Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ulenkarheinberg - 2012-03-04 19:34:18 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkie Panie pracujace w Niemczech jako Opiekunki !Jestem w tym temacie rowniez juz kilka lat ,chetnie pozna sie z kolezankami po fachu ..obecnie w niemczech do 31.03 moje gg25511208 Urszula
zdjecie uzytkownika
ulenkarheinberg - 2012-03-04 21:15:40 odpowiedz | cytuj
Jestem ciekawa Waszych opini n.t pracy w niemieckich domach starcow ..jmam juz troche dosyc pracy jako opiekunka ,choc warunki mam raczej bardzo dobre ,ale bycie 24 godz ,na dobe z 2 godz.przerwa jest juz dla mnie troche meczace ..sa sadzicie o pracy jako Opiekunka w Hajmach Niemiekich ...? pozdr .czekam na jakies \"wskazowki\",..=)
zdjecie uzytkownika
Joanna - 2012-03-21 16:23:49 odpowiedz | cytuj
a moge Cie prosic o namiar na firmę ?
janett75@poczta.onet.pl
zdjecie uzytkownika
Joanna - 2012-03-21 16:25:30 odpowiedz | cytuj
... chodzi i o namiar na firme z Bratysławy ? :)
zdjecie uzytkownika
krystyna - 2012-04-22 00:39:25 odpowiedz | cytuj
z tego co wiem żeby dostac się do hajmu trzeba przejśc 16 tygodniowy kurs .poza tym nie potrzeba nie wiadomo jakiej dobrej znajomości języka .z tym że opłacic mieszkanie ,kupić jedzenie nie wiem jak to wyjdzie .
zdjecie uzytkownika
- 2012-06-04 08:51:05 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-22 23:17:38

czesc dziewczyny ja tez szukam pracy moze ma ktoras namiary bo mimo kursu jez niemieckiego tem moj niemiecki jest jeszcze slaby choc dobrze operuje pojedynczymi slowami i szlifowalam go pracujac juz 3 miesiace w niemczech teraz mam pauze ale chce jak najszybciej wyjechac a nie bardzo wierze biurom posrednictwa z gory dzieki
Tutaj na stronce Aterimy med jest fajnie zrobiony kurs dla opiekunek:
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kika1 - 2012-07-18 15:45:23 odpowiedz | cytuj
Pracuje w Pflegeheim-ie, sama prace bardzo sobie chwale, ok.60 % personelu to auslanderki:) niemiecki trzeba znac ale nie perfekcyjnie:) musicie same wiedziec czy bedziecie mogly dokumentacje prowadzic!
Pod opieka masz 10-12 podopiecznych o roznym stanie zdrowia! niestety po oplaceniu /550 € /mieszkania i kosztow z nim zwiazanych pozostaje mi 750 € na wyzywienie trace 200€ ubrac sie tez trzeba 100€ pozostaje 450€ , jesli ktos pali nastepne 150. Poniewaz mam tutaj rodzine:)i nie musze wysylac pieniedzy, odkladam ok 300€ miesiecznie:)
Pozdrawiam wszystkie opiekunki, tez zaczynalam od opieki domowej:)))
zdjecie uzytkownika
- 2012-08-29 21:32:30 odpowiedz | cytuj
wlasnie przeczytam ze pracujesz w Pflegeheimie a mozna wiedziec czy trzeba miec koniecznie wyksztalcenie pielegniarskie ??
zdjecie uzytkownika
jadzia77 - 2012-12-29 11:55:08 odpowiedz | cytuj
ja Wam dziewczyny polecam poszukac przede wszystkim pracy w agencjach pracy i agencjach posredniczących, ja znalazlam taką , z której byłam bardzo zadowona, pracowalam jako opiekunka i nic innego mnie nie obchodziło, dobra płaca, dobre warunki :) zajrzyjcie na (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Małgośka - 2013-01-17 15:03:28 odpowiedz | cytuj
Ja znalazłam pracę jako opiekunka dzięki pomocy koleżanek z opiekunki-forum.pl Wcześniej szukałam bezskutecznie, aż w końcu się udało.
Opiekuje się starszą panią, rodzina jest bardzo miła i życzliwa - nie mogłam trafić lepiej.
zdjecie uzytkownika
fajeczka - 2013-01-21 10:27:23 odpowiedz | cytuj
co moge powiedziec, przeszlam na firme pronobel od niedawna i ok te panie polecam, wyplaty sa na czas! (oczywiscie tylko legal)
zdjecie uzytkownika
Jol - 2013-03-03 10:18:29 odpowiedz | cytuj
Witaj Daniela, byłabym bardzo wdzięczna gdybyś dała mi namiar tej firmy. Myslę, że spełniam ich oczekiwania bo jestem dobra w tym zawodzie i znam dobrze niemiecki. Napisz proszę na mojego meila: (usunięte przez administratora)Pozdrowionka i trzymaj się, będę cię informować co i jak sprawy się maja, jeżeli chcesz.
zdjecie uzytkownika
Krissyy - 2013-03-04 10:47:37 odpowiedz | cytuj
ja wyjechałam z Goworkiem i bardzo sobie chwalę tę pracę :) wszystko legalnie, jasne warunki, wszystkie informacje podane PRZED wyjazdem, a nie ma miejscu (jak to się czasem niestety zdarze) - więc bez przykrych niespodzianek ;) generalnie ta firma zda o swoich pracowników, więc polecam :) no i można sporo zarobić :p
zdjecie uzytkownika
- 2013-03-31 15:28:49 odpowiedz | cytuj
- 2013-03-31 15:26:31

- 2012-08-29 21:32:30

wlasnie przeczytam ze pracujesz w Pflegeheimie a mozna wiedziec czy trzeba miec koniecznie wyksztalcenie pielegniarskie ??
Bzdury piszesz kolezanko,ze odkladasz 300 euro ha ha,trzeba byc nienormalnym,zeby tak pracowac,ja pracuje prywatnie za 1400 euro i 1400 przywoze do domu bo jedzenie i spanie mam za darmo
co ty piszesz posredniczko, gowork placi grosze,ciezkie przypadki i czesto wlasnie bez wszystkich dokumentow.
zdjecie uzytkownika
- 2013-07-17 21:39:41 odpowiedz | cytuj
co jest?
zdjecie uzytkownika
pirania - 2013-07-17 23:21:33 odpowiedz | cytuj

Nic nie jest,na tym forum chociaz sie nikt nie wyzywa,moze warto zaczac tutaj pisac?
zdjecie uzytkownika
- 2013-07-18 21:08:36 odpowiedz | cytuj
pirania - 2013-07-17 23:21:33

Nic nie jest,na tym forum chociaz sie nikt nie wyzywa,moze warto zaczac tutaj pisac?
Właśnie dlatego pytam-co jest.Może zauważyłaś,że wpisy urywają sie na marcu-a jeszcze kilka dni temu było inaczej.Straszna część została usunięta.Nie wiem jak,ale z innej przeglądarki znalazłam to w takim stanie.Google nie pokazuje tej strony-pokazuje,że jest błąd.Dlatego pytam-co jest?
A to forum kiedyś było fajne,wesoło było,rzeczowo,życiowo,informacyjnie.Fajnie było.A ostatnio tylko wyzwiska i zero konkretów.
Sprawdz,czy Tobie przez Google uda się na tą stronę wejść i napisz mi-jak możesz.Ciekawi mnie to,bo nie rozumiem.Ja jestem na Firefox.
zdjecie uzytkownika
Anka - 2013-07-18 22:00:14 odpowiedz | cytuj
Wyjeżdżam z firmy GoWork jako opiekunka i słyszałam pochlebne jak i złe opinie na ta firmę,że w czasie nie wypłacają pieniędzy jak i nie interesują się tymi osobami. Nie wiem jak do niej się odnieść, czy dobrze robię.Nie chciałabym wpaść w jakieś kłopoty związane z tą pracą.Pomóżcie odpiszcie mi na to! Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pirania - 2013-07-18 22:27:50 odpowiedz | cytuj
- 2013-07-18 21:08:36

