Banque Psa Finance Polska S.A.

Opinie o Banque Psa Finance Polska S.A.

bez-nicku

Nie polecam pracy w angielskiej windykacji w Mordorze. Średnia sytuacja z panią z HR, która próbowała wcisnąć mi umowę zlecenie zamiast umowy o pracę i to na mniejszej o ok. 200 pln pensji. Udało się na szczęście wynegocjować warunki jakie powinny być, ale niesmak pozostał. Praca trudna i nie dla każdego. Deputy Supervisor w sekcji angielskiej powierzchownie wydawał się miły i pomocny. Szkoda tylko, że na początku, ale być może po prostu nie przypadłem mu do gustu. Na szczęście inni współpracownicy byli bardzo mili. Być może to moje odczucia, ale nie wspominam pracy tam najlepiej.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Banque Psa Finance Polska S.A. :miła atmosfera pracy, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako możliwe ale nie dla wszystkich.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozytywnie w większości nastawieni do pracy, Od jakiej stawki można negocjować pensję? stawka zależy od wykształcenia Najbardziej podobało mi się w Banque Psa Finance Polska S.A.: nie stresująca praca, Najbardziej nie podobało mi się w Banque Psa Finance Polska S.A.: nieszczerość przełozonych,

Zostaw opinię o Banque Psa Finance Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banque Psa Finance Polska S.A.