Mercedes-Benz
counter
2 60 91 5 1

Popularne opinie

Ja

Jaka atmosfera panuje w biurze w Warszawie przy ulicy Daimlera ? Co dodatkowo proponuje firma ? Jak wypadają wynagrodzenia podstawowe ?

Tak48Nie
Sailor0

Mam takie pytania dwa dotyczące pracy w Mercedes-Benz Warszawa, pierwsze dotyczy czy Administrator sprzedaży jest to praca na umowę o pracę, czy umowę-zlecenie? Drugie dotyczy zarobków na tym stanowisku pracy?(podkreślę że mam jeszcze dochód z renty) dziękuję bardzo

Tak54Nie

EQT
 Rekomendacja

Jak wyrobisz to gratuluję. Progi są tak ustawione by możliwość premii była, ale byś przypadkiem jest co miesiąc nie brał. Więc nie licz na premie,bo to mało realna obiecanka.

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy pracownicy Mercedes-Benz chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

EQT
 Rekomendacja

Adam
@EQT

Rozumiem, że premia jest uznaniowa i nie zawsze można ją uzyskać. Czy są inne atrakcyjne dodatki, które motywują do pracy? Mam na myśli szkolenia lub świadczenia socjalne. Informacje na ten temat będą bardzo pomocne.

Brabus
@EQT

Potwierdzam progi ustawione tak by ich nie wyrobić . Marka premium, ale pensja na poziomie pracy na stacji beznynowej , chyba że się za......sz i może fartem uda się raz w roku premię zdobyć . Nie polecam , szkoda zdrowia i czasu .

Brabus
@Adam

Premia nie jest uznaniowa, wyrobisz progi z przerobu dostajesz pręmie w % od podstawy pensji. A że progi masz tak podkręcone to wyrobienie jej graniczy z cudem. Może jak byś się przemeczył ze 2-3 lata to zbierzesz grupę "swoich klientów " i wtedy szanse bedą większe, choć pewności nigdy nie będzie. Najlepiej omijać to miejsce z daleka , szkoda czasu i nerwów .

nomerc Nowy wpis
@Brabus

"2-3 lata to zbierzesz grupę "swoich klientów "" ? to są jacyś klienci co wracają??? po filmach o amg 63 za 1.000.000zł, bał bym się cokolwiek kupić w mercedesie, wydam 300.000 zł to nawet obsikać nie będą chcieli, wydam więcej to więcej stracę.

Tak4Nie
EQT Nowy wpis
@nomerc

Akurat film ten nie przedstawia całej "prawdy" . Serwis tak naprawdę ma zarabiać więc każdemu zależy na naprawie auta , potrzebny jest tylko płatnik, klient albo gwarant nie ma to większego znaczenia , ok ma , lepiej jak by to był klient bo z tego wiecej bedziesz miał do pensji, ale jeśli możesz coś zrobić w ramach gwarancji to to robisz i gwarant płaci . W tym przypadku musi być coś jeszcze czego w filmiku nie pokazano. Oczywiście że klienci wracją jesli są zadowoleni , dodam że wiekszość jest zadowolona, nie zmienia to faktu że praca w tej firmie jest jaka jest ......zajedziesz się za marne grosze i pozostanie tylko rozczarowanie .

Tak1Nie1

Jak szefostwo w Mercedes-Benz? Spoko traktują ludzi?

Tak1Nie
Brabus Nowy wpis
@Pytanie

Traktują Ciebie jak powietrze , jak byś nie istaniał .( serwis)

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 250 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Mercedes-Benz?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

magazynier - narzedziowiec .

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie na magazynie 2200 netto pierwszy miesiac pózniej 2650 -14 miesiecy, jeżeli wypracuje sie całą premie . Czy za to można przezyc w miescie Warszawa. Nie bardzo. Więc kogo szuka firma Mercedes za takie pieniądze????

Mimek
@magazynier - narzedziowiec .

Hej, możesz napisać coś więcej o pracy na stanowisku magazyniera? Czy ciężko jest wypracować premię?

Monika

@lolek ile da się zarobić w tej firmie ?

Gunia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 280 dni.

Jak wygląda praca i zarobki na stanowisku magazyniera?

Mirek

Miejsce w którym można się wiele nauczyć ze względu na prawdziwych fachowców, warunki i dostęp do najlepszego sprzętu. Świetne miejsce!

marek

świetne miejsce na rozwój i bardzo dobre warunki pracy, odszedłem żeby założyć własną firmę transportową ale stale współpracujemy bo trudno o lepsze miejsce :D

Szukajacy

Na jakie zarobki moga liczyć doradcy handlowi?

Doradca
@Szukajacy

2.5 brutto i do 30% premii za naciaganie klientów.

