Opinie o Maciej Lech Well Service w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Maciej Lech Well Service. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maciej Lech Well Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Lech Well Service w Warszawa

Eryk Torpeda Nowy wpis

Chciałbym powiedzieć, że Pan (usunięte przez administratora) Lech ostatnio został przyłapany na fałszowaniu grzybów w puszczy białowieskiej. Żadnych interesów z nim robić nie warto!

Robert Mateja Nowy wpis

Czy ktoś w końcu podjedzie i postawi mi ten (usunięte przez administratora) trzeci filar? Zaraz mi się chałupa zawali.

Strażak Nowy wpis

Dzień dobry, Ja w sprawie trzeciego filaru, do kogo tym razem mam się zgłosić żeby obniżyć moje koszty utrzymania polisy? Tak naprawdę ja sam nie wiem czy mam tą polisę ale ten Pan co do mnie zawsze dzwonił mówił, że trzeba obniżać te koszty.

Zdradzany

A miałem wysłać tam swoje CV, bo znajoma z Warszawy poleciła mi tą firmę. Cóż samo życie. I pomyśleć że człowiek o takiej aparycji, lubiący samotne wędrówki po Bieszczadzkich połoninach, a dodatku psycholog, może być aż tak nieuczciwy.Nie wiem ile w tym prawdy,bo ona zawsze leży gdzieś pośrodku

Anna Nowy wpis
@Zdradzany

Tak naprawdę, to nie wiadomo, dlaczego właściwie zrezygnowałeś z wysłania CV do Well Service. Praktycznie nic na ten temat nie napisałeś. Wspomniałeś tylko coś o rzekomej nieuczciwości Właściciela firmy. Doprecyzujesz to wobec tego? Tak byłoby najlepiej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maciej Lech Well Service odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Pan Maciej Lech oszukuje swoich pracowników i zataja przed nimi fakt ze podpisał umowę z klientem kradnąc przy tym część prowizji ktora należy się jego pracownikowi . Po pracy z Panem Maciejem można się wszystkiego spodziewać jest osobą bardzo wybuchową, oprócz wypłaty niestety tego nie da się od niego wyciągnąć dobrowolnie, pozostaje jedynie wkroczyć na drogę sądową . Człowiek ten bez żadnych skrupułów nie zapłacił należytych pieniędzy za okres pracy swoim pracownikom . Lepiej nie podejmować z nim żadnej współpracy

Maciej Lech

Kłamstwo i pomówienia. Jeśli tak jest to prosze się podpisać z imienia i nazwiska, a wówczas spotkamysię w sądzie,gdzie będę bronił imienia firmy - jak sądzę nikt się nie podpisze, więc opinia jest mało wartościowa. Zakrawa to na jakiś "haterski" żart.

Były pracownik 2
@Maciej Lech

Żadne kłamstwo, są nagrania, SMS i świadkowie jak zwracał się Pan do swoich pracowników oraz nie chciał Pan im zapłacić pieniędzy. Przez prawie rok mydlil Pan nam oczy ze rozkręca Pan firmę i potrzebuje czasu na to aby dać umowę... Większego oszusta, klamcy i złodzieja świat nie widział... Bez skrupułów dla pracowników, przyjaciół i rodziny. Wstyd ale karma wraca

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Lech Well Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Maciej Lech Well Service?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Lech Well Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Lech Well Service?

Maciej Lech Well Service
  • Saska 57 lok. 1