Mercedes-Benz

Sosnowiec

Opinie o Mercedes-Benz

anton

masakra! naprawa z OC czy AC! Zostawisz samochód, uzgodnisz wszystko, a potem nie wywiązują się z ustaleń, podając tysiąc bzdurnych powodów. Dodzwonić się nie można! radzę omijać szerokim łukiem!

Spike132

Witam Na wstępie odradzam korzystania z usługi salonu mercedes benz Sosnowiec ludzi traktują tutaj na dwie kategorie bogatych i biednych jak wejdzie zwykłą osoba wyglądającą przeciętnie od razu cie skreslaja i traktują ja zło konieczne po coś tu przylazl biedaku idzi sobie takich nie chcemy jak się kupowało mercedesa to całkiem inna atmosfera. Dziś byłem klientem tego salonu ponieważ naklejka od numeru vin mi się zniszczyła i przyszłem Nowa zamowic nie dość że czekałem około 3 godzin żeby doradca mną się zainteresował to wszyscy patrzyli jak bym zaraz minął coś wynieść im ż tego salonu. Może nie jestem bogaty ale stać mnie było żeby kupić mercedesa to jakiej kultury od salonu się oczekuje. Syf A nie salon już w fiacie lepiej mnie traktowano niż w salonie mercedesa.

bobo

syf!!!! mechaników traktują jak zło konieczne

sl500

Witam Państwa z całego serca odradzam ten servis, nie potrafią naprawiać Mercedesów, wystawiają potworne faktury i udowodniłem przed sądem że doliczyli mi części których nie użyli do naprawy. TRAGEDIA , [usunięte przez moderatora] klienta traktują jak zło konieczne

Zostaw opinię o Mercedes-Benz - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercedes-Benz