Tak5Nie
lolek

Pracowałem w kilku salonach i najlepszy z mercedesów jest Emilianów, pod względem warunków, atmosfery, wiedzy i rozwoju!

TakNie

Jak wygląda ścieżka awansu w Mercedes-Benz?

Były
@Pytanie

Nie ma awansu, bo w tej firmie po znajomości się awansuje. Dlaczego ciągle poszukuja mechanikow, blacharzy? Bo nikt w tej firmie nie chce pracowac, taka jest rotacja. Łapią nowych, świeżych, ktorzy sie orientują, ze cos tu nie gra. Nie polecam!

Tak5Nie1
Aleksander
@Były

Dlaczego twierdzisz, że nikt nie chce pracować w tej fimie? Czy masz jakieś negatywne doświadczenia z tym pracodawcą. Powiedz proszę coś więcej.

ja

Czy warto? NIE ! Atmosfera między "szeregowymi" pracownikami jest spoko, ale jest w tej firmie kilka ku...ew co tylko patrzą żeby Cię podpier... To jest korpo, najlepiej żeby siedzieć tam 24h. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują całkiem ok warunki finansowe, ale jak przychodzi do podpisania umowy, to okazuje się że kwota netto na umowie przeradza się w brutto :)Progi miesięczne na obecną chwilę są podniesione tak żeby nie bardzo można było zarobić, chyba że ktoś lubi siedzieć po 12 godzin i byc non stop pod telefonem. Ktoś tam wyżej pytał czy jest pakiet socjalny...jest LuxMed + jakieś karty multisport ( ale nie o to chodzi ). Pójdź po podwyżkę :) odpowiedź: " za miesiąc " i tak co miesiąc. Jeżeli się szanujecie, to odradzam

Tak20Nie

JAA
@ja

Niestety potwierdzam. a najgorsze jest to, że ciągle tu tkwie. Czas się ruszyć dalej!

Xxx
@JAA

I ja potwierdzam... .

robo
@JAA

Mam to samo i chyba muszę sie rozejrzeć za inną pracą bo tu już jest nie do wytrzymania ,mam dosyć tej roboty i żałuje że tu się zatrudniłem bo jest coraz gorzej

Byly pracownik

Nie polecam. Kierownik serwisu myśli, ze pozjadal wszystkie rozumy i jest najmadrzejszy. Wysmiewa innych pracowników np. z nazwiska czy planów życiowych. Mistrzowie niby chcą Ci pomóc, a tak naprawdę wbijaja nóż w plecy. Mechanicy na warsztacie jak tylko przychodzi ktos nowy to gnoją go, z własnych widzimisie. Nie polecam, praca również za marne pieniądze i coraz gorzej sie dzieje.

Danuta
@Byly pracownik

Doceniam to, że postanowiłeś podzielić się tu swoimi przemyśleniami. Skoro Kierownik zachowuje się w tak niewłaściwy sposób, to chyba wypadałoby zgłosić to bezpośrednio Dyrektorowi Mercedes-Benz. Nigdy nie myślałeś, żeby właśnie tak zrobić? Jestem ciekawa.

Tak2Nie4
antoni

Witam . Nie polecam serwisu na Daimlera masakra .

Arek

Ale ten wątek dotyczy firmy w Warszawie a nie w Będzinie. Może ktoś mi coś podpowie?

Ewelina
@Arek

Miałem wspomnieć coś o was ale nie ... wystarczy co było wcześniej

Michał
@Ewelina

Miałaś okazję pracować w firmie Mercedes-Benz? Jeżeli tak było, to ja chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego miejsca pracy. Czy mogłabyś je wyrazić?

Tak1Nie
mirando

Serwis w będzinie można polecić na duży plus. Jestem mega zadowolony z jakości pracy tam i efektów serwisu. Tak trzymać

Karol

Naprawiałem samochód po wypadku w mercedesie w Warszawie na ul. Daimlera, naprawa z deklarowanych 4 tygodni trwała prawie 8 tygodni- z trudem udało się i to po długiej negocjacji uzyskać samochód zastępczy do części szkód powypadkowych a także do uszkodzeń powstałych w trakcie naprawy (uszkodzenia tapicerki!!!!!!!!) firma się nie przyznała także z mojej strony opinia negatywna

TakNie2
Piotr

Oferują bardzo korzystne warunki współpracy, panuje tam świetna atmosfera, ale funkcjonują też inne standardy - za to też ogromny plus.

Arkan

Bardzo dobrze zorganizowana placówka na śląsku w Będzinie. Wykształceni pracownicy, z bardzo ogarniętym szefem. Znają się na ciężarówkach, mają odpowiedni sprzęt do szybkiej diagnozy i naprawy oraz świetny dostęp do części zamiennych.

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mercedes-Benz