Mercedes-Benz
2 57 73 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka awansu w Mercedes-Benz?

Były Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma awansu, bo w tej firmie po znajomości się awansuje. Dlaczego ciągle poszukuja mechanikow, blacharzy? Bo nikt w tej firmie nie chce pracowac, taka jest rotacja. Łapią nowych, świeżych, ktorzy sie orientują, ze cos tu nie gra. Nie polecam!

Aleksander Nowy wpis
@Były

Dlaczego twierdzisz, że nikt nie chce pracować w tej fimie? Czy masz jakieś negatywne doświadczenia z tym pracodawcą. Powiedz proszę coś więcej.

ja

Czy warto? NIE ! Atmosfera między "szeregowymi" pracownikami jest spoko, ale jest w tej firmie kilka ku...ew co tylko patrzą żeby Cię podpier... To jest korpo, najlepiej żeby siedzieć tam 24h. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują całkiem ok warunki finansowe, ale jak przychodzi do podpisania umowy, to okazuje się że kwota netto na umowie przeradza się w brutto :)Progi miesięczne na obecną chwilę są podniesione tak żeby nie bardzo można było zarobić, chyba że ktoś lubi siedzieć po 12 godzin i byc non stop pod telefonem. Ktoś tam wyżej pytał czy jest pakiet socjalny...jest LuxMed + jakieś karty multisport ( ale nie o to chodzi ). Pójdź po podwyżkę :) odpowiedź: " za miesiąc " i tak co miesiąc. Jeżeli się szanujecie, to odradzam

Tak17Nie

JAA
@ja

Niestety potwierdzam. a najgorsze jest to, że ciągle tu tkwie. Czas się ruszyć dalej!

Tak3Nie

Xxx
@JAA

I ja potwierdzam... .

robo Nowy wpis
@JAA

Mam to samo i chyba muszę sie rozejrzeć za inną pracą bo tu już jest nie do wytrzymania ,mam dosyć tej roboty i żałuje że tu się zatrudniłem bo jest coraz gorzej

Byly pracownik

Nie polecam. Kierownik serwisu myśli, ze pozjadal wszystkie rozumy i jest najmadrzejszy. Wysmiewa innych pracowników np. z nazwiska czy planów życiowych. Mistrzowie niby chcą Ci pomóc, a tak naprawdę wbijaja nóż w plecy. Mechanicy na warsztacie jak tylko przychodzi ktos nowy to gnoją go, z własnych widzimisie. Nie polecam, praca również za marne pieniądze i coraz gorzej sie dzieje.

Danuta
@Byly pracownik

Doceniam to, że postanowiłeś podzielić się tu swoimi przemyśleniami. Skoro Kierownik zachowuje się w tak niewłaściwy sposób, to chyba wypadałoby zgłosić to bezpośrednio Dyrektorowi Mercedes-Benz. Nigdy nie myślałeś, żeby właśnie tak zrobić? Jestem ciekawa.

Tak1Nie2
antoni

Witam . Nie polecam serwisu na Daimlera masakra .

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Arek

Ale ten wątek dotyczy firmy w Warszawie a nie w Będzinie. Może ktoś mi coś podpowie?

Ewelina
Nazwa działu: Marketing
@Arek

Miałem wspomnieć coś o was ale nie ... wystarczy co było wcześniej

Michał
@Ewelina

Miałaś okazję pracować w firmie Mercedes-Benz? Jeżeli tak było, to ja chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego miejsca pracy. Czy mogłabyś je wyrazić?

mirando

Serwis w będzinie można polecić na duży plus. Jestem mega zadowolony z jakości pracy tam i efektów serwisu. Tak trzymać

TakNie
magazynier - narzedziowiec .

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie na magazynie 2200 netto pierwszy miesiac pózniej 2650 -14 miesiecy, jeżeli wypracuje sie całą premie . Czy za to można przezyc w miescie Warszawa. Nie bardzo. Więc kogo szuka firma Mercedes za takie pieniądze????

