Opinie o Eko-Park S.A. w Warszawa ul. Chodkiewicza 11

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eko-Park S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Park S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Park S.A. w Warszawa ul. Chodkiewicza 11

Piotr Nowy wpis

Bardzo dobra praca, super atmosfera więc warto zainteresować się pracą w firmie.

Gabrysia Nowy wpis

Długo pracowałam w ekoparku i musze przyznac, ze mialysmy tam swietna atmosfere ;) jest duze pole do manewru, pod wzgledem zabawy z dzieciakami, duzo roznych festynow itd :)

Anastazja Nowy wpis

@84783vcbo748781bco7q374vc Możesz coś więcej dodać do tego wpisu?

Łucja

Poszukując w sieci aktualnie prowadzonych rekrutacji w Eko-Park natknęłam się na jedną na stanowisko asystenta działu prawnego. Czy osoby zatrudnione w tej firmie, mogłyby się wypowiedzieć na temat specyfiki stanowisk asystenckich w niej? Warto zainteresować się tą ofertą?

84783vcbo748781bco7q374vc Nowy wpis
@Łucja

zdecydowanie nie polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Eko-Park S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
84783vcbo748781bco7q374vc

nie polecam pracy w ekopark kraków dramat !!!!!!!!!!

Mickey

Nie polecam pracy w tej firmie.

do Mickey
@Mickey

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego nie polecasz?

Mintaj

Piękne osiedla w najlepszych dzielnicach Krakowa i Warszawy. Od dłuższego czasu obserwuję Waszego FB i przyglądam się osiedlom i willom. Kto wie, może kiedyś będzie mnie stać na kupno takiego apartamentu ;) pozdrawiam

Igorex
@Mintaj

Obserwuj oferty, bo często trafiają się promocje na mieszkania. Jak chcesz nieco odbić od centrum, to zobacz na www.morelove4.pl na Woli Justowskiej.

Fubu
@Igorex

Na www.ekopark.pl macie wykaz wszystkich inwestycji Ekoparku.

Majeranek
@Igorex

To w dalszym ciągu jest Kraków :) Ja przykładowo nie wyobrażam sobie życia w ścisłym centrum. Wolę spokojne i bezpieczne dzielnice. Do pracy i tak dojeżdżam samochodem, więc to dla mnie żaden problem.

Sonia
@Majeranek

Przecież Ekopark ma mieszkania zarówno w centrum jak i na przedmieściach. Kto co lubi ;)

Sławek
@Sonia

Jednak wolę przedmieścia - jest spokojniej, bezpieczniej, a mieszkania i domy mają zwykle większą powierzchnię aniżeli w centrum. Ekopark aktualnie ma fajne promocje - dorzucają garaż gratis do mieszkania/apartamentu na os. Morelove (www.morelove4.pl). Czy ktoś wie do kiedy promocja będzie obowiązywać?

Agapi
@Sławek

Pewnie do momentu aż nie wykupią wszystkich mieszkań, ale mogę się mylić. Generalnie połowa jest już wykupiona albo zarezerwowana.

Lucy
@Agapi

Ja bym powiedziała, że wykupione są prawie wszystkie. Mieszkania wykupione albo zarezerwowane zawsze są widoczne na stronie www danego osiedla. Sprawdź www.ekopark.pl

Nadija
@Lucy

W Krakowie jest tak duże zapotrzebowanie na mieszkania, że nie ma się co dziwić. A w dodatku jak są one funkcjonalne, a budynki nowoczesne, to nad czym się zastanawiać?

Mic54
@Nadija

No pewnie nad kasą :D I tylko nad nią! Nie czarujmy się, ale mieszkania w Krakowie tanie nie są. Plus dla Ekoparku, że buduje dobrze i nie robi w konia swoich klientów.

Domino
@Mic54

Pamiętaj również, że w dużych miastach mieszają też bogaci ludzie, którzy nie będą mieszkać na kupie w 40-metrowym mieszkaniu z wielkiej płyty. I to właśnie dla nich są m.in. apartamenty Morelove. W koncu, kto bogatemu zabroni?

Mandragorn
@Domino

Uwierz, że biedny też nie chce mieszkać w 40 metrach, ale nie ma wyboru i często w takich warunkach mieszkają 2 rodziny, bo młodzi nie mają kasy na nowe mieszkanie nawet z rynku wtórnego. Ja mieszkam na Woli Justowskiej od urodzenia i nigdy się stąd nie wyprowadzę. W niedalekiej odległości budują się apartamenty Morelove. Fakt faktem prezentują się super, a chętnych nie brakuje, bo co i rusz ktoś przyjeżdża, a to się pyta przechodniów o inwestycję etc. Jest popyt to i jest podaż :P

Dan

Sprawdzony i uczciwy deweloper. Opiekuję się klientem PRZED i PO wpłaceniu pieniędzy!

admin

Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Eko-Park S.A. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Park S.A. - Warszawa

Eko-Park S.A.