Ventia Sp. z o.o.

Opinie o Ventia Sp. z o.o.

mistral

czy opłaca się w kontekście rozwoju kariery zastać zastępcą kierownika magazynu? ogłoszenie jest ale się waham

Budim

HA
@Budim 20.09.2016 14:12
Jako klient odradzam interesy z tą firmą. Nagłe zmiany, niedotrzymywanie terminów, serwis na niedostatecznym poziomie....

Czyżby działanie bezpośredniej konkurencji? To chyba portal nie do tego typu opinii.

rok

Jeżeli jesteś pracownikiem który, chce aby jego umowa była co kilka miesięcy zmieniana (bez negocjacji),to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko trzeba od razu słać tam CV :)

Ta :) :) :)

To nie prawda. Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu i z pensją nie żadnych problemów. Zawsze na czas i z jasno wyliczoną premią.

Zostaw opinię o Ventia Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ventia Sp. z o.o.