Opinie o Mercedes-Benz w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Mercedes-Benz, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mercedes-Benz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mercedes-Benz w Sosnowiec

Ala Nowy wpis

@Kandydatka a na jakie to było stanowisko rekrutacja?

Kandydatka

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjna przez miła Panią, przyjeżdżając na rozmowę zastałam na recepcji dziewczynę i chłopaka po krzywym sporzejniu recepcjonistki oznajmiłam ze przyjechałam na rozmowę, okazała zdziwienie i rzekła do kolegi obok to my mamy jakieś rekrutacje po czym powiedziała mi ze muszę poczekać przeszłam sama do góry i po paru minutach podszedł do mnie jakiś mężczyzna zaprosił do swojego pokoju, nic konkretnego nie powiedział tylko ze mam powiedzieć pare słów o sobie o warunkach pracy nic nawet nie podał mi ręki co to za kultura biznesowa ? Bo co jestem młoda kobieta to nie należy mi podania ręki na rozmowie rekrutacyjnej ? Trwało to 10 minut kompletna strata czasu bo niedowiedzialam się nic tylko tyle ze robią wstępne rozeznanie wśród kandytatów to macie przecież CV według tego było trzeba sobie zrobić wstępne rozeznanie, strata paliwa tylko. Firma w ogóle nie warta uwagi.

Obserwator Nowy wpis
Klient
@Kandydatka

Niestety zarozumialstwo pracowników (głównie młodych dziewczyn) w salonach marek premium jest widoczne gołym okiem. To kwestia braku dojrzałości takich osób i poczucia bycia lepszym od innych. Studiują zaocznie, w pracy wbijają się w eleganckie ciuchy od Zary i na zewnątrz wyglądają jak businesswoman a w salonie praca na recepcji :-)

Gabrysia Nowy wpis
Klient

Brak profesjonalnej diagnostyki wciskanie klientowi dodatkowej awarii w samochodzie co dla mnie było 3000.00 kosztem a zwrócona cześć zalana w kartonie olejem dla braku możliwości sprawdzenia.Od 3 dni od odbioru nadal samochodu nie używam jest w silny zapach paliwa którego nie da ujarzmić.Brawo Sosnowiec przez takie naprawy możecie zniechęcić każdego posiadacza do tej marki samochodu i wizyty u was.Będę omijać szerokim kołem

Leszek

Ile zarabia konserwator w takiej renomowanej firmie?

Lulek
@Leszek

Zarobki dużo niższe niż w innych firmach. Niestety też dałem się nabrać na podwyżki, których oczywiście nie było. Nie miła atmosfera, radzę omijać.

Anna Nowy wpis
@Lulek

Czyli zarobki w Mercedes-Benz nie są według Ciebie konkurencyjne. A czy firma oferuje jakiś system premiowy i dodatki pozapłacowe?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stefan

Dziś tj 21.01.2020 AD umówiłem się na serwis opony (uchodzi powietrze ok o,2 ATm/ dobę) na godz 13:30 jest godz 15:50 nadal czekam. Gratuluje szybkości obsługi. Nie ukrywam jestem rozczarowany i zażenowany taką obsługą, myślę ze zostaną wyciągnięta konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych za lekceważenie klienta

Beata

Wizyta w salonie to przykry obowiązek. Wymiana czynnika chłodniczego - czas 6 godzin do odbioru damochodu !!!!

Seweryn

Czy obecnie firma prowadzi rekrutacje, jeżeli tak to na jakie stanowiska?

nikko

Dobra ekipa!

woznica30

Chłopaki robią tam dobrą robotę, naprawdę ciężko pracują. Bardzo profesjonalna obsługa, sprawy rozwiązywane na korzyść klienta i ta sumienność, której brakuje wielu firmom w zakresie motoryzacji. Cieszę się, że znalazłem ten salon.

bend

pracują tu kompetentni ludzie, za to plus

Ksiegowy89

Jeszcze odpowiednia opinia co do poziomu. Brak benefitów, niska pensja, brak premii, czy awansów, tyle dowiedziałem się na rekrutacji.

Ksiegowy89

Jako niedoszły pracownik nie polecam. Oferowali mi współpracę, po spotkaniu i rozmowie z poprzednim pracownikiem zrezygnowałem. Ludzie tam nie odchodzą bez powodu. Więc lepiej nie wpaść w to.

Żabka

Polityka firmy, brak premii czy podwyżek znacznie zniechęcają pracowników. Na pracuj pełno ogłoszeń, wszyscy się masowo zwalniają.Pracujesz 10 lat a zarabiasz tyle samo, albo udało Ci się przez ten czas dostać podwyżkę 200 zł. Zarobki w granicy 2500, na więcej nie ma co liczyć. Pracy sporo i więcej, bo wrzucają obowiązki po zwalniających się. Cieszę się że już nie mam do czynienia z tą firmą.

Dawid

A mnie wcale nie dziwi, że firma zmienia się . Każda z firm ciśnie o wyniki to logiczne!

dlugi

nieprzyjemna atmosfera, nacisk na wyniki, problemy z urlopami, ciagle zmiany orgaanizacyjne, duza rotacja.

Grzegorz

@anonymous, czy skorzystałeś z oferty pracowników serwisu Mercedes-Benz w kwestii naprawy auta? Serwis poinformował Ciebie o tym dlaczego nie mogą naprawić tej usterki w ramach gwarancji tylko musiałeś dopłacać 50% kosztów? Opisz, proszę, w sposób bardziej szczegółowy przedstawioną sytuację.

anonymous

Zero wiedzy na temat technicznych spraw serwisowych ,ludzie bez wiedzy technicznej myślą że komputer wszystko za nich zrobi trzy razy byłem z jedną usterką wmawiają mi że mi się wydaje że auto szarpie przy zmianie biegów za ostatnią naprawę zaproponowali mi że dla stałego klienta pokryją 50% kosztów w aucie które było na gwarancji Jednym słowem WSTYD .Ponadto ludzi oceniają po wyglądzie ,myślą że tylko osoba pod garniturem może jezdzić ML.Miałem kilka nowych aut jakbym miał ocenić podejście do klienta w skali 1 do 10 lub w porównaniu do innych salonów to ML Sosnowiec może liczyć na 2 z minusem. Jestem bardzo rozczarowany oraz zniesmaczony postawą ML .

Co powiesz coś więcej o pracy w Mercedes-Benz? Czym się zajmowałeś?

nikoś

Po wyjeździe z tego serwisu w moim samochodzie występują inne dziwne rzeczy !

anton

masakra! naprawa z OC czy AC! Zostawisz samochód, uzgodnisz wszystko, a potem nie wywiązują się z ustaleń, podając tysiąc bzdurnych powodów. Dodzwonić się nie można! radzę omijać szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mercedes-Benz