RAFCOM

Opinie o RAFCOM

Maja

@Pracownik - czy pomimo wielu negatywnych czynników podczas pracy w RAFCOM możesz powiedzieć, że udało Ci się znaleźć tu cenne doświadczenie zawodowe? Czy jest coś, co było pozytywne podczas zatrudnienia w tej firmie? Konkretne informacje o pracodawcy będą pomocne dla osób zainteresowanych ofertami pracy. Warto przedstawić zarówno plusy i minusy współpracy z danym pracodawcą.

Na nic nie mogą liczyć. Szkoleń jak na lekarstwo a profesjonalnych to już wogóle. Liczą się tylko cyfry nie człowiek. Masz być maszyną do sprzedaży a i tak będzie zawsze mało. Traktowanie pracowników bardzo nie sprawiedliwe, są równi i równiejszy. Jedni zarabiają za nic bardzo dużo a drudzy nie zarobią nawet połowy choć tyrają jak woły. Właściciel mało zainteresowany atmosferą i tym co się dzieje w firmie a Pan menager to terrorysta i nie profesjonalny gbur, który ma swoich ulubieńców!Co do umowy to co innego obiecują a co innego jest w rzeczywistości. O uczciwej umowie można zapomnieć. Ogólnie nie polecam!

Maja

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Oferuje między innymi profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji. @digidigi wspominałaś/wspominałeś wcześniej na temat tego, że praca w RAFCOM rozwija. Na co dokładnie mogą liczyć potencjalni pracownicy firmy? Jakie szkolenia oferuje pracodawca?

digidigi

Oczywiście, że to daje duże możliwości @eop. Ogólnie u nich praca bardzo rozwija.

ludek

Firma bardzo w porządku, atmosfera miła, na luzie, zarobić można, złego słowa powiedzieć nie mogę.

Zostaw opinię o RAFCOM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAFCOM