7d'Armor Sp. z o.o.

Opinie o 7d'Armor Sp. z o.o.

jakub

Cześć .CZy cos się zminiło na lepsze ?

Alicja

@przedstawiciel w takim razie na jaką umowę można liczyć? Czy nie można zmienić po jakimś czasie pracy? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie 7d'Armor Sp. z o.o.?

Alicja

@szkodawiesz może z jakiego powodu odeszli? Możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z firmą 7d'Armor Sp. z o.o.? Pozostawiając wszelkie informacje pomagasz osobom szukającym zatrudnienia w tej firmie.

przedstawiciel
@Alicja 30.08.2017 13:48

Ile wytrzymasz bez pieniędzy na samozatrudnieniu, 3-6 miesięcy? ZUS trzeba zapłacić, vat od wystawionych faktur , pozostałe koszty. A z czego żyć? Nie płacą przedstawicielom za wykonane usługi a wymagają dyspozycyjności . Dlatego wszyscy odeszli.

Artek

Wszyscy zainteresowani losami tej firmy: pracowało się tam wspaniale do 2010, potem jak przyszedł pan Hennebert na prezesa firma zdziadziała, wygórowane rządania, traktowanie PH jak wyrobników pomimo, że wszyscy na własnej działalności, podbieranie klientów przez szefa, podła atmosfera i cięcie kasy. To przez niego odeszlo wielu wspaniałych handlowców, nie wiem kto został ale raczej nowi-naiwni. Szkoda.

szkoda

Już wszyscy odeszli, szkoda.

Alicja

Chcecie poczytać więcej o 7d'Armor Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie wiele informacji: http://www.7darmor.pl/o-firmie/profil-dzialalnosci

Daniel

Uwaga ta fitma to oszusci. Od roku nie placa zaleglosci finansowych.

waldek

Ludzie trzymajcie się jak najdalej od 7darmor. Pracowałem dla nich na działalności 2006-2011 i było w porządku. Bonusy, nagrody, konkursy - marketingowo i uczciwie. Przejął pakiet wiekszościowy M. Hennebert i są skutki: brak wypłat, przejęcia klientów, szykany, wyzysk i chamstwo. To tylko biuro i wódz a najlepsi handlowcy odeszli. Pozdrawiam wytrwałych.

cyk

Najważniejsze jest to, że każdy dba o pozytywne stosunki między pracownikami, bo atmosfera jest dość istotna.

burzymózg

Tam nie ma pensji wszyscy na działalności gospodarczej. I kwartał czekasz na przelew.

kaziu

dajznać skąd te wieści i co zFennebertem w Polsce?

ostatni gasi światło

"jak dziecku się mówi nie wchodź w błoto to i tak wejdzie"... dajcie już spokój z żalami to nic nie da, kto może to powinien spadać, kto pierwszy ten lepszy i pamiętajcie ostatni gasi światło

LOJALNY

Kolego Jacku nikt mi nie polecał pisać ale mam swoje zdanie ja uważam jak napisałem doicie,nie pracujecie lojalnie dorabiacie sobie na boku ,leżycie sobie w domku no ale właśnie KASY mmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłllloooooooooooooooooooooooo no i tylko PONARZEKAĆ WAM zostało a jak was nie stać na pracę to jest tyle firm żegnam was w imieniu swoim . FIRMA ZEWNĘTRZNA ps. mnie co miesiąc starcza powyżej 25000 tyś .PA

CARAMBA

Mam takie pytanie w poprzedniej firmie podpisywałem umowe lojalnościową ze przez 2 lata nie będę pracował dla konkurencji,klauzulę o przejęciu moich klientów na własność firmy,zrzeczenie się wynagrodzenia na korzyść pracodawcy jeżeli dłużnik nie zapłaci w terminie, zakup próbek o wartości 100% i wymóg pełnego ich posiadania,firma zastrzega sobie prawo do zmiany terenu mojego działania jezeli im to odpowiada , jezeli nie sprzedam miesięcznie towaru za min.25 tysięcy netto firma nie wypłaca mi prowizji i obciążają mnie opłatą za dostarczenie towaru i najlepsze podpisuję WEKSEL swoimi danymi na kwotę 50 000 tyś.pln,jeżeli nie zwrócę po rozwiązaniu umowy( próbek prezentera ,ulotek)a jak jest w tym 7d"armor.

Krótko
@CARAMBA 29.04.2015 17:15

Dużo gorzej.

LOJALNY

Wy nielojalni ..............dlaczego piszecie te wszystkie kłamstwa firma 7 darmor najlepszy pracodawca na polskim rynku ,świetny zarząd ,rewelacyjne kierownictwo, profesjonalne szkolenia ,świetny klimat i komfort pracy ,cudownie bezkonfliktowe podejście do wszystkich nieuczciwych ( handlowców),spokojnie i bez żadnych pretensji podchodzą do współpracy.Ciekawe jak wy byście reagowali jak byście prowadzili najlepszą firmę w Polsce.Nigdy nie pracowałem w lepszej porządniejszej Firmie w Tym Kraju.JESZCZE JEDNO wy ...... ta cudowna firma dba o wszystko są naj naj naj.

aninim galll
@LOJALNY 29.04.2015 16:50

w jakim świecie ty żyjesz albo się tam wszystko zmieniło albo masz mózg wyprany i pensje z 2 miesięcznym opóźnieniem uznajesz za standard

soblek

szczególnie par.8 umowy pozwalający na przejmowanie klientów kluczowych przez firmę nie zgodny z kodeksem cywilnym i prawek handlowym

kuzyn

oleg ma rację, szkoda słów niestety

stefan

ludzie teraz dostają pieniądze za listopad... jest poprawa :)

Antek

Hej, mnie 7d'Armor nawet zainteresowało, ale posty o spóźniających sie wypłatach troche odstraszają. widze jednak, ze firma nadal działa, a trochę czasu minęło od tych złych wieści. Zapytam, więc jak wygląda sytuacja obecnie, poprawiło się coś, czy nie? Może to tylko chwilowe problemy były i firma wyszła na prostą?

Mirek

gwarancją wypłaty zaległych pensji jest umowa, na jej podstawie otrzymuje się wynagrodzenie.. a związki macie?

pazerny

masz rację, szkoda

emigrant

to kiedyś była dobra firma i miała szansę, szkoda

jadzia

jeden wielki skandal, prezes [usunięte pzez moderatora] i praca za grosze

bydle

anonim - 2013-06-18 23:16:47 @bydle, Ja to wszystko na co składa się okres rekrutacyjny zawsze traktuję z lekkim przymrużeniem oka:))) A czy mógłbyś opisać jakie były te warunki, które ci zaproponowali? bążur zaproponowali prowizję od obrotu (jakąś nikłą nie pamietam dokładnie ile) narzedzia własne, działalność gospodarcza, rejon wyznaczony (nie po drodze)

Zostaw opinię o 7d'Armor Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7d'Armor Sp. z o.o.