Opinie o Ventia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ventia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ventia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ventia Sp. z o.o. w Warszawa

Witam, dwa lata temu wspomniano tu o rotacji na magazynie ale potem już takie komentarze się nie pojawiały. Na stronie widziałem ofertę pracy dla operatora, więc chciałbym się upewnić co do oferowanych warunków. tegoroczne widełki są może znane? I jeśli już się podpisuje te umowę o prace z opisu to kiedy jest możliwa ta na czas nieokreślony?

Na jakie wsparcie w Ventia Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Piotr Nowy wpis

Dziwne pytanie. Oczywiście, że w firmie Ventia są przestrzegane prawa wynikające z Kodeksu Pracy wobec kobiet w ciąży. To jest oczywista oczywistość. Dodatkowo Zarząd jest otwarty i elastyczny na dodatkowe indywidualne ustalenia w każdym przypadku.

Czy w Ventia Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Piotr Nowy wpis

Nie. Na okresie próbnym jest zawierana umowa o pracę na okres 3 miesięcy.

Magdalena

Mają na swojej stronie ofertę dla doradcy technicznego, coś tam z HVAC miałam już styczność ale bardziej po stronie obsługi zgłoszeń itp. Dałabym radę? Szkolenia wstępne są przeprowadzane w taki sposób, żeby potem nie czuć się zagubionym ? Aha i czy praca jest wyłącznie stacjonarna czy przewidywane są podróże służbowe? Ciekawi mnie jak to jest rozwiązane.

@Magdalena

Dla każdego nowego pracownika na stanowisku Doradcy Technicznego jest przeprowadzane szkolenie techniczno-produktowe na początku pracy. Następnie trafia do Działu Technicznego, w którym ma zawsze wsparcie ze strony bardziej doświadczonych osób na podobnych stanowiskach + wsparcie przełożonego (Kierownika Technicznego). Na tym stanowisku jest przewidziana praca bardziej stacjonarna. Wyjazdy służbowe raczej okazjonalnie.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ventia Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Techniczno-Handlowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ventia Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Web Developer kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 14000 będą osiągalne?

Szanowny Administratorze, skąd bierzecie takie informacje? Firma Ventia nie jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Web Developer!

Ventia Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Co za bzdura! Ventia nie poszukuje pracownika na stanowisko Operator Produkcji, bo... Ventia nie zajmuje się produkcją.

Czy rotacja pracowników w Ventia Sp. z o.o. na Operator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 marca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Rotacja pracowników Magazynu jest mała. Nowe ogłoszenia o pracę na Magazyniera Operatora Wózka Widłowego wynikają z rozwoju firmy oraz zwiększania zespołu magazynowego.

Honorata
@Piotr

A oprócz zwiększania zespołu powiększacie może halę lub park maszynowy?

@Honorata

Pod koniec roku 2021 powierzchnia magazynowa została powiększona o ponad 600 m2. W tej chwili będą tam montowane regały wysokiego składowania. Magazyn Ventia to w tej chwili pond 2700 m2 powierzchni pod dachem + kilkaset m2 plac zewnętrzny.

Honorata
@Piotr

Jaki typ regałów konkretnie bierzecie na ile m max składowania? Udaje się całą tę powierzchnię wykorzystać w pełni? Bo ciekawa teraz jestem jak liczycie koszty magazynowania u siebie

@Honorata

Na prawdę to Panią interesuje? W jakim kontekście? Niestety organizacja firmy Ventia, to informacja wewnętrzna i pewne know how, które nie powinno być upowszechniane.

Jolanta
@Piotr

mnie interesuje czy w tym magazynie jest klimatyzacja i ogrzewanie że da się pracowac, powiesz jak jest?

@Jolanta

Moim zdaniem warunki pracy są bardzo dobre. Jest ogrzewanie. W okresie zimowym (Listopad-Marzec) Ventia zapewnia ciepła posiłki regeneracyjne. Klimatyzacji nie ma, bo specyfika produktów Ventia nie wymaga kontroli temperatury latem, a sam magazyn się nie przegrzewa.

Ile jest zmian w Ventia Sp. z o.o.?

Jedna zmiana.

@Piotr

A nadgodziny też się zdarzają na magazynie? No i czy dają coś więcej niż minimalna?

@Paweł

Nadgodziny zdarzają się rzadko. Ale każdy pracownik jest wynagradzany za nadgodziny, zgodnie z obowiązkiem ustawowym wynikającym ze stosunku umowy o pracę. Dodatkowo ma to wpływ na premię uznaniową, przyznawaną co miesiąc.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ventia Sp. z o.o.?

Pojawiło się ogłoszenie pracy na magazynie moje pytanko ile można realnie zarobić

@Gość

Więcej niż średnia rynkowa na tym stanowisku. Finalna wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od zaangażowania i efektywności pracy.

