Opinie o MoneyGram International w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MoneyGram International. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MoneyGram International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MoneyGram International w Warszawa

baner wywiady
Były pracownik
Były pracownik

Co na minus: - Kronos - management, zupełnie bez doświadczenia, wyczucia, pomysłu itd. - ludzie literalnie przeszkadzają ci w wykonywaniu pracy np. głośno rozmawiając, plując się do siebie o coś itd. - nieuczciwość - doświadczenie w tej firmie 4 lata nie daje nic w stosunku do trafienia na lepszy dział gdzie po znajomości dostaje się awans - plotki, chaos, nagadywanie i jeśli masz pecha to (usunięte przez administratora) - jeśli pracujesz na popołudniową lub nocną zmianę to światło w officie, które bije ci w oczy - niedopracowane procesy i ogólnie konfuzje doprowadzają do utraty kasy na koniec miesąca - szefostwo bez umiejetności komunikacji co wprowadza w błąd, co kończy się tym co wyżej - słaba komunikacja między działami, szczególnie payroll, hr Na plus: - ludzie są czasami przyjaźni i miło z nimi pogadać, ale zależy na kogo trafisz. Można poznać ciekawe osoby - możliwość współpracy z ludźmi z innych krajów w MoneyGram i w komunikacji z klientami/agentami

Natalia
@błażej

Zauważyłam, że w przeciwieństwie do poprzedników masz pozytywne zdanie na temat tej firmy. Ciekawa jestem dlaczego w takim razie odszedłeś z pracy... Mógłbyś napisać co było powodem?

Siciliana
Pracownik
 Pytanie

Sama praca w MG w porządku, praca powtarzalna ale rzadko pojawiały się rzeczy, które mogły cię zaskoczyć. Bonusy- całkiem w porzadku. Docenianie w swojej pracy? Czasami tak. Czasami nie. Zazwyczaj jednak natyrasz się jak „wół”i nie usłyszysz nawet dziękuję. Bardzo duża rotacja zwłaszcza w dziale Human Resources ( HR ,Payroll, Compliance,TE). Awans, ścieżka kariery - płaska struktura ale przynajmniej raz na 2 lata można zmienić pozycje. Ludzie, atmosfera - to najważniejsze w firmie i niestety duży zawód bo ludzie okropn zwłaszcza w HR ( niewszyscy ale większość ) Bardzo stresująca atmosfera przez którą byłam długo na L4.

Ewelina
@Żaba

i wtedy jak się starasz to lepsza kasa po prostu wleci? Co do l4 jak w rzeczywistości się trafi to jak oni się na nie ostatecznie zapatrują?

happyMN
Pracownik

Jestem zatrudniona w MoneyGram w backoffice od kilku miesięcy & jestem super zadowolona z pracy, zespołu, wynagrodzenia, benefitów. Zawsze są kwestie do usprawnienia, natomiast tu przede wszystkim panuje fenomenalna atmosfera. Ludzie są pomocni, otwarci i biznesowo nastawieni.

Kati
Pracownik
@happyMN

miło przeczytać, e ktoś jest zadowolony jak @happyMN. Moje doświadczenia są podobne, a pracuję już powyżej 5 lat cały czas w jednym dziale (nawet z kilkoma awansami bez (jak tu niektórzy piszą - '"pleców" - normalna rekrutacja wewnętrzna i tyle. Jako plusy, a porównuję z poprzednimi korpo: - atmosfera pracy jest wg mnie mega - nie ma napinki - normalnie robię swoje zadania - raportuję bezpośrednio do przełożonego, z którym mam spoko relacje - zespół jest ok - jak to w zespole jedni bardziej ciągną w górę wyniki, inni troszkę bardziej się trzymają tzw minimum ale wg mnie jest to fajna mieszanka ludzi, na których mogę polegać (pomocni, jak mam problem to doradzą itd). -benefity - akurat mogę porównać, bo mam drugi pakiet od męża w konkurencyjnej placówce - nasza oferta (VIP) jest o wiele bardziej korzystna co do dostępności do specjalisty i że nie musisz czekać miesiącami na terminy. W konkurencyjnej placówce (jednej z największych w Polsce) niestety tak różowo nie jest - także doceniam Lux Med bardzo - Zawsze można się czegoś przyczepić, ale dla mnie z perspektywy + i - bilans wychodzi na plus (szczególnie jak porównam z innymi korporacji).

