Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.

Opinie o Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.

Ph

Coraz gorzej w koncertach

Ilona
@Ph 01.10.2018 19:09

Wypowiadałeś się na forum ponad miesiąc temu, jednak nalegam Ciebie do wyjaśnienia użytkownikom Twojego wpisu. Co konkretnie masz na myśli? Aktualnie to co napisałeś, może okazać się nie zrozumiałe, a forum ma pomagać innym w znalezieniu przydatnym informacji na przykład o przyszłym pracodawcy.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Syngenta Crop Protection Sp. z o.o. o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zainteresowany pracą

Witam, Mam doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych środków do produkcji roślinnej w segmencie B2B i w profesjonalnym doradztwie w gospodarstwach rolnych (2 lata) oraz prowadzę wraz z Ojcem gospodarstwo rolne + posiadam wykształcenie o kierunku rolnictwo i chcę kształcić się dalej. Dajcie znać czy mogę ubiegać się w Syngencie o stanowisko regionalnego doradcy, czy raczej jest to niemożliwe? Pozdrawiam, Zainteresowany Pracą

mehowbeatz

Aktualnie zmieniły się stawki. Zarabiam na stanowisku kierowniczym 4000 netto więc nie narzekam.

myszka
@mehowbeatz 20.07.2014 13:39

średnio...

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

nie ważne ile zarabiasz. Ważne ile możesz się nauczyć. Kasa to nie wszystko.

To prawda ze można zarobić 5-7 tys. podstawy na rękę jako przedstawiciel?

Zostaw opinię o Syngenta Crop Protection Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.