Opinie o Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Administrator Nowy wpis

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Administrator IT w Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

xxx Nowy wpis
Kandydat

Też chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej w temacie ofert pracy, jakiś czas temu widziałem ogłoszenia, teraz obecnie nie maja żadnych ofert? ktoś z zaglądających na forum wie coś więcej?

N
Inne

Zauważyłam na takim portalu ze stanowisko speca od sprzedaży logistyki frachtowej zostało wręcz wyróżnione spośród innych. Pytanie tylko czemu? Ktoś jest tak pilnie potrzebny? To jak szybko przebiega cały sam proces rekrutacyjny? I czy podawane są na nim widełki? nie ma ich w opisie

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Brygadzista, Łódź - Luty 2024
  • Magazynier, Łódź - Luty 2024
  • Magazynier Operator Wózka Widłowego, Gliwice - Luty 2024
  • Administrator ds. Infrastruktury / Infrastructure Administrator, Warszawa - Styczeń 2024
  • Młodszy Spedytor Międzynarodowy, Mielec - Styczeń 2024
  • Specjalista/ka ds. Sprzedaży Logistyki Frachtowej , Łódź - Listopad 2023
  • Spedytor Międzynarodowy, Mirków - Listopad 2023
  • Asystent/ka ds. Sprzedaży , Gliwice - Listopad 2023
  • Spedytor Krajowy Drobnicowy , Łódź - Listopad 2023
  • Specjalista ds. Sprzedaży Logistyki Frachtowej , Warszawa - Listopad 2023

Czy pracujesz w firmie Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii