Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Byko

Ty z Tanie Taxi nie pobieranie bazy od żadnego kierowcy, macie rabaty na paliwo ok.(usunięte przez administratora)

NAJWYTRWALSZA ELŻBIETA 318

Był mój bardzo długi tekst bez obrażania i obelgi.Bez słów żalu i pròźb.Taki był tekst sam w sobie o życiu i o Mini Drivers.Taki bardzo obiektywny i tylko mój.I gdzie się podział? Był wysłany i nie wie dlaczego na forum się nie wyświetlił? Buśka.E

Fipo
@NAJWYTRWALSZA ELŻBIETA 318

Zgłosili z tanie taxi za bluzgi i oszczerstwa to odzucili.

KIEROWCA

Ciagnijcie sie z tego portalu pajace z tanie taxi piszcie te bzdety na swoich forach

KIEROWCA

Ja nigdzie nie odszedlem cały czas jezdze w mini juz 3,5 roku i nigdzie sie nie wybieram bo mi tu dobrze.a Nieudacznikiem to jestes ty i reszta kasztanow z tanie taxi bo nie umiecie puscic ogloszenia o naborze kierowcow tylko kradniecie z innych korpo.

Krzysztof

Alanku weź się za naukę (usunięte przez administratora)bo z językiem polskim jesteś na bakier. Do czego Ty się chłopie nadajesz?? (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog

Kierowca

O kim piszecie te bzdury bo nie łapie???

Kejt

Polecam. Niska opłata bazowa i jak na wakacje sporo zlecen

Gruszka
@Kejt

3 Zlecenia na 10-godzin to faktycznie sporo.porażka

Tom
@Gruszka

(usunięte przez administratora)Kto normalny czekałby 10 h by zrobić 3 ruchy. Porażka to Ty.

A. Mo

Od 3 lat jezdze w tanie taxi, kolega namowil mnie żebym spróbował gdzie indziej , spróbowałem w Opti i w MINI ale tu auta prywatne nie zarabiają ,tylko ich auta firmowe. Przez 12 godzin zarobiłem tyle co w Tanie taxi w 7. W skali miesiąca robi to duża różnicę. Niestety nie polecam. Chciałem dorobić a utopilem tylko kase. Z czystym sumieniem polecam tanie taxi

Mirek
@A. Mo

To jakieś jaja są ???? Ci z tanie taxi kopiuja komentarze i wklejaja po różnych korporacjach. Wczoraj w nocy czekając na klienta napisałem im dokładnie samo A widzę ktoś skopiowal i wkleił tutaj ???? brak zajęcia jak widac

Szerman VV

Jak nakupowali sobie ocenek to mają .Dziwne ze oceniają ludzie którzy nigdy w Warszawie nie byli. Tylko MINI !!!

Turbann

Nie polecam, nie ma zleceń, opowieście o tym jak jest super mozna wlozyć miedzy bajki, przeszedlem z tanie taxi i wracam od sierpnia do tanie taxi. nie dajcie sie namówić na przejście. Co z tego że tanio jak zleceń nie ma?

@Turbann

(usunięte przez administratora)Wszyscy uciekają z tanie taxi bo tam nie da się zarobić. Taka jest prawda. A Ty zmień taktykę bo ta jakoś Ci nie idzie.

Rychu

Mariusz spoko koleś. Polecam

Mnb

Ja też polecam. Po kilku korpo to jestem zadowolony

Haju

Polecam Mini jeździłem w tanie taxi i opti lipa.w tanim nie ma zlecen a w opti tylu kierowców że nie ma co robić

WWL

Jak tam wczorajsza łapanka na lotnisku ? (usunięte przez administratora)

tanie-taxi
@WWL

Sorki ale u nas marnie się kręci dlatego wypisujemy takie komentarze czy opinie na konkurencyjnych stronach. Auta trzeba spłacać bo na raty a roboty i kierowców mało, jak wszędzie.