Karol

Naprawiałem samochód po wypadku w mercedesie w Warszawie na ul. Daimlera, naprawa z deklarowanych 4 tygodni trwała prawie 8 tygodni- z trudem udało się i to po długiej negocjacji uzyskać samochód zastępczy do części szkód powypadkowych a także do uszkodzeń powstałych w trakcie naprawy (uszkodzenia tapicerki!!!!!!!!) firma się nie przyznała także z mojej strony opinia negatywna

TakNie1
Piotr

Oferują bardzo korzystne warunki współpracy, panuje tam świetna atmosfera, ale funkcjonują też inne standardy - za to też ogromny plus.

Arkan

Bardzo dobrze zorganizowana placówka na śląsku w Będzinie. Wykształceni pracownicy, z bardzo ogarniętym szefem. Znają się na ciężarówkach, mają odpowiedni sprzęt do szybkiej diagnozy i naprawy oraz świetny dostęp do części zamiennych.

emil

Bardzo dobra ekipa w Będzienie, pozdro

Janus
 Rekomendacja

Bardzo profesjonalna załoga, mix młodych zdolnych ludzi ze starszymi i doświadczonymi stanowi świetne połączenie. Placówki ulokowane w logistycznie dobrych miejscach (u mnie na śląsku w Będzinie) gdzie można odbyć dokładny przegląd i ew. serwis, oraz w przypadku usterki zamówić części zamienne. Polecam każdemu podróżującemu do korzystania z tych usług.

sniezka
Nazwa działu: Handlowy

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z firmą w zakresie ciężarówkowym. Serwis na bardzo wysokim poziomie. Kontakt bardzo sprawny, generalnie duży plus dla nich :)

Tadeusz Brotowski
Nazwa działu: Handlowy

Firma wie co najważniejsze dla swojego klienta. pracują tam chyba sami profesjonaliści bo wiedzą i są w stanie sobie poradzić z każdym błędem oraz usterką, którą przytoczy klient! polecam ich!

Dzikson ????

Witam. Rozważam propozycje przyjęcia się do fabryki mercedesa jakie są ogólnie opinie o tej firmie o płacy dodadkach traktowaniu pracowników itp? Pozdrawiam

Tak9Nie
Seki

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam, byłem na rozmowie rekrutacyjnej - najgorsza jaką dotej pory miałem, pseudo menago wytrącający z równowagi i udowadniający na każdym kroku, że się nie nadajesz, nawet gdyby oni chcieli, nie pisałbym się na to. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Mariusz
@Seki

Rozumiem, że byłeś rozczarowany rozmową o pracę, ale czy mógłbyś przybliżyć jakie pytania Ci zadawano? Na jakie stanowisko kandydowałeś i jakich kwalifikacji i doświadczenia od Ciebie wymagano? Takie informacje mogą znacząco pomóc osobom, które chcą aplikować i czeka ich taka rekrutacja. Obecnie firma Mercedes-Benz szuka doradcy handlowego i konsultanta do spraw telefonicznej obsługi klienta w Warszawie. Zachęcam Was do pisania o swoich doświadczeniach i odczuciach z rozmowy rekrutacyjnej.

Martin

Cześć, Jaka jest prowizja za sprzedaż ?

Tak18Nie

aladyn

Ma rację kolega powyżej, byłem na rozmowie i normalnie katastrofa, wygląda na to że ci na górze tylko dobrze zarabiają bo warsztat to mizeria.

Tak8Nie

@aladyn

Możesz coś więcej napisać o tych warunkach płacowych? Idę niedługo do nich na rozmowę

ohh
@aladyn

Na górze lepiej nie ma, postawa. Bez premii, awansów, dodatków

Ja

Jaka atmosfera panuje w biurze w Warszawie przy ulicy Daimlera ? Co dodatkowo proponuje firma ? Jak wypadają wynagrodzenia podstawowe ?

Tak48Nie
Agata

@Michael, dlaczego uważasz, że obsługa w tym salonie była słaba i olewcza? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Rozumiem, że jesteś klientem tej firmy. Opinie klientów na forum GoWork.pl są ważne, ale najważniejsze opinie pochodzą od pracowników, ponieważ jest to forum na temat rynku pracy i warunków u danego pracodawcy.

Mr. Janusz.

