:Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.
counter
2 54 163 5 1
Q

Witam, nie polecam tej firmy nikomu a szczególnie FP&A działu czy innych. Nadgodzin kosmos (od 20 do 40 co mc), wymagają pracować w święta. Firma słaba, zarządzanie w dziale raportowania oraz analiz jest słabe. Szacunku do pracy nie ma. KORPO KORPO KORPO i tyle, ludzie odchodzą. Co z tych benefitów, jeśli do ludzkiej pracy oraz czasu prywatnego, nie mają szacunku! NIE POLECAM!!!!! ŻADNEGO NIE MA WORK-LIFE BALANCE.

A.

Hej, postanowiłam dodać coś od siebie, ponieważ widzę, że bardzo mało opinii mówi rzeczywiście o pracy w centrali na Gładkiej (wcześniej Słowiczej). ACP (Avon Cosmetics Polska) jest zdrową korpo w kapciach. Czemu w kapciach? Bo jesteśmy empatyczni, pokorni i wiemy co to work-life balance, ale pracujemy na ciekawych projektach przy dużej dynamice. Pracuję tutaj od 1,5 roku i nie jestem zaskoczona, że duży % osób pracuje tutaj 5+ lat. Są też tacy, którzy pracują 17. Jest wiele działów i struktur - lokalne, regionalne (19 rynków), a także globalne (z Warszawy na 55 rynków!), więc naprawdę można się rozwijać. Atmosfera i ludzie są tutaj niesamowici! Jest też sporo fajnych benefitów - można np. pracować dwa dni w tygodniu z domu i mamy dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin :) Jest trochę biurokracji, ale które korpo jej nie ma? Podsumowując, uważam, że to do tej pory najlepsza firma w której pracowałam i mogę zdecydowanie polecić Avon Cosmetics jako pracodawcę :)

Karolina

Często nie ma produktów z aktualnego katalogu, a co gorsza sprzedają balsamy do ciała po terminie. Nigdy nie zwracałam uwagi na daty, ale od dłuższego czasu się przyglądałam i niestety nie był to jedyny raz kiedy dostarczono mi przeterminowany balsam. Przykład: Kupowałam balsam w grudniu, a data była do 11.2018. Także zniechęciłam się już do kosmetyków i do firmy AVON. Ostrzegam klientów, aby sprawdzali daty na wszystkim co zamawiają. Pozdrawiam

Obiektywnie Nowy wpis

Obiektywnie oceniajac atmosfera w firmie jest kolezenska, nie spotkaly mnie zadne nieuprzejmosci ze strony przelozonych. Wrecz przeciwnie - uwazam, ze sa to osoby zyciowe i rozumiejace pracownika. Jesli chodzi o lad korporacyjny - polecam. Na plus sporo benefitow typu dzien wolny na urodziny, dzien wolny na badania, karta na swieta itd.

Iks Nowy wpis
@Obiektywnie

Jak wyglądają zarobki na stanowisku Konsultanta ds Obsługi Klienta?

Ruda Nowy wpis

Pracuje w Avon (Słowicza) parę miesięcy. Od samej rozmowy kwalifikacyjnej jestem zachwycona. Zdrowe podejście do pracownika, pełne wsparcie od startu, znakomita współpraca i praca dla której chce się wstać rano ;) Jeśli wypadną nadgodziny, można je odebrać, jeśli wypadnie praca w sobotę (parę razy w roku) to poniedziałek jest wolny, grafik pracy przejrzysty i udostępniony z odpowiednim wyprzedzeniem. W razie wątpliwości co odpowiedzieć klientowi zawsze można zapytać. Co jakiś czas badania potrzeb szkoleniowych i organizacja uzupełnienie wiedzy. Brak wyścigu szczurów.

Gość
@A.

Tylko rekruterka do wymiany, kultury za grosz, brak odzewu po rekrutacji już 2 miesiąc, mimo obietnicy, że się odezwie.

@A.

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z pracy w Avon :)

Aśka Nowy wpis
@A.

Tak, te osoby co pracują 5+ lat to często są najgorsze... jest taka rotacja jaka jest nie bez powodu. Stare "wyjadaczki" są w stanie wykurzyć każdy talent.

Iks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat

Na jaką pensję netto może liczyć Konsultant w Dziale Obsługi Klienta?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

iwi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Klient

Używałam notorycznie produktów pod oczy,żadnych zmian po 4latach...DOSC!!!!?

iwi

Już 4lata korzystam z tych produktów i jeżeli chodzi o cerę oczy...nic te kosmetyki nie dają ....ściema????????????????

Klient

Produkty pod oczy nie spełniają nic w dwa tygodnie .....bzdety!!!!!????????????????????

Q

@Q

Jak długo pracowałeś w zespole FP&A? Może coś obecnie się zmieniło?

@Q

Pewnie konkurencja ci płaci za wypisywanie takich bzdur. Ogarnij się człowieku, jeśli nie chcesz trafić za kraty. Avon Cosmetics to porządna firma.