Raspo

Droga ta baza 730zl. Jest jakieś inne rozliczenie żeby tak drogo nie było? Ta kierowniczka jakąś taka dziwna wasza

Roni
@Raspo

Za co powiedziała Ci te 730? Dzwoniłem w ubiegły piątek to mówiła 500 zl. Wczoraj chciałem się umówić to też 500

Grzesiek
@Roni

Mnie krzyknęła 600 zł za bazę. Wychodzi na to że wysokość zależy od humoru szefowej.

Mini najlepsze

Do siebie zadzwonisz? Lepiej do banku ile za raty wisisz za auta w tanie taxi

Sill
@Raspo

Baza 600.od zawsze.

Maciek
@Sill

W tych czasach sztywna baza. Są chyba 100 lat za muzykami. Nigdzie tak nie ma. W zębach musisz co miesiąc przynieść kasę czy pracujesz czy nie. A weź i na nią zarób.

Polones

Dzwoniłem na auto firmowe i fajna ofertę macie ale mówi ze seven taxi? Myślałem ze to mini.576329151. To mini kupiło seven?

Aneta

CyganNiePekaj, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

ankaj2002

(usunięte przez administratora) Za każdym razem przejazd jest droższy o około 40% niż być powinien. Polecam sprawdzić. Reklamacji w żaden sposób nie rozpartują. (usunięte przez administratora)

Masz się czym chwalić(usunięte przez administratora)

jaro jaro

a co to dziki zachod? Wam na pradze to sie we lbach poprzewracało nikt kto prowadzi firmę nie bedzie sie z chlystkami szarpał tylko dzwoni na policję to 21 wiek a nie lata 90 w ktorych sie zamkneliscie na tej pradze.e

CyganNiePekaj
@ankaj2002

(usunięte przez administratora) Nie ma lepszej korporacji od mini w całej wawie jezdzicie jak za darmo

Aneta

@Kierowca Miniaczka :), dziękuję Ci za wyczerpującą opinię dotyczącą zatrudnienia. Czy inni kierowcy mogliby się wypowiedzieć jakie mają doświadczenia z tym pracodawcą? Dla potencjalnych pracowników oprócz samego nastawienia wobec pracodawcy, ważne są również konkrety, które pokazują różne elementy warunków zatrudnienia w firmie, takich jak grafik pracy, atmosfera, benefity.

Mini driver

@Numer boczny 1313 Jacek zimny 03.06.2018 09:36 Mówił ten z tanie taxi jak tam dobrze ze furki nowe ale jakiś nie halo był i nie chciałem z nim dalej gadać. wolę w mini zostać.

Kierowca Miniaczka :)

Szczerze jestem kierowca juz jakiś czas i nie narzekam. Sa różne opinie i gusta ale jako kierowca slucham duzo ludzi (doradzam jak i rowniez ludzie mi doradzaja.) dzieki tej pracy juz sporo sie nauczylem gdzie co i jak zalatwic jak i moge liczyc na pomoc w przeróżnych dziedzinach. Jestem osoba kontaktowa i latwo nawiazuje znajomosci. Co do pracy tutaj hmm... sa wzloty i upadki jak wszędzie... Ja jestem w stanie wykarmic 3 córki i 1 syna wiec chyba da sie zarobić co? :) atmosfera WEDLUG MNIE zaje... Xd kierowcy pomocni dyspozytornia robi co może by było jeszcze lepiej. Nawet jak mialem kilka razy problem z autem lub jak byla ulewa a żona w parku z dziećmi to kierowca najblizszy mi ich przewiozl bo byl blizej wiec co tu pisac wiecej??? Klienci sa mili choc do kazdego trzeba miec indywidualne podejście. Ps. Skoro sa klienci to i jest zarobek wiec... Pozdrawiam serdecznie wszystkich ze środka białego Nissana :)

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