Opinie o Mercedes-Benz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mercedes-Benz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mercedes-Benz o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mercedes-Benz w Warszawa

sniezka

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z firmą w zakresie ciężarówkowym. Serwis na bardzo wysokim poziomie. Kontakt bardzo sprawny, generalnie duży plus dla nich :)

Tadeusz Brotowski

Firma wie co najważniejsze dla swojego klienta. pracują tam chyba sami profesjonaliści bo wiedzą i są w stanie sobie poradzić z każdym błędem oraz usterką, którą przytoczy klient! polecam ich!

Dzikson ????

Witam. Rozważam propozycje przyjęcia się do fabryki mercedesa jakie są ogólnie opinie o tej firmie o płacy dodadkach traktowaniu pracowników itp? Pozdrawiam

Seki

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam, byłem na rozmowie rekrutacyjnej - najgorsza jaką dotej pory miałem, pseudo menago wytrącający z równowagi i udowadniający na każdym kroku, że się nie nadajesz, nawet gdyby oni chcieli, nie pisałbym się na to. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Mariusz
@Seki

Rozumiem, że byłeś rozczarowany rozmową o pracę, ale czy mógłbyś przybliżyć jakie pytania Ci zadawano? Na jakie stanowisko kandydowałeś i jakich kwalifikacji i doświadczenia od Ciebie wymagano? Takie informacje mogą znacząco pomóc osobom, które chcą aplikować i czeka ich taka rekrutacja. Obecnie firma Mercedes-Benz szuka doradcy handlowego i konsultanta do spraw telefonicznej obsługi klienta w Warszawie. Zachęcam Was do pisania o swoich doświadczeniach i odczuciach z rozmowy rekrutacyjnej.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mercedes-Benz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Martin

Cześć, Jaka jest prowizja za sprzedaż ?

aladyn

Ma rację kolega powyżej, byłem na rozmowie i normalnie katastrofa, wygląda na to że ci na górze tylko dobrze zarabiają bo warsztat to mizeria.

@aladyn

Możesz coś więcej napisać o tych warunkach płacowych? Idę niedługo do nich na rozmowę

ohh
@aladyn

Na górze lepiej nie ma, postawa. Bez premii, awansów, dodatków

Jaka atmosfera panuje w biurze w Warszawie przy ulicy Daimlera ? Co dodatkowo proponuje firma ? Jak wypadają wynagrodzenia podstawowe ?

Agata

@Michael, dlaczego uważasz, że obsługa w tym salonie była słaba i olewcza? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Rozumiem, że jesteś klientem tej firmy. Opinie klientów na forum GoWork.pl są ważne, ale najważniejsze opinie pochodzą od pracowników, ponieważ jest to forum na temat rynku pracy i warunków u danego pracodawcy.

Mr. Janusz.

Mam Pytanie Do Olsztyńskiego Dyrektora Salonu Mercedes-Benz. Czy Salon Mercedes -Benz to miejsce dostępne dla wszystkich kupujących i nie tylko kupujących. Ponieważ odczułem na własnej skórze ze nie. Ponieważ chciałem z korzystać z WC a Pani z Recepcji o Imieniu Natalia potraktowała mnie jak łobuza, Przestępce rozdarła się najpierw na Pracownika myjni , następnie na mnie że to teren prywatny i nie można tu przychodzić następnie straszyła Pracownika myjni zwolnieniem z Pracy, mnie Policją , jakimś Kierownikiem , krzyczała Masz tu czekać zaraz przyjedzie Policja . Jeżeli to teren prywatny napiszcie tabliczkę ; ZAKAZ WCHODZENIA NA SALON MERCEDES -BENZ I TEREN MERCEDES- BENZ, TYM CO NIE CHCĄ KUPIĆ TYLKO OGLĄDAĆ CZY Z KORZYSTAĆ Z WC. Ponieważ to polecenie Pani z Recepcji. Która ma więcej do powiedzenia niż Dyrektor.

Michael
@Mr. Janusz.

Chciałem w Olsztyńskim salonie Mercedesa kupić Vito ale obsługa była tak słaba i olewcza, że wybrałem salon w innym mieście

Agata

@Jack Strong czy możesz nam zdradzić na jakim stanowisku są takie warunki pracy? Firmy w dzisiejszych czasach zmieniają stale warunki wynagrodzenia, może słyszeliście, czy w Mercedes-Benz ma dojść do podwyżek? Wypowiadajcie się zgodnie z regulaminem.

Jack Strong

Nie polecam, pesjia 2600 ,czyli mniej niż w Lidlu, wymagania no ok bo MB ale kasa nie adekwatna. Brak dodatków typu święta lub wyniki za lata pracy. 15 lat pracy i traktowanie jak (usunięte przez administratora) lub śmieć. Poziom wykonania? Sam ocen chciało by ci się starać za taki sos? CH.W D. MB

Olek

Jest jakiś powód tej ciszy?

SERWIS MERCEDES EMILIANÓW NIE POLECAM . KWOTA ZA WYMIANĘ LUB WERYFIKACJĘ USTERKI WZRASTA 2 LUB 3 RAZY W ZALEŻNOŚCI NIE WIADOMO OD CZEGO.

Thunderbird

Tylko silnika pilnuj żeby czasem ci nie zginął ... Copperfield to nic w porównaniu co tam się dzieje ... aż strach oddać samochód ....

Cezary

Słyszałem, że to dobra firma. Jak się pracuje??

