Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Grigor_slask

Kazdy z was pamieta alfa post. Taka sama sytuacja jest z 7post. Firma nie zaplacila, a ja sam na siebie nie zarobie aby utrzymac powierzchnie. Mam na sobie kilka magazynow i nie mam z czego zaplacic za ich wynajem w woj slaskim, malopolskim oraz swietokrzyskim.

fr
@Grigor_slask

a na co tobie tyle magazynow w trzech wojewodztwach?

jest zubr jest dobrze

KrakowskiNadawca

wcześnie zacząłem działać(usunięte przez administratora) nie słuchałem wtedy porad i wyśmiewań na tym forum, tylko trochę z nimi powalczyłem, kluczem była księgowa, (usunięte przez administratora)

j

(usunięte przez administratora) a glupoty aby przeciagnac wszystko w czasie a ten gosc no wiecie ktory wygladal jak mala gruba purchawka jeszcze pracuje jako (usunięte przez administratora)

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

KrakowskiNadawca

weź mnie nie rozśmieszaj, jakie wznowić działalność, wznowić działalność to wg nich znaczy że ja im zapłacę za fakturę wystawioną mi w styczniu 2014 w sytuacji gdy oni nie przelali mi jeszcze wszystkich pobrań za paczki wysłane do 12 grudnia ? w sytuacji gdy nie odpowiedzieli na reklamację za paczki które wozili po 3-10 dni do klienta na czym niby ma polegać ta wznowiona działalność ? na wożeniu paczek ? a kto tą firmą wyśle choć 1 paczkę po tym co pokazali człowieku, choćby za darmo je wozili, to nie nadam tym szajsem ani jednej paczki, za dużo stresu mnie to kosztowało, odzyskiwanie swoich pieniędzy, co się nasłuchałem od klientów to moje, nigdy więcej z takimi (usunięte przez administratora),

KrakowskiNadawca

ale pani już ogarnia temat, dzwoniła, przedstawiła się, ja się tylko dopytałem, żeby się upewnić czy naprawdę dzwoni z tej super firmy, a ona już wiedziała i sama o pobraniach zaczęła gadać że to inny dział swoją drogą skąd ta firma tych pracowników bierze, po takiej ilości syfu, a oni jeszcze się nie połapali w czym biorą udział, nadzieja umiera ostatnia, ale to już nie jest nadzieja, tylko jakaś wyższa forma szaleństwa

KrakowskiNadawca

powiedziałem pani, że to jest Narobić komuś na wycieraczkę, potem zadzwonić do drzwi i poprosić o papier toaletowy dokładnie to robi 7POST

KrakowskiNadawca

(usunięte przez administratora) do mnie pani dzwoniła, ale jakiejś konkretnej informacji od niej nie uzyskasz, pani dopiero zaczyna ogarniać temat i nie ma lekkiej pracy - wydzwania po klientach 7POSTu próbując im wmówić że nie było tak źle i żeby zapłacili za usługi 7POST więc wiesz co się nasłucha to jej

@KrakowskiNadawca

wiem co to oznacza byc oszukanym na grube tysiace ale popatrz jaka beszczelnosc w tej firmie jeszcze dzwonia aby im zaplacic popatrz cos nieprawdopodobnego

@KrakowskiNadawca

to w sumie nie jest chyba zla wiadomosc znaczy ze cos sie zaczyna dziac jesli chca wznowic dzialalnosc to moze zaplaca

nicknick

ktoś jest w stanie podać mi numer do kadr firmy 7 post?pilne!

KrakowskiNadawca

7POST dzwonił do mnie właśnie w sprawie płatności za fakturę za ich "usługi" (usunięte przez administratora) Pani poinformowała że chcą wznowić działalność, na pytanie o rozliczenie pobrań pani nic nie wiedziała bo ktoś z innego działu prowadzi i śmieszne to i straszne.

@KrakowskiNadawca

dziwne ze maja jeszcze tel bo infolinia zamknieta,mozesz podac do nie nr?

uik

na co ci to

@uik

Do wysłania pozdrowień

Poszukuję Kontaktu do Alfa Post : Telefon , E-mail Jeśli ktoś zna bardzo Proszę

@00.

Alfa Post jest tylko "na papierze". Nie znajdziesz do nich kontaktu. Dzwoń do centrali ID Marketing

@23

A do ID Marketing znasz kontakt Te co są podane to wszystko wyłączone

@00.

niestety nie znam, wiem tylko że jeśli chodzi o Alfe to nie ma tam ani jednego pracownika a Ci z ID mają zakaz załatwiania jakichkolwiek spraw Alfy. Będziesz miał problem z kontaktem z nimi. Nawet nie odpowiadają na "urzędowe" pisma w sprawie Alfy tj z ZUS, skarbowy itd.Wiem bo w sprawie znajomego urząd wysyła już pisma pół roku i zero odzewu

Za finanse pewnie nie, ale za kontakt z klientami na pewno

Pracuje czy zarządza? Czy w Pańskiej firmie pracownicy odpowiadają za Pana finanse?

Nikomu nie zapłacili. Tylko nie ma już o czym pisać - wszystko już zostało napisane.

przewoznik66

Jakies nowe opowieści o tej wspaniałej firmie?

ej

Widze że zapłacili gościom wzamian za milczeniet

ukjh

nie martw sie maja juz kolejna firme

Były kurier

Szkoda, że nie wyszło - zapowiadało się całkiem sympatycznie :(

widac wszyscy sie pogodzili z porazka albo kombinuja z nastepna firma

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)