Opinie o Syngenta Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Syngenta Polska Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syngenta Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syngenta Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Antoni Nowy wpis

Cześć. Możecie mi tak szczerze napisać, czy firma ta aktualnie w ogóle zatrudnia nowych pracowników, czy raczej skład jest stały i totalnie niezmienny? Pytam o tę kwestię bo nie ukrywam, że ciekawi mnie to bardzo. Czy dzięki Wam uda mi się to ustalić to już zależy od Was. Ja głęboko na to liczę.

Michał Nowy wpis

To prawda ze po rekrutacji nie oddzwaniają ?

Piotrek Nowy wpis
Kandydat
@Michał

Tak to prawda, nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu czyli tzw. ghosting. Zachowanie poniżej krytyki!

Trybik Nowy wpis

Niestety jeszcze 3 lata temu było ok. Potem zaczęły się zmiany organizacyjne. Dobrzy pracownicy są traktowani mega źle - są obarczeni obowiązkami ponad miarę. Plany są niewykonalne A zadania nierealne. Dlatego dużo ludzi odchodzi. Nowych się nie zatrudnia. Typowe korpo: zajechać pracownika do końca....

Janzbedny
Kandydat

Brak feedbacku po rekrutacji.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Syngenta Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Demand Planner?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaktus

Witam, słyszałem że Syngenta szuka ludzi do nowego działu nasion. Macie jakieś informacje? Bierze ktoś udział w rekrutacji?

Xyz
@Kaktus

Jest ogłoszenie do tego działu na pracuj.pl. Jak masz doświadczenie w branży to masz szansę.

Natalia

@ph z jakiego powodu?

Ilona

Syngenta od lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla rolnictwa. Chciałabym się dowiedzieć, czy mają jakieś aktualne oferty pracy dla managerów. Ponoć oferują szkolenia doskonalące umiejętności pracowników, to prawda?

Ph

Coraz gorzej w koncertach

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Syngenta Crop Protection Sp. z o.o. o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zainteresowany pracą

Witam, Mam doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych środków do produkcji roślinnej w segmencie B2B i w profesjonalnym doradztwie w gospodarstwach rolnych (2 lata) oraz prowadzę wraz z Ojcem gospodarstwo rolne + posiadam wykształcenie o kierunku rolnictwo i chcę kształcić się dalej. Dajcie znać czy mogę ubiegać się w Syngencie o stanowisko regionalnego doradcy, czy raczej jest to niemożliwe? Pozdrawiam, Zainteresowany Pracą

mehowbeatz

Aktualnie zmieniły się stawki. Zarabiam na stanowisku kierowniczym 4000 netto więc nie narzekam.

myszka
@mehowbeatz

średnio...

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

nie ważne ile zarabiasz. Ważne ile możesz się nauczyć. Kasa to nie wszystko.

To prawda ze można zarobić 5-7 tys. podstawy na rękę jako przedstawiciel?

Zostaw merytoryczną opinię o Syngenta Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Syngenta Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szamocka 8
    01-748 Warszawa
  • NIP: 5222548445 REGON: 16320040 KRS: 0000017224
Syngenta Polska Sp. z o.o.