Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.

Adres: ul. Powązkowska 44 C, Warszawa

Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.
0 0 9 5 1

Opinie o Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ph

Coraz gorzej w koncertach

Ilona
@Ph 01.10.2018 19:09

Wypowiadałeś się na forum ponad miesiąc temu, jednak nalegam Ciebie do wyjaśnienia użytkownikom Twojego wpisu. Co konkretnie masz na myśli? Aktualnie to co napisałeś, może okazać się nie zrozumiałe, a forum ma pomagać innym w znalezieniu przydatnym informacji na przykład o przyszłym pracodawcy.

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Syngenta Crop Protection Sp. z o.o. o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zainteresowany pracą
 Opinia

Witam, Mam doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych środków do produkcji roślinnej w segmencie B2B i w profesjonalnym doradztwie w gospodarstwach rolnych (2 lata) oraz prowadzę wraz z Ojcem gospodarstwo rolne + posiadam wykształcenie o kierunku rolnictwo i chcę kształcić się dalej. Dajcie znać czy mogę ubiegać się w Syngencie o stanowisko regionalnego doradcy, czy raczej jest to niemożliwe? Pozdrawiam, Zainteresowany Pracą

Tak2Nie

mehowbeatz
 Opinia

Aktualnie zmieniły się stawki. Zarabiam na stanowisku kierowniczym 4000 netto więc nie narzekam.

Tak1Nie

myszka
@mehowbeatz 20.07.2014 13:39

średnio...

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Opinia

nie ważne ile zarabiasz. Ważne ile możesz się nauczyć. Kasa to nie wszystko.

Tak3Nie

Opinia

To prawda ze można zarobić 5-7 tys. podstawy na rękę jako przedstawiciel?

Tak17Nie

Zostaw opinię o Syngenta Crop Protection Sp. z o.o. - Warszawa