Betterware Poland - Magazyn okęcie

Opinie o Betterware Poland - Magazyn okęcie

Iza

Firma jak firma w magazynie kierownicy poza Marcinem to niepelniosprytni Diana osoba która potrafi tylko podać kawę i lizać dupcie sandry kiedy prezes przejzy na oczy i zastopuje to dziadostwo rotacja ludzi szalona 13zt stawka praca nawet 12 godzin szok ze nikt nie nie ogarnie tego dziadostwo z _Góry _! Nie polecam tej pracy no może jak się zmieni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z kierownictwa

kimka

monika, świetnie - tylko zastanawiam się gdzie te produkty są dostępne. Z tego co widziałem to nie mają jakiejś konkretnej reklamy..

rts

magazynier/pakowacz/składanie zamówień - 2010-12-28 16:11:53 Praca na magazynie w Betterware to porażka, dożywotnia umowa zlecenie bez możliwości rozwoju (taka sama umowa, taka sama stawka), traktowanie pracowników jako jak sie jest lewym do pracy to coz sie dziwic... pracowalem tam i nie zaluje...rozwoj prosty jak sie nie boisz pracy... jedyna z firm co placi ludzkie pieniadze... a jak sie jest studenciakiem co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na latwizne aby to coz wiecej poradzic ?? wiecej ogarniecia bo juz takie klony tam przychodzily ze szok. nic dziwnego ze dziekowali jak sie jest prostakiem i lewym do pracy...wszystko za nich... nic tylko pod sciane i rozstrzelac w pizdu =) szacun dla potrafiacych pracowac Elo

klik
@rts 26.01.2011 11:48

Dokładnie nic ująć, ale można jeszcze wiele dodać. Osoby z kierownictwa sa tam wyjątkowo niedojrzałe emocjonalnie i traktują pracowników jak śmieci. Jak naiwne śmieci. Nie polecam. Szokujące, że w XXI wieku tak się traktuje ludzi. Bardzo często wymagano zostawania na dodatkowe godziny. Nie polecam. Stanowczo.

magazynier/pakowacz/składanie zamówień

Praca na magazynie w Betterware to porażka, dożywotnia umowa zlecenie bez możliwości rozwoju (taka sama umowa, taka sama stawka), traktowanie pracowników jako "podludzi". Elastyczny czas pracy to ściema, jak trzeba to i zmuszają do pracy po 10 godzin (w różnych zmianach), jeśli coś nie pasuje to znajdują nową osobę. Jedna z kierowniczek niedojrzała emocjonalnie, chodzi wyżywa się na innych, wrzeszczy. NIE POLECAM!!! CZYSTY K I E R A T !!!!!!!

Nick
@magazynier/pakowacz/składanie zamówień 28.12.2010 16:11

Nic się nie zmieniło. Jest co raz gorzej. Teraz jeszcze płacą z opóźnieniem, jak otrzymasz wynagrodzenie do końca kolejnego miesiąca to się cieszysz, że w końcu masz kasę. Kierownictwo do bani, na wszystkich poziomach. Traktują cie jak śmiecia. 0 szacunku, 0 wyrozumienia. Nie możesz przyjść na nadgodziny to masz przerąbane, jak nie gorzej.

Zostaw opinię o Betterware Poland - Magazyn okęcie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betterware Poland - Magazyn okęcie