Sailor0

Mam takie pytania dwa dotyczące pracy w Mercedes-Benz Warszawa, pierwsze dotyczy czy Administrator sprzedaży jest to praca na umowę o pracę, czy umowę-zlecenie? Drugie dotyczy zarobków na tym stanowisku pracy?(podkreślę że mam jeszcze dochód z renty) dziękuję bardzo

zainteresowany

Praca na myjni. Jakie wynagrodzenie dla nowego pracownika?

Drogi REKRUCIE na pewno stać Cię na coś innego. Pod piękna, bogatą i prestiżową nazwą kryje się korpo (usunięte przez administratora) sami fałszywi ludzie, niskie zarobki, wredni kierownicy i dyrektorzy. Dużo pracy, wymagania ale o podwyżce możesz zapomnieć. Z całego serca nie polecam. A jeśli już Mercedes to nie Warszawa, tylko Łomianki albo Janki. Tu zbyt wiele fałszywości i obiecywanie złotych gór.

Mirosław Baranowski
@Michał

Praca na dziale serwis, części zamienne kwota 2600 na okresie próbnym potem 2800 brutto plus dwie odpowiedzialności materialne 12,5% i 6,66%. Braki w dostawach i klienci którzy oszukują. Żal. Renault sprzedawany jako mercedes, silniki daci, kosmiczne ceny za robotogodzinę którą wykonują bardzo młodzi pseudo mechanicy. To ma być marka premium ??? Nowy clk jest w dziesiątce najbardziej awaryjnych samochodów. Mercedes-Benz to już nie jest firma godna polecenia. Brak szacunku dla pracowników i wykorzystywanie ich za pensję mniejszą niż kasjerki w biedronce zarabiają. WTF

REKRUT

A tak o pracy może ktoś coś napisze. :) Jak tam jest? Pojawiło sie dużo ogłoszeń

Jaszek

Odp: szkodliwy proceder Witam Przesyłam na ręce Pana naczelnika korespondencję jaką wysłałem do salonu mercedesa przy ul. Gottlieba Daimlera 1 w Warszawie. Mam nadzieję, że jej treść nie pozostawia wątpliwości. Dodatkowo chcę wyjaśnić, że występuje jako Kamil Jaszek tylko z obawy o własne zdrowie. Sprawa jest bardzo poważna z uwagi na skalę całego procederu i wysokich kwot z jakimi się to wiąże. Sam nie jestem bezpośrednio powiązany z tą sprawą i moje prawdziwe dane niczego do sprawy nie wniosą, ponieważ moja wiedza na temat opisany w korespondencji jest szczątkowa i zamyka się w opisanych poniżej treściach. Dnia 28 listopada 2016 10:45 kamil_jaszek nap isał﴾a﴿: Uprzejmie proszę powiadomić Pana Prezesa Przemysława Rajewskiego o całej sprawie. Wycofywanie składników majątku firmy powinno odbywać się na określonych zasadach i potwierdzone powinno być odpowiednimi dokumentami. Salon Mercedesa oddając w prywatne ręce majątek firmy złamał procedury dotyczące wycofywania majątku firmy jakim są przedmiotowe lampy samochodowe umożliwiając generowanie nielegalnych dochodów Panu Markowi Sobańskiemu. Wątpię aby Pan Marek pokwitował odbiór lamp i odprowadził podatek z ich sprzedaży. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jakkorzystniewycofywacskladnikimajatkufirmowego2696344. html Dnia 26 listopada 2016 19:04 kamil_jaszek napisał﴾a﴿: Witam Mam wątpliwą przyjemność przedstawić kilka niepokojących faktów dotyczących prosperowania z dość dużym rozmachem procederu renowacji i handlu zdemontowanymi lampami od Mercedesa. Nie jest w mojej naturze donoszenie, jednak wspomniana w liście osoba zarobione w opisany poniżej sposób wykorzystuje do niszczenia innych. Otóż od kilku lat ma miejsce proceder wyprowadzania z salonu uszkodzonych lamp, które to po sklejeniu zostają sprzedane do warsztatów samochodowych specjalizujących się marką Mercedes, łatwo się domyślić o jakich warsztatach mowa. We wcześniejszym etapie tego przedsięwzięcia, jakieś pięć lat temu, wąskie grono pracowników mających dostęp do warsztatu dorabiało sobie dzięki możliwości wynoszenia i sprzedaży uszkodzonych lamp. Obecnie proceder ten został zagarnięty, pod patronatem kierownika, przez Pana Marka S., który to dzięki dość szerokim powiązaniom skutecznie wprowadzał owe uszkodzone lampy ponownie na rynek. Łatwo się domyśleć jakie kwoty mają tutaj zastosowanie w obliczaniu obrotów z przedmiotowego procederu a która to kwota w prosty sposób może zostać uznana za wielkość strat jakie poniósł koncern Mercedes. Zwracam się do zainteresowanej firmy z uwagi na szkody jakie mogło by wyrządzić innym pracownikom przeprowadzenie kontroli z zewnątrz. Mając na względzie dobro ogółu uprzejmie proszę o dyskretne zbadanie sprawy a jestem przekonany, że znajdzie się wiele dowodów na to, że ten list to nie żart a cała sprawa będzie miała swój szczęśliwy finał. P.S. Z uwagi na soje bezpieczeństwo pragnę pozostać anonimowy dlatego zamiast prawdziwych danych personalnych użyłem pseudonimu. Z poważaniem Kamil Jaszek

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz - Warszawa

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Mercedes-Benz