Aco
Były pracownik

Minusy: - stosunkowo niskie wynagrodzenie - małe podwyżki roczne Plusy: - ludzie - możliwości rozwoju (po trochę ponad roku dostalam propozycje awansu - pewnie nie każdy pracownik tak ma) - management jest naprawdę przystępny i stara się wdrażać pomysły (spotkania Coffeegram - trzeba chcieć coś dać od siebie) - bonus za specjalne projekty/osiągnięcia - niezły ZFŚS - PPE - Generali - inne drobniejsze benefity

Monika
@Aco

Jeśli można dopytać to o ile procent była podwyżka? Podwyżki są regularne czy to jednorazowe było? Czy jest szansa na awans czy szkolenie? Jak to u nich wygląda? Pozdrawiam:)

Aco Nowy wpis
Były pracownik
@Monika

Podwyżka meritowa odbywa się raz do roku (oczywiście zdarzają się normalne podwyżki, ale nie z tak pewną częstotliwością ;)) to zwykle kilka procent, w zależności od oceny przełożonego i budżetu. Szanse na awans zależą pewnie od działu, firma dofinansowuje szkolenia jeśli jest uzasadnienie biznesowe.

Danuta Nowy wpis
@Aco

Hej, normalne podwyżki, czyli za efektywność i wyniki w pracy? :) Ścieżka awansu jest jakoś z góry ustalona, czy to wszystko zależy?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Wiecie, czy MoneyGram International udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Xxx Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Laptop tak - zależy jak się dogadasz z Line Managerem (ile dni musisz być w biurze, jeśli w ogole), telefon nie - może w sprzedaży (możesz dostać kasę za udostępnienie swojego prywatnego telefonu jako sluzbowego)

Honorata

Interesują mnie szczegóły ogłoszenia specjalista ds. obsługi klienta, bo nigdzie nie mogę znaleźć. Trzeba język znać jakiś czy obejdzie się bez? Przyznam, że słabo u mnie pod tym kątem, a widziałam tu komentarze po angielsku nawet pracowników firmy.

anonim

(usunięte przez administratora)

Człowiek z blizną

Muszę powiedzieć że bardzo niefajne jest pranie brudów w internecie. Osoba która to napisała powinna się schować w jaskini. Widać że ktoś napisał to będąc w frustracji. Ogarnijcie się osoby !

2
Człowiek z blizną

Nie rozumiem Twojej opinii, skoro masz to za sobą, to po ten jad i (usunięte przez administratora) w Twoim komentarzu? Nikomu to nie pomaga tutaj, a atmosferę, tworzą ludzie między innymi Ty, więc możesz sobie też przepisać to, ponieważ czytając to, nie odniosłem wrażenia że byłaś pomocna/y żeby cokolwiek zmienić. Tylko narzekanie i wylewanie żali na jakimś forum nikomu nie pomaga. Trochę żałośnie to się czyta, ponieważ widać że jednak nie masz to za sobą tylko wciąż to nosisz że sobą. Powodzenia, przyda Ci się z takim nastawieniem do życia.