Mam Pytanie Do Olsztyńskiego Dyrektora Salonu Mercedes-Benz. Czy Salon Mercedes -Benz to miejsce dostępne dla wszystkich kupujących i nie tylko kupujących. Ponieważ odczułem na własnej skórze ze nie. Ponieważ chciałem z korzystać z WC a Pani z Recepcji o Imieniu Natalia potraktowała mnie jak łobuza, Przestępce rozdarła się najpierw na Pracownika myjni , następnie na mnie że to teren prywatny i nie można tu przychodzić następnie straszyła Pracownika myjni zwolnieniem z Pracy, mnie Policją , jakimś Kierownikiem , krzyczała Masz tu czekać zaraz przyjedzie Policja . Jeżeli to teren prywatny napiszcie tabliczkę ; ZAKAZ WCHODZENIA NA SALON MERCEDES -BENZ I TEREN MERCEDES- BENZ, TYM CO NIE CHCĄ KUPIĆ TYLKO OGLĄDAĆ CZY Z KORZYSTAĆ Z WC. Ponieważ to polecenie Pani z Recepcji. Która ma więcej do powiedzenia niż Dyrektor.

Tak25Nie

Michael
@Mr. Janusz.

Chciałem w Olsztyńskim salonie Mercedesa kupić Vito ale obsługa była tak słaba i olewcza, że wybrałem salon w innym mieście

Agata

@Jack Strong czy możesz nam zdradzić na jakim stanowisku są takie warunki pracy? Firmy w dzisiejszych czasach zmieniają stale warunki wynagrodzenia, może słyszeliście, czy w Mercedes-Benz ma dojść do podwyżek? Wypowiadajcie się zgodnie z regulaminem.

Jack Strong

Nie polecam, pesjia 2600 ,czyli mniej niż w Lidlu, wymagania no ok bo MB ale kasa nie adekwatna. Brak dodatków typu święta lub wyniki za lata pracy. 15 lat pracy i traktowanie jak (usunięte przez administratora) lub śmieć. Poziom wykonania? Sam ocen chciało by ci się starać za taki sos? CH.W D. MB

Tak14Nie

Olek

Jest jakiś powód tej ciszy?

Tak2Nie

anonymous

SERWIS MERCEDES EMILIANÓW NIE POLECAM . KWOTA ZA WYMIANĘ LUB WERYFIKACJĘ USTERKI WZRASTA 2 LUB 3 RAZY W ZALEŻNOŚCI NIE WIADOMO OD CZEGO.

Thunderbird

Tylko silnika pilnuj żeby czasem ci nie zginął ... Copperfield to nic w porównaniu co tam się dzieje ... aż strach oddać samochód ....

Cezary

Słyszałem, że to dobra firma. Jak się pracuje??

Sailor0

Mam takie pytania dwa dotyczące pracy w Mercedes-Benz Warszawa, pierwsze dotyczy czy Administrator sprzedaży jest to praca na umowę o pracę, czy umowę-zlecenie? Drugie dotyczy zarobków na tym stanowisku pracy?(podkreślę że mam jeszcze dochód z renty) dziękuję bardzo

Tak54Nie

zainteresowany

Praca na myjni. Jakie wynagrodzenie dla nowego pracownika?

Tak43Nie

Michał

Drogi REKRUCIE na pewno stać Cię na coś innego. Pod piękna, bogatą i prestiżową nazwą kryje się korpo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sami fałszywi ludzie, niskie zarobki, wredni kierownicy i dyrektorzy. Dużo pracy, wymagania ale o podwyżce możesz zapomnieć. Z całego serca nie polecam. A jeśli już Mercedes to nie Warszawa, tylko Łomianki albo Janki. Tu zbyt wiele fałszywości i obiecywanie złotych gór.

Tak17Nie1

Mirosław Baranowski
@Michał

Praca na dziale serwis, części zamienne kwota 2600 na okresie próbnym potem 2800 brutto plus dwie odpowiedzialności materialne 12,5% i 6,66%. Braki w dostawach i klienci którzy oszukują. Żal. Renault sprzedawany jako mercedes, silniki daci, kosmiczne ceny za robotogodzinę którą wykonują bardzo młodzi pseudo mechanicy. To ma być marka premium ??? Nowy clk jest w dziesiątce najbardziej awaryjnych samochodów. Mercedes-Benz to już nie jest firma godna polecenia. Brak szacunku dla pracowników i wykorzystywanie ich za pensję mniejszą niż kasjerki w biedronce zarabiają. WTF

Tak22Nie

Zostaw opinię o Mercedes-Benz - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie