Opinie o Mercedes-Benz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mercedes-Benz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mercedes-Benz o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mercedes-Benz w Warszawa

Czy pracownicy Mercedes-Benz chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

B klasa

Jedyną formą integracji w tej firmie jest praca. Firma nie organizuje imprez integracyjnych dla pracowników.

Heniu

Wszystko super

EQT

Jak wyrobisz to gratuluję. Progi są tak ustawione by możliwość premii była, ale byś przypadkiem jest co miesiąc nie brał. Więc nie licz na premie,bo to mało realna obiecanka.

@EQT

Rozumiem, że premia jest uznaniowa i nie zawsze można ją uzyskać. Czy są inne atrakcyjne dodatki, które motywują do pracy? Mam na myśli szkolenia lub świadczenia socjalne. Informacje na ten temat będą bardzo pomocne.

@EQT

Potwierdzam progi ustawione tak by ich nie wyrobić . Marka premium, ale pensja na poziomie pracy na stacji beznynowej , chyba że się za......sz i może fartem uda się raz w roku premię zdobyć . Nie polecam , szkoda zdrowia i czasu .

@Adam

Premia nie jest uznaniowa, wyrobisz progi z przerobu dostajesz pręmie w % od podstawy pensji. A że progi masz tak podkręcone to wyrobienie jej graniczy z cudem. Może jak byś się przemeczył ze 2-3 lata to zbierzesz grupę "swoich klientów " i wtedy szanse bedą większe, choć pewności nigdy nie będzie. Najlepiej omijać to miejsce z daleka , szkoda czasu i nerwów .

nomerc
@Brabus

"2-3 lata to zbierzesz grupę "swoich klientów "" ? to są jacyś klienci co wracają??? po filmach o amg 63 za 1.000.000zł, bał bym się cokolwiek kupić w mercedesie, wydam 300.000 zł to nawet obsikać nie będą chcieli, wydam więcej to więcej stracę.

EQT
@nomerc

Akurat film ten nie przedstawia całej "prawdy" . Serwis tak naprawdę ma zarabiać więc każdemu zależy na naprawie auta , potrzebny jest tylko płatnik, klient albo gwarant nie ma to większego znaczenia , ok ma , lepiej jak by to był klient bo z tego wiecej bedziesz miał do pensji, ale jeśli możesz coś zrobić w ramach gwarancji to to robisz i gwarant płaci . W tym przypadku musi być coś jeszcze czego w filmiku nie pokazano. Oczywiście że klienci wracją jesli są zadowoleni , dodam że wiekszość jest zadowolona, nie zmienia to faktu że praca w tej firmie jest jaka jest ......zajedziesz się za marne grosze i pozostanie tylko rozczarowanie .

Jak szefostwo w Mercedes-Benz? Spoko traktują ludzi?

Brabus

Traktują Ciebie jak powietrze , jak byś nie istaniał .( serwis)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mercedes-Benz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
magazynier - narzedziowiec .

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie na magazynie 2200 netto pierwszy miesiac pózniej 2650 -14 miesiecy, jeżeli wypracuje sie całą premie . Czy za to można przezyc w miescie Warszawa. Nie bardzo. Więc kogo szuka firma Mercedes za takie pieniądze????

Mimek
@magazynier - narzedziowiec .

Hej, możesz napisać coś więcej o pracy na stanowisku magazyniera? Czy ciężko jest wypracować premię?

@lolek ile da się zarobić w tej firmie ?

Gunia

Jak wygląda praca i zarobki na stanowisku magazyniera?

Mirek

Miejsce w którym można się wiele nauczyć ze względu na prawdziwych fachowców, warunki i dostęp do najlepszego sprzętu. Świetne miejsce!

marek

świetne miejsce na rozwój i bardzo dobre warunki pracy, odszedłem żeby założyć własną firmę transportową ale stale współpracujemy bo trudno o lepsze miejsce :D

Szukajacy

Na jakie zarobki moga liczyć doradcy handlowi?

Doradca
@Szukajacy

2.5 brutto i do 30% premii za naciaganie klientów.

lolek

Pracowałem w kilku salonach i najlepszy z mercedesów jest Emilianów, pod względem warunków, atmosfery, wiedzy i rozwoju!

Jak wygląda ścieżka awansu w Mercedes-Benz?

Były

Nie ma awansu, bo w tej firmie po znajomości się awansuje. Dlaczego ciągle poszukuja mechanikow, blacharzy? Bo nikt w tej firmie nie chce pracowac, taka jest rotacja. Łapią nowych, świeżych, ktorzy sie orientują, ze cos tu nie gra. Nie polecam!

Aleksander
@Były

Dlaczego twierdzisz, że nikt nie chce pracować w tej fimie? Czy masz jakieś negatywne doświadczenia z tym pracodawcą. Powiedz proszę coś więcej.

antoni

Witam . Nie polecam serwisu na Daimlera masakra .

Arek

Ale ten wątek dotyczy firmy w Warszawie a nie w Będzinie. Może ktoś mi coś podpowie?

Ewelina
@Arek

Miałem wspomnieć coś o was ale nie ... wystarczy co było wcześniej

@Ewelina

Miałaś okazję pracować w firmie Mercedes-Benz? Jeżeli tak było, to ja chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego miejsca pracy. Czy mogłabyś je wyrazić?

mirando

Serwis w będzinie można polecić na duży plus. Jestem mega zadowolony z jakości pracy tam i efektów serwisu. Tak trzymać

Karol

Naprawiałem samochód po wypadku w mercedesie w Warszawie na ul. Daimlera, naprawa z deklarowanych 4 tygodni trwała prawie 8 tygodni- z trudem udało się i to po długiej negocjacji uzyskać samochód zastępczy do części szkód powypadkowych a także do uszkodzeń powstałych w trakcie naprawy (uszkodzenia tapicerki!!!!!!!!) firma się nie przyznała także z mojej strony opinia negatywna

Oferują bardzo korzystne warunki współpracy, panuje tam świetna atmosfera, ale funkcjonują też inne standardy - za to też ogromny plus.

Arkan

Bardzo dobrze zorganizowana placówka na śląsku w Będzinie. Wykształceni pracownicy, z bardzo ogarniętym szefem. Znają się na ciężarówkach, mają odpowiedni sprzęt do szybkiej diagnozy i naprawy oraz świetny dostęp do części zamiennych.

emil

Bardzo dobra ekipa w Będzienie, pozdro

Janus

Bardzo profesjonalna załoga, mix młodych zdolnych ludzi ze starszymi i doświadczonymi stanowi świetne połączenie. Placówki ulokowane w logistycznie dobrych miejscach (u mnie na śląsku w Będzinie) gdzie można odbyć dokładny przegląd i ew. serwis, oraz w przypadku usterki zamówić części zamienne. Polecam każdemu podróżującemu do korzystania z tych usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz - Warszawa

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Mercedes-Benz