pirania - 2013-07-17 23:21:33

Właśnie dlatego pytam-co jest.Może zauważyłaś,że wpisy urywają sie na marcu-a jeszcze kilka dni temu było inaczej.Straszna część została usunięta.Nie wiem jak,ale z innej przeglądarki znalazłam to w takim stanie.Google nie pokazuje tej strony-pokazuje,że jest błąd.Dlatego pytam-co jest?
A to forum kiedyś było fajne,wesoło było,rzeczowo,życiowo,informacyjnie.Fajnie było.A ostatnio tylko wyzwiska i zero konkretów.
Sprawdz,czy Tobie przez Google uda się na tą stronę wejść i napisz mi-jak możesz.Ciekawi mnie to,bo nie rozumiem.Ja jestem na Firefox.
mnie strona wyskakuje,na goworku sa dwa podobne fora,moze nie o tym forum myslisz.
zdjecie uzytkownika
- 2013-07-19 10:46:16 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich.
malo tu osob wchodzi,szkoda bo tu takie normalne forum,bez klotni.
zdjecie uzytkownika
- 2013-07-19 13:13:21 odpowiedz | cytuj
Potrzebuje zmienniczki od 15-stego wrzesnia do 15-stego listopada.
Pani lat 86 chodzaca. Praca prywatnie, 40 e dniowka.
15-listopada wracam tam na miesiac,po tym terminie mozna tam dalej pracowac jak dlugo sie chce. Ja nie wracam.
Jezyk niemiecki komunikatywny.Praca dla pani od 55 lat w zwyz.
Szczegoly na meila Aster_ma@interia.pl
czekam na propozycje.
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-05 13:15:46 odpowiedz | cytuj
czy ta propozycja jest jeszcze aktualna?
zdjecie uzytkownika
yngrid - 2013-09-09 23:16:06 odpowiedz | cytuj
ja już drugi raz będę jechać, wcześniej byłam na trzy miesiące na wyjeżdzie z goworkiem i przyznam się że choć zarobiłam przyzwoicie to trochę pracy było...sprzątaczkę mieliśmy, ale moja eleonore już ledwo chodziła...ale zdecydowałam się ponownie pojechać, tym razem na pół roku bo naprawdę pieniądze bardzo porządne
zdjecie uzytkownika
llien - 2013-09-13 17:02:41 odpowiedz | cytuj
jestem nowa wśród opiekunek, po raz pierwszy będę wyjeżdżać do pracy z firmą gowork. zdecydowałam się na tą pracę ponieważ za bardzo nie ma alternatyw dla kobiet w moim wieku...jeśli nie ma się specjalnych kwalifikacji. niemieckiego nauczyłam się w szkole, pielęgnowałam chorego dziadka. to taka praca, w której doświadczenie nabywasz z życia i podczas której też nabywasz cenne doświadczenie jednak czasem jestem pełna obaw...czy podołam osobie, która będzie tak zależna ode mnie, a jednocześnie od której ja będę zależna...
zdjecie uzytkownika
swert - 2014-01-12 05:21:28 odpowiedz | cytuj
Może porządne ale jak ci Psycha siada być sztuczną córką dla jakiejś niemki porażka

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
witam pani ulu - 2014-09-11 10:45:27 odpowiedz | cytuj
jestem w niemczech od kilku tygodni.czekam na pracę jako opiekunka,chociaż jestem po szkole medycznej pelęgniarką.chcę złapać z panią kontakt.pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
koleska - 2014-09-30 22:16:15 odpowiedz | cytuj
Ja też jestem od miesiąca pod Hamburgiem z Ideal Pflege. To jest mój pierwszy wyjazd Opiekuje się dziadkiem z demencją - nie jest najgorzej. Póki co kontakt z koordynatorem agencji jest na biezaco, pierwsza wypłata wpłyneła w terminie i wszystkie ubezpieczenia załatwione przed wyjazdem. Zobaczymy jak bedzie dalej - jestem jeszcze 2 m-ce. Życzcie szczęścia i pieniążków na koncie.
zdjecie uzytkownika
Ona - 2015-01-21 19:01:14 odpowiedz | cytuj
Go work , nie warto, nie polecam byłam raz i nigdy więcej nie pojade z ta firma.
zdjecie uzytkownika
opiekunka - 2015-01-21 19:02:56 odpowiedz | cytuj
Nie jedz nie polecam nie płaca .
zdjecie uzytkownika
lideczka - 2015-05-19 16:07:16 odpowiedz | cytuj
Autoreklama?!!!! Też wyjechałam przez GoWork i ODRADZAM! Kupa stresu, bo interesują się opiekunką tylko do momentu pośrednictwa. Jak już się jest u rodziny w Niemczech, to mają cię w czterech literach. A ich ograniczone ubezpieczenie turystyczne to jest śmiech na sali!
zdjecie uzytkownika
Benia - 2015-05-21 11:47:41 odpowiedz | cytuj
Wyjechałam z GoWork. Niestety ostatecznie więcej mogę powiedzieć negatywnego niż dobrego. Pieniądze wpływały na konto z opóźnieniem, praktycznie zerowy kontakt z firmą, do tego moja konsultantka była wyjątkowo opryskliwa. Trzeba pilnować ich na każdym kroku i ciągle wydzierać sobie wszystkie informację, bo sami z siebie robią niewiele. Nigdy więcej GoWork.
zdjecie uzytkownika
yeyi - 2016-01-04 07:52:19 odpowiedz | cytuj
Kazda firma reklamując się przedstawia warunki,ktore odpowiadają opiekunkom.Niestety w praktyce wygląda to inaczej.Jezeli dochodzi do podpisania umowy to niestety zostajesz postawiona pod sciana.Nie masz wyjścia..podpisujesz..jedziesz...a na miejscu okazuje się ,ze po raz drugi Cie oszukali.I znowu nie masz wyjścia...zostajesz..pracujesz.Po powrocie szukasz ponownie...bledne kolo.Smiesz mnie te błagania o namiary na dobra firme...nie ma takiej.Sama musisz wybrać.Dla opiekunki powinna być klarowna sytuacja ...opis przypadku/często ukrywane choroby przez rodzine/ pieniądze na prowadzenie domu..wyżywienie,czas wolny/przynamniej minimum/ Wszystko powinno być ustalone z rodzina...wtedy nie ma konfliktow.Tego nie będzie.....jesteśmy tylko dla nich parobkami za marne pieniądze....niemka nie przyjdzie pracować za 3 euro za godzine..nie zgodzi się tez na umowę,w której jesteśmy tylko straszone karami,bo jak się nie podoba to przepracujesz za darmo swój czas wypowiedzenia,i jeszcze obciaza cie kara....bo np.poskarzylas się ze jesteś glodna,nie masz wolnego..lub po prostu masz pokoj w piwnicy.Opiekunki ..nie szukajcie firm w internecie...totalna porazka.Interkadra,Promedica,Aterima, GoWork,APN to wszystko jedna struktura,A te niby zadowolone opisujące przypadki jak im to dobrze to zwykla sciema...tyle w temacie..
zdjecie uzytkownika
jotbee - 2016-05-29 13:56:28 odpowiedz | cytuj
Właśnie popełniłam okropny błąd bo zaufałam firmie GoWork. Tragedia. Co innego mówią przez telefon a co innego piszą na meila a na koniec wychodzi jeszcze coś innego, za każdym razem z krzywdą dla mnie. Opis zlecenia (byłam na dwóch) wzięty z sufitu. Nowa umowa przy okazji zmiany zlecenia i próba wmanewrowania w nielegalną działalność na terenie Niemiec z jakąś obcą, nieznaną mi firmą niemiecką. Straszenie, że nie wypłacą wynagrodzenia (jeśli tej dziadowskiej umowy nie podpiszę). Problemy z ubezpieczeniem.
alert