1
Nie zgadzam się
Kandydat
@Człowiek z blizną

Jeśli osoba pisze, że polski oddział firmy jest nieprzyjazny matkom, to raczej tak jest. Jeśli się mówi o mobbingu, o omijaniu obcokrajowców podczas awansu lub porusza się temat donosicielstwa lub kolesiostwa, to też raczej jestem w stanie w to uwierzyć i omijać taką firmę szerokim łukiem. Pracowałam w małej firmie handlowej z taką kulturą organizacyjną. Na szczęście kierowniczka została przeniesiona do innej placówki ( na nasze szczęście). Od razu zmieniła się atmosfera, obroty poszły w górę. Tam, gdzie ona została przeniesiona, sytuacja jest okropna. Nie mówiąc nawet o atmosferze, obroty i marża spadły, klientów jest coraz mniej, są niezadowoleni. Takiego typu osoby nie potrafią zarządzać, a firma na nich tylko straci. W większości wypadkach trzeba zmienić kierownictwo i sytuacja od razu się poprawi. Więc nie zgadzam się! To te osoby zostały doprowadzone do frustracji, że jedynie co mogą, to odpisują na tym forum. A firmie chyba nie zależy na klientach i na sukcesie w Polsce, skoro nic z tym nie robią.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w MoneyGram International masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Customer Advocate - Customer Service Representative - multiple openings?
logo firmy Nauczyciel rytmiki od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Terapeuta Zajęciowy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel/ka Onkofundacji - Fundraiser/ka
Warszawa
Alivia Fundacja Onkologiczna
(22 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Flatrat
Pracownik
 Pytanie

"Abandon all hope, ye who enter here" is the best description of this place. Unfairness, immature and irresponsible management. Within just few months HR had two major security incidents. First they've lost ALL OUR PAYROLL DATA and on the second HEAD OF HR shared with ALL employees our colleague's contract with multiple sensitive information like PESEL, money etc. And guess what? No apologies and no consequences, while low level employees are fired easily.

T
Pracownik
 Pytanie
@Flatrat

What do you mean by „all our payroll data” lost? I work here and nothing of mine was lost. Don’t spread false information. This company has enough gaps to fix, don’t add them more ????

Teresa
@T

What kind of gaps has this company? What do YOU mean? :0

Siciliana
Pracownik
 Pytanie

Sama praca w MG w porządku, praca powtarzalna ale rzadko pojawiały się rzeczy, które mogły cię zaskoczyć. Bonusy- całkiem w porzadku. Docenianie w swojej pracy? Czasami tak. Czasami nie. Zazwyczaj jednak natyrasz się jak „wół”i nie usłyszysz nawet dziękuję. Bardzo duża rotacja zwłaszcza w dziale Human Resources ( HR ,Payroll, Compliance,TE). Awans, ścieżka kariery - płaska struktura ale przynajmniej raz na 2 lata można zmienić pozycje. Ludzie, atmosfera - to najważniejsze w firmie i niestety duży zawód bo ludzie okropn zwłaszcza w HR ( niewszyscy ale większość ) Bardzo stresująca atmosfera przez którą byłam długo na L4.

Jana
Kandydat
@Siciliana

Niestety bardzo czesto HR to wbrew pozorom najgorszy dział w każdej firmie

Stefan
@Jana

Czemu? Aż tyle roboty czy nie można dogadać się z ludźmi? Pracujesz w tym dziale że masz taką negatywna opinie?

Paulina
Pracownik
@Jana

Potwierdzam atmosfera w HR nieprzyjemna, rotacja spora to krąg wzajemnej adoracji. Omijać szerokim łukiem

Weronika
@Paulina

Rotacja często się zdarza? :/ I kogo zwalniają? Kogo popadnie?

anonim
Pracownik
 Pytanie
@Siciliana

akurat compliance to nie HR.. semantyka.. co to jest TE? nie mogę 'rozgryźć tego skrótu.. rotacja w HR niewielka raczej, skąd pomysł że ogromna? chyba poniosła wyobraźnia.. a atmosfera? mi się pracuje świetnie! zero stresu, bardzo mili ludzie, wyrozumiali, z tego co wiem większość nie narzeka, ale zawsze ktoś się trafi z 'oczekiwaniami'..

Danuta
@anonim

No to jak widać każdy ma inne zdanie :) W sumie logiczne, komuś podpasuje atmosfera a komuś nie. A zdradzisz może na jakie zarobki tam można liczyć? Nawet w formie widełek :P

do Galla
Pracownik
@anonim

No trudno pracować bez oczekiwań......... współczuję braku celów.

Joanna
@do Galla

A Ty masz jakieś cele mądralo?

Żaba
Pracownik
 Pytanie
@Siciliana

Rotacja? Pierwsze słysze. Okropna atmosfera? Pracowałam w wielu miejscach i tutaj akurat jest bardzo na plus. Powiem tak - jak pracujesz i się starasz robić to dobrze to nie ma stresu i L4 niepotrzebne.

Ewelina
@Żaba

i wtedy jak się starasz to lepsza kasa po prostu wleci? Co do l4 jak w rzeczywistości się trafi to jak oni się na nie ostatecznie zapatrują?

Yahoo
Były pracownik

Omijać szerokim łukiem. Jakaś straszna pomyłka i strata czasu. Aplikowałem na inne stanowisko, zrezygnowałem z poprzedniej pracy po czym pierwszego dnia pracy w Moneygram poinformowano mnie że będę pracować pół roku na innym stanowisku bo zmieniła się sytuacja a pani manager która mnie zatrudniała właśnie znalazła nową pracę. Kompletny brak komunikacji. Mailowy i w ogóle kpiny na spotkaniach zamiast kwestii organizacyjnych czy rozmowy o pracy jako takiej. Niekompetentni managerowie i supervisorzy. Osoby zatrudnione głównie po znajomości więc jeśli nie należysz do znajomych to daruj sobie bo będziesz czuć się głupio. Naprawdę porażka. Zdecydowałem o odejściu i w tym samym miesiącu odeszły 3 osoby z działu 8-osobowego. Potem zostały 2 osoby, supervisor i manager. Kolosalna strata czasu. Nie można nawet powiedzieć że czegoś się nauczyłem bo sama supervisor udzielała błędnych wskazówek, potem sama się zwolniła. W życiu czegoś takiego nie widziałem wcześniej i mam nadzieję więcej już nie zobaczyć. Jeśli ktoś ma za dużo czasu i chce go stracić w nieprzyjemny sposób to może warto..

A
Pracownik

Pracuje w firmie juz od kilku lat, jestem bardzo zadowolona. Firma przyjazna mamom! Duza elastycznosc, fenomenalna atmosfera, mozliwosci awansu i ciekawe, miedzynarodowe projekty. Szczerze polecam!

Natalia
@A

Piszesz o możliwości awansu a mi na rozwoju bardzo zależy - jakie to możliwości? Wiadomo od początku co trzeba robić żeby taki awans otrzymać? No i czy wiąże się to z jakimiś konkretnymi podwyżkami?

Do A
Pracownik
@A

Haha prosze cię a o jaki dział chodzi bo piszesz puste słowa bez pokrycia. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować : kablowanie, wyścig szczurów, plotki , wprowadzanie zamętu i przeciwstawianie pracowników zwłaszcza w szeroko rozumianej rodzinie Human Resources ( TA, Payroll, HR). WYstarczy popatrzeć na staż pracy na linkedlin ......

Ewelina
@Do A

Donoszenie? ale po co tak właściwie? tak samo o co chodzi z tym zamętem jak to konkretnie z Twojej perspektywy wygalało w takim razie?

Pff
Pracownik

Pracuję w firmie kilka lat i z pewnością mogę polecić pracę tutaj. Przede wszystkim atmosfera - rzadko spotyka się taką życzliwość i otwartość na codzień. Management jest dostępny i pomocny, dobrze wykonana praca jest doceniana i zauważona. Osoby, które tego nie widzą często po prostu nie mają doświadczenia gdzie indziej. Firma międzynarodowa, pracują ludzie z wielu różnych miejsc na świecie i to jest bardzo fajne. Odbywa się wiele eventów dobroczynnych i firmowych Firma oferuje różne benefity i jako jedna z nielicznych - program emerytalny PPE. Można się rozwijać wewnątrz firmy w ramach działu albo, po jakimś czasie, też w innych działach. Polecam

happyMN
Pracownik

Jestem zatrudniona w MoneyGram w backoffice od kilku miesięcy & jestem super zadowolona z pracy, zespołu, wynagrodzenia, benefitów. Zawsze są kwestie do usprawnienia, natomiast tu przede wszystkim panuje fenomenalna atmosfera. Ludzie są pomocni, otwarci i biznesowo nastawieni.

Proszę… cię
Pracownik
@happyMN

Pomówienia , kablowanie , skargi pracowników. Sama byłam świadkiem jak kolega oczerniał koleżankę z zespołu .. proszę podać nazwę działu którego dotyczy ta wspaniała atmosfera. Benefity jak wszędzie nic specjalnego , wyścig szczurów a i dyskretnie potrafią zrobic tak żebyś wyleciała z firmy . Odradzam ta firmę każdemu

Joanna
@Proszę… cię

To ciekawe, aż tak bardzo może się różnić między działami? A w jakim dziale jest tak źle, jak opowiadasz?

Kati
Pracownik
@happyMN

miło przeczytać, e ktoś jest zadowolony jak @happyMN. Moje doświadczenia są podobne, a pracuję już powyżej 5 lat cały czas w jednym dziale (nawet z kilkoma awansami bez (jak tu niektórzy piszą - '"pleców" - normalna rekrutacja wewnętrzna i tyle. Jako plusy, a porównuję z poprzednimi korpo: - atmosfera pracy jest wg mnie mega - nie ma napinki - normalnie robię swoje zadania - raportuję bezpośrednio do przełożonego, z którym mam spoko relacje - zespół jest ok - jak to w zespole jedni bardziej ciągną w górę wyniki, inni troszkę bardziej się trzymają tzw minimum ale wg mnie jest to fajna mieszanka ludzi, na których mogę polegać (pomocni, jak mam problem to doradzą itd). -benefity - akurat mogę porównać, bo mam drugi pakiet od męża w konkurencyjnej placówce - nasza oferta (VIP) jest o wiele bardziej korzystna co do dostępności do specjalisty i że nie musisz czekać miesiącami na terminy. W konkurencyjnej placówce (jednej z największych w Polsce) niestety tak różowo nie jest - także doceniam Lux Med bardzo - Zawsze można się czegoś przyczepić, ale dla mnie z perspektywy + i - bilans wychodzi na plus (szczególnie jak porównam z innymi korporacji).

Zwanstiger
Pracownik

Typowy korpo (usunięte przez administratora)jakich wiele w Mordorze. - anty pracowniczy system mierzenia czasu (Kronos) - kierownictwo to takie duże dzieci, które trzeba samemu wychowywać - brak kultury pracy - jedzą, piją i gadają przy biurkach - podgryzanie - donosicielstwo jest normą, do tego donosy są często wyssane z palca

Ewelina
@Zwanstiger

Z tego co tu czytam każdy wiele negatywów tutaj przedstawia... Skoro wspominasz o tym donosicielstwie całym to raczej nie każdy tu taki jest? Zastanawiam się także jaki tu średni staż pracy ludzie mają przy tego typu opisanych warunkach?

Andrzej
Kandydat

Nie ma sensu, oferta dużo poniżej typowych stawek rynkowych. Na początku nie chcą rozmawiać o pieniądzach.

Zainteresowany
Były pracownik
 Pytanie

Na jakie zarobki może obecnie liczyć Supervisor? Pzdr

Stefan
@Zainteresowany

Też bym chciał wiedzieć ale jakoś nikt się nie wychyla z podaniem stawek. Interesujesz się tą pracą? Będziesz aplikował?

Kamila
@Zainteresowany

a powiesz coś więcej o tym stanowisku? bo ja jestem totalnie zielona, pierwsze słyszę o czymś takim.. wybaczcie ale dopiero co skończyłam szkołę i szukam pracy więc wolę się dowiedzieć wszystkiego tutaj :D

Zbigniew
Pracownik

Po niemal roku pracy mam następujące przemyślenia: - bardzo dużo zależy od tego, do jakiego zespołu sie trafi. Jakbym został w moim początkowym teamie, prawdopodobnie bym zrezygnował po 3-4 miesiącach (masz trzymać target razem z jakością, nawet jeśli jesteś początkujący/a, kultura zapierdzielu, teraz jest dużo luźniej); - wynagrodzenie całkiem fair, chociaż póki co nie słychać nic o podwyżkach inflacyjnych; - dodatki pieniężne przed wielkanocą i bożym narodzeniem (większe); - prywatna opieka zdrowotna jest ok (chociaż wciąż trzeba w luxmedzie za sporo rzeczy płacić); - nie ma za wiele spotkań typu huddle (jak w pierwszym punkcie- wiele zależy od teamu) - osobiście ich nie lubię, jeśli wiem co mam robić, to nie lubię się rozpraszać; - teoretycznie target mozna wykonać przez 4h (zalezne od procesu), ale lepiej rozkładać sobie na cały dzień - dostałem raz opieprz, ze jesli wyrobiłem sie wczesniej, to mam robic ponad target, bo inaczej to niesprawiedliwe wobec innych w zespole; - jeśli zwroci się uwagę managera czy tla jakimś działaniem, wyskoczą z dokładnymi statystykami co i kiedy się klikało (patrz punkt wyżej) - trochę paranoja i inwigilacja; - elastyczne godziny pracy to niewątpliwy plus. Nie ma problemu, żeby jednego dnia pracować 6h a drugiego np 10 lub w trakcie wyjść i wieczorem dokończyć. Ogólnie z negatywnej moja opinia zmieniła się mimo wszystko na neutralną z perspektywami na poprawę, chociaż dobrze mieć jakieś doświadczenie w pracy w korporacji

Były pracownik
Były pracownik

Co na minus: - Kronos - management, zupełnie bez doświadczenia, wyczucia, pomysłu itd. - ludzie literalnie przeszkadzają ci w wykonywaniu pracy np. głośno rozmawiając, plując się do siebie o coś itd. - nieuczciwość - doświadczenie w tej firmie 4 lata nie daje nic w stosunku do trafienia na lepszy dział gdzie po znajomości dostaje się awans - plotki, chaos, nagadywanie i jeśli masz pecha to (usunięte przez administratora) - jeśli pracujesz na popołudniową lub nocną zmianę to światło w officie, które bije ci w oczy - niedopracowane procesy i ogólnie konfuzje doprowadzają do utraty kasy na koniec miesąca - szefostwo bez umiejetności komunikacji co wprowadza w błąd, co kończy się tym co wyżej - słaba komunikacja między działami, szczególnie payroll, hr Na plus: - ludzie są czasami przyjaźni i miło z nimi pogadać, ale zależy na kogo trafisz. Można poznać ciekawe osoby - możliwość współpracy z ludźmi z innych krajów w MoneyGram i w komunikacji z klientami/agentami

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

chodzi oczywiśćie o zachowania antypracownicze czyli tzw. mo--bb--ing.(usunięte przez administratora)

Nefretete
Pracownik
@Były pracownik

Potwierdzam , omijać to miejsce szerokim łukiem. Kultura pracy beznadziejna chyba że lubisz poprawność polityczną i sztuczną atmosferę. Awanse w dużej mierze opierające sie nie na doświadczeniu lecz „nieobiektywnej ocenie przełożonego”.

Kamila
@Nefretete

Czyli kolesiostwo i układziki, jak w większości podobnych firm. Nic nowego, trzeba mieć stalowe nerwy do takich ludzi.

Nie wiem czy kolesiostwo
Inne
@Kamila

Ale rotacja w tej firmie to coś na duża skale. Polacy wykonują wszystko to co każe im robic dallas nawet komunikują sie z sobą po angielsku ????żenujące

błażej
Były pracownik
@Nefretete

dziwi mnie komentarz o sztucznej poprawności politycznej, co prawda pracowałem na konstruktorskiej w latach 2015-2018 ale nie odczułem wtedy takiej atmosfery, żartobliwy rasizm ze strony hindusów wobec (usunięte przez administratora) był na porzadku dziennym i nikt z tym nic nie robił, do tego panował przyjemny chaos i wszystko można było załatwić między warszawą a bułgarią/nikaraguą poprzez jabbera bez wiedzy menagemantu i jakoś to szło, i klient był zadowolony i nam praca jakoś nie spędzała snu z powiek, może i MG leży organizacyjnie na łopatkach, ale kiedyś pracownicy dawali sobie rade mimo przeciwności i kłód rzucanych pod nogi przez supervisorów i menadżerów średniego szczebla

Natalia
@błażej

Zauważyłam, że w przeciwieństwie do poprzedników masz pozytywne zdanie na temat tej firmy. Ciekawa jestem dlaczego w takim razie odszedłeś z pracy... Mógłbyś napisać co było powodem?

Wer
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobiki mozna liczyc na stanowisku Compliance Analyst III?

Corprat
Były pracownik

Typicall corporate lack of common sense. I've asked for raise, management did not respond. I quit so they hired less experienced person with 50% higher salary than my old one. I don't get it. All this years here feel like wested time. There is literally no retention policy.

Gerras
Pracownik
@Corprat

They are desperately looking for people for people who cannot manage people and all they propose is an unpleasant atmosphere. DO not apply to HR , Payroll and Compesation....... you will earn more in different companies

Weronika
@Gerras

How is this unpleasant atmosphere manifested?

Asdsa
Pracownik

250 netto podwyżki: to chyba powinno wszystkim dać do myślenia czy firma jest warta Waszej uwagi. Kiedy inflacja jest na poziomie ok. 10%, rosna koszty życia firma łaskawie daje takie podwyżki. Śmiech na sali. Ciekawe który to geniusz wyliczył że taka podwyżka będzie satysfakcjonujaca.

Stefan
@Asdsa

No wiesz. 250zł piechotą nie chodzi. Wiadomo ze przydałoby się więcej. Wszyscy dostali tyle samo czy co niektórzy inna kwotę?

asdsa
Pracownik
@Stefan

To prawda, 250 złotych piechotą nie chodzi, ale tak jak wspomniałam wcześniej, podwyżka dawno zjedzona przez inflacje. Dostaliśmy średnio po 200-250 zł na rękę. Podobno niedługo ma być "voice of employee", czekam z ciekawością jakie będą pytania i jaki będzie wydźwięk ankiety, ciekawa jestem co ludzie napiszą o firmie. Pamiętajcie, żadna ankieta nie jest anonimowa, żadna.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w MoneyGram International? Można dołączyć rodzinę?

mn
Pracownik
@Pytanie

jak najbardziej MOŻNA:)

MG Fan
Pracownik

This place has all pieces of corporate nightmare: - unpaid overtime - many people here (myself too) are forced by management to work extra hours and company denies us payment or free time - scope of task we have is more than we agreed during recruitment - very low salary - other companies pay 30-50% more than MoneyGram, lots of folks leave quickly - there is no rise for those who lost money on "New Deal" introduced by local government but there is money to spent on stupid ideas of management like tools no one uses - there is no plan to give us rise while inflation is skyrocketing - people are moved from team to team in 3-6 months periods, there is literally no time to adapt - lots of incompetent staff and management - I mean people who normally would be fired because they do harm to company are promoted and those who work to improve are blocked or forced to leave - yearly bonus depends on US HQ decision and you do not really know whenever it will be paid or how much it will be - Poland is treated like some third country - we have the worst benefits within the group or rather we have none. People in France, Romania, Africa and Asia have more benefits than we do

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o MoneyGram International - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MoneyGram International?

  Zobacz opinie na temat firmy MoneyGram International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MoneyGram International?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy MoneyGram International?

  Kandydaci do pracy w MoneyGram International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
MoneyGram International
Przejdź do nowych opinii