zgron - 2012-11-13 20:33:19 odpowiedz | cytuj
panowie prosił bym o rzetelną opinie na temat firmy amosservices mam szanse wyjechać do Francji jako monter fasad aluminiowych i to już 26.11.12 chciał bym wiedzieć jakie warunki mieszkalne są czy zawsze mieszka się w kilku w pokoju czy to wyjątek no i czy płaca w terminie mam dylemat bo mam prace w polsce i musiał bym ją rzucić więc proszę o uczciwa ocenę dzięki .
zdjecie uzytkownika
bodek80 - 2012-11-14 08:41:24 odpowiedz | cytuj
Jest dobrze nie zawiodłem sie na tej firmie. Pojedziesz to zobaczysz jednym słowem ludzie piszą różne rzeczy a rzeczywistość jest inna. Ja osobiście polecam Amos-services.
zdjecie uzytkownika
sowa_72 - 2012-11-14 08:46:24 odpowiedz | cytuj
czy warto naprawde wyjechac za granice z tej firmy ,? prosze o odpowiedz
zdjecie uzytkownika
cordi007 - 2012-11-14 08:49:39 odpowiedz | cytuj
To zależy czego oczekujesz. Nie jest to łatwy kawałek chleba, ale pieniądze są godne i takich w Polsce nie dostaniesz.
zdjecie uzytkownika
naco-m - 2012-11-14 08:56:12 odpowiedz | cytuj
Ja jeszcze nigdy nie wyjezdzałem dlatego chodze po necie i szukam opinii. Chcialbym wyjechac na okres swiateczny bo wiem ze duzo osób wraca na swieta i potrzebne są zastępstwa. Na poczatek chciałbym wyjechac na jakies dwa miesiace najlepiej zeby sie przekonac jak to jest z tą pacą i czy dam radę tak pracować dłuzej.
zdjecie uzytkownika
- 2012-11-20 09:22:25 odpowiedz | cytuj
bodek80 - 2012-11-14 08:41:24

Jest dobrze nie zawiodłem sie na tej firmie. Pojedziesz to zobaczysz jednym słowem ludzie piszą różne rzeczy a rzeczywistość jest inna. Ja osobiście polecam Amos-services.
wlasnie pracuje dla Amos-Services, jestem na urlopie w polsce i nie moge narzekac, wiadomo ze zawsze beda jakies pretensje, ale wyjezdzalem juz z dwoma innymi agencjami i amos jak dla mnie jest najlepszy.
pracuje na budowie za granicą i robota ciezka jak wszedzie, ale jak widze tu innych Polaków ktorzy tylko narzekają, to mnie krew zalewa Ja akurat polecam tą firme.
zdjecie uzytkownika
jogy* - 2012-11-20 09:34:45 odpowiedz | cytuj
Pracuje dla tej firmy już dobre ponad dwa lata i na nic nie moge narzekać da się za to godnie żyć .Przez ten cały czas przewineło sie tu wielu różnych ludzi na szczęście pozwalniano tych wszystkich (usunięte przez administratora)itp których bolały nózki ,obcierały 4 litery miałem z nich świetny ubaw .Amosie wielki respect i dzieki za prace i godne warunki ,a wy bezrobotni lub wykorzystywanani w pracy o ile ją macie ,dalej wyładowujcie swoją złość na tym o to forum .Mi was poprostu żal
zdjecie uzytkownika
mati - 2012-11-20 17:13:06 odpowiedz | cytuj
witam, mam propozycje wyjazdu z firmy amos-services i chcialbym dowiedziec sie wiecej informacji, czy jest warto, jak naprawde jest z wyplata, nadgodzinami, dniami wolnymi od pracy czy sa platne, kto placi za dojazd do francji??? oraz jakie sa warunki mieszkaniowe, powiem ze mam wyjechacjako monter fasad alu
zdjecie uzytkownika
Malwina - 2013-01-17 09:43:34 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie, ten pośrednik tylko wysyła do Francji? Był ktoś w innym kraju, i kobiety do jakiej pracy jeździłyście przez tą agencje?

