AWSB Hektor Sp. z o.o.

Opinie o AWSB Hektor Sp. z o.o.

r9
użytkownik zarejestrowany

czy ktoś jest w stanie tutaj jeszcze potwierdzić to indo sensacyjne o wynagrodzeniu co dwa miesiĄCE? bo powiem szczerze wierzyć mi się w te bajki jakoś nie chce

Łukasz

Skoro nie znasz takich firm to znaczy znaczynia że nie znasz branży. Takie praktyki robi między innymi So*id, Juwe*tys.

Adam

Chodziło mi ,że różnie z tym bywa w różnych innych firmach (nie chodziło mi o AWSB Hektor),płacą na przykład co 2 miesiące by uniknąć oskładkowania umów zleceń.Pytam o to wszystko,bo oferta pracy w firmie by mi odpowiadała.Pracuję w ochronie od ponad 10 lat,niestety nie mam kwalifikacji,ale gotów jestem po nowym roku pójść na kurs.Jedyne czego się obawiam,to co będzie jak uchwalą tę ustawę o 12 złotych brutto.Jakiś czas żyję na tym świecie i wiem o tym że stawka ponad 8 do ręki dla niewykwalifikowanego to utopia i trochę boję się zostać z ręką w nocniku po nowym roku.A ze względu na sytuacje osobistą najlepszym systemem pracy jest dla mnie 24/48,a to się w naszej firmie zmieniło.Próbuję wybadać sytuację poprostu,pozdrawiam.

Łukasz

Pracuje w firmie od ok. 5 lat i nigdy w tym czasie nie było żadnego opóźnienia wręcz przeciwnie wynagrodzenie jest zawsze duże przed okresem zapisanym w umowie. Dodatkowo nie ma kombinacji. Wynagrodzenie jest co miesiąc i zawsze się zgadza.

Adam

Proszę Państwa chciałbym zapytać,czy firma jest wypłacalna i nie ma opóźnień w wypłatach pensji,pytam bo ostatnio podobno różnie z tym bywa.Pozdrawiam.

użytkownik zarejestrowany

endrju

czy mozna palic na obiektach biurowych

Jaco72

(usunięte przez administratora)Inwigilują pracowników ochrony 24 na dobę! Czy z licencją czy bez będziesz pod stałym okiem kamer! kamery są podłączone do internetu przez który jesteś cały czas podglądany co robisz! p(usunięte przez administratora)! A oprócz tego kary finansowe za wszystko!

Ochrona
@Jaco72 18.07.2014 11:46

Tak za wszystko tj. alkohol, spanie na recepcji. To faktycznie słaby pracodawca, który nie pozwala biednemu pracownikowi nawet się upić w czasie pracy a później porządnie wyspać. A Pan Jacek za co otrzymał karę finansową? Jako jedyni lub jedni z nielicznych w naszej niewdzięcznej branży oferują zatrudnienie w oparciu o jedną umowę zlecenie, wypłata zawsze długo przed terminem zapisanym w umowie i zero niezgodności w przelewie.

Łukasz N.

Gorąco polecam!

Zostaw opinię o AWSB Hektor Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWSB Hektor Sp. z o.o.