Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Stary

Oni jeżdżą po kierowcach i ich namawiają?

Mini driver

Mówił jak tam dobrze ze furki nowe ale jakiś nie halo był i nie chciałem z nim dalej gadać. wolę w mini zostać.

DonWasyl

Powiem krótko i na temat. Pracuje w Mini już rok czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa mamona się zgadza lising się spłaca a Ci co (usunięte przez administratora) te głupoty to zamiast jeździć i zarabiać gruche wala w krzakach pod Poniatowskim. W mini u Pana Łukasza robota była jest I będzie i wbijcie sobie tempaki z taniego taxi że nie długo te wasze pazdziochy będą stały na strażackie bo nie dość że spłaty lisingu brak to te wasi kierowcy z pod Ciechocinka tak je dojada że bd sobie mógł je dzieciom na podwórku postawić do zabawy.

@DonWasyl

Roboty pełno ? Hehe żartujesz ? Dzisiaj po 3 godziny ludzie stali aby zlecenie dostać :) na strażackiej to może i stoją ale Danielowe szroty co drzwi nie maja ???????? za ta cenę wiele oczekiwać nie można :) ale jak przykładowo w lato 35 stopni a po klienta mini jedzie, niezniszalna fabia 1 bez klimy a kierowca przez poto udaje ze się uśmiecha to śmiech na sali :)

Serek

Polecam 9 godzin 11 zlecen. Można zarobić

Mini najlepsze bo:

Dlatego trzeba jeździć u (usunięte przez administratora)

KASIA

Jeżdżę z nimi od 4 lat. Dziwią mnie negatywne komentarze. Pozdrawiam i polecam

Gaj
@KASIA

Bo jeździsz w seven.idź do mini ale Mariusza.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Momo

Jeżdżę z nimi odkąd fakturę mogę dostać smsem,nie dość że tanio to i wygodnie z fakturami nie muszę o nich pamiętać tylko drukuje na koniec mieskaca

Sonia
@Momo

Chodzi ci o tanie taxi.? Bo tam fajnie jest?

Jurii

Polecam Mini pod numerem 733333 bo przyjalem się w warsztacie też w mini i tam nie było zlecen A w tym u Pani olgi jeżdżę miesiąc i jest co robic

Seven ma bazę za 200zl
@Jurii

Jak ty w seven jeździsz to co ty piszesz? Przyjęli cie bo cię z mini wyrzucili za spóźnienia . Na hasło ALAN w seven 200 baza

Pir
@Jurii

(usunięte przez administratora) Unikać ich jak ognia. Zapytaj się kogokolwiek.

Dariusz

Jeżdżę od 2 dni polecam

Pyrek 199

Miła atmosfera i sporo zleceń. Da się żyć.

Galoper
@Pyrek 199

Mariusz też spoko.

Gregor

Polecam większa częstotliwość zleceń niż w1 uber i taxify

Patryk

Polecam pracę. Po 2 miesiącach pracy wyszedlem z długów. Praca dla ludzi którzy chcą zarabiać 5tys w górę jeżdżąc codziennie

Pietrasa skoczyła na fafasa
@Patryk

Tez polecam. Mi wyszło 13000zł ale jeździłem prawie codziennie Jedyny minus to eci peci trzeba dawać centrali ale to i tak dobrze wychodzi

Piotr Burczykutass

Jak (usunięte przez administratora)lata w trasy to jak ma tak być? Płacą bazę a długie kursy nie są dla kierowcow

Danny

szkoda że mini się zamyka tu zaczynałem zanim poszedłem dalej.za tą cenę jedynie można zajechać a jak wypożyczony czasem postoi bo ma swoje LATA.

Grzegorz
@Danny

Które Mini się zamyka ? I skąd takie info ? W firmie nic nie mówią

?

Adrianku uciekaj mi z tego forum bo ci te atu obsmaruje zaraz.Popisz sobie na seven albo na tanie taxi ale nie tutaj.Wiesz o czym pisze .

Tyrek

Polecam mini Mariusza. Jeździłem i wiem

Koksu
@Tyrek

Podpisuje się obiema rękoma. Polecam Mini Mariusza. Spoko koleś w przeciwieństwie do innych.

KIEROWCA

Pewnie Cie przyjma smialo dzwon do nich nr tel masz na ich stronie

Darek

Jeżdżę tu miesiąc i takiej ilości zlecen nie widziałem w żadnej korporacji w której jezdzilem

mini cfele
@Darek

Ja też .Max 3 dziennie .Nawet w Mega było 5 dziennie ale tutaj jak na pustyni . Siedzisz i czekasz jak ten ko@dom na zlecenie .

@mini cfele

I dalej jeździsz ? Po co skoro taka nędza ?

Vtacam
@Jan

Bo zbieram klientów dla kogoś

@Vtacam

To jak zbierasz 3 na 10 godzin to kosztowna sprawa przy bazie 500 zl ???????????? a i jak klient ma iść gdzieś za 1.30 czy więcej jak tu ma 99gr. Ciężko raczej . Ja nie narzekam na pracę. Dzięki niej moja rodzina ma co jeść i żyje nam się nie najgorzej

@mini cfele

No i podstawowe pytanie W którym mini jeździsz ? Bo o tym nie ma mowy

Jan

Długo jeździsz? Kiedyś było lepiej ? No właśnie ja jeżdżę krótko i ciężko mi ocenić. A czego mówisz że (usunięte przez administratora) ? Cos doliczaja dodatkowo?

Krzysiek

A co to ma wspólnego z firmą MINI DRIVERS? Po co tu o tym piszesz ?

No nieźle. Naprawdę

Cześć. SŁYSZAŁEŚ JUZ O TEJ NOWEJ KORPORACJI co wszyscy teraz jeżdżą? Mają. ........za km .Zadzwoń tel......................Polecam.ŁUKASZ. Tak jest w treści hahahahha hahaha

1,30

Poszła pierwsza partia smsów.Zaczyna się. Zobaczycie jak jedna firma szybko się rozwinie.RODO nie ważne. Numer menela.

Pani bilingowa

On się zastanawia dlaczego robota siadła. To jest tak jak się próbuje prowadzić firmę na skróty. (usunięte przez administratora)

Jacek
@Pani bilingowa

Przyznaję się że firma siada ? Na płatnościach pokazywał ze już się powiększyła liczba zlecen I ze te wakacje były trochę lepsze niż tamte. jeżdżę od niedawna ale nie jest tak źle chyba

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