@Piotr

A jak byś podał widełki między min. A max.i

Kto miał tam praktyki?

Iza

Dawno nikt nic nie pisał o tym, jak się pracuje w Ventia. Właśnie myślę nad zmianą pracy i najbardziej zależy mi na możliwościach rozwoju. Jest tam jakaś realna szansa na awans?

Ada
@Iza

Izo, jesteś z portalu,po co więc udajesz że zmienić ciesz pracę? Nie uczciwie jest napisać wprost? Rozumiem,że dostalas zlecenie, a na twoje pytania odpowiedzial jeden ze współwłaścicieli (?)

@Ada

Firma Ventia nie współpracuje z portalem GoWork i nie wysyła w/w portalowi żadnych zleceń.

Czy można liczyć w Ventia Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak. Każdy pracownik Ventia ma zapewnioną prywatną opiekę medyczną. Opcjonalnie pracownik może rozszerzyć opiekę na najbliższych członków rodziny lub partnera/partnerkę.

@Piotr

Dobrze to wiedzieć. Każdy chyba zgodzi się ze mną co do tego, że dostęp do prywatnej opieki medycznej obecnie jest szczególnie ważny. Ponoć Ventia szuka teraz Kierownika regionu. Orientujesz się może, jak duże trzeba mieć doświadczenia na takim stanowisku, żeby dostać pracę w tej firmie?

@Iza

Najlepiej 2 lata doświadczenia w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych i firm instalacyjnych.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Ventia Sp. z o.o.?

Styl zadaniowy.

jan

to się nazywa ucziwosc, solidnosc WIARYGODNOSC negatywne opinie usuwane przez admina ktorem sie zaplacilo. bo wiadomo na czym to polega. placisz to mozesz sobie usuwac. a moze warto stawic czola tym NIEPOPULARNYM opinion tylko nie wolno byc malutkim czlowiekiem, trzema miec ODWAGE

@jan

@jan, z forum mogą zostać usunięte wyłącznie opinie, które łamią postanowienia regulaminu. Warto zapoznać się z jego treścią przed dodaniem komentarza. W wątku od dawna panuje cisza, czy mógłbyś się zatem wypowiedzieć na temat oferowanych warunków pracy? https://www.ventia.pl/praca-ventia Obecnie firma oferuje dwa stanowiska, w ogłoszeniu można przeczytać o możliwościach rozwoju, czy się z tym zgadzasz?

Krzyż
@Iza

Proszę bez sciemy. Każdy kto wspolprcowal z gowork doskonale zna ofertę. Po co więc pisać opinię skoro ta bolesna i niewygodna łatwo może zniknąć

Iza

Czy wśród użytkowników forum znajdują się osoby zainteresowane pracą w Ventia Sp. z o.o.? Obecnie firma poszukuje magazynierów - wśród wymagań znajdują się między innymi doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego. W zamian pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i dodatkowe benefity. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.ventia.pl/praca-ventia/magazynier - weźmiecie udział w procesie rekrutacji? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się z innymi swoją opinią!

do roki

Twoim zdaniem warto podejmować z nimi współpracę na dłuższą drogę? Czy w trakcie współpracy były jakieś inne problemy? W wyżej wymienionym przypadku każdy prywatny przedsiębiorca zapewne robiłby tak samo, zatem nie jest to nic zadziwiającego.

Dziękuję, pozdrawiam

Kim Ty w ogóle jesteś bo z tego co widzę nie pracowałeś w tej firmie a Twoja wiedza o niej opiera się na podstawie cudzych opinii cyt. "Z tego co wiem". W tym przekonaniu umacnia mnie to, że nie znasz nawet podstaw ortografii, wylewasz swoje żale w internecie a Twój nick sugeruje brak szacunku do cudzych żon tudzież matek. W związku z tym zakładam, że nie przyjęli Cię do pracy. Stąd ten ból 4 liter? Sądząc po Twojej wypowiedzi, zrobili słusznie.

mistral

czy opłaca się w kontekście rozwoju kariery zastać zastępcą kierownika magazynu? ogłoszenie jest ale się waham

Budim

Jako klient odradzam interesy z tą firmą. Nagłe zmiany, niedotrzymywanie terminów, serwis na niedostatecznym poziomie.

HA
@Budim

Czyżby działanie bezpośredniej konkurencji? To chyba portal nie do tego typu opinii.

rok

Jeżeli jesteś pracownikiem który, chce aby jego umowa była co kilka miesięcy zmieniana (bez negocjacji),to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko trzeba od razu słać tam CV :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ventia Sp. z o.o. - Warszawa

Ventia Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Działkowa 121A
    02-234 Warszawa