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
jarcok - 2013-02-26 15:39:03 odpowiedz | cytuj
robota dosyc cienzka wypłacalna firma na czas warunki mieszkaniowe dobre robie na fasadah w franci 2 lata takze jest dobrze tylko mała stawka 9 euro
zdjecie uzytkownika
jarcok - 2013-02-26 15:45:11 odpowiedz | cytuj
robie u amosa ponad puł roku na elewacjah wypłacalny w 100procentah zawsze do pietnastego wienc nienazekajcie na tym forum a jak jestescie mondzejsi to znajcie zagranicom lepszom prace lepiej płatnom no i oczywiscie wypłacanom na czas powodzenia a robota cienzka jak wszendzie hyba ze ktos przcuje za biurkiem
zdjecie uzytkownika
monter - 2013-03-29 16:00:03 odpowiedz | cytuj
jarcok - 2013-02-26 15:45:11

robie u amosa ponad puł roku na elewacjah wypłacalny w 100procentah zawsze do pietnastego wienc nienazekajcie na tym forum a jak jestescie mondzejsi to znajcie zagranicom lepszom prace lepiej płatnom no i oczywiscie wypłacanom na czas powodzenia a robota cienzka jak wszendzie hyba ze ktos przcuje za biurkiem
Ja bym tobie nawet 1euro nie dał, człowieku gdzie kończyłeś podstawówkę (jak ją skończyłeś) chyba w Kazachstanie i na tym Twoja edukacja się zakończyła. Tragedia napisz najpierw potem sprawdz w słowniku i dopiero wklej. Takich błędów nie widziałem na żadnym forum
zdjecie uzytkownika
zzzzzzzzzzzz - 2013-07-22 19:26:20 odpowiedz | cytuj
Na początku było dobrze ale teraz firma stała się niewypłacalna jest winna wielu osobom ostatnie wypłaty mi osobiście nie zapłacili za ostatni miesiąc
zdjecie uzytkownika
aaaaaaaaaaaaaa - 2013-07-25 21:56:50 odpowiedz | cytuj
Mi tak samo wiszą kase czerwcową i nie wiem co robić, bo ma żone i dziecko do utrzymania...lecę sobie w kulki może trzeba tam jechać i zrobić porządek z (usunięte przez administratora)bo napoczątku taki miły aż w (usunięte przez administratora)w łaził a teraz ma wszystko w huju bo on kase ma
zdjecie uzytkownika
!!! - 2013-08-04 00:24:03 odpowiedz | cytuj
Nie dajcie się oszukiwać-dieta 45euro/dzień się należy każdemu,do tego wyplata-ja wygrałam proces.A do Francji tylko z dobrym francuskim,bo zniszczą.
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2013-08-04 08:16:55 odpowiedz | cytuj
No chyba nie są nie są lepsi,niż LM/Morrison???
zdjecie uzytkownika
robol - 2013-08-22 14:54:47 odpowiedz | cytuj
Ja od 6 miesięcy otrzymuje wynagrodzenie bez problemu.Jak się pije a nie robi to może nie płacą...
zdjecie uzytkownika
Budowa - 2013-12-20 10:59:48 odpowiedz | cytuj
Ja mam dobre doświadczenie z firmą ALUBUD http://alubud.pl/ robiliśmy fasady aluminiowe na wyjeździe zapewniali miejscówke, nocleg jedzenie dojazdy wszystko. firma ok.
zdjecie uzytkownika
murarz - 2014-03-14 09:51:50 odpowiedz | cytuj
zgadzam się . ja też 5 miesiecy pracowalem . dostalem wyplaty . wiedzialem ile zarabiam , nie odliczaja nic od stawki . bedzie nowa praca wracam na pewno .
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-21 22:02:06 odpowiedz | cytuj
murarz - 2014-03-14 09:51:50

zgadzam się . ja też 5 miesiecy pracowalem . dostalem wyplaty . wiedzialem ile zarabiam , nie odliczaja nic od stawki . bedzie nowa praca wracam na pewno .
witam czy ta firma ma jakies prace jako brukarz morzna namiary na ta firme
zdjecie uzytkownika
dekarz - 2014-03-27 16:12:01 odpowiedz | cytuj
ja tez pracowalem . bylem na 5 kontraktach i czekam po swietach na wyjazd. jestem zadowolony . zaliczki bez problemu , wyplaty tez. co do zatrudnienia na slowacji kazdy o tym wie a co to za roznica . mieszkania dobre , nie jakies baraki . z wyposazeniem . polecam bede jechal 6 raz . pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
mongy* - 2014-04-01 21:55:12 odpowiedz | cytuj
moim zdaniem psoje sie ta firma, pracuje we ferancji i z wyplatami jest masakra. Szukam czegos innego
zdjecie uzytkownika
- 2014-04-03 08:55:06 odpowiedz | cytuj
Jestem trochę zdziwiona niektórymi opiniami które tutaj przeczytałam Nie wiem jak było wcześniej w Amosie ale ja pracuje od dwóch miesięcy jako kelnerka i jestem zadowolona. Mam fajne mieszkanko które dziele z inną współpracowniczką,na zarobki też nie mogę narzekać oprócz wypłaty otrzymuje napiwki. Został mi jeszcze miesiąc ale chętnie przedłużenia kontrakt z Amosem jeśli będzie taka możliwość
zdjecie uzytkownika
murarz - 2014-04-08 17:18:43 odpowiedz | cytuj
ja moge sie zgodzic z dobrymi opiniami . pracuje w amos 7 miesiecy , dobra stawka 9 euro , nie zabieraja za mieszkanie , daja zaliczki jak trzeba . a wyplaty sa , raz mi sie opuznila o 3 dni ale zawsze jest . ja chce zeby praca trwala jak najdluzej bo niemoge narzekac .
