Opinie o Syngenta Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Syngenta Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syngenta Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syngenta Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Widzę, że ktoś kiedyś nawiązał do stanowiska, do którego tu przychodzę. Wczoraj dodano ofertę dla PH – Nasiona Warzyw. Chciałam się rozeznać jak udaje się teraz średnio zarobić ale nie ma tu aktualnych komentarzy. Pisali o problemach z feedbackiem, czy do dziś takie występują? chciałam dowiedzieć się mimo wszystko jak wygląda rozmowa, bo wpasowuję się w to stanowisko

Lelek19 Nowy wpis

Aplikacja została złożona przeze mnie na stanowisko cyfrowego doradcy ds. nasion. Udało mi się dostać na rozmowę kwalifikacyjną online i rozpoczęło się czekanie.. Pan Łukasz B. zapewniał, że wróci z informacją zwrotną. Po dwóch tygodniach oczekiwania został wystosowany przez moją osobę mail z zapytaniem czy rekrutacja jeszcze trwa oraz poprosiłam o informację zwrotną. Niestety odpowiedzi jak nie było, tak dalej nie ma..

rolnik Nowy wpis

świadomie z premedytacją działają wobec zgłaszania wadliwych nasion.

@rolnik

Co to oznacza, że działają wobec zgłaszania wadliwych nasion, bo nie bardzo rozumiem? Jest jakaś konkretna reakcja na słowa ze strony klienta? jeśli tak to jaka? Rozwiniecie nieco ten temat? warto wiec pracować czy nie?

Roxa

Cześć, poczytałem o pracy sezonowej dla operatora skanera glebowego i jestem zdania, że to dla mnie fuszka :) Mam w związku z tym pytanie np. do tych, co obsługiwali poprzedni sezon. Jakie możliwości zarobków są miesięcznie. 400 do 600zł brutto za cały dzień pracy, tak podaje firma, ale ile średnio jest tych dni i wyjazdów. Delegacje płacą takie, że nie chodzisz głodny i nie śpisz na dworcach? Co z transportem? Rozliczanie paliwa? Tyle pytań...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Syngenta Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Stażysta/tka w Dziale Marketingu z językiem czeskim?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kaktus

Witam, słyszałem że Syngenta szuka ludzi do nowego działu nasion. Macie jakieś informacje? Bierze ktoś udział w rekrutacji?

Xyz
@Kaktus

Jest ogłoszenie do tego działu na pracuj.pl. Jak masz doświadczenie w branży to masz szansę.

Loka
@Kaktus

Witam znowu poszukują do działu nasion Ktoś może napisać jakie są tam warunki .tj.auto pensja ilość wizyt etc, pozdrawiam

Wojciech
@Loka

Mnie ciekawi dlaczego tak często szukają na te stanowisko. Nie mogą nikogo znaleźć czy praca na tym stanowisku jest po prostu bardzo ciężka. Ktoś wie?

Rolnik
@Loka

Praca na B2B - potrzebna działalność. Atmosfera dobra, ale plany do zrobienia dość wymagające. W zależności od kierownika. Czasami trzeba pracować dziennie 5 godzin czasami 12 - w zależności od sezonu.

zainteresowany
@Rolnik

Mam pytanie czy przy swojej działalności jako handlowiec podstawa na fakturę około 15.000 netto/miesięcznie jest realna i premie za zrealizowane plany na poziomie 50 tys netto np za sprzedaż danego asortymentu ( np rzepak)

Antoni

Cześć. Możecie mi tak szczerze napisać, czy firma ta aktualnie w ogóle zatrudnia nowych pracowników, czy raczej skład jest stały i totalnie niezmienny? Pytam o tę kwestię bo nie ukrywam, że ciekawi mnie to bardzo. Czy dzięki Wam uda mi się to ustalić to już zależy od Was. Ja głęboko na to liczę.

@Antoni

Są zmiany ale nie częste. Osobiście b. doceniam pracę w tej firmie.

To prawda ze po rekrutacji nie oddzwaniają ?

Piotrek
@Michał

Tak to prawda, nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu czyli tzw. ghosting. Zachowanie poniżej krytyki!

Trybik

Niestety jeszcze 3 lata temu było ok. Potem zaczęły się zmiany organizacyjne. Dobrzy pracownicy są traktowani mega źle - są obarczeni obowiązkami ponad miarę. Plany są niewykonalne A zadania nierealne. Dlatego dużo ludzi odchodzi. Nowych się nie zatrudnia. Typowe korpo: zajechać pracownika do końca....

Janzbedny

Brak feedbacku po rekrutacji.

Natalia

@ph z jakiego powodu?

Ilona

Syngenta od lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla rolnictwa. Chciałabym się dowiedzieć, czy mają jakieś aktualne oferty pracy dla managerów. Ponoć oferują szkolenia doskonalące umiejętności pracowników, to prawda?

Ph

Coraz gorzej w koncertach

Zainteresowany pracą

Witam, Mam doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych środków do produkcji roślinnej w segmencie B2B i w profesjonalnym doradztwie w gospodarstwach rolnych (2 lata) oraz prowadzę wraz z Ojcem gospodarstwo rolne + posiadam wykształcenie o kierunku rolnictwo i chcę kształcić się dalej. Dajcie znać czy mogę ubiegać się w Syngencie o stanowisko regionalnego doradcy, czy raczej jest to niemożliwe? Pozdrawiam, Zainteresowany Pracą

mehowbeatz

Aktualnie zmieniły się stawki. Zarabiam na stanowisku kierowniczym 4000 netto więc nie narzekam.

myszka
@mehowbeatz

średnio...

nie ważne ile zarabiasz. Ważne ile możesz się nauczyć. Kasa to nie wszystko.

To prawda ze można zarobić 5-7 tys. podstawy na rękę jako przedstawiciel?

Zostaw merytoryczną opinię o Syngenta Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Syngenta Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syngenta Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Syngenta Polska Sp. z o.o.
  • Szamocka 8
    01-748 Warszawa
  • NIP: 5222548445 REGON: 16320040 KRS: 0000017224

Syngenta Polska Sp. z o.o.