MoneyGram International

Szczecin

Opinie o MoneyGram International

Agnieszka

@Aleksa, a aktualnie jest jeszcze więcej ogłoszeń! Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych. Naprawdę duży wybór :)

Aleks

Gdzie Wy widzicie że nie ma ogłoszeń to ja nie wiem, bo są aktualnie aż 4 nadal czynne, więc wydaje mi się to bardzo dobrym zalążkiem nowego poboru w firmie czy tam naboru uważam że jak się zna dobrze francuski to warto próbować, bo niby czemu nie ..

aaa

Nie wiem jak Ty, ale mi się wydaje, że na razie przynajmniej w Polsce językiem urzędowym jest POLSKI, a firma zatrudnia w Polsce. W cywilizowanej Europie promuje się lokalnych pracowników, a w Polsce obcych. Tak się składa, że znam 3 języki obce na poziomie biegłym i bardzo dobrym, więc nie mam problemu ze zrozumieniem tych ofert, ale uważam to za skandal. I to nie jest tylko zarzut przeciwko Moneygram, ale większości firm udających multi kulti, a w praktyce dyskryminujących Polaków

aaa

A dla mnie pisanie ofert w innym języku niż polski powinno być zakazane! Jak chcesz pracować w Polsce, to ucz się polskiego! W Europie nie masz szans na awans jeśli nie znasz języka ojczystego; co więcej przy wyborze, stawia się na "swojego", a Polska to pod tym względem dziki kraj. Wybiera się cudzoziemców, promuje się ich, szybciej awansują, a nawet polskiego się nie uczą. I to nie atak na Moneygram, ale na chory polski system.

Zostaw opinię o MoneyGram International - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MoneyGram International