zdjecie uzytkownika
budowlanka - 2014-04-14 14:57:54 odpowiedz | cytuj
ja tez potwierdzam. pracowalem 4 razy juz, wszystko ok wyplaty na czas. teraz jestem w polsce na swieta i bede wracal napewno. kontakt z polska caly czas. 100 % - dobra firma.
zdjecie uzytkownika
- 2014-04-24 08:43:02 odpowiedz | cytuj
A to ciekawe na jakiej podstawie wygrałeś ten proces chyba fantazja trochę kolegę poniosła z tego co wiem a jestem zorientowany w tym temacie bo również pracuje w tej firmie diety są już zawarte w wypłacie .więc nie wiem na jakiej podstawie wygrałeś proces.Śmiać mi się chce z takich ludzi jak ty którzy kozaczą na portalach internetowych czego to nie zrobili i jacy to nie są super a z rzeczywistością to niewiele ma wspólnego . ŻĄŁOSNE !!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
kamila - 2014-04-27 14:36:14 odpowiedz | cytuj
przepraszam bardzo, ale wyplata miala byc w polowie kwietnia, jak moga byc az takie opoznienia? czy to normalne? czy ktos tez dalej czeka na wyplate?
zdjecie uzytkownika
krzysztof - 2014-05-20 11:39:08 odpowiedz | cytuj
pracuje w amos 6 miesiecy , wyplaty sa opoznione ale zawsze sa wyplacone . pracowalem w wielu innych firmach i nie otrzymalem wynagrodzenia. zawsze dzwonie do polski i dostaje gwarancje ze bede wyplacony. moje najdluzsze opoznienie to 7 dni.
zdjecie uzytkownika
Zainteresowany - 2014-05-20 11:53:36 odpowiedz | cytuj
Czytałem na różnych stronkach że ostatnio mają jakieś opóźnienia w płaceniu, myślałem o rozpoczęciu tam pracy, warunki niby fajne i kasy dają w porządku ale nie idzie się do pracy gdzie problem jest z kasą... zwłaszcza że pierw te kasę trzeba wydać żeby zacząć pracować.
Sam nie wiem..
zdjecie uzytkownika
francja - 2014-05-20 14:27:36 odpowiedz | cytuj
jak masz dylemat powiedz zeby dali ci numer do innych ludzi co tam pracuja albo pracowali.
zdjecie uzytkownika
monter - 2014-06-03 15:14:54 odpowiedz | cytuj
ja pracuje w amosie 7 miesiecy, mam wyplaty normalnie. i wszystko jest ok. nic zlego nie moge powiedziec.
zdjecie uzytkownika
ostry - 2014-06-04 12:01:01 odpowiedz | cytuj
Witam.Jak jest naprawde z tymi wyplatami,mam propozycje wyjazdu z tej firmy i nie chce znowu biegac po sadach pracy.Jeden wyrok juz mam,inna firma nie wyplacila mi wyplat za 2 miesiace.Prosze o bezstronne wypowiedzi.Dziekuje
zdjecie uzytkownika
marek - 2014-06-04 21:09:32 odpowiedz | cytuj
Witam niedowiarów
Pracowałem w AMOSIE przez 12 mesięcy i uwierzcie nie ma co narzekać. Wypłata na czas warunki mieszkaniowe dobre .Nic złego o tej firmie nie mogę powiedzieć. Zachęcam do współpracy z NIMI.
zdjecie uzytkownika
palety - 2014-06-05 09:47:03 odpowiedz | cytuj
jestem od 4 misiecy w amos , sa wyplaty i zaliczki . z polski dzwonia co kilka dni czy wszystko dobrze , tlumaczenia robia bez problemu . wszystko ok .
alert