Yyy
@Paweł Kociński AVON

A na jakiej podstawie grozisz komuś? Widać że jak ktoś udziela nieprawdziwych informacji w celu zastraszenia popełnia przestępstwo.

marta

jakość większości kosmetyków od kilku lat się pogarsza, kiepskie opakowania. Ceny wygórowane. Ponadto (usunięte przez administratora) zamawiasz coś, a dostajesz tylko część zamówionych rzeczy, a Avon kłamie,że wysłał wszystko i domaga się opłaty za coś, czego nie wysłali. Uważajcie na Avon. I jeszcze jedno: większość kosmetyków Avon jest testowana na zwierzętach.

Greg

Witam. Bardzo sie zawiodlem na tej firmie. Na swieta BN 2019 zakupilem 2 rozne zestawy na prezent. Okazaly sie byc wazne do wrzesnia 2019 roku, ale kto to sprawdza? Skoro zamawia sie cos przez internet to powinno byc sprawdzone w kazdym stopniu... Jednakze jakis czas temu gdy pierwszy raz uzyla tego moja dziewczyna, to wystapily u niej wągry na calej twarzy, okazalo sie ze to nie przez zbyt duza ilosc tluszczu zawartym w kosmetyku, ale problem tkwil w dacie waznosci ktora jest prawie pol roku po terminie... To jakas kpina, szkoda ze nie udalo mi sie tego sprawdzic zaraz po kupnie, ale mam nauczke na przyszlosc ;)

Nie prawda
@Greg

Daty na opakowaniach, to daty produkcji, nie daty ważności :) Na kosmetykach masz symbol słoiczka na którym pisze np. 3 mies. --> i to jest informacja przez ile czasu produkt jest zdatny do użytkowania po otwarciu. Poza tym, to jest forum dla pracowników, nie dla konsumentów. Pozdrawiam :)

Inka
@Greg

Na produktach Avon jest zawsze data produkcji. Ważne są 3 tata od daty produkcji, Oznakowanie otwartej nakrętki mówi - od momentu otwarcia ile miesięcy można używać.

Karolina

Anna
@Karolina

Na opakowaniu produktu jest data produkcji, a nie data przydatności. Pozdrawiam.

Moni
@Karolina

Na opakowaniach jest data produkcji

@Karolina

Data na produkcie, jest data produkcji. Produkt jest dobry przez 3 lata o tej daty.

Asia
@Karolina

To jest data produkcji... Polecam czytanie ze zrozumeniem

optymistka192
@Karolina

Dobry wieczór Mam pytanie, gdzie są daty ważności na opakowaniach. Pozdrawiam Marta

Agata
@Karolina

Na opakowaniu widnieje data produkcji, a nie data przydatnosci.

Aga
@Karolina

W Avon podawana jest data produkcji a nie termin ważności :)

krysia
@optymistka192

zazwycaj 12 msc od otwarcia opakowania, na opakowaniu pokazany pojemnik z otwartą nakretką i na nim np 12M

krysia
Klient

Oddałam spodnie w ramach reklamacji, zaciął się zamek i nie mozna ich nosić, odpowiedź Avonu, że za zamek zepsuł się poprzez długie uzytkowania. Nie rozmumiem, kupiłam je aby nosić, a nie maja leżeć w szafie

Dupczak

Czy w tym roku będzie utrzymana ta premia za trzeźwość. Pytam bo zmianowy ostatnio biega z alkomatem po hali jak kot z pęcherzem.

Bogna

Patrząc na forum to nie ma zbyt wielu opinii o pracy, mam nadzieję, że nie będę żałowała decyzji i aplikowaniu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Czy pracownicy w :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

qulson
Kandydat

Pracował ktoś na stanowisku Porter i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Mariusz

Dawno nikt z pracowników nie wypowiadał się na temat pracy w Avon Cosmetics Polska. Czy przedstawiciele mają tu zapewnioną podstawę wynagrodzenia, czy jednak całość wypłaty pochodzi z prowizji? Ciekawi mnie ta kwestia, liczę na odpowiedzi!

Paweł Kociński AVON

Widocznie byłaś uczulona na jakiś składnik produktu. Jest mi bardzo przykro. Jeżeli zdecydowałabyś się na kolejne zakupy to zapraszam. W ramach przeprosin z naszej strony otrzymasz prezent :) Pozdrawiam. Paweł Kociński.

Analityk
Kandydat

Wrażenia po rozmowie mam pozytywne, ale czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w działach digital, np. u analityków internetowych?

Ola
@Analityk

Pracuję jako analityk w innym dziale firmy (współpracującym z Działem Digital od czasu do czasu) i mogę szczerze napisać, że Avon to ciekawa firma, w której na pewno można się rozwijać analitycznie, dodatkowo firma ma świetnych ludzi: otwartych na nowe pomysły i na pewno wspierających w początkach pracy. Powodzenia w rekrutacji!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 230 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

:Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.